Gotowe na wszystko

Desperate Housewives

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Kurcze i znowu wyjdzie na to, że ja tu tylko wątki zakładam. A wy to co? :P

Swoje wątki mają "Zagubieni" oraz "Magda M." więc myślę, ze teraz czas na "Gotowe na wszystko". Na początek trochę o miejscu w którym serial jest kręcony. Uwaga bo można tam wyczytać także to, co w serialu się wydarzy.

Obrazek Obrazek Obrazek


Dla tych którzy nie widzą o co w serialu w ogóle chodzi:

Gdzieś na przedmieściach USA żyją obok siebie kobiety, których jedyną pracą jest zajmowanie się domem. Na pierwszy rzut oka wydają się szczęśliwe, ale gdy przyjrzy się im bliżej ich życie nie jest tak doskonałe, jak się wydaje... Pewnego dnia jedna z piątki przyjaciółek – Mary Alice Young popełnia samobójstwo, pozostałe żony postanawiają dowiedzieć się dlaczego...

Bohaterkami serialu są:

Susan Mayer (Teri Hatcher) - rozwiedziona kobieta z nastoletnią córką;

Bree Van De Kamp (Marcia Cross) - idealna żona, matka i sąsiadka;

Gabrielle Solis (Eva Longoria) - żona bogatego przedsiębiorcy;

Lynette Scavo (Felicity Huffman) - matka czwórki rozwydrzonych i nieznośnych bachorów oraz żona męża, który jest w ciągłych rozjazdach;

Mary Alice Young (Brenda Strong) - z pozoru szczęśliwa żona i mężatka, która popełnia samobójstwo i od pierwszych scen staje się narratorką w poszczególnych odcinkach.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: vanity »

ArO pisze:Swoje wątki mają "Zagubieni" oraz "Magda M." więc myślę, ze teraz czas na "Gotowe na wszystko". Na początek trochę o miejscu w którym serial jest kręcony. Uwaga bo można tam wyczytać także to, co w serialu się wydarzy.
nie wiem czy ci za to dziękować, czy cię kazać zbanować :P

fajne te opisy. nawet ciekawie się to czyta, jak tam to "od kuchni" wygląda.

ale wiecie ciekawe jest, że Polsat znowu 2 odcinki zapodał za jednym zamachem. boję się że jak tak dalej pójdzie to samą produkcję wyprzedzą :D no ale poważnie, ktoś się orientuje który odcinek nadają już w USA z 2 serii? no i czy w planach trzecia jest?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: B@r »

Gdy skonczyl sie "Sex and the city", trzeba bylo znalezc zastepstwo (czytaj: seksowna kobieca obsade). Lubie Teri Hatcher, jeszcze z czasow Supermana, Eva tez OK, o Felicity coraz glosniej za sprawa filmu Transamerica, wiec do dziewczyn nie mam nic (chociaz nie trawie Nicolette). Ale... obejrzalam troche, by zobaczyc czym sie wszyscy zachwycaja i jestem na nie. Za duzo tam malo realistycznego dramatu.


P.S. Teri wlasnie wyjawila, ze byla w dziecinstwie molestowana przez wujka. :( 4 lata temu pomogla go wstadzic za kratki za molestowanie nastolatki, ktora popelnila samobojstwo. teri nie chciala tego wczesniej ujawniac, zeby nie byc podejrzana o probe wskrzeszenia kariery.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Estratos »

Widzialem kilka odcinkow pierwszej serii i uwazam, ze serial jest zabawny i ma suspens. Mam nadzieje, ze w odpowiednim momencie go zakoncza nie popadajac w ten syndrom xx odcinka, kiedy z braku laku scenarzysci tworza totalna chale :D

i tak wole "Sex and the city" :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Ja byłem zaskoczony gdy zobaczyłem na Oscarach Felicity Huffman. Była nominowana. Nie miałem pojęcia. Na czerownym dywanie rozmawiali z nią i pokazali pozdrowienia od koleżanek z serialu i wzruszyła się bardzo. :)

Apropos niej:

W 2005 roku ujawniła, iż jako nastolatka cierpiała na bulimię i anoreksję, ale udało jej się przezwyciężyć obie choroby.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: B@r »

