Sport

Dla zainteresowanych

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Sport

Post autor: Angel »

Nie wiem czy jest tu juz taki watek. W razie czego prosze dokleic.

Szkoda mi troche Pawla Korzeniowskiego dzisiaj. Motylia jak zwykle sobie poradzila. :ha: Ciekawe co dalej bedzie?

Ktos sie tu interesuje sportem? :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

Angel pisze:Ktos sie tu interesuje sportem?
ja! :D
Angel pisze:Szkoda mi troche Pawla Korzeniowskiego dzisiaj
niepotrzebnie. to nie była jego konkurencja. startował, by się do niej przyuczać.
Angel pisze:Motylia jak zwykle sobie poradzila
Motylia jak zwykle, czyli niczym nie zaskoczyła :D no, ale nie narzekam, ma się rozumieć :D
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Sport

Post autor: mancia »

Angel pisze:Ktos sie tu interesuje sportem? :)
Ja,ja, ja
A dyscyplina nr 1 od pewnego czasu to tenis ziemny,który pojawił sie tutaj na forum na razie w " ciasteczkach" :d :d :d
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Sport

Post autor: Angel »

:D ;) 2 osoby. Zajebiscie. No to co, stawiacie na Motylke jutro?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sport

Post autor: Michael »

Ja kolejny dzień siedziałem dzisiaj na Eurosporcie i oglądałem ME w pływaniu :-)
Uwielbiam pływanie i skoki do wody :d
Pływaków mamy całkiem dobrych. Szkoda, że nasi skoczkowie sobie
nie poradzili :(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

Angel pisze:No to co, stawiacie na Motylke jutro?
to pytanie jest tendencyjne :P
Michael pisze:Pływaków mamy całkiem dobrych
na razie z dobrych mamy tylko Otylię i Korzenia. ale kto wie czy jakieś nowe nabytki nam nie rosną, w każdym razie inni zapowiadają się ciekawie. no ja mam nadzieję, na wielką grupę wielkich pływaków, takich jakich mają jankesi, kangury czy żabojady.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sport

Post autor: DeathlySilence »

Ostatnio zapatrzyłem się na pływanie synchroniczne kobiet - pływały mistrzynie, czyli Rosjanki - aż mnie zatkało - dynamika, szybkość, do tego muza jako tło - byłem pod wielkim wrażeniem :-)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Sport

Post autor: Angel »

vanity pisze:
Angel pisze:No to co, stawiacie na Motylke jutro?
to pytanie jest tendencyjne :P
A czemuz to? :P
Kazdemu sie przeciez moze noga podwinac. :) Ja stawiam, ale Ty mozesz nie stawiac. Mam nadzieje jednak, ze cala Polska stawia, zwlaszcza po tym co biedaczke spotkalo w zyciu.
Tu znowu temat o ktorym mozna gadac latami. Jak to sie dzieje, ze wszystkie inne kraje maja swietne druzyny pilkarskie, boiska do cwiczen, mlodociane kadry, plywakow, skoczkow (choc te 2 ostatnie to nie najlepsze przyklady) itd itp, a w naszej Polsce robaki? Vanity, znasz odpowiedz na to pytanie? :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: B@r »

Angel pisze:Ktos sie tu interesuje sportem? :)
Ja, ale moj ulubiony raczej sie tu nie cieszy zainteresowaniem.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Sport

Post autor: Angel »

Magda pisze:Ja, ale moj ulubiony raczej sie tu nie cieszy zainteresowaniem.
Napisz pare slow. :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: Robert »

Magda pisze:Ja, ale moj ulubiony raczej sie tu nie cieszy zainteresowaniem.
Madziu, seks jest najulubiensza forma aktywnosci fizycznej wielu forumowiczow, nie wstydz sie ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sport

Post autor: B@r »

Robert pisze:Madziu, seks jest najulubiensza forma aktywnosci fizycznej wielu forumowiczow, nie wstydz sie ;)
:lol3: Wcale nie to mialam na mysli, zwlaszcza ze zdecydowanie cieszy sie powodzeniem.
Angel pisze:Napisz pare slow. :)
Baseball :love:
Moja druzyna w zeszlym roku zdobyla mistrzostwo po raz pierwszy od... 88 lat. Tych chwil sie nie da opisac.

U mnie w miescie sa 2 druzyny baseballowe - ta druga, ktorej kibicow nie trawie, jest bardziej popularna, ale raczej dlatego, ze w tamtej dzielnicy jest duzo barow... Zwlaszcza, ze ich druzyna gra fatalnie. Fani mojej bardziej interesuja sie gra. Dlugoby opowiadac.

Baseballem zainteresowalam sie dzieki mezowi w 1999r. i od tego czasu jestem wierna mojej druzynie. Chodze tez na forum ich zagorzalych fanow.

