Maja Sablewska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Maja Sablewska

Post autor: DeathlySilence »

addar, uważasz, że do takiego show szuka się jurora na tydzień przed rozpoczęciem kręcenia zdjęć? :wink: Krzesła są już obsadzone na długo przed pojawieniem się plotek w mediach na temat pierwszych typów składu jury.

Edyta jako jurorka nie wchodziła w grę. Miała odegrać rolę pomocnika Saby w domu + gwiazdy śpiewającej (i to miał Miszczak na myśli).
Grono oceniających składało się z dziennikarza muzyczego (Wojewódzki), managera gwiazd (Sablewska) i artysty (Mozil).
Nawet jeśli Edyta miałaby być jurorką (co jest absurdem), to razem ze swoją managerką.

Sablewska wybrała X-Factor, bo nie miała już innego wyboru.
Ten proponowany przez Edytę (ona, albo show) to tak naprawdę podpucha i Majka dobrze wiedziała jak to się dla niej skończy. W wypadku swojej rezygnacji Edyta i tak prędzej, czy później (z naciskiem na te pierwsze) pozbyłaby się jej. Sablewska pozostałaby bez GWIAZDY i bez stołka w TVN'ie.

Jeśli już wspominamy "The Voice" - Górniak nigdy nie była brana pod uwagę jako jurorka w tym programie (za wysokie progi) - to jest fakt medialny, informacja prosto od producenta tego show.
I nic dziwnego, bo po kilku edycjach JOŚ w Polsacie, nikt o zdrowych zmysłach jej już by takiej posady nie zaproponował.
Została zdegradowana, czy sama się zdegradowała - nie wiem - nastąpiło to, gdy wzięła udział w "Bitwie na głosy".

Soraya rzeczywiście mogła się odezwać sama do Edyty, ALE wszelki kontakt z Edytą następował poprzez Sablewską - taka rola managera. I nawet jeśli żadnej lub prawie żadnej roli w tym Sablewska nie odegrała, to jednak gdyby miały umowę artysta-manager kasa Majce należałaby się bez dwóch zdań. Taki standard światowy, ale w Polsce najwyraźniej nie znany. Na pewno nie Sablewskiej, co Edyta (światowiec z 20-letnim stażem) wykorzystała. Kto, jak kto, ale Górniak na pieniądzach się zna. Jak sama stwierdziła, nie lubi jak ktoś zarabia jej kosztem, próbuje na niej zarobić, wzbogacić się. Zapewne to spaczone myślenie ma z czasów swojego debiutu i kontraktu z Kubiakiem, ale to temat na inne rozważania.

Krótko mówiąc, trzeba patrzeć całościowo, jak co działa, jakie są procedury, wyciągać wnioski i składać wszystkie puzelki, a nie spijać piękne słówka z pontonów Górniak. W większości to "prawda" jednostronna, półprawda, czyli KŁAMSTWO. A z nim Edyta się nigdy nie rozstaje, co już nie raz udowodniła.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Maja Sablewska

Post autor: addar »

a ty myslisz ze tylko majka jest w polsce managerem i mozil miał zapewnioną prace od poczatku?? rozmowy jak mówisz trwały długo..... ale jak SAMA majka mówiła decyzje miala podjąć po nowym roku ( x factor była na wiosne!) i wtedy padło edytowe ultimatum...z poczatku na pewno brano pod uwage edyte do obsadzenia stołka "artysty( edyta pytana przez nas czy pójdzie do x factora odpowiadała: no nie wiem, nie wiem) skoro w końcu " wykluczyli" edyte wzieli mozila i szukali wakatu na managera...zresztą w 2 edycji nikt się nie dziwił artystycznemu duetowi Okupnik i Mozil

co do Voice , to raczej mysle że brana pod uwage raczej była, może i nie dali oficjalnej propozycji,ale rinke rooyens po udanym finansowo JOŚ z pewnością myślał nad medialną edytą( co wkońcu okazało sie prawdą, bo jezeli chodzi o "antenową atrakcyjność" edyta zjada anie i kayahe na śniadanie, ją się chce oglądać bo jest nieprzewidywalna i niewiadomo jak zareagujei,) śądze że maczałą w tym swe paluchy kahya która wymogął na byłym brak angażu dla naszej divy
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Maja Sablewska

Post autor: Kopaneek »

Addar, szukasz dziury w całym. Nikt Edki nie brał pod uwagę w XF. A Sablewska w sylwestra mówiła, że weźmie udział tylko wtedy, gdy uda jej się pogodzić to z zobowiązaniami.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Maja Sablewska

Post autor: Phealer33 »

Kopaneek pisze:A Sablewska w sylwestra mówiła, że weźmie udział tylko wtedy, gdy uda jej się pogodzić to z zobowiązaniami.
To samo mówiła Edyta o BITWIE. Obie kłamały. Są siebie warte, jak widać.

