M jak miłość

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

M jak miłość

Post autor: Angel »

Nie wiem czy jest ten temat juz, nie znalazlem. A zakladam bo chcialem Was zapytac czy ogladacie i w ogole co sadzicie. TO w Polsce przeciez fenomen.
CO sadzicie o aktorach, o serialu itp.

Np co sadzicie o tej pani:

Obrazek

FAjna jest :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: M jak milosc

Post autor: Aro »

Serial oglądam z małą przerwą od 6 lat (dopiero teraz sobie to uświadomiłem :shock: ). Zdecydowanie najlepszym sezonem był sezon 2004/2005. Dużo się wtedy działo i serial nie był aż tak bardzo przewidywalny. Nieszczęśliwa miłość Pawła i Teresy, potem jego próba samobójcza, ramans Madzi z Kamilem, potem jej ciąża i poronienie, romans Kingi z szefem, ucieczka Hanki z kolegą z domu dziecka (chociaż to było chyba we wcześniejszym sezonie), romanse Gośki z kolejnymi facetami. Wtedy to się działo. Teraz odcinki są o niczym. Drugi odcinek w sezonie 2006/2007 był o tym jak serialowa Ewa wybiera się do pracy i zostawia ciotke z dzieckiem. :? Brakuje im pomysłów. Do tego zrobili panoramiczny obraz i zmienili kadrowanie. To może zniechęcać bo serial stracił swój klimat. Ludzie się przyzwyczaili do tego, co było. Z tego, co widze na forach internetowych to te zmiany większości przeszkadzają. Myślę, że jeżeli ogldalność spadnie poniżej 8 mln to powinni serial zakończyć. Absolutnie nie powinno się robić z nim to, co robi się z "Klanem". Serial lezy i kwiczy, ale dalej go kręca bo Jedynka nie pogardzi w tej chwili pozycją która o 17:35 zbiera 3, 4 mln (kiedyś 9).

Jeśli chodzi o aktorów to nie mam ulubionych. Z postaci w tej chwili lubię chyba najbardziej Simone. Sceny z nią są śmieszne. Wprowadza coś fajnego do serialu. Aktorka z Agnieszki Perepeczko średnia, ale nie przeszkadza mi to.
Angel pisze:Np co sadzicie o tej pani:
Do tej pory bardzo mało pojawiła się w serialu. Nie przekonałem się jeszcze do niej. Nie rozumiem czym się kierowano wybierając do serialu Przemka Cypryańskiego. Gra sztucznie, a jego postać nic nie wnosi do serialu. Pojawia się w prawie każdym odcinku tylko co z tego? Pogada sobie chwile ze współlokatorami i znika.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: M jak milosc

Post autor: Angel »

NO to widze ze jestes fanem serialu. :)

Ja aktualnie nie mam mozliwosci ogladania, ale byly czasy gdy zerkalem na ten serial. ALe nie mam pojecia co sie kiedy dzialo i jakie byly watki. WIem ze nowy sezon sie zaczal juz i ciekawe jakie wprowadza watki.

CO do Mariety Zukowskiej to raczej nie ma tak zeby jakas postac wystepowala czesciej niz inna, a zwlaszcza nowi bohaterowie, ktorzy dopiero co zostali zaangazowani, ale mam nadzieje ze jej postac zostanie rozwinieta bo wyglada mi na bardzo sympatyczna osobe.

Inni tez wygladaja spoko np Marcin Stec

Obrazek

Cypryański moze troche przereklamowany, ale to chyba przez to ze jest przewidziany do watku z Anna M.

Mam nadzieje ze te nowe postacie jakos rozwina dalsze losy serialowe bo troche nudnawo sie robi jak sie oglada mame Ewy lub pana TEodora. ;)

Obrazek

Ze starych wyjadaczy lubie Muszke. I Kamila ktory juz nie gra. TO jest dobry aktor. :) Szkoda ze nie gra juz w tym serialu.
Troche przejadla mi sie Hanka, moze nawet bardziej niz troche. Ewa za bardzo mdla. CO by tu jeszcze dodac?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: M jak milosc

Post autor: B@r »

Najchętniej oglądany polski serial - "M jak Miłość" - doczekał się wydania na płycie DVD. Serial będzie też miał swój własny tygodnik. Premiera już w październiku.
Płyty pojawiać się będą w sprzedaży co tydzień, w każdą środę - zaczynając od odcinka numer 1 - i będą dostępne w każdym punkcie sprzedającym prasę. DVD ma kosztować 6 zł (1 zł za odcinek!), a towarzysząca płycie gazeta 1,95 zł.
Będę zbierał, chociaż mam wszystkie odcinki nagrane. :D

