Film godny (lub nie) polecenia

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Alita »

Gdyby nie dwie (głupkowante) sceny film zaliczyłabym do bardzo dobrych - scena z palcem Fuck You oraz końcowe ujęcie gdy Constantine wyciąga gumę do zucia, komedię zrobili :roll:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Kasia »

Tak Constantine jest fajny. Byłam dzisiaj. Ale przyznam że w pierwszych 10 minutach filmu myslałam, że wyjde z kina! Troche był straszny. Nie jestem przyzwyczajona. :D Ogólnie był ciekawy i wciągajacy. Uważam jednak że cały film jakby sie troche sktóciło nadawałby sie doskonale na reklame gumy Orbit, albo jakiejkolwiek innej gumy do żucia. :D Po prostu ja na koncu myslałam, że zaraz jakiś gość powie: "Orbit - swieży oddech w każdym momencie. :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: B@r »

Polecam "Y tu mama tambien" z 2002 r. http://film.onet.pl/8785,film.html
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: marlena »

Magda pisze:Polecam "Y tu mama tambien" z 2002 r. http://film.onet.pl/8785,film.html
o tak super film! ja też polecam :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Magda M »

a ja polecam Hitcha z Willem Smithem!! super komedia choc troche przy długa... momo to usmiech nie schodzi z buzi :) na prawde !!
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: scarlet »

Zgadzam się całkowicie co do scen robiących komedię z Constantine.Ale jeśli chodzi o filmy z Keanu przymykam oczy na drobne wpadki.Na większe również :lol:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Titter »

Polecam LIFE OR SOMETHING LIKE IT z Angeliną Jolie

Lanie Kerrigan ma wszystko to, o czym zawsze marzyła: świetną pracę, chłopaka, pieniądze... Wydaje jej się, że jej życie jest idealne. To wyobrażenie przybiera trochę inne barwy, kiedy uliczny prorok przepowiada jej, że za siedem dni Lanie umrze. Kobieta początkowo nie wierzy w "wizję", ale inne zdarzenia potwierdzają zdolności dziwnego człowieka. Lanie zaczyna poważnie zastanawiać się, czy jej życie rzeczywiście jest takie wspaniałe, jak dotąd sądziła...
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Cypix »

Titter pisze:Polecam LIFE OR SOMETHING LIKE IT z Angeliną Jolie

Lanie Kerrigan ma wszystko to, o czym zawsze marzyła: świetną pracę, chłopaka, pieniądze... Wydaje jej się, że jej życie jest idealne. To wyobrażenie przybiera trochę inne barwy, kiedy uliczny prorok przepowiada jej, że za siedem dni Lanie umrze. Kobieta początkowo nie wierzy w "wizję", ale inne zdarzenia potwierdzają zdolności dziwnego człowieka. Lanie zaczyna poważnie zastanawiać się, czy jej życie rzeczywiście jest takie wspaniałe, jak dotąd sądziła...
Widziałem, fajny film :D Angelina ma tam blond fryza i super wygląda w tym nowym wcieleniu. Choć dystrybutor wpakował to do "k. romantycznech" to moim zdaniem "Co za życie" to bardziej obyczaj. Jest kilka zabawnych scen, sarkazm między głównymi bohaterami tej opowieści - niesamowity :grin: Film "o czymś", warto zobaczyć 8)

Ja tam czekam na piątek i powrót Samary w "The Ring 2" :D :D :D Od wejścia na ekrany "jedynki" czekam na dobry horror, obym się nie rozczarował, bo... :cry:
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: kimi »

Ja polecam wszytkim film"Maria łaski pełna". Moze nie zmieni on Waszego życia,ale na pewno otworzy oczy na niektóre sprawy...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Estratos »

Ide za chwile do kina na maraton filmow ze Scarlett Johansson ("W doborowym towarzystwie", "Miedzy slowami" i "Dziewczyna z perłą") :-) Maraton konczy sie ok. 2:30 w nocy. Ciekawe czy nie zasne :P
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: russmaxfan »

Szkoda,ze "Dziewczyna z perła" jest po "Miedzy slowami",mozesz nie dotrwac :wink: Mi się ten film ogromnie podobal
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: kimi »

Ja kocham obydwa te filmy(Dziewczyna z perłą i Między słowami:)jednak chyba bardziej podobało mi się "Między słowami"...naprawdę, dla mnie cudo amerykanskiej kinematografii:)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: B@r »

kimi pisze:Ja kocham obydwa te filmy(Dziewczyna z perłą i Między słowami:)jednak chyba bardziej podobało mi się "Między słowami"...naprawdę, dla mnie cudo amerykanskiej kinematografii:)
Wlasnie tak! Bardzo lubie Scarlett Johanssen.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Estratos »

ech, obejrzalem dzis tylko 'w doborowym towarzystwie' (podobalo mi sie), 'miedzy slowami' widzialem juz kiedys w kinie (genialne). Nie jest mi dane chyba obejrzec "dziewczyny z perla' :-(
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: kimi »

Estratos pisze:ech, obejrzalem dzis tylko 'w doborowym towarzystwie' (podobalo mi sie), 'miedzy slowami' widzialem juz kiedys w kinie (genialne). Nie jest mi dane chyba obejrzec "dziewczyny z perla' :-(
już jest na video i dvd,więc nic nie stoi na przeszkodzie,żebyś zobaczył Dziwczynę z perłą :wink: a naprawdę warto :!:
ODPOWIEDZ