Z pozostalych druzyn w Chicago kibicuje pilkarskiej, no i Bullsom (ale to juz nie to samo; w czasach gdy sama gralam w kosza, dalabym sie pokroic za bilety na mecz). Ale baseball kocham najbardziej.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sport

Post autor: vanity »

Angel pisze:A czemuz to? :P
Kazdemu sie przeciez moze noga podwinac.
co ma do tego podwijająca się noga. ja kibicuję Oti czy popłynie na medal, czy na 4 miejsce. bo jest nasza. a tendencyjne, bo to oczywiste że w podwodnych wyścigach zawsze trzymam za nią kciuci (no za całą kadrę - ściślej), bo niby czemu miałabym się nie cieszyć z tego że nam medal do kraju przywiezie? :P :D
Angel pisze:Jak to sie dzieje, ze wszystkie inne kraje maja swietne druzyny pilkarskie, boiska do cwiczen, mlodociane kadry, plywakow, skoczkow (choc te 2 ostatnie to nie najlepsze przyklady) itd itp, a w naszej Polsce robaki? Vanity, znasz odpowiedz na to pytanie?
na temat piłkarzy wypowiadał się kiedyś Tomaszewski Jan, i stwierdził, że coś jest nie tak, skoro młodociani bardzo dobrze grają w jakiś U-18 U-19 itd, a potem jak już przechodza na zawodostwo, to drużyny już tak wysoko nie wygrywają i nagle dobry i obiecujący młody piłkarz staje się tylko średnim piłkarzem. problemem wg niego jest staroświecki system szkoleniowy i brak sprzętu (czyli wszystko co czyni sportowcem ze stadionami na czele). także motywacja. ostatnio podczas Mistrzostw mówiło się o naszych piłkarzach, że brakło im motywacji bo grali tak jakby im tylko zależało na udziale w Grupach (i tak było) ale potem żeby powalczyć o wyjście z Grup - to próźnia w mózgownicy. chyba mają braki psychiczne. szczeście mają ci którzy grają w zachodnich ligach, mają możliwość podszkolić się technicznie, sprawnościowo i psychicznie - bo u nich u sportowców to norma - u nas nie.
basen i pływacy - problemem że nigdy nie mieliśmy dobrych pływaków (tzn mieliśmy ale nigdy nie słyszałam, by robili na arenie międzynarodowej to co np Otylia czy Korzeń) - jest to że nie mieliśmy wzorców (jak Oti) a to daje dużego kopa do tego by ich naśladować. tak więc nie mamy w historii wzorców - teraz się to zmienia. drugi problem - baseny - jeśli polska kadra wyjeżdza do RPA ćwiczyć na basenach by się przygotować na zawody międzynarodowe to świetnie świadczy o naszej bazie szkoleniowej. na cała Polskę jest chyba z 5 50-cio metrochych basenów. AWF gdzie się chyba skupia nasza kadra nie ma takiego basenu - wstyd!
tenis- mieliśmy Fibaka w latach 70-tych - i facet był w światowej czołówce. teraz nie ma takich talentów ale pewnie dlatego że nie zapewnia się im - jak łatwo przypuścić bazy szkoleniowej. o czym zapewne dobrze świadczy "kariera" młodziutkiej (sory wyleciało nazwisko) tenisistki. otóż uczył ją ojciec grać, robili to za własną forsę, dopiero jak ta młodziutka laseczka (chyba 16 lat ) wygrała jakiś jurorski turniej - dopiero wtedy Związek Tenisa się nią zainteresował i dał trochę forsy.
jak tak się traktuje przyszłych sportowców, to nic dziwnego, że talenty się nie rozwijają. a potem jak już mija termin rozwijania jest za późno
Magda pisze:Baseball
u nas ost pokazywali _ Ich własną ligę z Hanksem. ale dalej nie wiem o co w tym sporcie biega. bardziej znam zastosowanie tego kija w "cywilu" niż na bousku :D :P
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Sport

Post autor: 1316gosiaczek »

Ktos sie tu interesuje sportem? :)
ja rowniez :-) Wlasnie jestem po meczu polskich siatkarzy z Japonia w LM. Mecz byl -straaaaaasznie zaciety (szczegolnie jego ostatnia odslona )-na szczescie zakonczyl sie dla nas szczesliwie, ale tie-break o malo nie przyplacilam zawalem serca :D (polscy siatkarze obronili 5 pilek meczowych :!: ), ostatecznie Polacy wygrali 22:20 i caly mecz zakonczyl sie wynikiem 3:2 (25:19, 30:28, 21:25, 18:25, 22:20). Dzieki tej wygranej reprezentacja polskich siatkarzy nadal ma szanse na awans do finalu Ligii Mistrzow.
PS
Jesli ktos nie ogladal meczu polecam powtorke :D dzisiaj o godzinie 10.40 na TVP3.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Sport

Post autor: Angel »

Super to mamy juz kilku fanow roznych dyscyplin. :)

Vanity pliz tylko nie dawaj tu za przykladu Tomaszka. Ten typ robi swoja propagande w srodkach masowego przekazu, bo on chce sie tylko do zloba dostac, a jak bedzie mial stolek to bedzie robil dokladnie to samo.
Ja sie tylko zastanawiam skad sie w Polsce bierze taka sytuacja? Jakim cudem inne kraje sobie radza, jest inna polityka, a u nas juz chyba gorzej byc nie moze?
ODPOWIEDZ