Pamiętniki wampirów

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: B@r »

Wywiad z Paulem, który ostatnio przeprowadziła Kinga Rusin

http://dziendobry.tvn.pl/video/paul-wes ... 37506.html

:rusalka:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: Virtual Tom »

Finał sezonu,a tu tutaj cisza :niedlaczego:

Jak się podobało? :hellobaby:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

BOŻE :!: :!: :!: To tutaj są też fani Pamiętników Wampirów :?: :!: Dlaczego ja tego wcześniej nie widziałem, ja pie*doleee :evil: :!: :!: :!:

Jeśli chodzi o mnie, to ten obrazek powie wszystko :lol3: :lol3: :lol3:
http://kwejk.pl/obrazek/1157355
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: Virtual Tom »

Są są, ale jakoś cicho siedzą :placzka:

Końcówka odcinka - kompletne zaskoczenie :szok:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

Virtual Tom pisze:Są są, ale jakoś cicho siedzą :placzka:

Końcówka odcinka - kompletne zaskoczenie :szok:


Dokładnie :!: Wiesz jednak myslałem, że jako "wampir" wyciągnie szybko Elene i będzie cacy a tu ch*j.
Mnie już od kilku odcinkach zastanawia, co sie dzieje z Katheriną? Dawno jej nie bylo i tak sobie myślałem, że pojawi się w ostatnim odcinku w ostatniej sekundzie, tak abym znów dostał k*rwicy heheh
Awatar użytkownika
asiamoj
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 05 paź 2009, 19:13
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: asiamoj »

Ja wczoraj zaczełam ogladac 1 sezon czyli doszłam do 4 odcinka :D
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: LaFidelite »

Ja chcę Klausa w dawnym ciele! Obawiam się, że teraz, kiedy Elena jest wampirem, nie ujrzymy już postaci Kateriny w serialu ;(
Jeśli z serialu zniknie Klaus, Rekebah i Katherine, to oficjalnie przestaję go oglądać, bo historia miłosnego trójkąta Eleny, Stefana i Damona ani trochę mnie nie interesuje.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

asiamoj pisze:Ja wczoraj zaczełam ogladac 1 sezon czyli doszłam do 4 odcinka :D


Uważaj, bo to mocno wciąga :!: :!: :!: Ja pamietam jak kolega mi zaproponował oglądanie tego serialu. Przyniusł mi 2 całe sezony. Powiedział, że ten serial nazywa sie: Pamietniki Wampirów. Jak to usłyszałem, to po prostu go wyśmiałem: Weź przestań jaki żenujący tytuł... to chyba serialik o wampirkach dla małolat.

Kilka dni później, kiedy się przeziębiłem i musiałem siedzieć w domu, to z nudów włączyłem pierwszy odcinek. Zaczełem ogladac o 18 i skończyłem chyba o 3 rano. Na MAXA mnie wciągneło. Bez kitu. Kiedy kończył się poszczególny odcinek, to te "końcówki" doprowadzały mnie do szaleństwa hahah Przeciez tak normalnie nie da się obejrzeć 7 odcinków na raz :lol3: Pamietam jeszcze, jak się wachałem kiedy kończyłem 6 odcinek i chciało mi sie spać, ale nie mogłem się powstrzymać 8P i obejrzałem 7. Pretekstem aby nie obejrzec 8 odcinka było to, że musze mieć ten serial na kilka dni 8P 8P 8P Kompletny świr hahaha
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

BAdam pisze:Uważaj, bo to mocno wciąga
Bardzo mocno wciąga!
Z odcinka na odcinek jest coraz ciekawszy. Nie mogę się doczekać już września i 4 serii. :d
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

Wywiad z Julie Plec, reżyserką TVD
W którym momencie wpadłaś na pomysł, że Damon i Elena spotkali się wcześniej, i Damon wymazał to z jej pamięci?

