Ploty, plotki, ploteczki

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Aro »

Plotkują gazety brukowe, plotkują wielkie portale, plotkują największe fora internetowe więc myślę, że możemy i my. Ten temat bedzie nam służył do dyskutowania o plotkach no i do plotkowania. ;)

Czekamy więc na ploty. :)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2005, 12:54 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: marlena »

Mowi sie o slybie Brada Pitt z Angeliną Jolie :570: :sad: :sad: nie mogł sobie jakiejś fajniejsze laski znaleśc - bo ja jej nie lubie :) :) ;) ;) :)! i nie zgadzam się na to ! :D :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Aro »

Ja lubie Angelinę. Jest prześliczna i bardzo kobieca. Brad to dla mnie taki ciotek. Bez obrazy oczywiście. Wiecie mam na mysli taki typ faceta (ciepła klucha).

Obrazek

Jak podaje dzisiejsza prasa nieoficjalnie prezenterka "Teleexpressu" Beata Chmielowska-Olech jest w ciązy. :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Robert »

Angelina to sensowna kobita, musiala znalezc sobie takiego wymoczka jak Brad ?:] helou, Dżeluś, ja tu jestem ;)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: kinga »

Mnie Angelina w ogóle sie nie podoba :roll: Moim zdaniem jest brzydka i nie ma w sobie (z wyglądu oczywiście) nic interesującego... No, ale ja nie jestem facetem :D Za to Brad jest fajny ;) Chociaż sa faceci bardziej w moim typie :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Magda M »

a wg mnie Angelina jest bardzo ładna :) i nie jestem facetem :D Brad tez przystojny jest [ a jestem kobietą :D ]

Beda mieli ładne dzieci :DDD
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Piter »

marlena pisze:Mowi sie o slybie Brada Pitt z Angeliną Jolie :570: :sad: :sad: nie mogł sobie jakiejś fajniejsze laski znaleśc - bo ja jej nie lubie :) :) ;) ;) :)! i nie zgadzam się na to ! :D :D
Dla mnie Pitt jest wymoczonym lalusiem i zastanawiam sie jak taka fajna laska jak Angelina mogła na niego polecieć. Poza tym ona sto razy lepiej wyglądała dawniej w krótkich włosach, była taka niegrzeczna... 8)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: marlena »

Piter pisze:
marlena pisze:Mowi sie o slybie Brada Pitt z Angeliną Jolie :570: :sad: :sad: nie mogł sobie jakiejś fajniejsze laski znaleśc - bo ja jej nie lubie :) :) ;) ;) :)! i nie zgadzam się na to ! :D :D
Dla mnie Pitt jest wymoczonym lalusiem i zastanawiam sie jak taka fajna laska jak Angelina mogła na niego polecieć. Poza tym ona sto razy lepiej wyglądała dawniej w krótkich włosach, była taka niegrzeczna... 8)
Dla mnie Angelina jest wymoczoną lalunia i zastanawiam sie jak taki fajny koles jak Pitt mogł na nią polecieć. Poza tym on sto razy lepiej wyglądał dawniej w krótkich włosach, był taki niegrzeczny...

oj chłopcy, chłopcy zazdrośni jesteście o wygląda Pitta i stąd tyle agresji i niemiłych słow w jego strone....... :):):) - a mowia ze kobiety śa takie :) a tu prosze... . :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: vanity »

Piter pisze:Dla mnie Pitt jest wymoczonym lalusiem
być może ale na tle innych lalusiów wyróżnia się tym że potrafi grać :D
magdamiecz pisze:Beda mieli ładne dzieci n
nie wiem czy Angelina kiedyś nie powiedziała że nigdy nie urodzi, ale będzie adoptować.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Monika23 »

A ja nie przepadam ani za Angelina ani za Brad'em 8) lubie za to Jennifer A. :-)

ps.przy okazji wiecie co mnie zdziwilo? rozstanie Jessici Simson i jej meza Nicka,wydawali mi sie taka fajna,kochajaca sie para ... szkoda :? [Nick - fajny facet,dziwna ta Jessica]
Ostatnio zmieniony 27 gru 2005, 17:08 przez Monika23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: B@r »

Pitt mi sie nigdy wizualnie nie podobal, ale byl w kilku ciekawych filmach. Angelina to przeaparatka, przerazal mnie jej "gotycki" wizerunek, teraz prezentuje sie znacznie lepiej. Uwielbiam za to Jennifer i bylam bardzo zaskoczone jej i Brada rozstaniem. Teraz jednak wydaje mi sie, ze Brad i Angelina pasuja do siebie. Obecnie Jenn podobno spotyka sie z Vincem Vaughnem - nawet ich przylapali paparazzi na pocalunkach u mnie w miescie. Vince pochodzi z przedmiesci Chicago i Jenn podobno szuka tu jakiegos lokum, a gazety robia zdjecia Angelinie w obszernych koszulkach i twierdza, ze jest w ciazy. Podobno jej ojciec twierdzi, ze Angelona adoptowala, bo nigdy nie znalazla odpowiedniego faceta, az do teraz. No a Brad oficjalnie stara sie o adopcje dzieci Angeliny.

Uff, to tyle plote. Wystarczy sie u mnie przejsc do sklepu, bo przy kasach sprzedaja brukowce. :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Aro »

marlena pisze: oj chłopcy, chłopcy zazdrośni jesteście o wygląda Pitta i stąd tyle agresji i niemiłych słow w jego strone....... n)n - a mowia ze kobiety śa takie n a tu prosze... . n
Nie zgadzam się. On jest po prostu mało męski. Angelina wydaje się być bardziej męską od niego, a przy okazji jest bardzo sexy i kobieca. :P

To, że ktoś jest przystojny nie oznacza, że jest męski. :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Magda M »

ArO pisze:To, że ktoś jest przystojny nie oznacza, że jest męski.
a dla mnie męskośc zawiera sie w słowie przystojny..... :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: B@r »

ArO pisze:To, że ktoś jest przystojny nie oznacza, że jest męski. :P
To jest bardzo ciekawe stwierdzenie. Masz jeszcze inne przyklady takich facetow? :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ploty, plotki, ploteczki

Post autor: Aro »

Magda pisze: To jest bardzo ciekawe stwierdzenie. Masz jeszcze inne przyklady takich facetow?
Nie, ale intensywnie szukam. :lol:

Obawiam się jednak, że Brad jest jedyną taką ładną laleczką niezbyt (dla mnie) męską. :P
Ostatnio zmieniony 27 gru 2005, 17:34 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