Grey's Anatomy

Dla fanów serialu.

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ayula91 »

skonczylam 4 sezon chirurgow w wakacje... lepsze od PP... ale niestety duzo gorsze od poprzednich serii...
gdzie w poprzednich seriach, mielismy dostatecznosc informacji i zaciekawienie, tu pozostaje nam ciagle niedosyt...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Grey's Anatomy

Post autor: vanity »

czy ktoś się może orientuje czy Grey's będzie wyświetlany w Polsacie?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Aro »

Mieli emitować serial od października, ale wygląda na to, że coś się zmieniło.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Marrcino »

Polecam piosenke chyba z koncowki 4tej serii GA.

Bryn Christopher - The Quest:

http://pl.youtube.com/watch?v=IcRoA_d5NOc

Super :)

[ Dodano: 14-10-2008, 13:34 ]
pelna wersja:

http://pl.youtube.com/watch?v=OaxUHbxQzTM :d
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Już jest 5 sezon :D . Jak się Wam podoba. Ja oglądam z foxlife. Ale jak spojrzę na podpis Aro to mam ochotę ściągać po angielsku i dalej nie czekać.

Jak na razie wkurzał mnie wątek Evy i Alexa. Ale został opanowany.
Ale mam jakis jeszcze niedosyt w porównaniu do innych serii. Czekam na dalsze losy moze się coś zmieni.


Boze ja się staje serialomaniaczką
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Marrcino »

Nie podobał mi sie watek Izzie i Danny'ego. Bez sensu to wyszło. Za długo sie ciagneły te zwidy. :x Poza tym super :)

Lubie Małą Grey która złamała penisa Sloanowi :lol3: Taka sierotka :D
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2009, 16:00 przez Marrcino, łącznie zmieniany 1 raz.
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ayula91 »

dla chetnych na www.freefilms.pl ukazuje sie 5 sezon GA z napisami;] wprawdzie ograniczenie 72 minuty potem bez miennego IP trzeba czekac godzine, ale odcinek ma 50 minut wiec smialo mozna ogladac;]
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Marrcino pisze: Lubie Małą Grey która złamała penisa Sloanowi :lol3: Taka sierotka :D
Kurcze nie oglądałam tego. :ha: No nie Marrcin teraz muszę ściągnąć odcinki :PP :D

A ja lubie wątek Mer. i Dereka :ha: ( uwielbiam głos Ellen ma taki fajny :) )
A najbardziej śmieszny wątek to tych ala' lesbijek nie pamiętam jak sie nazywają.

Ostatnio czytałam w gazecie jakiejś, że GA ma być na Polsacie. Ale czy to prawda i kiedy to nie wiem.

Wole sciągać niż oglądać na tej stronie.

Ale ładna liczba postów :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Aro »

joasia55 pisze:Już jest 5 sezon :D . Jak się Wam podoba. Ja oglądam z foxlife. Ale jak spojrzę na podpis Aro to mam ochotę ściągać po angielsku i dalej nie czekać.
Ja też oglądam z FOXlife i to zazwyczaj powtórkową emisję w sobotę. :D Nie chce mi się ściągać z napisami. Przełamałem się i oglądam 4 sezon w necie z lektorem tez z FOXlife. Nie chce być cały sezon do tyłu.
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ewa_P »

Ja oglądam w necie, zazwyczaj w piątki, kiedy już ukazują się pliki z premierowym odcinkiem, nadawanym w Stanach w czwartki. Choć czasami żałuję, że jestem "na bieżąco", bo aktualne odcinki nadają z różną częstotliwością - nie zawsze co tydzień, czasami przerwy w emisji odcinków sięgają nawet 3-4 tygodni. To czekanie jest koszmarne, bo już się człowiek wciągnie i niecierpliwie przebiera nóżkami, zastanawiając się co będzie dalej, a tu znowu trzeba czekać.

