Teatr

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Teatr

Post autor: Anu$$ia »

Interesujecie się nim,fascynujecie? Jak często do niego chodzicie? Jakie spektakle możecie polecić,a jakie odradzacie? Ulubieni aktorzy teatralni,reżyserzy? Piszcie co sądzicie o współczesnym teatrze, a może ktoś z was jest w klasie teatralnej lub na studiach o takim kierunku?

Ja osobiście wolę Teatr od kina. Na spektakle chodzę przynajmniej raz w miesiącu od września dopiero niestety (wcześniej też chodziłam,ale nie tak często),gdyby nie brakowało kasy to bym pewnie chodziła częściej:) Ostatnio oglądałam w Teatrze Nowym w Łodzi "Na dnie" Ireneusza Janiszewskiego.Powiem szczerze,że był to ciężki spektakl,opowiadał o codziennym życiu osób bezdomnych,alkoholików,chorych psychicznie.. Mimo to cieszę się,że poszłam ,bo nigdy nie widziałam tego typu spektaklu. http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/7431 ... c7a7a62808 --tutaj jest napisane mniej więcej o "Na dnie". Chyba najfajniejszym spektaklem obejrzanym do tej pory przeze mnie były "Szalone Nożyczki". Komedia. Strasznie mi się podobało,polecam naprawdę bardzo gorąco. Jest to jeden z tych spektakl,w których publiczność ma wpływ na bieg wydarzeń.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szalone_no%C5%BCyczki-- O "Szalonych nożyczkach".

Osobiście marzę,aby zobaczyć na scenie Teatru Krystynę Jandę i Danutę Stenkę,mam nadzieję,że niedługo się uda :)
Ogólnie to zauważyłam,że coraz więcej ludzi zaczyna chodzić do Teatru co mnie bardzo cieszy,myślę,że każdy powinien się spotykać z tego rodzajem kultury.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Teatr

Post autor: Madlen »

Anu$$ia pisze:"Szalone Nożyczki". Komedia. Strasznie mi się podobało,polecam naprawdę bardzo gorąco.
Aniu, też uwielbiam ten spektakl! :) Byłam na nim w Teatrze Bagatela w Krakowie. Moja koleżanka która fascynuje się kryminalistyką była zachwycona, ja również. :wink2:

Teatr to też moja bajka. :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Teatr

Post autor: KrzysiekF »

Oczywiście:) w niektórych warszawskich to nie ma sztuki na której nie byłem :) :PP
ODPOWIEDZ