Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: sebastian »

LaFidelite pisze:Jeśli faktycznie drogą mailową,to oczywiste,że nie odpowie.
BolecDC, Gosia A. także ma swych odbiorców (swoją droga muzyka obu tych pań jest na porównywalnym poziomie),czy to oznacza ,że mamy się o niej wypowiadać w samych superlatywach lub w ogóle ?
Odpowie. Kontaktowałem się Z NIĄ SAMĄ.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: Meg »

BolecDC pisze:Boże, co za mierny pomysł! Zostawcie Paul(l)ę w spokoju. Ma swoich odbiorców, nikt nie każe Wam jej słuchać/oglądać. Strasznie to dziecinne z Waszej strony. Edycie, jak czas pokazał, zupełnie nie zagraża, więc o co ten cały hałas? Strasznie plujecie jadem. Słabe to. Zero klasy.
Nic dodać, nic ująć...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: vanity »

szymonek111 pisze:zemu jej teledyski sa podobne do tych,ktore kiedys robila Edyta.
Pytanie raczej powinno brzmieć "dlaczego godzi się na teledyski w stylu Edyty", wątpię by Paulla sama sobie pisała sceniarusze do teledysków.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: weroniuka »

Poproś Paullę, by podzieliła się z słuchaczami swym pięciooktawowym głosem. :lol:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: Magda M »

Matiz99 pisze:Dlaczego jesteś taka pusta? 8P :lol3: Nie mam najmniejszej ochoty pytać jej o cokolwiek. To zwykła prosta dziewka z tą tylko różnicą że jest osobą publiczną (tak jakby).
to po bierzesz udział w dyskusji?

Meg pisze:
BolecDC pisze:Boże, co za mierny pomysł! Zostawcie Paul(l)ę w spokoju. Ma swoich odbiorców, nikt nie każe Wam jej słuchać/oglądać. Strasznie to dziecinne z Waszej strony. Edycie, jak czas pokazał, zupełnie nie zagraża, więc o co ten cały hałas? Strasznie plujecie jadem. Słabe to. Zero klasy.
Nic dodać, nic ująć...
otóż to...
vanity pisze:
szymonek111 pisze:zemu jej teledyski sa podobne do tych,ktore kiedys robila Edyta.
Pytanie raczej powinno brzmieć "dlaczego godzi się na teledyski w stylu Edyty", wątpię by Paulla sama sobie pisała sceniarusze do teledysków.
dokładnie... ja bym jeszcze pokazała jej zdjęcie Edyty z płyty EG, porównałabym je do jej zdjecia -> http://muzyka.interia.pl/galerie/najnow ... 21724,1,27 i i poprosiła żeby znalazła 3 różnice....


btw, Paula to już chyba ma swój wątek na forum :)
wojteek
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2013, 14:11
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: dotyk
Lokalizacja: Wodzisław śląski

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: wojteek »

Widze tutaj sami prosci i brzydcy ludzie nie macie już co robić to najlepiej polskim zwyczjem obrażać innych hahah Prawda jest taka a nie inna że Edytka się już straciła na Polskim rynku bo przecież ta nowa płyta z jakże wymownym tytułem " MY " to totalna klapa nie ma się co oszukiwać boli was to prostaki że pojawił się ktoś lepszy ?
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: caterina78 »

wojteek pisze:Widze tutaj sami prosci i brzydcy ludzie nie macie już co robić to najlepiej polskim zwyczjem obrażać innych hahah Prawda jest taka a nie inna że Edytka się już straciła na Polskim rynku bo przecież ta nowa płyta z jakże wymownym tytułem " MY " to totalna klapa nie ma się co oszukiwać boli was to prostaki że pojawił się ktoś lepszy ?
A od kiedy to ja mam zadowalac sie marna kopia?
Kto jest lepszy?
Niech to pytanie pozostanie retorycznym.
Na litosc boska, od samego poczatku gdy amatorsko mierzyla sie ze spiewaniem przygladalam sie jej poczynaniom, od samego poczatku dzialala na mnie jak przykladowa plachta na byka, w sensie jej glos i maniera spiewania. Ta pani probuje spiewac, ale z marnym skutkiem!
A coz to za adwokat sie znalazl, ze jako gosc na forum zaczyna od ataku?! Nie zycze sobie, bys obrazal nas fanow i Edyte. To nasz problem, a plyta skoro sie tak sprzedala to widocznie na przyszlosc trzeba przenalizowac bledy i wziac sie porzadnie do pracy, ale nie zycze sobie, by to padalo wlasnie z Twoich ust i to w tak ordynarny i prowokujacy sposob! Pamietaj, ze jestes tu GOSCIEM i taka prowokacja ma BARDZO WYSOKA CENE.
Wszystko mozna powiedziec, ale w odpowiednim tonie i w poszanowaniu dyskusji i tak samo innych dyskutujacych.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: karen »

a mnie to rozbawiło!! Desperacka chęć przypomnienia o kimś kto już dawno muzycznie nie istnieje, na baardzo poczytnym forum .....
Śmiać mi sie chce-a prosze przypomniec mi sprzedaż drugiej płyty PauLLi? !!!! No właśnie jesteśmy w domu 8P
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: Michel »

kimkolwiek jesteś, będąc fanem lub słuchając tego stworka, nie mam dla ciebie żadnego szacunku. Co by nie mówić o Edycie to nikt w Polsce nie może się z nią równać... a już na pewno nie stworek którego tak tutaj zaciekle bronisz. Pominę jej podrobiony, wulgarny wygląd, charakter, brak osobowości ale nie zniosę okropnej nieznośnej, manierycznej, sztucznej, udawanej barwy głosu, bez wyrazu i emocji. Czegoś takiego jeszcze nie było to jest precedens, przyznaje, tylko tak żenujący, tak niedorzeczny i śmieszny, że już nigdy więcej nie zabiorę głosu w sprawie tego czegoś.
A poza tym niźle się ubawiłem czytając twojego posta :lol3:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: Matiz99 »

Ostatni post:
środa, 27 stycznia 2010, 23:13
No ludzie :ha: Nie dajmy się sprowokować i nie zaczynajmy od nowa 8P
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Wywiad z Paullą odnośnie Edyty

Post autor: ja30 »

jaki smieszny gosc. jako fan paulli ma z 10lat . tak chlopaczku ona bedzie po Edycie ale musi sie jeszcze duzo nauczyc spiewu (ale to juz nic nie pomoze). Niech pokaze te swoje 5 oktaw :lol3: :ha: :D :d
ODPOWIEDZ