Tylko nas dwoje

Just The Two Of Us

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Natu$ »

Dobra, to poproszę w skrócie:
- Co Doda mówiła o Edi?
- Co Doda mówiła o/do Paulli?
:d
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: dominik »

Natu$, założyła sobie coś na głowę z figurką kobiety siedzącej na bananie. No i oczywiście mówiła, że to Edyta.
Do Paulli powiedziała tylko coś takiego: No, to mamy dwie Edzie w studio.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Maya »

Ale denny program :hahaha: .Wiało nudą, nic się nie działo po prostu beznadzieja! JOŚ o wiele lepszy i nie tylko dlatego, że Edyta tam była.Chociaż na pewno go bardzo ubarwiała. Jury szkoda gadać Doda się wysilała na fajne teksty ale jej to jakoś nie wychodziło.Poziom uczestników katastrofalny i w kółko powtarzane słowa odnosnie 5 oktaw Paulli mnie już śmieszyły. Współczuje takiej produkcji oby na tej edycji się skończyło.
Edyto nie mogłaś podjać lepszej decyzji gratuluje i trzymaj się z daleka od takich przedstawień...
Awatar użytkownika
David
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 22 gru 2008, 14:52
Lokalizacja: Opole

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: David »

Za dużo już tych wszystkich programów z tymi gwiazdami i dlatego już powiewa nudą, bo w każdym jednym jest prawie to samo. Poziom równy JOŚ.. Szkoda, że nie ma Edyty w jury. Myślę, że byłoby ciekawie gdyby zasiadła obok Dody :D Karolak przesadził, że tekst Cerekwickiej jest prosty. Sam ma beznadziejne teksty, a czepia się kogoś innego. Doda lepiej wypadła niż w GTNL. Lubię jej poczucie humoru, a to z bananem mnie rozwaliło :ha: Najlepiej wypdła Kasia Cerekwicka i Halina Frąckowiak :oops:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: weroniuka »

autech pisze:a dlaczego Polsat chciał jeszcze Edyte??? na pewno nie dlatego by mądrze i rzeczowo ktoś oceniał-tylko liczyli na potyczki słowne Edyty i Dosi-przez co ogladalnosć by jeszcze wzrosła.
Doskonale wiem, po co Polsat chciał Edytę. Wcale nie twierdzę, że po to, by sprawiedliwie oceniała.
Edyta trochę zrujnowała Rooyens'owi plan, bo Doda i Paulla bez Edyty nie są aż tak zajmujące. :wink:
autech pisze:Jejku ale jakby dali niwwiem Prońko zamiast Dosi czy Cygana zamiasta Karolaka to program nie miałby takiej ogladalnosci. Polstatowi tylko o słupki oglądalnosci chodzi i tyle -dla niech im bardziej ktoś kontrowersyjny tym lepiej-nieważne ze madry czy głupi.
Jeżeli Polsat chciał mieć oglądalność, to mógł zaprosić samą Dodę, a zamiast Karolaka kogoś na poziomie, znającego się na rzeczy. A tak, to wyszło, co wyszło. :lol: Niestety, w tym jury nikt nie ocenia merytorycznie.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Chris »

loveedyta pisze:Chris chyba Ci się pomyliło :P :wink2:
heh, rzeczywiście. Poprawiłem. Wkleiłem tą listę z jakiejś strony, nawet nie sprawdzałem, mój błąd. 8)
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: princess_edyta »

Sztuczny bardzo program!Rabczewska robi z siebie posmiewisko ta jej gadka to juz nudzi.Paula dziwna jest ona na zywo wcale nie umie spiewac ani sie zachowac ,zero profesjonalizmu.Ciagla cos robi TA GLOWA ..teraz ciagle patrzy sie na podloge ;) :PP
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: witcher »