''Szczegóły tej sceny pojawiły się, kiedy rozmawialiśmy o zakończeniu sezonu. Ale pytanie, na które od początku nie znaliśmy odpowiedzi, w naszym pokoju scenarzystów to: 'Gdzie był Damon, kiedy Stefan zaczynał szkołę i poznał Elenę?' Damon pojawił się w Pilocie, posiadając dużą wiedzę, która moim zdaniem, że Damon był w pobliżu przez jakiś czas. Dlatego, więc zawsze chcielśmy zadać te pytanie i poznać na nie odpowiedź. Wydaje się, że prawidłową odpowiedzią jest to, że Damon miał swoje własne doświadczenie z Eleną.''
Jednym z efektów ubocznych, przemiany w wampira jest to, że Elena będzie pamiętać wszystkie zauroczenia Damona. Jak to wpłynie na jej decyzje?

''To po prostu więcej informacji. Nie sądzę, że cokolwiek sprawi, że Elena usiądzie i powie: 'O mój boże, podjełam złą decyzję!' W 1 odcinku. Ale w ciągłej podróży jej punktu widzenia na to, co czuje do każdego z braci, na pewno wpłynie to na jej uczucia do Damona i zrozumienie go.''
Czy Damon będzie miał teraz większe szansy u Eleny?

''Obaj bracia, mają u niej równe szanse dlatego, że jesteśmy dopiero w połowie serii The Vampire Diaries, a więc zdecydowanie tak.''
Czy teraz na nowo, zdefiniuje to trójkąt miłosny?

''Tak. Przez 4 tygodnie po skończeniu 3 sezonu, siedzieliśmy w naszym pokoju scenarzystów i rozmawailiśmy, o 4 sezonie. Jest jedna rzecz przez, którą jesteśmy strasznie podekscytowani jest nią to, że znamy już wszystkie postacie i wszystkie rzeczy w tym serialu, a teraz zobaczymy tutaj więcej świeżości oraz to, że nasze postacie, które tak dobrze znamy i kochamy, będa przechodzić przez coś nowego, a więc zobaczymy ich zupełnie w nowych sytuacjach. Możemy zrobić teraz wiele nowych rzeczy.''
Czy Stefan wie, że Elena wybrała jego?

''Nie, Stefan nie wie, że Elena wybrała jego.''
Kiedy Stefan płakał nad ciałem Eleny, czy płakał dlatego, że Elena umarła czy dlatego, że wiedział, że Elena powróci jako wampir?

''Lubię myśleć, że w momencie, kiedy Stefan płakał nad ciałem Eleny, to płakał nad utratą jej ludzkiego życia i nad tym, że teraz będzie kimś, kim nigdy nie chciała się stać. Nie sądzę, że Meredith zrobiła coś w stylu: 'Oh, utrzymam to w tajemnicy przed Stefanem, ale powiem o tym Damonowi.''
Jak wpłynie na Stefana to, że zgodnie z tym o co prosiła Elena uratował on Matta a nie ją?

''Pierwszy odcinek będzie głównie, o wielu ludziach, którzy będą czuć się bardzo winni, zobaczymy też wiele męki i Elenę, która będzie musiała poradzić sobie z wszystkimi nowymi rzeczami, które ją spotkają pośrodku tego wszystkiego, będzie ona miała wielką decyzję do podjęcia. To będzie deyczja, która będzie go prześladować i rozwścieczy Damona. Ale prawdopodobnie popchnie to Elenę jeszcze bardziej, do wytłumaczenia Stefanowi, dlaczego wybrała właśnie jego z tego powodu. To może spowodować bardzo poważną przepaść między braćmi.''

Jak Damon zareaguje na fatalną w skutkach decyzję Stefana? ''Ta sytuacja może doprowadzić do poważnego rozłamu między braćmi.''

