Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Joan »

Virtual Tom, Monika23, :5: 1 ^^

Unikać 8 - wybaczcie.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

Joan pisze: Unikać 8 - wybaczcie.
Pfff obraziłam się :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Numerologia :P

Post autor: Matiz99 »

Zawsze podchodziłem do takich sprawa z dystansem ale postanowiłem sprawdzić i moja czwórka się zgadza w zaskakująco wielu aspektach :shock:
Wytłuszczone się kompletnie nie zgadzają. Ale resztą - jestem w szoku :shock:
Czwórki charakteryzuje odpowiedzialność, solidność i powaga. Są wytrwałe, pracowite, solidne i precyzyjne. Biorąc pod uwagę te cechy trudno się dziwić, że odnoszą same sukcesy. Nie lubią ryzykować. Wszystko co robią musi być oparte na solidnych podstawach i poważnym przemyśleniu sposobu osiągnięcia zamierzonego celu. Mogą zaryzykować tylko w przypadku, gdy są pewne wygranej.

Czwórki to osoby spokojne, łagodne i powściągliwe. Nie mają daru do publicznych przemówień, ani do gadulstwa. Wypowiadają się tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia, a ich wypowiedzi są rzeczowe i zwięzłe czasem nawet szorstkie. Mało interesującą rozmowę potrafią uciąć jednym słowem. Nie znoszą osób mało konkretnych. Dają wiarę tylko faktom i rzeczom namacalnym. Rozważania duchowe i metafizyczne w ogóle ich nie interesują. Mało w nich entuzjazmu i spontaniczności. Nie lubią uzewnętrzniać swoich uczuć. W ich życiu brakuje często radości i luzu.

Niewiele jest jednak osób tak wytrwałych, zdecydowanych i konsekwentnych. Odważnie i z determinacją stawiają czoła wszelkim problemom i przeszkodom. Nie mają skłonności do dominacji nad otoczeniem. Nie są też zachłanne czy chciwe. Nie akceptują lenistwa czy indolencji i są bardzo wymagające wobec siebie i innych. Fanatycy porządku. :lol3: Drażnią ich plotki i niesprawdzone wiadomości. Czwórki powinny wystrzegać się wykorzystywania swej ogromnej siły woli do zaprzeczania wszystkim i wszystkiemu czy też realizacji swych celów za wszelką cenę, ponieważ te liczne zalety mogą stać się dla niej zgubne.

Sprawy materialne - zdobywanie pieniędzy nie przychodzi im łatwo, ale osiągnięte dobra przy pomocy swej pracowitości szanują i cenią. Każdy wydatek będzie przemyślany i na pewno bardzo praktyczny.

Sprawy uczuciowe - mimo że nie są zbyt wylewne i spontaniczne, to na pewno są lojalne i godne szacunku. Brakuje im romantyczności i namiętności, ale bardzo potrzebują miłości i przeżyć związanych z uczuciami. W stałych związkach są wierne i lojalne, choć zazdrosne, a nawet zaborcze. Ich duszę zrozumie 2, 6 i 7.

Całe szczęście że nie jestem ósemką 8) Chociaż gdyby dodać 4 do 4 :ha:

I tak w to nie wierze. Horoskopy także. Na innych stronach o czwórce piszą zupełnie co innego :PP
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 22:57 przez Matiz99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Joan »

Meg pisze:
Joan pisze: Unikać 8 - wybaczcie.
Pfff obraziłam się :P
Teraz widać jaka to głupota. Unikać Meg dobre sobie.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Numerologia :P

Post autor: Matiz99 »

Mnie nie napisali kogo mam unikać ale pewnie też na każdej stronie pisaliby inaczej 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

Joan pisze:
Meg pisze: Pfff obraziłam się :P
Teraz widać jaka to głupota. Unikać Meg dobre sobie.
No właśnie - nie da się :)

Tak szczerze, naprawdę w to wierzycie? No bo u mnie bądź co bądź się trochę zgadza wiec... 8)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Meg, niespecjalnie, ale fajna zabawa :d

Sprawdźcie sobie wibrację dnia urodzenia :d

http://www.ezoforum.pl/numerologia/1068 ... zenia.html

Oto moja:

Wibracja Dnia - 2
Łagodny charakter, wyrozumiałość, życzliwość i chęć współpracy z innymi. Osoby te potrzebują towarzystwa ludzi, aby czuć się pewnie i bezpiecznie.
Czułe, kierujące się emocjami, subtelne i wyrafinowane, potrafią docenić, to co artystyczne i duchowe. Posiadają dar tworzenia wokół siebie atmosfery pokoju i harmonii, co wydać się może nieco dziwne, zważywszy na fakt, iż są to osoby nerwowe, drażliwe i podatne na depresje.


