Co ciekawego na Święta w tv?

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Piter »

A co z Kevinem?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Magda M »

a co z "ja Ci kocham a Ty spisz? " i "bodygourd"?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Piter »

Właśnie!
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Piter pisze:A co z Kevinem?
Zazwyczaj na polsacie leci, jeśli myślimy o tym samym 8P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: vanity »

Aro pisze:słynny film z Marylin Monroe "Mężczyźni wolą blondynki"
Aro pisze:"Charlie i fabryka czekolady"
Aro pisze:"Depresję gangstera".
mało fajnego.... :?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: ANETA »

Bede miała Depp'ową ucztę :D Piraci z Karaibów oraz Charlie i fabryka czekolady :D

No i Kevin sam w domu MUSI BYĆ, bez tego nie ma swiąt, ja musze co roku gnić ze smiechu przy tym filmie (bez znaczenia ile razy go oglądam, kocham go tak samo ;) )
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Isabel »

Heh...Niestety w Wigilię i Sylwestra niczego nie oglądnę :wink2:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: GosiaczeQ_14 »

ANETA pisze:No i Kevin sam w domu MUSI BYĆ, bez tego nie ma swiąt, ja musze co roku gnić ze smiechu przy tym filmie (bez znaczenia ile razy go oglądam, kocham go tak samo )
Ja też ten film kocham 8P
To już taka tradycja prawie dla mnie :P
Jak byłam w Belgii na konkursie to jak wlączylyśmy ten flamandzki telewizorek u nas w domku z dziewczynami i jak zobaczyłyśmy Kevina to wszystkie w śmiech i jaka radocha bo każda to na pamięć znała 8P Tym bardziej to oglądałyśmy bo w tym chórze kościelnym śpiewają tą samą kolędę ("Ring") co my :-D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Aro »

Kevin pewnie będzie na Polsacie. Polsat jeszcze nie zdradził co pokaże w święta. Ja sie ciesze z "Opowieści z Narnii" i "Piratów z Karaibów". Nie wiedziałem, a chciałem iść na to do kina. :P Dwójkowych propozycji jeszcze nie ma, ale wiem, ze przebojem tej stacji ma być "M jak miłość". :lol3: Będzie w Wigilię, święta i Sylwestra. :D Dwójka nie musi sie za bardzo wysilać by zabrać innym stacjom widzów. :lol3:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Estratos »

a ja swieta spedze bez telewizora, bo go najzwyczajniej w swiecie...nie mam :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Michael »

Aro pisze:Dwójka nie musi sie za bardzo wysilać by zabrać innym stacjom widzów.
Masz rację! Jakby się nie starała, to i tak większość ludzi wybierze TVN, więc faktycznie nie ma sensu za bardzo się wysilać :P

Tytuł wątku jest dosyć abstrakcyjny. Kiedy w święta było coś ciekawego w TV?! :> Każdego roku - wielki maraton powtórek :/
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Isabel »

ANETA pisze:Kevin sam w domu MUSI BYĆ, bez tego nie ma swiąt, ja musze co roku gnić ze smiechu przy tym filmie (bez znaczenia ile razy go oglądam, kocham go tak samo
Ja również go kocham.Orócz tego jest chyba 3 cz. filmu czyli "Sam w domu po raz trzeci" tylko z innymi aktorami....Więc pewnie też będzie i jeszcze jest jeden film tego typu tylko juz nie pamiętam tytułu...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Aro »

Michael pisze:Masz rację! Jakby się nie starała, to i tak większość ludzi wybierze TVN, więc faktycznie nie ma sensu za bardzo się wysilać
Wręcz przeciwnie. Wystarczy wyemitować "M jak miłość" i ponad 50% osób oglądających w tym czasie telewizję ma włączoną Dwójkę. :lol3:

[ Dodano: 2007-12-07, 10:55 ]
Polsat
Polsat kończy prace nad świąteczno-noworoczną ramówką. Jej filarem będą oczywiście fabularne produkcje. Obok filmowych klasyków pojawią się telewizyjne premiery. Widzowie zobaczą przeszło trzydzieści tytułów m.in.: "Szklaną pułapkę", "Kevina", "Wojnę i pokój" oraz indyjski hit prosto z Bollywood.

