Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Numerologia :P

Post autor: Mist »

Wibracja Dnia - 23
Jednostki o tej wibracji są bardzo inteligentne, wszechstronnie uzdolnione, mają wszelkie dane, aby odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia. Wybijają się zarówno na polu intelektualnym, artystycznym, jak i zawodowym. Osoby te są pewne siebie, posiadają przy tym bystry, przenikliwy i analityczny umysł. Zawsze potrafią szybko i trafnie ocenić sytuację czy ludzi, z którymi mają do czynienia.
Urodzeni w tym dniu są na ogól sympatyczni, pełni uroku i wewnętrznego ciepła. Czasem jednak dochodzi do głosu nadmierna podejrzliwość, a pod wpływem najmniejszej nawet zaczepki czy prowokacji - także żywy i wybuchowy temperament
wszystko sie zgadza... :D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Madlen »

Czwórki charakteryzuje odpowiedzialność, solidność i powaga. Są wytrwałe, pracowite, solidne i precyzyjne. Biorąc pod uwagę te cechy trudno się dziwić, że odnoszą same sukcesy. Nie lubią ryzykować. Wszystko co robią musi być oparte na solidnych podstawach i poważnym przemyśleniu sposobu osiągnięcia zamierzonego celu. Mogą zaryzykować tylko w przypadku, gdy są pewne wygranej.

Czwórki to osoby spokojne, łagodne i powściągliwe. Nie mają daru do publicznych przemówień, ani do gadulstwa. Wypowiadają się tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia, a ich wypowiedzi są rzeczowe i zwięzłe czasem nawet szorstkie. Mało interesującą rozmowę potrafią uciąć jednym słowem. Nie znoszą osób mało konkretnych.

Dają wiarę tylko faktom i rzeczom namacalnym. Rozważania duchowe i metafizyczne w ogóle ich nie interesują. Mało w nich entuzjazmu i spontaniczności. Nie lubią uzewnętrzniać swoich uczuć. W ich życiu brakuje często radości i luzu. (To akurat bzdura :d )

Niewiele jest jednak osób tak wytrwałych, zdecydowanych i konsekwentnych. Odważnie i z determinacją stawiają czoła wszelkim problemom i przeszkodom. Nie mają skłonności do dominacji nad otoczeniem. Nie są też zachłanne czy chciwe. Nie akceptują lenistwa czy indolencji i są bardzo wymagające wobec siebie i innych. Fanatycy porządku. Drażnią ich plotki i niesprawdzone wiadomości. Czwórki powinny wystrzegać się wykorzystywania swej ogromnej siły woli do zaprzeczania wszystkim i wszystkiemu czy też realizacji swych celów za wszelką cenę, ponieważ te liczne zalety mogą stać się dla niej zgubne.

Sprawy materialne - zdobywanie pieniędzy nie przychodzi im łatwo, ale osiągnięte dobra przy pomocy swej pracowitości szanują i cenią. Każdy wydatek będzie przemyślany i na pewno bardzo praktyczny.

Sprawy uczuciowe - mimo że nie są zbyt wylewne i spontaniczne, to na pewno są lojalne i godne szacunku. Brakuje im romantyczności i namiętności, ale bardzo potrzebują miłości i przeżyć związanych z uczuciami. W stałych związkach są wierne i lojalne, choć zazdrosne, a nawet zaborcze. Ich duszę zrozumie 2, 6 i 7. (A gdzie 11? :shock: :PP )


Po części się zgadza :D
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Himcio »

Madlen pisze:Ich duszę zrozumie 2, 6 i 7
:beczy: :beczy: :beczy: :beczy: no i koniec
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Madlen »

Himcio pisze: no i koniec
Może istnieją jednak jakieś powiązania metafizyczne :d
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Himcio »

Madlen, tak. I telepatia :d
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Madlen »

Himcio pisze:Madlen, tak. I telepatia
O to, to :D

Ten mój horoskop to jakaś totalna lipa :lol:
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Numerologia :P

Post autor: LaFidelite »