:d
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Joan »

Meg pisze:Tak szczerze, naprawdę w to wierzycie? No bo u mnie bądź co bądź się trochę zgadza wiec...
Myślę, że w każdej z liczb znajdziesz coś z siebie.

[ Dodano: 09-06-2011, 23:06 ]
Wibracja Dnia - 29
Pełne temperamentu i zmienne, osoby te interesują się wieloma rzeczami na raz. Ce****e je wyjątkowa intuicja, a także idealizm i uczuciowość, które to zalety powinny wykorzystać w służbie swych bliźnich.
Ci prawdziwi indywidualiści nie potrafią dostosować się do ogólnie przyjętych norm postępowania i konwenansów; wolą żyć według własnych zasad i reguł.
Pisane są im ogromne sukcesy, ale tylko wówczas, gdy w inteligentny sposób wykorzystają swe liczne zalety. Bardzo pomocne mogą się okazać inne pozytywne wibracje występujące w ich Portrecie Numerologicznym.
:D :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Joan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

Boże najpierw numerki teraz wibracje :rotfl:


Wibracja dnia - 8
Cechy charakterystyczne dla osób urodzonych tego dnia to: trzeźwy umysł, ostrożność i zimna krew, zwłaszcza w sprawach finansowych.
Jednostki te nienawidzą przeciętności i wszelkiej połowiczności, posiadają przy tym niezwykle silną osobowość. Ce****e je ponadto ogromna ambicja, nadzwyczajna zdolność koncentracji, wytrwałość i pracowitość. Są to urodzeni szefowie, a ich życie może okazać się pasmem sukcesów, z pewnością natomiast nie będzie spokojne czy nudne.

No żesz ku**a wszystko się zgadza :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Boże najpierw numerki teraz wibracje
:hahaha:
No żesz ku**a wszystko się zgadza
U mnie też :ha:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Wibracja Dnia - 4
Introwertycy, poważni i mało komunikatywni. Jednostki praktyczne, działające w sposób metodyczny i systematyczny, niechętne wobec wszelkich zmian i niespodzianek. Pracowici, odpowiedzialni i ze wszech miar godni zaufania. Realiści, stojący mocno nogami na ziemi: „muszą dotknąć, aby uwierzyć".
Osoby te powinny nauczyć się trochę lżejszego traktowania życia, umieć dostrzec także weselsze, bardzie] pozytywne jego strony.
Wrrr... jak to się mawia Pier**le nie robie :P
Meg pisze:No żesz ku**a wszystko się zgadza
u mnie też, oprócz tej pracowitości..
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

Wibracja Dnia - 6
Osoby pełne słodyczy i wdzięku, życzliwe wobec otoczenia, kochające dom, rodzinę, przyjaciół, przywiązane do tradycji, które ich zdaniem zbliżają i łączą ludzi. Posiadają głęboko zakorzenione poczucie obowiązku wobec najbliższych, dla których nierzadko poświęcają swe pragnienia czy wygody.
Profesjonaliści w każdym calu, a ich wewnętrzna równowaga zostaje zaburzona jedynie w przypadku, gdy nie znajdują aprobaty wśród otoczenia. Osoby te stają się wówczas nieprzyjemne, krytyczne i oschłe.
Też się zgadza. :D
Awatar użytkownika
adik_borowski
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Niebo to my, Linger
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: adik_borowski »

Wibracja Dnia - 8

Są to altruiści, wrażliwi na ludzką krzywdę i niesprawiedliwość. Aby móc pracować z pożytkiem dla siebie i innych, potrzebują jednak pełnej niezależności. Ich wielką pasją są podróże.
Posiadają tak liczne zdolności, iż bez trudu wyróżnią się jako artyści, intelektualiści i ogólnie jako ludzie pracujący twórczo. Jednakże nawet wiodąc życie wygodne i szczęśliwe, nie powinni zapominać o potrzebach swych bliźnich.
Ojj... wszystko się zgadza ;)
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Numerologia :P

Post autor: rose-dma »

Kopaneek pisze:
joannaee pisze:Ja mam 11
Ja również. :)

No i zgadza się:
Również bywają bardzo rozczarowane kiedy widzą, że inni ludzie nie wykorzystują własnych możliwości i trwonią na darmo własne energie.
Nie mogę patrzeć jak Edyta się marnuje. :d
Blad, nie ma 11.
Wszystkie liczby z daty urodzin musza zostac zredukowane ponizej 10, a wiec wy jestescie 2 (1+1=2)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

rose-dma pisze:Blad, nie ma 11.
Wszystkie liczby z daty urodzin musza zostac zredukowane ponizej 10, a wiec wy jestescie 2
Nareszcie ktos to zauważył!! Gdybym ja to napisała to zaraz bym zarzuciła nieumiejętność dodawania do dwóch.

Skoro jestem przy matmie... położona 8 to w matmie nieskończoność...
ODPOWIEDZ