Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

rose-dma pisze:Blad, nie ma 11.
milencia1992-mk pisze: Nareszcie ktos to zauważył!!
No właśnie - ja mam 10, a więc 1+0 = 1
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 23:56 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Numerologia :P

Post autor: Estratos »

rose-dma pisze:Blad, nie ma 11.
Wszystkie liczby z daty urodzin musza zostac zredukowane ponizej 10, a wiec wy jestescie 2 (1+1=2)
a g...o prawda:
Wyjątkiem są liczby mistrzowskie 11, 22, 33, 44, które uznawane są za szczególne. Takie wibracje oznaczają wspaniały potencjał, moc możliwości, ale również duże wyzwania życiowe, przewodnictwo, ale i służbę dla ludzkości.

Przykład dla osoby urodzonej 28.05.1971

2 + 8 + 5 + 1 + 9 + 7 + 1 = 33 (wyniku już nie sumujemy, liczbą przeznaczenia jest 33, a nie 6, ponieważ otrzymaliśmy w wyniku liczbę mistrzowską)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Estratos, neznany to fakt :d ciekawe :d
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

milencia1992-mk pisze:rose-dma napisał/a:
Blad, nie ma 11.
Wszystkie liczby z daty urodzin musza zostac zredukowane ponizej 10, a wiec wy jestescie 2


Nareszcie ktos to zauważył!! Gdybym ja to napisała to zaraz bym zarzuciła nieumiejętność dodawania do dwóch.
Numerologia to nie tylko matematyka.
Tylko w szczególnych przypadkach używa się liczb 11, 22, 33 i 44, tak zwanych liczb mistrzowskich.
Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

Jedenastki to obosieczny miecz; potrafią ukoić i mocno uderzyć. Użyją wszystkich możliwości, aby zrealizować wyższy plan.
Ooo, z tego opisu wynika, że nie przypadkowo miałem świadomość niecnych zamiarów Sablewskiej. :ha:
Numerologiczna 11

Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Cechuje je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę.
Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2011, 0:10 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

Boże ile ja się na tym forum nowego dowiedziałam :lol3:


Edyto!, Mileno, Estratosie, Abcdefie, Natusiu, Adiku, Mareckisiu jesteśmy nieskączeni :d
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Numerologia :P

Post autor: rose-dma »

Kopaneek pisze:
milencia1992-mk pisze:rose-dma napisał/a:
Blad, nie ma 11.
Wszystkie liczby z daty urodzin musza zostac zredukowane ponizej 10, a wiec wy jestescie 2


Nareszcie ktos to zauważył!! Gdybym ja to napisała to zaraz bym zarzuciła nieumiejętność dodawania do dwóch.
Numerologia to nie tylko matematyka.
Tylko w szczególnych przypadkach używa się liczb 11, 22, 33 i 44, tak zwanych liczb mistrzowskich.
Masz racje! Numerologia to nie tylko matematyka ale tez wiedza tajemna. A tzw. liczby mistrzowskie zostaly wprowadzone dopiero w nowoczesnej numerologii, ktora wiecej zaciemnia niz wprowadza swiatla w ta prastara wiedze.

Ja mialem tu na mysli mistyczna i magiczna numerologie liczb, ktora ma swe zrodla w starozytnym Egipcie i w Indiach, jak tez w Babilonii i u Sumerow czy tez w mitologii Inkow. I tylko ta sie liczy, poniewaz jest to prawdziwa prastara nauka tajemna, na studiowanie ktorej z reguly niewystarcza jednego zycia.
Dzisiejsza nowoczesna numerologia ma sie do starej tajemniej numerologii, jak horoskopy w bulwarowych gazetach do prawdziwych horoskopow astrologicznych. W starej numerologii „opis liczb w skrocie“ mowi o liczbie 11 ze jest symbolem grzechu, poniewaz przekracza o jeden liczbe 10 (symbol doskonalosci). Np. 33 jest liczba zaloby. Swieta Kabala mowi tu o przezyciu przez Jezusa 33 lat kiedy zostal ukrzyzowany. Jak widac wtedy te liczby nie byly mistrzowskimi (szczesliwymi) tylko jak kazda liczba od 1 do 100 symbolizowaly jakas wlasciwosc (ceche). Nastepnie przychodza liczby od 100 do 4.320.000 z ktorych kazda tez cos symbolizuje. Ale to nie ten temat. :-)

Sorry, za ten przydlugi wywod, ale tymi tematami interesuje sie od x-czasu, a mieszkajac od bardzo dawna na Zachodzie mam dostep do ksiazek, ktore w Polsce jeszcze nie zostaly wydane. Dlatego dla zainteresowanych ta tematyka moge polecac tylko ksiazki w jez. angielskil lub niemieckim.
Np. b. dobra ksiazke Ericha Bischoffa „Mistyka i Magia liczb“ (niem.) lub ewentualnie bibliofilie Pitagorasa.

Pozd. U-rek
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

rose-dma, :shock:
Lubie takie ciekawostki
rose-dma pisze:W starej numerologii „opis liczb w skrocie“ mowi o liczbie 11 ze jest symbolem grzechu, poniewaz przekracza o jeden liczbe 10 (symbol doskonalosci).
Same diabły na tym forum.