Felicity zebrala duzo dobrych recenzji za Transamerica (gra transwestyte), soatala tez nagrode Independent Spirit (pewnie nie tylko ja).
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Magda pisze:Felicity zebrala duzo dobrych recenzji za Transamerica (gra transwestyte)
No własnie dziwiłem się bo prowadzący oskarową galę na początku powiedział coś takiego, że witamy panie, panów i Felicity Huffman :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: B@r »

ArO pisze:
Magda pisze:Felicity zebrala duzo dobrych recenzji za Transamerica (gra transwestyte)
No własnie dziwiłem się bo prowadzący oskarową galę na początku powiedział coś takiego, że witamy panie, panów i Felicity Huffman :lol: :lol: :lol:
Dokladnie o to chodzilo. :D:D:D:lol2:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Piter »

Michal pisze:i tak wole "Sex and the city" :D
Ja też... czekam aż TVP2 zakupi kolejną serię.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: vanity »

Magda pisze:ArO napisał/a:
Magda napisał/a:
Felicity zebrala duzo dobrych recenzji za Transamerica (gra transwestyte)


No własnie dziwiłem się bo prowadzący oskarową galę na początku powiedział coś takiego, że witamy panie, panów i Felicity Huffman Laughing Laughing Laughing


Dokladnie o to chodzilo. :D:D:Dn
to było świetne, no ale ja wiedziałam że ona nominowana i za jaką rolę, więc się nieźle pośmiałam. no ale widać świetnie że obsada serialu zdolna.
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: pav graham »

Czesc,

Mieszkam na Wyspach & mam tu teraz w tv 2'a serje DH's. I musze Wam powiedziec jak 1'a bardzo Mi sie podobala tak przy 2'ej poprostu umieram - jest Zajebista!!! Duzo wiecej sie dzieje & jest duzo wiecej skrajnych emocji & zwrotow akcji. Macie na co czekac!

Pozdrawiam. Pxxx
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: B@r »

Nie ma to jak "Gotowe na wszystko".

Najbardziej podobały mi się sceny:

Bree pyta Andrew czy jej wierzy, że nie zabiła Rexa. On mówi, że tak bo nie jest zdolna do zabójstwa. Bree oddycha z ulgą, a Andrew dodaje, że to nie jest komplement, bo żeby zabić trzeba mieć siłę.
Akcja z Lynette i jej synkiem jak ochlapała tą babkę i myślała tylko żeby się urwać z zebrania. Druga akcja z tą parasolką też była świetna!
Bree poddaje się wykrywaczowi kłamstw. I potem jak poszła do tego aptekarza i powiedziała mu, że może ten wykrywacz coś jej uświadomił...
Gabrielle i ogrodnik :lol:
I to jęczenia, a potem degustacja ciastka
Andrew rozumiem w 100%. Jego zachowanie jest zrozumiałe. Broni matkę, bo poczuwa się do tego obowiązku.
Aptekarz chce omotać Bree
Świetne też było stwierdzenie Gabrielle jak Susan zwierzała się w sprawie Zacka: "Dobrze, że miałaś płaskie buty".

:D :D 8) 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

pav graham pisze:Czesc,

Mieszkam na Wyspach & mam tu teraz w tv 2'a serje DH's. I musze Wam powiedziec jak 1'a bardzo Mi sie podobala tak przy 2'ej poprostu umieram - jest Zajebista!!! Duzo wiecej sie dzieje & jest duzo wiecej skrajnych emocji & zwrotow akcji. Macie na co czekac!

Pozdrawiam. Pxxx
He he u nas również jest już druga seria. ;) W czwartki po dwa odcinki. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: vanity »

B@r pisze:Bree pyta Andrew czy jej wierzy, że nie zabiła Rexa. On mówi, że tak bo nie jest zdolna do zabójstwa. Bree oddycha z ulgą, a Andrew dodaje, że to nie jest komplement, bo żeby zabić trzeba mieć siłę.
chyba było : żeby zabić trzba mieć odwagę. ale i tak wiadomo o co chodzi. scena zajebista !!!!!!!!!!
B@r pisze:"Dobrze, że miałaś płaskie buty".
no tak. mimo że to Gabrielle powiedziała, to nigdy bym się nie spodziewała takich słów - nie w takiej sytuacji. bomba!
:D
dodam że fajny był jeszcze motyw jak Felicia (ta z kołnieżem ortopedycznym) powiedziała hydrualikowi, że trzeba jednak było zabić Paula Younga ! :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Trochę capsów :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 21:22 przez Aro, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