Gotowe na wszystko

Desperate Housewives

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
azille
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 282
Rejestracja: 28 sie 2007, 20:54
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Polssskaa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: azille »

Eddie Britt naprwde odeszla;/ szkoda wielka szkoda. Ciekawe jak teraz bedzie wygladal serial bez niej.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Marcin A. »

Bardzo podobał mi się odcinek poświęcony Eddie. Oczywiście końcówka wyrwała z moich oczu morze łez.
Uważam, że scenarzyści bardzo ładnie zakończyli wątek tej niezwykle sympatycznej postaci. Nie mam jednak wątpliwości, że będzie mi jej w tym serialu bardzo brakowało. :(
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Bob »

Obejrzałem 18 odcinków ostatniej serii , ciekawe czy beda kolejne w tym sezonie?
Serial jest nie do przebicia, w rankingu seriali obejrzanych w ostatnich latach -zdecydowanie NR 1.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Marrcino »

Obejrzałem 18 odcinków ostatniej serii , ciekawe czy beda kolejne w tym sezonie?
Będzie jeszcze jeden - emisja 8 maja chyba, bedzie to odcinek w ktorym pozegnaja Eddie :)
Awatar użytkownika
Granmor
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2009, 21:41
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Granmor »

Odcinek poświęcony Edie był bardzo dobry, serii miało być 7 teraz jest mowa o 9.Jednak mam nadzieję że zdecydują się zostawić liczbę siedmiu sezonów.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Zupełnie przypadkiem (przeglądałem dane o oglądalności) dowiedziałem się, ze Polsat powtarza w czwartki o 22:05 po dwa odcinki czwartego sezonu "Gotowych na wszystko". Jeśli ktoś przegapił to ma szanse obejrzeć. Mimo później pory serial ma całkiem sporą widownię (1,2 mln).
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Blur »

Nicolette Sheridan ma następczynie
Po tym jak Nicolette Sheridan nie ma już w obsadzie serialu "Desperate Housewives", zaszła potrzeba wypełnienia tej luki. Nową twarzą przy Wisteria Lane będzie Drea de Matteo.
Tę aktorkę znamy przede wszystkim z dwóch serialowych produkcji - "Rodzina Soprano" i "Joey".
Drea de Matteo wcieli się w rolę pochodzącej z Włoch kobiety, która wraz z rodziną wprowadzi się na Wisteria Lane. Trwa casting na męża bohaterki i jej syna.
Nowa żeńska postać otrzymała status regularnej.

Może być ciekawie, ale szkoda, że Nicolette Sheridan odeszła z serialu. Bardzo lubiłem postać Edie Britt.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

"Gotowe na wszystko" - sezon 7 w Fox Life

W ostatnią niedzielę listopada rozrywkowy kanał z serialami FoxLife rozpocznie emisję nowego, siódmego już sezonu popularnego serialu "Gotowe na wszystko". Nadawca przygotował także konkurs dla widzów - do wygrania sesja w Elle.


"Gotowe na wszystko" to kultowy serial, wielokrotny zdobywca Emmy oraz Złotych Globów. Na amerykańskim przedmieściu Fairview na Wisteria Lane mieszkają cztery przyjaciółki. Całe ich otoczenie oraz rodziny sprawiają wrażenie idealnych. Jednak pod tą osłonką perfekcyjności kryją się mroczne historie rodem z kryminałów, zabawne dialogi i dramatyczne sytuacje.

Od 28 listopada 2010 roku kanał Fox Life rozpocznie emisję siódmego sezonu
serialu "Gotowe na wszystko". Wszystkie główne bohaterki powracają w tym sezonie oraz pojawia się nowa postać - Renee (Vanessa Williams), która jest koleżanką Lynette z czasów studenckich. Jest jasne, że Tom i Renee poznali
się bliżej wiele lat temu, co Tom chce utrzymać w tajemnicy.

