Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Numerologia :P

Post autor: pijej1 »

...Edyta jest numerologiczną ósemką i dlatego też ona występuje w jej logotypie oraz pojawiła się również w filmiku "Przesłuchanie" przed Jubileuszem
Zagadka dla dociekliwych: czym jest numerologiczna 8?



w numerologii to liczba ZAGŁADY
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Zagadka dla dociekliwych: czym jest numerologiczna 8?
Człowiek, który urodził się razem z liczbą osiem (numerologia 8), to niespokojny duch, który chciałby wszystkiego spróbować. Patrząc na tych ludzi można odnieść wrażenie, że są chorzy na ADHD, bo ich nadzwyczajna ruchliwość i ciekawość świata, ludzi oraz samego siebie jest nadzwyczajna. Ósemka to typ mający za życiowy cel poznać jak najwięcej wszystkiego co jest osiągalne nie tylko zmysłami, ale i podświadomością. Czasami zachowują się jak polny konik który skacze z jednego miejsca w drugie (style muzyczne :D ), ale w efekcie każdy skrawek życiowej polany zostanie przez niego zbadany. Ludzie dla których osiem (numerologia 8) jest ich liczbą urodzenia kochają wszelkie nowości. Począwszy od elektronicznych gadżetów, poprzez ubrania, pożywienie, a skończywszy na eksperymentach seksualnych (koncert-seks=przeszłość). Może właśnie dlatego ósemki nie są stali w miłości. Jest w nich coś takiego co gna ich jeszcze dalej nawet wtedy, gdy w danym miejscu jest im całkiem dobrze. Liczba osiem (numerologia 8) charakteryzuje ludzi bardzo tolerancyjnych tak wobec siebie, jak i innych. Wolność duchowa i osobista jest im potrzebna do życia jak rybie woda ("ryba w garnku z klejem"). Nie znoszą ograniczeń, a gdy się one pojawiają, to buntują się, a czasami nawet walczą by zmienić status quo. Jako partnerzy w małżeństwie są bardzo dobrzy tylko dla innych ósemek. Dla wszystkich innych albo nie do zniesienia od samego początku, albo po kilku latach. :lol3: Dlatego też wśród liczby urodzenia osiem (numerologia 8) najwięcej jest rozwodników. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że liczba ta obfituje w postacie wielkiego formatu, zdobywające sławę, pieniądze i zaszczyty. Wszystko to przez rozpierającą ich umysł ambicję. Nienawidzą być drudzy, a nie daj Boże trzeci. Interesuje ich tylko pierwsza pozycja w towarzystwie. Ósemki bardzo łatwo rozpoznać, bo w każdym środowisku starają się brylować. Przy tym nie wywyższają się ponad innych. Starają się zaprzyjaźnić z każdym, ale to powoduje, że prawdziwych przyjaciół to ósemki nie mają- tylko pseudo doradców . Nie ma się czemu dziwić skoro kochają wszystkich ludzi bez wyjątku. (nawet złych fanów z forum) Nawet tych, którzy ich nie lubią starają się zrozumieć, a jeśli to się nie udaje, to robią wszystko by chociaż im zaimponować. Świat człowieka urodzonego pod numerologicznym znakiem ósemki (numerologia 8), to świat zabawy. Nie chodzi tu o to, że życie przepływa przez palce, ale o to, że w każdej sytuacji potrafi znaleźć coś przyjemnego. Może to być przyjęcie towarzyskie, ale może to być również praca lub nauka. Szczęściarz!


Ten opis jest lepszy....

Ósemki to osoby energiczne, bojowe, ambitne, zrównoważone i pewne siebie. Posiadają niezwykle silną osobowość. Osiągają w życiu bardzo wiele zaczynając od niczego. Ósemka związana jest z władzą, siłą, sławą i sukcesami w każdej dziedzinie. Sukcesy zawdzięczają przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i chęci ryzykowania. Nie istnieją dla nich przeszkody nie do pokonania, a przeciwnie są wyzwaniem. Na życie mają proste recepty i nie uznają kompromisów. Gardzą kłamstwem, hipokryzją i intrygami. Są prostolinijne, i odpowiedzialne. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, lubią rozkazywać i kierować.

Dla obrony swych ideałów gotowe są zniszczyć przeciwnika. Ich wiara i zapał mogą uczynić z nich fanatyków religijnych lub politycznych. Są bardzo aktywne umysłowo i fizycznie. Wciąż planują zmiany, ponieważ ciągle są niezadowolone z tego co mają, chcąc więcej i więcej. Wtedy z wielką wytrwałością i poświęceniem realizują swój cel, aby zaraz zacząć realizację nowego.

Na ogół potrafią wiele wytrzymać i znieść panując nad własnymi emocjami, ale sprowokowane wybuchają, tracąc panowanie nad sobą i nie zważając na konsekwencje. W sytuacjach krytycznych i niebezpiecznych nie tracą zimnej krwi całkowicie panując nad sytuacją. Ponadto są sprawiedliwe, bezstronne i uczciwe. Negatywne cechy ósemek to: egoizm, złośliwość, nieufność, chciwość i brutalność.