Ulubinego bohatera nie mam. Kibicuję związkowi Mer&Der - Patrick Dempsey zawsze przyprawia mnie o szybsze bicie serca ;) Podoba mi się także wątek miłosny Cristiny i Owena (takiego dramatyzmu dawno nie było w tym serialu). Denerwuje mnie nudna do bólu Izzy i wtórujący jej ślamazarny George. Marka za to uwilebiam, taka klasyczna szelma - wiesz, że to drań, ale jak się uśmiechnie to poganałabyś za nim na koniec świata :d
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Ja oglądam w necie, zazwyczaj w piątki, kiedy już ukazują się pliki z premierowym odcinkiem, nadawanym w Stanach w czwartki. Choć czasami żałuję, że jestem "na bieżąco", bo aktualne odcinki nadają z różną częstotliwością - nie zawsze co tydzień, czasami przerwy w emisji odcinków sięgają nawet 3-4 tygodni. To czekanie jest koszmarne, bo już się człowiek wciągnie i niecierpliwie przebiera nóżkami, zastanawiając się co będzie dalej, a tu znowu trzeba czekać.
Skąd ja to znam to czekanie dobija mnie, ale przy innych serialach. Ściągnęłabym, ale w Chirurgach strasznie duzo mówią i boje sie, ze z napisów moge czegoś nie zrozumieć.
Ewa_P pisze:Ulubinego bohatera nie mam.
A ja mam Mer. i Cristina. :D

Mam jeszcze pytanie czy był ost. odcinek na foxlife bo nie moge znaleźć do ściągnięcia.
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ania3 »

Podziwiam że jesteście w stanie czekać, bo ja jestem już na 5 serii i czekam z niecierpliwością na 20 odcinek, z którym emisją nie spieszą się w Stanach :wink2: . 5 Dla tego bardzo dobrze rozumiem Ewę :-)
Gdyby ktoś chciał to obejrzeć sobie GA to podaje stronę,

http://ch131.com/

każdego następnego dnia po emisji w Stanach jest uaktualniana, zreszta nie tylko GA ale masa innych seriali. Po prawej stronie jest zakładka TV SHOWS można wybrać coś ciekawego , strona podobna do tej z freefilms tylko że jest całkowicie amerykańska (Polecam Gossip Girl -"Plotkara" I seria bdb druga już trochę mniej, OTH "Pogoda na miłość" można śledzić dalsze losy).
Ja tam jestem romantyczką i mnie się podobała strasznie w tej serii scena z zaręczynami, takie oryginalne a bardzo smutna była scena z wykonaniem kary śmierci przy udziale M.:) Cristina za to biedna jest jak ją kawałek lodu nie chce zabić to ją duszą :d
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ewa_P »

Ania3 pisze:bardzo smutna była scena z wykonaniem kary śmierci przy udziale M.:)
To była chyba jedna z bardziej przejmujących scen w tym serialu, zresztą cały wątek tego skazańca był wyjątkowo dramatyczny. Wzruszyła mnie nie tylko sama egzekucja, ale także to, jak po wyjściu z więzienia Mer przytuliła się do Dereka. Po raz pierwszy pozwoliła sobie na to by być "taka mala", ujmujące to było.
Zaręczyny też mi się podobały. Liczyłam, że będą oryginalne - dobrze, że zrezygnowali z tego pomysłu z pokojem pełnym róż ;)
A co do Owena i Cristiny to mam nadzieję, że jednak wyjdą z tego kryzysu obronną ręką. Pasują do siebie! Tylko niech najpierw doktorek pójdzie do psychologa i się wyleczy.
Ok, więcej nie piszę, żeby nie zepsuć zabawy tym, którzy jeszcze nie oglądali ;)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Joan »

Właśnie oglądałam na YT ta kare śmierci, ale kto to jest???
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Grey's Anatomy

Post autor: Ewa_P »

joasia55 pisze:Właśnie oglądałam na YT ta kare śmierci, ale kto to jest???
Pacjent, który tuż przed egzekucją trafił do Seattle Grace i właściwie jedyną osobą w szpitalu, która widziała w nim jeszcze człowieka a nie tylko bestię, była Meredith. A ponieważ umierając chciał patrzeć w oczy komuś, kto nie będzie go nienawidził, jak pozostali świadkowie egzekucji, to poprosił Mer by mu towarzyszyła...
ODPOWIEDZ