[ Dodano: Pią 10 Cze, 2011 03:12 ]
Virtual Tom, jesteś symbolem doskonałości :D :lol3:
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Numerologia :P

Post autor: rose-dma »

milencia1992-mk pisze:rose-dma, :shock:
Lubie takie ciekawostki
rose-dma pisze:W starej numerologii „opis liczb w skrocie“ mowi o liczbie 11 ze jest symbolem grzechu, poniewaz przekracza o jeden liczbe 10 (symbol doskonalosci).
Same diabły na tym forum.
Diably o tej porze juz spia, tylo aniolki czuwaja ;)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

rose-dma pisze:Diably o tej porze juz spia, tylo aniolki czuwaja
Nie wiem jak Ty, ale ja słyszę jak Edyta chrapie :D Chyba jestem Elfem.
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Numerologia :P

Post autor: rose-dma »

milencia1992-mk pisze:
rose-dma pisze:Diably o tej porze juz spia, tylo aniolki czuwaja
Nie wiem jak Ty, ale ja słyszę jak Edyta chrapie :D Chyba jestem Elfem.
Osemki nie chrapia, tylko gwizdza przez nos :lol3: jak na gwiazde przystalo :edi:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Numerologia :P

Post autor: Wojtuś »

To ja jestem liczbą żałoby bo mi wychodzi 33 :beczy: !
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Numerologia :P

Post autor: Emila555 »

Skoro już mowa o tej numerologii to mi wyszło, że jestem 7 :D Opis w 90% się zgadza :D
Siódemki pociąga wszystko, co tajemnicze i niewyjaśnione. Obdarzone są zwykle nadprzyrodzoną intuicją i zdolnościami parapsychicznymi. Ich zainteresowania krążą bardziej wokół spraw ducha, aniżeli spraw materialnych. To urodzeni filozofowie, dlatego widać duży dystans między nimi, a osobami pochłoniętymi życiem doczesnym. Od dzieciństwa pochłaniają wiedzę, ale w sposób analityczny. Nie przyjmują żadnych teorii czy definicji ogólnie przyjętych jako normy, dopóki ich sami nie zaakceptują przez swój analityczny umysł. Są wszystkiego ciekawe i ciągle poszukują prawdy, doskonałości, piękna i przyczyny.

Jako indywidualiści i osoby niezależne często pozostają w życiu samotne. Trudno je zrozumieć, gdyż bardzo ostrożnie mówią o swoich emocjach i potrzebach. Sprawiają wrażenie osób wyniosłych, zimnych i pełnych rezerwy, a przy tym przypisuje się im takie cechy jak pycha, zarozumialstwo i przemądrzałość. Nic bardziej mylnego - tę pozę przybierają tylko dlatego, by nie zostać zranionym oraz ochronić swą prywatność i prawdziwe emocje.

Siódemki są pełne godności i elegancji oraz zakryte woalem tajemniczości. Lubią ciszę, samotność i przyrodę. Pasjonują się starożytnymi cywilizacjami, religiami świata, wiedzą tajemną i parapsychologią. Na ogół są bardzo wybredne w doborze przyjaciół. Nie akceptują pustej gadaniny, przeciętności i wulgarności. Nie powinny hamować własnych emocji i uczuć, bowiem może ich to doprowadzić do chorób psychicznych czy depresji. Powinny też wystrzegać się alkoholu, narkotyków i życia w świecie iluzji.

Sytuacja materialna - to osoby najmniej zainteresowane sprawami materialnymi. Pieniądze spełniają funkcję, ale nie są istotą ich życia. Owszem mają predyspozycje by zdobyć majątek, sławę i sukces, ale żadna z tych rzeczy tak naprawdę ich nie interesuje. Nie posiadają zmysłu praktycznego.

Sprawy uczuciowe - siódemki mają duże trudności w doborze odpowiedniego partnera i rzadko znajdują szczęście i stabilizację w związkach. Są bardzo uczuciowe, ale nie potrafią o tym mówić. Najodpowiedniejszym partnerem, jest 7, 4 i 9.

Kamień - ametyst
Dzień - niedziela, poniedziałek
Kolor - niebieski, srebrny, brązowy
Metal - cynk, cyna
Szczęśliwe liczby - 7, 1, 5
Pozdrawiam wszystkie 8 :D Dużooo Was jest, już wiem czemu na forum często są takie zadymy :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Natu$ »

Wibracja Dnia - 31
Osoby te w przedziwny sposób łączą w sobie powagę, poczucie odpowiedzialności i rozsądek z bogatą wyobraźnią i skłonnością do marzycielstwa. Są bardzo pracowite i potrafią skoncentrować swe wysiłki, aby zapewnić dobrobyt sobie i swej rodzinie.
Na ogół nie są zbyt ufne. Z drugiej strony jednak, w imię przyjaźni, angażują się w niepewne interesy, mogące doprowadzić je do ruiny. Cechuje je przy tym nieugiętość surowość zasad, a nawet zawziętość i brak tolerancji wobec słabości własnych i otoczenia
:shock: K***a, bierzcie to ode mnie! Zgadza mi się WSZYSTKO. :shock:
Skoro już jesteśmy przy takich tematach, to polecam tę stronę
http://www.enneagram.pl/ Można zrobić test :)
Ja jestem 4w5 :hellobaby:
A ja 5w4. :P

Ależ się wkręciłam. :d
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: Fan25 »

Natu$, ja też. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

rose-dma pisze:Diably o tej porze juz spia, tylo aniolki czuwaja
"Zło, nie zna snu..."

3:00 to godzina demonów. Zgadza się, bo jeden nie spał. :wink2:

Mnie tam opis 11 się zgadza. Nie ważne co tam wiesz i czytałeś. :D
ODPOWIEDZ