Natu$ pisze:Cytat:
Wibracja Dnia - 31
Osoby te w przedziwny sposób łączą w sobie powagę, poczucie odpowiedzialności i rozsądek z bogatą wyobraźnią i skłonnością do marzycielstwa. Są bardzo pracowite i potrafią skoncentrować swe wysiłki, aby zapewnić dobrobyt sobie i swej rodzinie.
Na ogół nie są zbyt ufne. Z drugiej strony jednak, w imię przyjaźni, angażują się w niepewne interesy, mogące doprowadzić je do ruiny. Cechuje je przy tym nieugiętość surowość zasad, a nawet zawziętość i brak tolerancji wobec słabości własnych i otoczenia


:shock: K***a, bierzcie to ode mnie! Zgadza mi się WSZYSTKO. :shock:
Wow, mi też oprócz pracowitość :lol3:
To jest dziwne :lol:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

My tu sobie śmiechy, chichy, a ja czytam właśnie - temat z okładki :d

Obrazek

"Branża wróżbiarska w Polsce zarabia do 2 miliardów złotych rocznie ( :szok: ) a przepowiadaniem przyszłości ma zajmować się 15 tyś. firm"
Przegląd pisze:]Polak u wróżki

Magia to ja. Są sytuacje, że i bez użycia kart przepowiem przyszłość – oświadcza wróż Cyryl. Można go pytać SMS-em lub mejlem. Odpowiada mejlem, cena od 20 do 100 zł. Generalnie jednak wróżbita powinien przepowiadać przyszłość zarówno wróżąc z ręki, jak i z kart, co zostało określone w „Klasyfikacji zawodów i specjalności” Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Wywołało to sprzeciw naukowców, ale nie da się ukryć, że branża ezoteryczna rozwija się coraz szybciej. Według niektórych szacunków zarabia nawet do 2 mld zł rocznie. Specjaliści od wróżb ławą weszli do telewizji, a przede wszystkim internetu. Dlaczego cieszą się taką popularnością? Pisarka Katarzyna Grochola uważa, że to poszukiwanie pomocy. Pewnie racja, ale z wróżami trzeba uważać, bo mogą rzucić klątwę.
To jest ciekawe:

Stawki za nietypowe usługi wroźbiarskie
Seans spitytystyczny - 5000 zł
Rytuały miłosne - 400 zl :hellobaby:
Rzucenie klątwy - 400 zł :strach:
Stworzenie tarczy ochronnej - 150 zł
Analiza duszy i kolejności wcieleń - 50 zł
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Natu$ »

Virtual Tom pisze:Analiza duszy i kolejności wcieleń - 50 zł
To naprawdę fajne i nawet niedrogie. :hellobaby: Chętnie bym sobie zafundowała. :PP
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

Natu$ pisze:To naprawdę fajne i nawet niedrogie. Chętnie bym sobie zafundowała.
A później "Emily Natu$ Rose". :D
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: casica »

Ups, jestem 8 :shock: :d
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: Fan25 »

O facetach:
http://magia.onet.pl/astrologia,606/jak ... 32194.html
21 maja - 20 czerwca

Cechuje go pogoda ducha, wesołość, mądrość życiowa, ale i zmienność charakteru. Łatwo ulega wpływom otoczenia.
To o mnie. :ha: Brzmi interesująco. :hehe:

O kobietach:
http://magia.onet.pl/astrologia,606/jak ... 32193.html
23 października - 21 listopada

To żywioł, natura głęboka, namiętna i ognista. Jest wszechstronnie uzdolniona. Brak jej tolerancji. Gdy wpadnie w gniew, wówczas nie liczy się z nikim i z niczym.
Edyta!!! :geba:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2012, 17:25 przez Fan25, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Numerologia :P

Post autor: Niekonwencjonalny »

21 czerwca - 22 lipca

To niewątpliwie romantyk, ale mocno stojący na ziemi. Potrafi być dość praktyczny, zapewnić opiekę rodzinie i założyć wygodny dom.
Hahaha, nie, to nie ja :lol3:
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: Fan25 »

Przeczytajcie o Edycie. Dodałem do postu drugą część.
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Numerologia :P

Post autor: beniu »

Niby o mnie:
20 lutego - 20 marca

Jest wesoły i towarzyski. Daje sobą kierować. W miłości bardzo pobudliwy i namiętny.
g*wno prawda... Ani wesoly, ani towarzyski. Daje soba kierowac (niestety prawda). W milosci pobudliwy i namietny? zawsze myslalem ze tak, a teraz widze ze milosc jest przereklamowana i nie ma sie czym podniecac.
pzdr
ODPOWIEDZ