Serial oglądam od samego początku. Moją ulubioną bohaterką jest Marta Mostowiak. W sumie to głównie dla Dominiki Ostałowskiej oglądam ten serial. Moja druga ulubiona postać-Iwona Majer niestety zniknęła.
Najlepszy rok? Hmmm.... zdecydowanie 2002. Napad na Martę pobija wszystko. 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: M jak milosc

Post autor: Titter »

6zl za odcinek? wg mnie duzo :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: M jak milosc

Post autor: Aro »

Wiedziałem o tym DVD przed wakacjami. Odzywali się do mnie panowie z tej firmy. Coś tam proponowali, ale potem milczeli.
Titter pisze:6zl za odcinek?
Anitka tam jest napisane 1 zł za odcinek. Będzie chyba 6 na płycie. Ja inaczej tego nie widze bo mamy w tej chwili 430 odcinków. Ile czasu by to musiało wychodzic gdyby był tylko jeden? :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: M jak milosc

Post autor: B@r »

Co proponowali?
ArO, a ty co sądzisz o tym, że M jak miłość będzie na DVD? 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: M jak milosc

Post autor: Titter »

Aro pisze:
Titter pisze:6zl za odcinek?
Anitka tam jest napisane 1 zł za odcinek. Będzie chyba 6 na płycie. Ja inaczej tego nie widze bo mamy w tej chwili 430 odcinków. Ile czasu by to musiało wychodzic gdyby był tylko jeden? :P
:oops: zle przeczytalam :d
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: M jak milosc

Post autor: DeathlySilence »

Titter - albo się zgrywasz, albo nie doczytałaś :wink:
Może kawusi :wink2:
A można wiedzieć ile już ten tasiemiec ma segmentów :?: 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: M jak milosc

Post autor: Titter »

DeathlySilence pisze:Titter - albo się zgrywasz, albo nie doczytałaś :wink:
Może kawusi :wink2:
A można wiedzieć ile już ten tasiemiec ma segmentów :?: 8)
Nie doczytalam, za kawusie podziekuje. Szkodzi mi :d
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: M jak milosc

Post autor: Aro »

Co proponowali?
Najpierw proponowali żebym coś tam robił przy tej gazetce, ale potem w rozmowie telefonicznej chcieli sie na blogu promować DVD bo stwierdzili, że (blog) dość popularny.

Jeszcze jakiś czas temu nawet w produkcji nie wiedzieli nic o DVD. Pytałem Bartka to napisał, że to jest widocznie pomysł TVP 2 bo oni nie mają o niczym pojecia. Tworzą serial, a potem prawa do niego ma tylko TVP.

B@r pisze:ArO, a ty co sądzisz o tym, że M jak miłość będzie na DVD?
Nie wiem własnie. Dziwny to pomysł, ze wydają na DVD serial który ma tak dużo odcinków. Zobaczymy czy bedzie sie to sprzedawało. Niestety nie posiadam DVD, ale mam zamiar sobie kupić ta gazetke. Jak kiedyś kupie DVD to sobie zobacze.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: M jak milosc

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 17:13 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: M jak milosc

Post autor: grzechoo »

Daję to tu,w końcu to aktor tego serialu

Przemysław Cypryański gwiazdą stał się niemal z dnia na dzień. Chociaż sława go cieszy, to poznał już jej gorzki smak. Co jakiś czas fani i dziennikarze donoszą mu o kolejnych rewelacjach na jego temat: to o romansach, to o tym, że jest gejem.

- To, ze aktualnie nie mam dziewczyny, nie oznacza, że jestem gejem. Tak się po prostu czasem w życiu układa - aktor odpiera z rozbawieniem kolejne podejrzenia plotkarzy, iż jest homoseksualistą, ponieważ... mieszka ze swoją siostrą. - Jestem w stu procentach heteroseksualny! - dodaje, zdziwiony rewelacjami przekazanymi mu przez dziennikarzy "Super Expressu". - Poza tym ciekawe, kto puścił w obieg taką informację? - zastanawia się.

więcej na: http://film.onet.pl/seriale/0,1418229,wiadomosc.html
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: M jak milosc

Post autor: Titter »

Czytalam to niedawno. Tak jakby gej nie mogl byc 100% facetem..
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: M jak milosc

Post autor: vanity »

Titter pisze:Tak jakby gej nie mogl byc 100% facetem..
niop dziś na to trafiłam na portalu. też się nad tym fragmentem zatrzymałam :D ciekawe sforumułowanie :D
ODPOWIEDZ