Prison Break

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Koniec "Skazanego na śmierć"
Po czterech latach producenci serialu "Skazany na sukces" podęli decyzję o zakończeniu kultowej serii.

Bieżący sezon "Skazanego na śmierć" będzie zarazem jego ostatnim. Finałowe cztery odcinki pokazane zostaną w amerykańskiej telewizji w kwietniu 2009 roku.

Kevin Reilly, szef Fox Entertainment, która produkowała serial, powiedział w rozmowie z "Hollywood Reporterem", że koncepcja serialu się "wypaliła". "Wszyscy czują, że już nic nie da się z tego wycisnąć" - powiedział Reilly. "Planujemy [jednak] mocne zakończenie" - zapowiada szef Foxa.
Skazany na śmierć" zadebiutował na antenie amerykańskiej telewizji w sierpniu 2005 roku.
INTERIA
:beczy: :beczy: :beczy: :beczy:

Dobrze, że po przerwie czeka nas jeszcze kilka odcinków... Aktorzy Prisona na pewno szybko dostaną angaż w innych produkcjach i mam cichą nadzieję, że Wenty załapie się do B&S, gdzie jest Patricia Wettig no i Luke. :P

Ale... szkoda, że zbliżamy się do końca... To mój ulubiony serial...

Po cichu łudzę się, że ogłoszenie końca emisji serialu przed rozpoczęciem nowych odcinków po przerwie, to taki zabieg marketingowy, wzbudzający większe zainteresowanie nowymi odcinkami, aby każdy pomyślał, że to już koniec, a później oznajmią nam, że próśb i protestów było tak dużo, że będzie jeszcze 5 sezon... :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

ojej ;(
To na co ja będę czekać co wtorek? Ehhh szkoda... ale rzeczywiście, jeśli oni sami nie mają pomysłu to niech lepiej to zostawią... Ahh szkoda...


Może wezmą się za jakiś inny serial? Went nie dostał żadnych propozycji? Nie widać go w kinie...? B@r, wiesz cos? :>
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Prison Break

Post autor: Marrcino »

Magda M pisze:Went nie dostał żadnych propozycji? Nie widać go w kinie...?
przeciez on nie umie grac! wiec kto moglby go zaangazowac? no chyba ze do jakiegos teledysku gdzie nie bedzie musial nic mowic :lol:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Prison Break

Post autor: Magda M »

Idź Ty zazdrośniku :P
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Prison Break

Post autor: Ayula91 »

oj nie umie grac ale przyciaga! przyciaga:D:D
Wenti :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Choć na finałowe odcinki serialu "Prison Break" musimy czekać do kwietnia, to jego twórcy już pobudzają zainteresowanie widzów. Między innymi informacją o powrocie kilku, dobrze widzom znanych charakterów.

Zack Estrin i Matt Olmstead ujawniają, że w kolejnych epizodach zobaczymy twarze, które doskonale znamy z poprzednich sezonów. Ten zabieg ma na celu jedno - twórcy serialu chcą pokazać zakończenie jako jedną i spójną historię, a nie cztery oddzielne prezentowane przez ostatnie sezony.

Kogo więc zobaczymy w ostatnich odcinkach "Skazanego na śmierć"? C-Note'a? Pope'a? A może ... Kellermana i Caroline?

W internecie pojawił się "wywiad" (a w zasadzie jedno pytanie) zadane Ausiello, dotyczy ono zakończenia serialu.

Czy wiesz w jaki sposób zakończy się serial?

Ausiello: Mam nadzieję, że producenci zdecydują się na scenę pokazującą przyszłość rodziny Michaela i Sary. Być może zobaczymy ich szczęśliwych, żyjących w jakimś pięknym miejscu. Myślę, że to byłoby niesamowite.
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Prison Break

Post autor: Ania3 »