Sytuacja materialna - mają wielki talent do spraw finansowych. Umieją zdobywać fortuny i dobrze je inwestować.- Tego Edka nie potrafi :P Marzą o bogactwie, luksusie, prestiżu i oczywiście swoją pracą zdobywają to wszystko. Hojni dla rodziny. Pieniądze są dla nich gwarancją bezpiecznej przyszłości.

Sprawy uczuciowe - ósemki są bardzo zaborcze i dlatego niewiele jest osób gotowych tak się im podporządkować. Są niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, głównie za sprawą swojego dynamizmu, niebanalnej osobowości oraz nieuchwytnego czaru. Dla bojowych i energicznych ósemek najodpowiedniejszym partnerem może okazać się bardzo spokojna i czuła 2 i 6.

Kamień - topaz, rubin, szafir
Dzień - wtorek
Kolor - czerwony, czarny
Metal - żelazo, ołów
Szczęśliwe liczby - 8, 1, 6
Lol, też jestem numerologiczną 8 :lol3: :lol3: :lol3:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 12:03 przez milencia1992-mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

milencia1992-mk pisze:też jestem numerologiczną 8
Ja również :5:
Fajnie tak sobie poczytać o swojej liczbie urodzenia :D
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Meg pisze:Ja również
Dlatego nie możemy się dogadać :D :hellobaby:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Numerologia :P

Post autor: homerowa »

a jak to sie sprawdza swoja liczbe?
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

homerowa, na podstawie swojej daty urodzenia :D podaj to Ci szybko oblicze:P
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Numerologia :P

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

homerowa pisze:a jak to sie sprawdza swoja liczbe?
Dodajesz do siebie dzień, miesiąc i rok urodzenia np. ja mam tak:
4+3+1+9+9+6=32
3+2=5

:-)
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: joannaee »

Ja mam 11 :)

2+4+1+0+1+9+9+3=29
2+9=11
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

joannaee pisze:Ja mam 11
Ja również. :)

No i zgadza się:
Również bywają bardzo rozczarowane kiedy widzą, że inni ludzie nie wykorzystują własnych możliwości i trwonią na darmo własne energie.
Nie mogę patrzeć jak Edyta się marnuje. :d
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Numerologia :P

Post autor: homerowa »

KlaudinLoveEdzie pisze:
homerowa pisze:a jak to sie sprawdza swoja liczbe?
Dodajesz do siebie dzień, miesiąc i rok urodzenia np. ja mam tak:
4+3+1+9+9+6=32
3+2=5

:-)
Ach to to, juz rozumiem.

Czyli konto zalozone zostalo dla Edyty ale ona z niego nie korzysta, tak? Bo ja juz sie pogubilam. A to na czat mozna bylo wejsc bez rejestracji na forum.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Natu$ »

:shock: też jestem 8-ką. :PP
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Kamille.g »

Nie wiem czy to przypadek ale ja również jestem numerologiczną 8 :shock:
Z kolorami i szczęśliwymi liczbami się zgadza :wink2:
Choć ten wpis o numerologicznej 8 nie pasuje troszkę do mnie 8)
Kopaneek pisze:Również bywają bardzo rozczarowane kiedy widzą, że inni ludzie nie wykorzystują własnych możliwości i trwonią na darmo własne energie.

No powiedzmy że troszkę tak jest.
milencia1992-mk, I dlatego też nie możemy się dogadac :)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Nie wiem czy to przypadek ale ja również jestem numerologiczną 8
błąd w liczeniu.
Kamille.g pisze:Choć ten wpis o numerologicznej 8 nie pasuje troszkę do mnie
Racja
Kamille.g pisze:milencia1992-mk, I dlatego też nie możemy się dogadac
Akurat tu nie masz racji... nie zawsze ktoś musi być chętny do tego! Tym bardziej jak Fan Edyty kłóci się ze mną na fb SuperNiani i przyznaje jej racje, a nie stoi murem ze mną za Edytą (SuperBania racji też nie miała)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Numerologia :P

Post autor: homerowa »

Do mnie kompletnie nie pasuje moj opis, wiec nie wierze w te bzdury tak jak w horoskopy.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

homerowa pisze:Do mnie kompletnie nie pasuje moj opis, wiec nie wierze w te bzdury tak jak w horoskopy.
No co Ty, na pewno jest coś co możesz podkleić pod swoja osobę :P

Mój opis 8 bardzo pasuje, w 95%
Ja mam swoje ulubione fragmenty o sobie
Negatywne cechy ósemek to: egoizm, złośliwość, nieufność, chciwość i brutalność.
<3
hehe
Dla wszystkich innych albo nie do zniesienia od samego początku, albo po kilku latach.
Dla obrony swych ideałów gotowe są zniszczyć przeciwnika.
ODPOWIEDZ