Wigilijny filmowy maraton w Polsacie rozpocznie się o godzinie 9.00. Stacja pokaże film animowany "Miasteczko Hallowen". Po nim wyemitowana zostanie muzyczna produkcja "Annie". Popołudniową familijną ofertę dopełnią filmy: "Gwiazdkowa zguba", "Opowieści biblijne" i "Magiczne święta". Po przerwie na "Wydarzenia" o 19.30 Polsat zaprezentuje animowany hit kinowy "Epoka lodowcowa". Pojawi się także Bruce Willis, który zmierzy się z terrorystami w nowoczesnym wieżowcu ( "Szklana pułapka", 21.00) oraz Nicolas Cage w świątecznej opowieści "Family Man"(23.30).

Pierwszego dnia Świąt ofertę otworzy animowany film "Casper straszy w Boże Narodzenie". Następnie kanał pokaże film przygodowy o Klausie Störtebekerze, jednym z najsłynniejszych piratów w historii ("Klaus Störtebeker: Pirat z Północy"). Popołudnie wypełnią "Anioł Stróż" i "Świąteczna gorączka". Stacja pokaże również pierwszą część produkcji "Wojna i pokój". Ścisły prime-time Polsat przeznaczy na emisję komedii "Śnięty Mikołaj" oraz filmu akcji z udziałem polskich gwiazd "Sara".

Drugiego dnia Świąt Polsat nada animowany film familijny o przygodach słynnego kowboja Lucky Luke'a, western "Cud w Sage Creek", amerykańską komedię "Święty Mikołaj z 34 Ulicy". Następnie wyemitowana będzie druga część europejskiej superprodukcji "Wojna i pokój". Wieczorem na antenie pojawi się "Śnięty Mikołaj 2" oraz komedia romantyczna "Prezydencka córka".

Ostatniego dnia roku Polsat pokaże m.in. komedię "Męskie sprawy", ekranizację słynnej powieści "Trzej muszkieterowie"("D'Artagnan") oraz dramat muzyczny "La Bamba". Wieczór oraz noc zarezerwowano na rozrywkę. Prawdopodobnie o godzinie 20.00 kanał rozpocznie transmisję sylwestrowego koncertu z Krakowa. Zagrają na nim m.in. Shakin' Stevens, Boney M, Lou Bega, Budka Suflera, Urszula, Justyna Steczkowska, Czerwone Gitary, Golec Orkiestra i Bajm. Impreza będzie filmowana z 18 kamer, także z powietrza, i emitowana przez 6 godzin w technologii HD, zapewniającej najwyższą jakość obrazu.

Muzyczny akcent znajdzie się także w ofercie stacji 1 stycznia. Przed południem kanał zaprezentuje najkosztowniejszą indyjską produkcję ostatnich lat i hit prosto z Bollywood "Czasem słońce, czasem deszcz". Świąteczno- noworoczną ofertę Polsatu zamkną filmy, bez których wielu nie wyobraża sobie Świąt. Kanał pokaże klasyki takie jak "Kevin sam w domu" oraz "Książe w Nowym Jorku".
/WirtualneMedia.pl/
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Michael »

Aro pisze:Wystarczy wyemitować "M jak miłość" i ponad 50% osób oglądających w tym czasie telewizję ma włączoną Dwójkę.
Widziałem kiedyś jeden odcinek tego serialu i do dziś nie rozumiem, jak można oglądać ten badziew 8P
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: Isabel »

Michael pisze:Widziałem kiedyś jeden odcinek tego serialu i do dziś nie rozumiem, jak można oglądać ten badziew
Ja lubie oglądać ten serial... :P
ODPOWIEDZ