B@r pisze:
Ausiello: Mam nadzieję, że producenci zdecydują się na scenę pokazującą przyszłość rodziny Michaela i Sary. Być może zobaczymy ich szczęśliwych, żyjących w jakimś pięknym miejscu. Myślę, że to byłoby niesamowite.
To "lekko " się nie sprawdziło. Najgorsze zakończenie serialu jakie mogli wymyślić. Straszne , jak mogli go tak uśmiercić. :( Trudno coś głupszego zaserwować widzom. :evil:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Ania3 pisze:
B@r pisze:
Ausiello: Mam nadzieję, że producenci zdecydują się na scenę pokazującą przyszłość rodziny Michaela i Sary. Być może zobaczymy ich szczęśliwych, żyjących w jakimś pięknym miejscu. Myślę, że to byłoby niesamowite.
To "lekko " się nie sprawdziło. Najgorsze zakończenie serialu jakie mogli wymyślić. Straszne , jak mogli go tak uśmiercić. :( Trudno coś głupszego zaserwować widzom. :evil:
Będą jeszcze dwa odcinki, których Fox nie wyemitował, a które wyemituje brytyjska tv oraz zostaną dołączone na amerykańskim wydaniu. Akcja będzie się działa 4 lata później i Went będzie w nich... :P
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Prison Break

Post autor: Ania3 »

B@r pisze:
Będą jeszcze dwa odcinki, których Fox nie wyemitował, a które wyemituje brytyjska tv oraz zostaną dołączone na amerykańskim wydaniu. Akcja będzie się działa 4 lata później i Went będzie w nich... :P
Hmmmmm ale oglądałeś ostatni odcinek? Bo tam akcja też dzieje się 4 lata później tylko że Sara i mały Michael odwiedzają tatusia na grobie? Czyżby dwa różne zakończenia?
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Prison Break

Post autor: Ayula91 »

tez o tym slyszalam i pomysl mi sie nie podoba :/ trzeba byc konsekwentnym!
a zakonczenie? jedno dajacych mozliwosc skonczenia PB NA DOBRE...
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Prison Break

Post autor: Ania3 »

Ayula91 pisze:tez o tym slyszalam i pomysl mi sie nie podoba :/ trzeba byc konsekwentnym!
a zakonczenie? jedno dajacych mozliwosc skonczenia PB NA DOBRE...
Jak już chcieli uśmiercić Michael'a to mogli to zrobić w jakiejś symbolicznej scenie, że np. ratując Sarę ginie a nie tak... bez sensu zła jak kurka wodna jestem. Te dwa odcinki oby były dobre :-)

[ Dodano: 29-05-2009, 15:07 ]
No to jestem po obejrzeniu tych dwóch dodatkowych odcinków i wykrakałam faktycznie umarł ratując Sare...tyle razy wymyślał jakieś wyjście z opresji żeby przeżyli wszyscy a tym raze nie, nie wpadł głupek na nic... 8P Te dwa odcinki dzieją się zaraz po oddaniu Scylli, a nie 4 lata później. A może by jakieś zmartwychwstanie ? np. Firma wciąż działa i za cene woności wszystkich Michael musiał się ukrywać :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Widzieliście jak Went się ostatnio roztył?

Obrazek
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Prison Break

Post autor: DeathlySilence »

B@r pisze:Widzieliście jak Went się ostatnio roztył?
Widziałem już wcześniej.
Nie obiło mi się o uszy, żeby w czymś po PB zagrał (aktor jednej roli), więc z końcem PB przeszedł na siedzący tryb życia i chyba żyje z oszczędności.
Tym samym zapuścił się.
Przynajmniej nie musi już uciekać przed fankami.
Teraz to one uciekają na jego widok.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prison Break

Post autor: B@r »

Went gra w nowym filmie "Resident Evil" Afterlife" i chyba przygotowuje się też do roli w jakimś kolejnym filmie "The Mourning Portrait", do którego jednak musi schudnąć 15 kg, jeśli chce w nim zagrać. :P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Prison Break

Post autor: DeathlySilence »

Resident Evil? Fajnie, lubię tą serie filmów o zombie mutantach. Z obecnym wyglądem pewnie zagrał jednego z nich.

Musi schudnąć do roli? 15 kg? Pikuś. Weźmie się za siebie, wynajmie osobistego trenera i w 8 tygodni zrzuci zbędny balast.

A co na to dzieci z Etiopii?

Obrazek
ODPOWIEDZ