Gaby dowiaduje się, że jej dziecko zostało podmienione w szpitalu co oznacza, że Juanita nie jest jej biologiczną córką. Bree rozwodzi się z Orsonem i zdradza Gaby prawdę o wypadku samochodowym
z przed 11 lat, w którym zginęła matka Carlosa. Susan i Mike mają problemy finansowe i wyprowadzają się z Wisteria Lane. Ich dom zostaje wynajęty staremu znajomemu, który ostatnie lata spędził w więzieniu - Paulowi Youngowi i jego nowej żonie Beth.

W związku z premierą kolejnego sezonu serialu telewizja Fox Life przygotowała dla wiernych widzów konkurs
, w którym do wygrania
jest profesjonalna sesja zdjęciowa w magazynie Elle stylizowana na bohaterki serialu, ekskluzywna biżuteria oraz gadżety Fox Life i Elle. Konkurs trwa od 4 do 30 listopada na stronie www.foxlife.pl.
/media2.pl/

Fantastyczna wiadomość! Myślałem, ze trzeba będzie czekać do lutego lub marca, a tu proszę. No to TzG mam już z głowy. :D
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Rose »

Aro pisze:
"Gotowe na wszystko" - sezon 7 w Fox Life

W ostatnią niedzielę listopada rozrywkowy kanał z serialami FoxLife rozpocznie emisję nowego, siódmego już sezonu popularnego serialu "Gotowe na wszystko". Nadawca przygotował także konkurs dla widzów - do wygrania sesja w Elle.


"Gotowe na wszystko" to kultowy serial, wielokrotny zdobywca Emmy oraz Złotych Globów. Na amerykańskim przedmieściu Fairview na Wisteria Lane mieszkają cztery przyjaciółki. Całe ich otoczenie oraz rodziny sprawiają wrażenie idealnych. Jednak pod tą osłonką perfekcyjności kryją się mroczne historie rodem z kryminałów, zabawne dialogi i dramatyczne sytuacje.

Od 28 listopada 2010 roku kanał Fox Life rozpocznie emisję siódmego sezonu
serialu "Gotowe na wszystko". Wszystkie główne bohaterki powracają w tym sezonie oraz pojawia się nowa postać - Renee (Vanessa Williams), która jest koleżanką Lynette z czasów studenckich. Jest jasne, że Tom i Renee poznali
się bliżej wiele lat temu, co Tom chce utrzymać w tajemnicy.

Gaby dowiaduje się, że jej dziecko zostało podmienione w szpitalu co oznacza, że Juanita nie jest jej biologiczną córką. Bree rozwodzi się z Orsonem i zdradza Gaby prawdę o wypadku samochodowym
z przed 11 lat, w którym zginęła matka Carlosa. Susan i Mike mają problemy finansowe i wyprowadzają się z Wisteria Lane. Ich dom zostaje wynajęty staremu znajomemu, który ostatnie lata spędził w więzieniu - Paulowi Youngowi i jego nowej żonie Beth.

W związku z premierą kolejnego sezonu serialu telewizja Fox Life przygotowała dla wiernych widzów konkurs
, w którym do wygrania
jest profesjonalna sesja zdjęciowa w magazynie Elle stylizowana na bohaterki serialu, ekskluzywna biżuteria oraz gadżety Fox Life i Elle. Konkurs trwa od 4 do 30 listopada na stronie www.foxlife.pl.
/media2.pl/

Fantastyczna wiadomość! Myślałem, ze trzeba będzie czekać do lutego lub marca, a tu proszę. No to TzG mam już z głowy. :D

o jak fajnie dzięki Aro mój ulubiony serial nie mogę się doczekać :D
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Mona. »

Mogliby wreszcie w Polsacie wyemitować 6 sezon... mój ulubiony serial, a nawet nie mogę pooglądać nowych odcinków :?
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Himcio »

Mona., http://iitv.info/gotowe-na-wszystko/
Ja kończę już 5 sezon. Swietny serial! Gabi jest genialna! :D
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: strzalka21 »

Mona. pisze:Mogliby wreszcie w Polsacie wyemitować 6 sezon... mój ulubiony serial, a nawet nie mogę pooglądać nowych odcinków :?
Mona ależ oczywiście, że możesz tutaj są wszystkie odcinki:

http://iitv.info/

Chyba najlepsza tego typu strona w sieci :wink:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Aro »

Zgarnęły miliony!