DeathlySilence pisze:Soraya rzeczywiście mogła się odezwać sama do Edyty, ALE wszelki kontakt z Edytą następował poprzez Sablewską - taka rola managera.
SORAYA wydała oficjalne oświadczenie, że kontrakt z Edytą zawarła bez zabiegań Sablewskiej. Na forum jest o tym mowa. Odsyłam do odpowiedniego tematu.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Maja Sablewska

Post autor: DeathlySilence »

Zapowiada się długa wymiana zdań. :wink:

Pokolei.
addar pisze: ty myslisz ze tylko majka jest w polsce managerem i mozil miał zapewnioną prace od poczatku??
Jedyna rozpoznawalna za sprawą Kanclerz, Kukulskiej, Dody, Górniak i z takim parciem na szkło.
Poza tym Górniak była jej mocnym atutem.
Na temat Mozila nic nie wiem... myślisz, że zajął miejsce Edyty?
addar pisze:ale jak SAMA majka mówiła decyzje miala podjąć po nowym roku ( x factor była na wiosne!) i wtedy padło edytowe ultimatum...
Trzeba filtrować wszystkie informacje. Zarówno te padające z ust Sablewskiej jak i Górniak.
WIOSNA to okres kiedy ruszyła emisja X-Factora w tv.
Castingi zaczęły się w grudniu, te z jury na początku stycznia.
Sablewska mówiąc, że z decyzją czeka do nowego roku najzwyczajniej w świecie kłamała.
Nikt o zdrowych zmysłach z producentów show nie pozwoliłby sobie czekać z podpisaniem umów na kilka dni przed kręceniem zdjęć.

addar albo bujasz w obłokach, albo z nich spadłeś i tak gruchnąłeś o ziemię, że...
addar pisze:zresztą w 2 edycji nikt się nie dziwił artystycznemu duetowi Okupnik i Mozil
Pytanie. Podaj mi innego managera, który po pierwsze zgodziłby się brać w tej klapie (patrząc po 1 edycji) udział, ale też miałby wartość samą w sobie, doświadczenie, medialność, twarzowe. O pierwszym lepszym z łapanki nie ma mowy. Dlatego w 2 edycji mamy 2 artystów - z braku laku.
addar pisze:co do Voice , to raczej mysle że brana pod uwage raczej była, może i nie dali oficjalnej propozycji,ale rinke rooyens po udanym finansowo JOŚ z pewnością myślał nad medialną edytą( co wkońcu okazało sie prawdą, bo jezeli chodzi o "antenową atrakcyjność" edyta zjada anie i kayahe na śniadanie, ją się chce oglądać bo jest nieprzewidywalna i niewiadomo jak zareagujei,) śądze że maczałą w tym swe paluchy kahya która wymogął na byłym brak angażu dla naszej divy
Osoba Rinke jest w tym wypadku kluczowa, a dokładnie jego przeżycia w okresie, w którym był managerem Edyty (2 miesiące). Właśnie one sprawiły, że od tamtego czasu osobę Górniak mija szerokim łukiem, co Kayah przewidział (chyba wszyscy pamiętamy jej rubaszny śmiech na wzmiankę o tej współpracy).
O ile na planie JOŚ im się układało, to już na polu zarządzania karierą Górniak im nie wyszło.
I dzięki wystosowanemu oświadczeniu i szybkiemu zamknięciu sprawy szambo się nie rozlało, tzn. Edyta nie wylała.
Phealer33 pisze:SORAYA wydała oficjalne oświadczenie, że kontrakt z Edytą zawarła bez zabiegań Sablewskiej.
Co tylko potwierdza, że Soraya zrobiła pierwszy ruch.
Patrz znaczenie słowa "zabieganie".
I najważniejsze - oświadczenie... kochane oświadczenia.
Pojawiają się, jak robi się gorąco.
Konflikt był między paniami, a firma SORAYA nie chciała na nim wizerunkowo ucierpieć.
Oświadczeniem (zapewne po porozumieniu z Edytą lub nawet za jej naciskiem) pokazali Majce, gdzie jest jej miejsce i żeby nie podskakiwała.
Ciemna strona świata biznesu.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Maja Sablewska

