Film godny (lub nie) polecenia

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Cypix »

A czy widział już ktoś bodaj najbardziej oczekiwany horror roku? Mam na myśli „The Ring 2”, oczywiście :D W moim mniemaniu kontynuacja udana, choć film słabszy od „jedynki”, ale to było do przewidzenia. Na pewno jednak dalsze losy Samary są o wiele ciekawsze, niż ciąg dalszy opowieści o Sadako. Trzeba powiedzieć jasno, czy to kontynuacja „The Ring”, czy też „Kręgu” to są to filmy zrobione tylko i wyłącznie dla kasy. Ponaciągane do granic przyzwoitości są oba, ale ja już wolę wersję z USA. Jest przynajmniej na co popatrzeć, a scena w łazience to mistrzostwo świata :!:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Magda M »

Cypix pisze:A czy widział już ktoś bodaj najbardziej oczekiwany horror roku? Mam na myśli „The Ring 2”, oczywiście :D W moim mniemaniu kontynuacja udana, choć film słabszy od „jedynki”, ale to było do przewidzenia. Na pewno jednak dalsze losy Samary są o wiele ciekawsze, niż ciąg dalszy opowieści o Sadako. Trzeba powiedzieć jasno, czy to kontynuacja „The Ring”, czy też „Kręgu” to są to filmy zrobione tylko i wyłącznie dla kasy. Ponaciągane do granic przyzwoitości są oba, ale ja już wolę wersję z USA. Jest przynajmniej na co popatrzeć, a scena w łazience to mistrzostwo świata :!:
tez widziałam reing2.... do kona szlam z podekscytowaniem... spoedziewałam sie czegos fajnego... a tu.... łeee... nawet sie nie bałam.. nic... moze były ze 2 sceny przy których wcisnełam sie w krzesło.... szkoda.....
ale dzien wczesniej pezd obejrzeniem ringu2 sciagnełam na kompa ringa2 w versji japonskiej.... obejrzałam tylko kawałek, w dzien... ale zrobilo to na mnie wrazenie... jesdt zdecydowanie lepszy od amerykanskiego ringa... zreszta moje przeczucia potwierdzaja trez wszysyc ci ktorzy widzieli całosc......


a czy widzial ktos pacvyfikatora lub pitbula??
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Bob »

Dziś obejrzałem presequel Ringu-Ring 0, oczywiście wersja japońska z lektorem polskim. I znowu bez większych emocji, moze jakiś dreszcz w końcówce filmu, nic poza tym.
Koniecznie zaliczyć należy polski zdecydowanie najlepszy film ubiegłego roku-Wesele, i śmiesznie i strasznie, chyba bardziej tragicznie, świetny film, samo życie. Jakieś 2 tygodnie temu z otwarta gebą ogladałem teatr TV w tej samej reżyserii o maturzystach i ich panii profesor, znakomicie zrealizowany i perfekcyjnie , bez żadnego fałszu zagrany przez młodych aktorów, tytuł zdaje się Klucz, ekranizacja sztuki rosyjskiej autorki, ale idealnie wpasowujaca się w polskie realia.
Za wszelką cenę -początkowo nic nie zapowiadało aż tak wciągającej opowieści , rozwój wypadków i zakonczenie wbijajace w fotel , w pełni zasłuzone Oskary.
Exorcysta-początek-mile mnie zaskoczył. Od poczatku do konca utrzymany w konwencji wczesniejszych realizacji, klasyczny horror, Iza Scorupco nawet nieżle sobie poczynała w koncowych scenach ,w najbardziej odrażającym wcieleniu ze wszystkich swoich ról.Zachwyciłem się Vatelem z G. Depardieu -film sprzed kilku lat i rolą J. Moore w filmie Daleko od nieba.Polecam
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Titter »

A ja poelcam wszystkim powtórki SERIALU PRZYSTANEK ALASKA, kto nie oglądał kilka dobrych lat temu, powinien teraz nadrobić zelgłości :)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2005, 20:30 przez Titter, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Magda M »

o ja kiedys oglądałam ten serial... jakos w wakacje.... chyba.... ale tylko w sumie ze wzgledu na to ze czekałam az styknie sie taki jeden z taka jedna.... gdybym to ja iwedziała jak oni sie nazywali... tacy młodzi... oboje w czarnych włosach... :P:P:P:P hehehe... no dobra, wszyscy wiedza o co mi chodzi... :D:D:D:D:
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Robert »

