To nie humor...

... ale życie!

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: To nie humor...

Post autor: witold »

Piter pisze:A ja się zastanawiam, czy tu rzeczywiście można mówić o miłości, czy jedynie o pociągu do kasy.
Widze, ze w swoich domniemaniach i zdziwieniu zapomnieliscie o jednej waznej rzeczy, ktora dla tych narodow jest na pierwszym miejscu, a mianowicie o podlozu religijnym.
Prawdopodobnie para ta jest wiary buddyjskiej lub hinduiskiej, w ktorej reinkarnacja i spotykanie na drodze kolejnych zyc bratnich dusz jest normalnoscia gleboko zakorzeniona w tych religiach, jak np. u nas Boze Narodzenie czy Zmartwychwstanie Chrystusa.
A wiec nie dziwcie sie ludki i nie miejcie zaraz kudlatych mysli. :oops: :P
Titter pisze:Ja widzialam.. i jakos jedno mi do glowy przyszlo.. skonsumowali czy nie?
Oj dziewczyny dziewczyny, glodnemu to zawsze chleb na mysli :D :lol: :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: To nie humor...

Post autor: vanity »

witold pisze:Titter napisał/a:
Ja widzialam.. i jakos jedno mi do glowy przyszlo.. skonsumowali czy nie?


Oj dziewczyny dziewczyny, glodnemu to zawsze chleb na mysli :D :lol: :lol:
w końcu zaczynam łapać, dlaczego ktoś Titter umieścił w grupie intrygujących... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: To nie humor...

Post autor: 1316gosiaczek »

Bezzębny złodziej pogryzł policjanta

Niemiecki emeryt-złodziejaszek usiłował wyrwać się z rąk policji. Być może miałby więcej szczęścia, gdyby nie zapomniał włożyć sztucznej szczęki - podała policja w Brunszwiku
Po 70-letniego emeryta, który nie zapłacił grzywny, na jaką skazano go za podkradanie w sklepach, przyjechała policja. Kiedy zobaczył policjantów, usiłował uciec tylnymi drzwiami.
Kiedy policjanci dopadli go, bronił się zażarcie. "Zdaje się że zapomniał sztucznej szczęki. Jeden z funkcjonariuszy został pogryziony, ale nic mu się nie stało, miał tylko mokre ślady" - powiedział rzecznik policji.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: To nie humor...

Post autor: Magda M »

nie wiedziałam czy robic nowy temat bo tytuł tego tematu sie nadaje... :roll:

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... 88378,2943
''Organy ścigania mogą wkrótce wiedzieć wszystko o nas wszystkich - komu wyznaliśmy miłość SMS-em, kogo obgadaliśmy w e-mailu.

Uchwalana właśnie ustawa zagraża prywatności obywateli - pisze dziennik "Metro".

Koniec z prywatnymi rozmowami przez telefon, osobistymi SMS-ami i e-mailami! Teraz musisz uważać, do kogo dzwonisz i co piszesz. Już w październiku może wejść w życie nowe prawo telekomunikacyjne, które zapewni organom ścigania dogłębną kontrolę nad naszym życiem osobistym. Dziś nad poselskim projektem nowelizacji będą debatować posłowie, a najpóźniej w piątek - wszystko na to wskazuje - głosami koalicji zostanie on uchwalony. Co to dla nas oznacza? - pyta "Metro".

Operatorzy komórkowi i internetowi przez pięć lat będą musieli przechowywać: treść wszystkich naszych SMS-ów i MMS-ów; wykaz wszystkich naszych połączeń komórkowych (również tych niezrealizowanych); treść naszych e-maili i dane ich adresatów; adresy stron, które odwiedzaliśmy w internecie.

Organy ścigania, sądy i prokuratury zyskają więc bardzo głęboki wgląd w nasze życie. Operatorzy będą musieli przekazywać te dane na każde żądanie policjanta, który prowadzi w jakiejś sprawie śledztwo (w porozumieniu z jego przełożonym, tj. komendantem głównym lub wojewódzkim policji). Co więcej, policjant może żądać informacji o każdym człowieku, który - jego zdaniem - może być w jakikolwiek sposób zamieszany w jakieś przestępstwo, np. jako świadek. Obywatel nie musi mieć nawet statusu oficjalnego podejrzanego. Obecnie organa ścigania mogą żądać od operatorów najwyżej billingów telefonicznych. Tak restrykcyjnych przepisów nie ma jeszcze w żadnym kraju europejskim - podkreśla "Metro".
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: To nie humor...