Post autor: addar »

mysle tylko że miejscówka mozila nie była od poczatku zaklepana i brano pod uwage różne osob(li)/(o)wości, wcale nie twierdze ze edyta miała tam pewne miejsce..... co do managera, magdy gessler tez nikt medialnie wczesniej nie znał , tak samo perfekcyjnej pani domu czy joany krupy itp tvn mógł wziąć nieznanego menagera odpowiadzialnego za jakąkolwiek gwiazde w polsce( nawet krupe hahhahahh :lol3: :lol3: ) , ach rozumiem że sablesia kłamała o podjęciu decyzji odnośnie wzięcia udzialu w programie ,,dla dobrego imienia edyty, cóż wierna do końca.... rozstanie z rinkiem jednak z tego co pamietam odbyło sie z klasą zadnego darcia kotów tam nie było, i nie przypominam sobie jakiegoś publicznego zapewnienia o niemozliwości przyszłej wspólpracy( no chyba że masz jakieś zakulisowe newsy , to osię podziel)


ja wole bujać w obłakach i być pozytywnie nastawiony, niż jak ty na siłe wyszukiwać teorii potwierdzajacych że to własnie diva jest tą złą i nieprofesjonalną :cloud9:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Maja Sablewska

Post autor: Kopaneek »

addar pisze:na siłe wyszukiwać teorii potwierdzajacych że to własnie diva jest tą złą i nieprofesjonalną
Jeśli ktoś tu robi coś na siłę, to na pewno Ty, usprawiedliwiając Edytę. :P

A diva gupia nie jest i wie, że Rooyens jednym palcem zdmuchnąłby Edytę, gdyby ta tylko spróbowała z nim tego, co z każdym, czyli zniszczyć go.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Maja Sablewska

Post autor: DeathlySilence »

addar pisze:ja wole bujać w obłakach i być pozytywnie nastawiony, niż jak ty na siłe wyszukiwać teorii potwierdzajacych że to własnie diva jest tą złą i nieprofesjonalną
Klapki na oczy i do przodu za Edytą... tzn. jej tyłkiem? Można i tak. :)
Miły to widok, ale ograniczony i niebezpieczny - patrząc po decyzjach Górniak i tym dokąd one ją doprowadziły. :wink:

Teorie - zapewne, ale mocno uargumentowane, mające silne podstawy, w przeciwieństwie do twej pustej, acz nieskończonej wiary w swoją idolkę. :wink:
Ostatnio zmieniony 25 paź 2012, 18:22 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Maja Sablewska

Post autor: addar »

hahahha nie wiem w czym twoja teoria lepsza od mojej, opartą ją masz na apriorycznym nijak nieudowodnionym załozeniu...podobnie zreszta jak ja... cóż ustalmy ze się nawzajem nie przekonamy ...ja edytkę koffciam ty już nie :PP :PP
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Maja Sablewska

Post autor: dorota »

a ja Was czytam i czytam i za chusteczkę nie łapie, o co kaman ... :roll: :niewiem:
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maja Sablewska

Post autor: Martynkaa »

Czy ktoś słyszał, że Maja wydała książkę?
"10 sposobów na modę wg Mai Sablewskiej"
http://www.empik.com/10-sposobow-na-mod ... 3godm1QAuA

Od jutra w sklepach
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Maja Sablewska

Post autor: Virtual Tom »

Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Maja Sablewska

Post autor: Kopaneek »

A będzię jakieś podpisywanie? :): Przejdę się pogadać z moją dobrą znajomą. :dd
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Maja Sablewska

Post autor: dorota »

Virtual Tom pisze:Maja na Różach Gali :):

http://afterparty.pl/newsy_galeria.html ... _page_no=3
alez ona strasznie wygląda! :strach: :szok:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Maja Sablewska

Post autor: Monika23 »

maja uczesz sie 8P wielka mi stylistka :ha:
ODPOWIEDZ