Wlasnie sie skonczylo "Moulin Rouge" bei VOX. Jak po polsku ogladalem ten film to tak w miare znioslem.
No ale dzisiaj.... ludzie, zeby dorosly facet trzy razy sie w ciagu filmu pobeczal, cos w nim musi byc ;)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Bob »

Closer-tego tytułu raczej nie trzeba polecać, ale film trzeba obejrzeć głównie dla Natalii Portman, nie podejrzewałem , ze dziewczyna potrafi grać, a tu proszę , całkiem nieżle sobie poczyna. Do tego Julia Roberts, Clive Owen, Jude Law. Przez cały czas miałem wra zenie, że jest to ekranizacja jakiejś sztuki i nie myliłem się.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 13:41 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Titter »

Ja wczoraj zrobiłam sobie maraton filmowy: Head over heels, whatever it takes, surviving Christmas, how to deal i na samym końcu HONEY - i właśnie ten film bardzo mi się spodobał. Uwielbiam patrzeć na taniec w każdym wydaniu ;) a właśnie tańca w tym filmie jest dużo.. plus b.ładna dziewczyna ;) ( to tak dla panów )
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Magda M »

tak... tez oglądam Honey :D Jessica alba jest bradzo ładna... chlopaki bierzcie sie za nią ;) a co do tanca to ten film pod tym wzgledem tez bradzooom mi sie podobał :) ukłądy były super i sama jessica fajnie tanczyła :) ale jezeli chodzi o samą gre aktorską i tresc filmu to tak srednio mi siw widzi... ale w tym filmie chodzilo o muzzziiikkk i jak dla mnie te wymagania spełniło :D Było jej duuzzzooo :) Titter jak chcesz mam soundtrack... ;)

pozdrówki :D:D:D:D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Bob »

Obejrzałem dziś Kroniki motocyklowe i Paparazzi/ten po raz drugi/. Kroniki opowiadają o podróży zycia Che Guevary z przyjacielem przez kraje Ameryki Łacińskiej i Południowej. Film wytrawny, może trochę znudzić, ale w sumie warto, bo przedstawia historię niebanalną o metamorfozie dokonujacej się w głównych bohaterach po ponad rocznej podróży z biedą i niesprawiedliwościa w tle.Paparazii kiedys reklamowałem , niejest to arcydzieło, ale ze wzgledu na przeplatające sie wątki na Forum polecam.Polska premiera w połowie sierpnia/chyba/.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Cypix »

magdamiecz pisze:tak... tez oglądam Honey :D Jessica alba jest bradzo ładna... chlopaki bierzcie sie za nią ;) a co do tanca to ten film pod tym wzgledem tez bradzooom mi sie podobał :) ukłądy były super i sama jessica fajnie tanczyła :) ale jezeli chodzi o samą gre aktorską i tresc filmu to tak srednio mi siw widzi... ale w tym filmie chodzilo o muzzziiikkk i jak dla mnie te wymagania spełniło :D Było jej duuzzzooo :) Titter jak chcesz mam soundtrack... ;)

pozdrówki :D:D:D:D
Jessica za kilkanaście dni, po latach spędzonych w Hollywood stranie się wreszcie... gwiazdą pierwszej wielkości, a to za sprawą ekranizacji komiksu ""Fantastyczna 4", która jest po prostu skazana na sukces. "Honey" oglądałem kilka razy, przewidywalny, ale "przyjemny" filmik. Pamiętam, że za pierwszym razem miałem napisy przetłumaczone dosłownie, czyli ze slangiem, fajnie się to czytało :wink:

"Zemsta Sithów" mimo, że mnie nie powaliła, to bardzo mi się podobała. Kilka razy miałem nawet "ciary" :wink:

Bodaj od piątku będzie w kinach filmik "XXX 2: Następny poziom" - odradzam z całego serca :!:
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: russmaxfan »

"Zemsta Sithow" to bez watpienia najlepsza czesc nowszej trylogii. Bardzo mi sie podobala 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Titter »

Dziś po Idolu na Polsacie będzie Straszny Film - jeden z głupszych filmów jakie w życiu widziałam. Nie polecam.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Magda M »

Najgorszy film wg mnie to "Gorzej byc nie moze" (tak chyba ten tytuł brzmi).... to dopiero porazka... Ciekawe Titer który gorszy....Bo Straszby film to podobny poziom reprezentuje :shock: heheh.. :roll: :D :D :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Film godny (lub nie) polecenia

Post autor: Piter »

Titter pisze:Dziś po Idolu na Polsacie będzie Straszny Film - jeden z głupszych filmów jakie w życiu widziałam. Nie polecam.
Uwielbiam tego rodzaju kretyńskie komedie. :D
ODPOWIEDZ