Sport

Dla zainteresowanych

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

Michael pisze:Przylecą w srebrze, ale myśle, że i tak jest się z czego cieszyć!
no jasne. ale jako że walczyli o najwyższe podium to życzyłam najwyższego :D ze srebra oczywiście też się cieszę. mam nadzieję że będą utrzymywać tę formę na kolejnych zawodach i że nie był to jednorazowy wyskok :)
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Sport

Post autor: 1316gosiaczek »

vanity pisze:mam nadzieję że będą utrzymywać tę formę na kolejnych zawodach i że nie był to jednorazowy wyskok
mając tak świetnym zawodnikow i trenera Lozano myśle, że jest to dopiero początek znakomitej gry Polaków :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sport

Post autor: Michael »

vanity pisze:no jasne. ale jako że walczyli o najwyższe podium to życzyłam najwyższego
Srebro jest teraz modniejsze niż złoto ;)
1316gosiaczek pisze:mając tak świetnym zawodnikow i trenera Lozano myśle, że jest to dopiero początek znakomitej gry Polaków
Jestem podobnego zdania. :-) Na cześć naszych srebrnych chłopców - sto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam... :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sport

Post autor: Piter »

Niech żyją: bla bla, niech żyją - póki nie uwalą.
fit
Sit down
Sit down
Posty: 70
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:42
Lokalizacja: PL

Re: Sport

Post autor: fit »

a propos Golasia, Lozano powiedzial ze dopoki on bedzie trenerem, zawsze tak bedzie
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: B@r »

http://sport.onet.pl/0,1248707,1454432,wiadomosc.html
Polak będzie trenował kadrę USA

AFP
Piotr Nowak, były kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, został asystentem Boba Bradleya - trenera kadry USA. Dodatkowo 42-latek będzie pełnił tę samą funkcję w kadrze U-23 przygotowującej się do olimpiady w Pekinie w 2008.
Bradley i Nowak poznali się w prowadzonym przez Amerykanina zespole Chicago Fire, którego Polak był kapitanem w latach 1998-2002. Potem Nowak, już jako trener, doprowadził zespół DC United do mistrzostwa ligi MLS w 2004. W tym klubie pracował do dziś.

„Jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny mogę pracować z Piotrem – powiedział Bradley – ufamy sobie wzajemnie i świetnie się rozumiemy”.
„To dla mnie honor i zaszczyt, mieć możliwość pracy z reprezentacją USA. Szczególnie jestem zadowolony z tego, że ponownie mogę pracować z tak świetnym fachowcem jak Bob Bradley – podkreślił Piotr Nowak.

Bradley został zatrudniony przez władze amerykańskiej federacji jako tymczasowy trener na 6 miesięcy. Po tym okresie prawdopodobnie jego obowiązki przejmie ktoś inny.

W ciągu trzech lat pracy Nowak, którego kontrakt wygasał z końcem sezonu, poprowadził DC United do 42 zwycięstw. Zespół zanotował też 25 remisów i 27 porażek. W 2004 roku drużyna wygrała puchar MLS. Kolejne dwa sezony nie przyniosły jednak większych sukcesów. Mimo statusu faworyta w rozgrywkach 2006 roku jego podopieczni odpadli w finale Konferencji Wschodniej.

Polski trener był często na ustach amerykańskich kibiców i mediów, bowiem pod jego opieką znajdował się Freddy Adu - zawodnik uważany za jedną z największych nadziei tamtejszej piłki nożnej. Dochodziło między nimi do nieporozumień w kwestii czasu gry i pozycji, na której miał występować utalentowany nastolatek. Na początku grudnia Adu odszedł z DC United do Real Salt Lake.

Nowak rozegrał 19 meczów w reprezentacji Polski. Strzelił trzy gole. W 1996 roku był polskim piłkarzem roku. Karierę piłkarską rozpoczął w 1979 roku jako 15-latek we Włókniarzu Pabianice. W trakcie 23-letniej kariery grał w Turcji, Szwajcarii i Niemczech. Do USA trafił w 1998 roku.
Bardzo sie ciesze. :hura:
Nowak jest juz legenda Chicago Fire, ktorego jestem kibicem.
Gratulacja dla "Petera". :)

[ Dodano: 2007-01-11, 10:28 ]
Beckham będzie grał w USA!

