Seriale

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Aro »

magdamiecz pisze:hehe ArO, nagrywasz moze??????
Za późno przeczytałem. :( Tyle się dziś na forum działo, że nie miałem czasu zeby tu zajrzeć.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: B@r »

W okolicach Warszawy rozpoczęły się plenerowe zdjęcia do drugiej serii serialu kryminalnego "Oficer". Zmianie uległ tytuł oraz w niewielkim stopniu obsada.

Jak się dowiedzieliśmy, w "Oficerach" z pewnością nie zabraknie "Kruszona" (Borys Szyc, 28 l. - na zdjęciu) , jego seksownej szefowej Aldony (Magdalena Różczka, 28 l.) oraz zabójczo przystojnego Zidane (Rafał Cieszyński, 29 l.). Na początku lutego rozpoczną się zdjęcia we wnętrzach. Termin telewizyjnej premiery utrzymywany jest w tajemnicy.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Seriale

Post autor: Magda M »

Za późno przeczytałem. n Tyle się dziś na forum działo, że nie miałem czasu zeby tu zajrzeć.
szkoda, bo ja nie oglądałam...... mozliwe ze jeszcze na polsat 2 puszcza.... no nie? tam tez Kuba leci tylko nie wiem kiedy....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

szkoda, bo ja nie oglądałam...... mozliwe ze jeszcze na polsat 2 puszcza.... no nie? tam tez Kuba leci tylko nie wiem kiedy....
w sumie to była tam jedna fajna rzecz, jak ta (chyba młodsza) dziewczynka z Sistars żaśpiewała Irenę Kwiatkowską. warto dla tego fragmentu :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Seriale

Post autor: grzechoo »

vanity pisze:w sumie to była tam jedna fajna rzecz, jak ta (chyba młodsza) dziewczynka z Sistars żaśpiewała Irenę Kwiatkowską. warto dla tego fragmentu
Chyba Natalia (moze Paulina - nie wiem która to która) jej było na imię, świetnie jej to wyszło
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: B@r »

Seriale Polsatu można oglądać już przez internet!
Codziennie jest emisja odcinków i można też oglądać stare odcinki http://www.tvpol.com/index.php?pid=270& ... &tab=files
Tylko trzeba za to płacić :x I dostęp do archiwalnych odcików= wieksza zapłata :neutral:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Seriale

Post autor: Titter »

"M jak miłość", czyli "L kak lubow"
(Nowy Dzień, Daga/26 stycznia 2006 11:43)

W Moskwie trwają zdjęcia do rosyjskiej wersji serialu "M jak miłość". Tamtejsi telewidzowie poznają produkcję pod tytułem "L kak lubow".Ród Mostowiaków z Grabiny zostanie zastąpiony klanem Łobowów z Pakrowa, a Barbara i Lucjan - Tatianą i Płatonem. Tytułową piosenkę zaśpiewa Aleksander Panajotow.
Moskwę odwiedziła Ilona Łepkowska, jedna z osób odpowiedzialnych za sukces produkcji w naszym kraju. Jako główna polska konsultantka, scenarzystka i producentka pomagała Rosjanom w doborze aktorów (miała zastrzeżenia tylko do obsadzenia ról Barbary i Marka), a także rozmawiała z tamtejszymi realizatorami. To właśnie z Łepkowską Rosjanie będą ustalać dalsze szczegóły swojej wersji cyklu oraz wyjaśniać wątpliwości dotyczące akcji lub postaci.
Produkcja "L kak lubow" nie będzie identyczna z polską. Konieczne są pewne zmiany o charakterze kulturowym. Autorce adaptacji, Jekaterinie Narszy, najwięcej kłopotów sprawiają wątki związane z katolicyzmem oraz rolnictwem. Nie wiadomo też jeszcze, czy w rosyjskim serialu będzie jakiś obcokrajowiec, odpowiednik Niemca Stefana w Polsce.
Przypomnijmy, iż "M jak miłość" to serial nadawany przez drugi program Telewizji Polskiej od 2000 roku. W grudniu zakupiła go rosyjska spółka producencka Amedia. Żadnych szczegółów kontraktu nie ujawniono. Wartość transakcji mogła wynieść kilkaset tysięcy dolarów, czyli mniej więcej tyle samo, co ceny formatów zachodnich seriali, kupowanych z przeznaczeniem na polski rynek.
Na początek rosyjscy telewidzowie obejrzą 80 odcinków (po pięć w tygodniu). Emisja pierwszego z nich już 6 marca w najlepszym czasie antenowym w telewizji państwowej Rossija (RTR).
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Aro »

Jestem ciekaw jak im to wyjdzie. Nistety nie mam rosyjskiej telewizji i chyba nie będzie mi dane zobaczyć "L jak lubow". :(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

ArO pisze:Jestem ciekaw jak im to wyjdzie. Nistety nie mam rosyjskiej telewizji i chyba nie będzie mi dane zobaczyć "L jak lubow". n
ale pewnie zrobią wielkie halo no i tvp2 pokaże jakiś dokument z rosyjskiej interpretacji :D
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Seriale

Post autor: Cypix »

Kilka minut temu zakończył się ostatni odcinek serii numer 1 "Gotowych na wszystko". Będzie mi bardzo, bardzo, bardzo brakowac tego serialu...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Seriale

Post autor: Piter »

Cypix pisze:Kilka minut temu zakończył się ostatni odcinek serii numer 1 "Gotowych na wszystko". Będzie mi bardzo, bardzo, bardzo brakowac tego serialu...
Super zakończenie serii!
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Seriale

Post autor: mancia »

Piter pisze:
Cypix pisze:Kilka minut temu zakończył się ostatni odcinek serii numer 1 "Gotowych na wszystko". Będzie mi bardzo, bardzo, bardzo brakowac tego serialu...
Super zakończenie serii!
No właśnie jak się skończyło, oglądałam do 2 reklamy i za długo w kuchni siedziałam????
Zabił kolesia??? :D :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Seriale

Post autor: vanity »

mancia pisze:Zabił kolesia???
no właśnie dlatego zakończenie jest super, że nie wiadomo :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Aro »

Będzie kontynuacja serialu "Alternatywy 4"

"Metro": W maju ruszą zdjęcia do kontynuacji kultowego serialu Stanisława Barei "Alternatywy 4". Projekt on już prawie zapięty na ostatni guzik.


W Warszawie trwają przygotowania do produkcji 13-odcinkowego serialu "Dylematu 5", który będzie pokazywany w telewizyjnej "Jedynce" od wiosny przyszłego roku. Serial rozpocznie się w tym samym miejscu, w którym toczyła się opowieść Barei - w bloku przy Alternatywy 4. Jednak już w pierwszym odcinku wielka katastrofa budowlana sprawi, że mieszkańcy będą musieli przeprowadzić się do budynku przy Dylematu 5.

Na reżysera "Dylematu 5" wybrano Wojciecha Smarzowskiego, autora głośnego "Wesela". Część bohaterów, a także część aktorów, ma powrócić w nowym serialu. Producent nie chciał jednak zdradzić, kto miałby to być. W tej chwili trwają castingi.
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Seriale

Post autor: PiT »

"NA WSPÓLNEJ"? Nie wiem czy ktoś już o tym pisał... I nie wiem czy to ten wątek wogóle, ale Ania umarła jednak :( Ale myślałem że zrobią to bardziej dramatycznie... :(
ODPOWIEDZ