Po wielu miesiącach walki i niepewności negocjacje dobiegły końca. Powstanie 8. sezon serialu, a aktorki zarobią krocie!


Od stycznia bieżącego roku toczyły się zacięte dyskusje czterech gwiazd "Gotowych na wszystko" ze stacją ABC, która produkuje serial. Oficjalne informacje o ewentualnym 8. sezonie zostały zawieszone do odwołania. Cztery długie miesiące trwał dramat widzów i całej obsady, z niecierpliwością oczekujących na wieści.

Dopiero 11 kwietnia 2011 r. na portalu TV Line pojawił się news z informacją, że powstanie kolejny sezon. Rozmowy zakończyły się ogromnym sukcesem dla Felicity Huffman, Teri Hatcher, Marcii Cross i Evy Longorii. Aktorki wynegocjowały ośmiocyfrowe sumy za kolejny rok pobytu na Wisteria Lane.

Do tej pory podstawowa stawka za odcinek każdej z czterech gwiazd wynosiła 275 tys. dolarów, a teraz wzrosła do 325 tysięcy. Dodatkowo, gwiazdy zagwarantowały sobie w kontraktach, że jeśli powstanie kolejny sezon, to ich zarobki wzrosną o kolejne 25 tys., dzięki czemu suma zarobków każdej z nich osiągnęłaby aż... 18 mln dolarów!

Tak jak w ubiegłych latach, Hatcher negocjowała oddzielnie swoją gażę i warunki kontraktu, a Cross zmieniła prawnika, co wpłynęło znacząco na trwające pertraktacje.

W kolejnym sezonie zobaczymy ponownie Vanessę Williams.

Kończy się kasa


Walkę o być albo nie być toczą również inne znane produkcje. Jak zwykle chodzi o pieniądze. Dyskusja toczy się między twórcami seriali Davidem Shorem - "Dr House", Hartem Hansonem - "Kości", producentami a studiami filmowymi. W dodatku tylko Hugh Laurie, Emily Deschanel i David Boreanaz podpisali kontrakty.
/swiatseriali.pl/


Dobra wiadomość dla fanów serialu. Mam jednak nadzieję, że będzie to już ostatni sezon serialu. O ile pierwszych kilka odcinków siódmego sezonu mocno mnie zaciekawiło to te które ostatnio oglądam na FOXlife trochę zaczynają mnie nudzić. To jest i tak jedyny zagraniczny serial który oglądam tak długo i jeszcze mi się nie znudził. Absolutnie Lynette i Gabi ostatnio wymiatają.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: keraj »

Aro pisze:Absolutnie Lynette i Gabi ostatnio wymiatają.
To prawda, jednak moją ulubienicą w tym serialu jest Bree....

Jej rozmowa z Gaby w jednym z ostatnich odcinków była na prawde boska :)
Tyczyła się ona emocji jakich się doznaje dokonując zdrady :)
Wyglądała następująco....

G- Kiedy ja zdradzałam Carlosa doznawałam wspaniałego odczucia
B- Też to czułam - masz rację..
G- Zdradzałaś Rexa??
B- Nie !!!!! Za kogo ty mnie masz? ....... Zdradzałam Orsona :D :lol3:
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Gotowe na wszystko

Post autor: Himcio »

Świetna wiadomość! :D nie mogę się już doczekać Gabi...

Na wikipedii przeczytałem, że jest planowanych 9 sezonów. :D
ODPOWIEDZ