David Beckham zapowiedział podpisanie pięcioletniej umowy z klubem amerykańskiej ligi MLS Los Angeles Galaxy.
"W tym tygodniu Real poprosił mnie, bym podjął decyzję dotyczącą mojej przyszłości i zaproponowano mi dwuletni kontrakt. Przedyskutowałem kilka opcji z moją rodziną i doradcami i zdecydowałem się przyjąć propozycję Los Angeles Galaxy. Od sierpnia będę grał w lidze MLS" - powiedział 31-letni Beckham.

Beckham przeszedł do Realu z Manchesteru United za 25 milionów dolarów. W sezonie 2006/07 ma kłopoty z wywalczeniem miejsca w wyjściowej jedenastce "Królewskich". Trener Fabio Capello wystawił go w pierwszym składzie zaledwie w siedmiu z 25 spotkań ligowych.
http://sport.onet.pl/0,1248704,1463692,wiadomosc.html

Bardzo sie ciesze, na pewno bedzie przyjezdzal na mecze kontra moja druzyna.

:hura:

Mimo iz moze sie niektorym wydawac, ze liga MLS jest drugorzedna i z gwiazd lig europejskich jedynie te w wieku przedemerytalnym beda sie decydowac na granie w niej, to jednak warto pamietac, ze MLS ma dopiero dekade i podpisanie Beckhama moze sprawic, ze bedzie sie dalej rozwijac i inni utalentowani i mlodsi pilkarze beda tu chciec grac. To wielki krok na pilki noznej w USA.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sport

Post autor: Marrcino »

MŚ w piłce ręcznej: dziś gramy o "złoto"!
W niedzielne popołudnie Polacy zagrają z Niemcami o "złoto" mistrzostw świata piłkarzy ręcznych. Pokonali już drużynę gospodarzy w eliminacjach. Czekamy na powtórkę w finale!
http://sport.onet.pl/0,1257854,1478805,wiadomosc.html

Wygramy czy nie??? Ja mysle ze dzis dokopiemy Niemcom!!! :wink2:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

totalnie nie znam się na tym gatunku piłki, ale kibicuję naszym oczywiście, damy radę! :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sport

Post autor: DeathlySilence »

vanity pisze:totalnie nie znam się na tym gatunku piłki, ale kibicuję naszym oczywiście, damy radę!
To samo, tylko że trzymam kciuki za Polaków. :-)
Kibicować w ogólnie pojmowanej formie, z pełną pompą nie będę. :wink:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sport

Post autor: Marrcino »

No i niestety przegralismy z Niemcami. :P Ale za to Adam Malysz wygral dzisiejszy konkurs. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

marrcino pisze:No i niestety przegralismy z Niemcami.
no niestety
marrcino pisze:Ale za to Adam Malysz wygral dzisiejszy konkurs.
stary trener mówił w jakimś wywiadzie że Adaś dopiero się rozkręca :D
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Sport

Post autor: Wiolinka »

pocieszenie-Malysz wygral kolejny turniej pucharu swiata :)

mniejsze pocieszenie-szczypiornisci wicemistrzami, choc raczej nastawiona bylam na istrzostwo, oh well-chlopaki i tak grali dzielnie i niezle. a wczoraj kolonia niezle szalala przed katedra-narodowa feta byla-info od siostry...ale mnie naj wkurzyla niemiecka prasa-zwlaszcza bild :x niestety, ten narod rasizm ma we krwi-i to ja sama sie ostatnio z czyms takim na dyskotece spotkalam-nie wpuszczono mnie, a konkretnie pewien czarnoskory bramkarz-powod-mowilam po angielsku, a nie niemiecku :x
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: B@r »

W Chicago bedzie dzisiaj zaloba po przegranej druzyny Bears w finalach rozgrywek futbolu am.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Sport

Post autor: Wiolinka »

zaloba-heheh, nie ma wiekszych nieszczesc?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: B@r »

Wiolinka pisze:zaloba-heheh, nie ma wiekszych nieszczesc?
No pewnie ze sa, ale dla sportowych maniakow to cios siekiera w serducho. ;(
Ludzie w metrze dzisiaj jacys tacy zgaszenie strasznie...
ODPOWIEDZ