Post autor: vanity »

kij im w oko...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: To nie humor...

Post autor: Titter »

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: To nie humor...

Post autor: vanity »

okropność, i to w szpitalu takie rzeczy :(
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: To nie humor...

Post autor: Angel »

Ja pinkole ale tragedia :beczy:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: To nie humor...

Post autor: Mist »

Ale ciemnogrod........ to ma byc szpital??? kto daje tym ludziom prawo wykonywania zawodu? zmarnowano tym dzieciom zycie i ich rodzinom... jak zawsze cierpia niewinni... glupota ludzka nie zna granic..... co za tragedia... jaka bezsilnosc....
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: To nie humor...

Post autor: Marrcino »

Pijany mężczyzna z Zakopanego siekierą obciął sobie genitalia. Mężczyzna poleciał warszawskim śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, do kliniki w Białymstoku. Tam lekarze spróbują przyszyć obcięty narząd.

Jak dowiedział się reporter RMF FM szpitale w Sosnowcu, Krakowie i Suchej Beskidzkiej odmówiły przeprowadzenia takiego zabiegu. Sam przelot ratowniczej Agusty będzie kosztować około 20 tysięcy złotych, bo to jedyny śmigłowiec ratowniczy w Polsce, który może wykonywać loty w nocy.

40-latek tłumaczył lekarzom, że nie potrzebuje narządu, bo i tak nie ma partnerki. Miał ponad trzy promile alkoholu we krwi.
http://fakty.interia.pl/wiadomosci/news ... c,882061,3


Chyba zwariował ten człowiek :shock: :065: :boshe: Miejmy nadzieje ze uda sie przyszyc ;(
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: To nie humor...

Post autor: Titter »

Moj kolega ma opis na GG "Nie ma to jak siekierka odciac sobie fiutka" Juz sie balam ze mu sie cos stalo :d ale wszystko juz jasne 8P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: To nie humor...

Post autor: Marrcino »

Pijany obciął sobie genitalia - stracił je na zawsze

Lekarze z Białegostoku nie przyszyli genitaliów mężczyźnie spod Zakopanego, który po pijanemu odciął je sobie. Kierownik Kliniki Urologii Akademii Medycznej w Białymstoku prof. Barbara Darewicz powiedziała, że pacjent trafił do kliniki za późno.
http://wiadomosci.onet.pl/1502016,11,item.html

A jednak nie przyszyli. Wspolczuje mu. :( ;(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: To nie humor...

Post autor: vanity »

a ja nie współczuje bo niby czego miałabym? chciał uciąć, uciął, jest dorosły i może sobie robić co chce. lepiej że uciął sobie jajka niż jakby wsiadł w samochód z 3-ma promilami...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: To nie humor...

Post autor: Titter »

Dla pełnoletnich :d ( wstawilam emotki, zeby bylo bardziej obrazowo :d )

Tak jest jak dzieci sie za seks biora:

Wiadomosc z jednego medycznego forum:
moja parnerka robiła mi :lody: do wytrysku i połkneła.. póżniej się całowaliśmy i ja jej zrobiłem :PP ... czy przez śline ( w której mogły znajdować się plemniki) mogłem zapłodnić swoją dziewczyne?

Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac 8P
Ostatnio zmieniony 01 sie 2007, 20:08 przez Titter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: To nie humor...

Post autor: B@r »

Jaka piekna, obrazowa relacja. :ha:
A samo pytanie dzieciaka - jesli nikt nie udzieli mu szybko odpowiedzi, to ja sie az boje... Przynajmniej pyta... A na seks edu w szkolach dalej o pszczolkach, kwiatuszkach i niepokalanych poczeciach. 8P
ODPOWIEDZ