Oczywiście, nie mamy zamiaru rozdzielić ich w łagodny i wymuszony sposób. Bardziej chodzi nam o to, żeby mieli swoje odmienne zdanie. Przywoła to kwestie związane, z tym jak Damon wybrażał sobie jego życie w Mystic Falls. Nie będą się zwyczajnie zgadzać. Dla braci będzie to strasznie frustrująca sytuacja dlatego, że mimo tego iż są w tej sytacji razem, to każdy z nich ma odmienny sposób aby sobie z tym radzić.''

Czy scena z retrospekcji, kiedy widzimy, że to Damon poznał Elenę pierwszą, załagodzi jej nieowracalną decyzję?

''Elena podjeła decyzję i z całego serca w nią wierzy, biorąc pod uwagę kim jest w tym momencie swego życia i czego chce. Lecz teraz, Elena obudzi się i stanie się zupełnie inną osobą, która będzie posiadać nowe informacje. Tak jak mówiłam nie sądzę, że Elena usiądzie i powie: 'O mój boże, podjełam złą decyzję!' Ale będzie to kolejna rzecz, która będzie jej mącić w głowie na temat tego co czuje do obydwu braci.''

Czy scenarzyści mieli różne zdania, na temat tego kogo powinna wybrać Elena? Czy może wszyscy mieli takie samo zdanie na ten temat?

''Trzymaliśmy się tego, że Elena jako człowiek ma wybrać Stefana, wiedzieliśmy również, co ma się stać pod koniec odcinka. Elena nie będzie już człowiekiem, gdy się obudzi wszystkie jej wspomienia, kiedy została zauroczona powrócą. Całe jej życie zostanie wywrócone do góry nogami, kto może wiedzieć jak to na nią wypłynie? Kto może wiedzieć, kim stanie się Elena? Oraz kto wie, jak to wszystko wpłynie na to kogo kocha i dlaczego ich kocha? Oczywiście, nie twierdzę, że Elena odrazu rzuci się Damonowi w ramiona oczywiście, że nie. Jednak to jeszcze bardziej skomplikuje sprawę.''
Fakt, że Damon i Elena już wcześniej się spotkali, zszokowało nas wszystkich. Co było tego celem? Czy będzie to miało jakiś wpływ na przyszłość serialu?

''Chodziło tu o kilka rzeczy. Kiedy widzimy Damona w pilocie, okazuje się, że wie on dosyć sporo o Elenie. Tak naprawdę, zawsze zastanawialiśmy się, gdzie był Damon, i jakie były tak na prawdę jego zamiary. No i skąd, Damon wiedział to wszystko? Damon na pewno, nie pojawił się w Mystic Fall bez przyczyny. Damon również przez jakiś czas kręcił się w pobliżu. Zawsze mówiliśmy, że pewnego dnia dowiemy się, co on robił. Bardzo chcieliśmy dać Damonowi coś, o co warto walczyć. Ric był o wiele silniejszy niż Damon, Damon praktycznie był już martwy. Damon nie miał już nawet po co walczyć, nie miał dla kogo się bronić, dlatego, że znowu został odsunięty w bok. Elena powiedziała mu te pare słów, kiedy wyjaśniała sytuację, 'może gdybym, spotkała Cię pierwszego' starała się jakoś załagodzić zadany mu cios, ale Damon pamiętał o tym że właśnie tak było, że to właśnie jego spotkała pierwszego i właśnie to sprawiło, że Damon odzyskał chęci do życia i wtedy widzimy coś w stylu, kiedy Alaric już prawie wbija w Damona kołek, właśnie Damona, który wstaje i zachowuje się w stylu: 'Wiesz co? Nie jestem gotowy na to, by dziś umrzeć.''
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: B@r »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: Michael »

Pfff, nie będę się składał skoro prowadzę w aukcji ;-) :ha:.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

Tak do poprawienia sobie humoru. Ja się uśmiałem...

Hakuna Matata - Stelena & Delena {Humour}
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3AhFcdGngI#!
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Początek najlepszy. :lol3:
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Pamiętniki wampirów

Post autor: BAdam »

Oglądał już ktoś pierwszy odcinek 4 sezonu :?: 8P
ODPOWIEDZ