Program tragiczny. Myslałem, że nie można gorzej niż JOŚ - jednak można.
Co do jury - nie wiedziałem, że Karolak to człowiek tego pokroju... Na szczęście wczoraj uświadomił mi, że miałem co do niego mylne wyobrażenia - trochę żałośnie wypadł, właściwie nie wiadomo po co on w tym programie jest (bo chyba nie po to, żeby czepiać się bezpodstawnie Cerekwickiej i jej teksów - przecież "Na kolana" na tle polskich "przebojów" prezentuje się co najmniej nieźle).
Jeśli chodzi o Dodę - Edzia wyraźnie zaprzątała jej głowę :D
Mimo wszystko nie do końca było to trafione z jej strony. Jeśli ktoś jest tu lalą Barbie, to na pewno nie Edyta.
Wśród uczestników właściwie nikogo szczególnie ciekawego nie ma. Nauczyciele tez pozostawiają wiele do życzenia.
Paulla zachowuje się co najmniej dziwnie. Pudzian niedługo zatańczy na lodzie albo nie wiem co. Zastanawiam się po co mu to - bo przeciez nie dla kasy...
Prowadząca Kasia Cichopek jak zwykle elokwentna. Pokazała, że można odpowiadać nawet na pytania retoryczne :lol3: Co do Kałamagi - wolę już Krzysia Ibisza (przynajmniej pamiętał nazwiska uczestników co wydaje mi się trzeba nazwac w nowych warunkach szczytem profesjonalizmu).
Skacząc po kanałach trafiłem na niezawodny Kabaret Moralnego Niepokoju i skecz, w którym parodiowali jeden z tego typu programów. Nazywał się "To idiotyczne". I to chyba byłby najlepszy komentarz do tej całej szopki.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Marrcino »

Bosz, nie widziałem programu ale patrząc na to co Doda miała na swej pustej główce bardzo cieszę się, że Edyta nie wzięła w tym udziału :)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Paulik24 »

Beznadzieja :lol3:
Sto razy bardziej wolę JOŚ i to nie ze względu na to, że była tam Edyta, tylko ogólnie był lepszy. Jak oglądam TND to mam wrażenie, jakbym patrzyła na TZG tylko zamiast tańca jest śpiew... Jak dla mnie- masakra.
A o Dodzie się nawet nie wypowiadam, to, co miała na sobie to wogóle nie podlega ocenie. A banan z Edytą?- żałosne
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: autech »

Taniec pobił śpiewające gwiazdy!

http://www.efakt.pl/Taniec-pobil-spiewa ... 801,1.html

Cytat:
"Jak donosi portal internetowy wirtualnemedia.pl, drugi odcinek "Tańca z gwiazdami" oglądało 4,7 mln widzów. To o wiele więcej niż "Tylko nas dwoje", które obejrzało jedynie 3,6 mln widzów"


No prosze i nawet Dosia nie pomogła przebić nudnego Tańca z Gwiazdami-to sie Polsat "ucieszy" :lol3:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: weroniuka »

Bo w Tańcu z Gwiazdami występuje BrzydUla - nowa idolka młodzieży i nie ma Dody, co zachęca starych ludzi do oglądania. :lol3:
Awatar użytkownika
loveEdyzia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 26 sie 2009, 12:44
Ulubiony album: Perła/EKG
Ulubiona piosenka: Dotyk/ Linger/TCN
Lokalizacja: z Innej Galaktyki

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: loveEdyzia »

w jutrzejszym odcinku Ivan Komarenko i Paulina Sykut zaśpiewają piosenkę Edki "Dumkę na dwa serca" :lol3: ciekawa jestem jak im wyjdzie 8P
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: loveedyta »

loveEdyzia pisze:w jutrzejszym odcinku Ivan Komarenko i Paulina Sykut zaśpiewają piosenkę Edki "Dumkę na dwa serca"
założę się, że Doda coś powie :P
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Himcio »

Ciekawe gdzie teraz Doda Edytę posadzi...
ODPOWIEDZ