Tyszka i mapety

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Tyszka i mapety

Post autor: Mist »

Marcin Tyszka, kiedys podobaly mi sie jego zdjecia. W swoim czasie bardzo czesto wspolpracowal z Edyta i robil jej zdjecia w najlepszych latach jej kariery. Kiedys slyszalam jego komentrz ze Edyta ma najlesze czasy za soba i ze on juz zrobl jej wszystkie zdjecia jakie mial jej zrobic.... :P

Teraz facetowi sodowa totalnie odpalila. Schudl troche, wydepilowal sobie klate...zrobil sie taki ciu ciu ciu, ale ma gebe.. i jest zwyklym chamem.
Zbyt wiele imprez branzowych... tu wyglada na totalnie zmechaconego jakby nie myl twarzy przez 3 dni http://www.plejada.pl/328795,0,,najogla ... wideo.html

Poza tym scial sie z KKP i wydaje mi sie ze wcale bitwy nie wygral....

http://www.pudelek.pl/artykul/37399/tys ... ja_zmacac/
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Bob »

dzieki za założenie tematu
Osoba Tyszki w kategorii żenada roku- w duecie z Wolinskim- to moi faworyci...
Może on i uzdolniony ale brak mu jakiejkolwiek kultury osobistej , potyczki słowne ujawniają zakompleksienie i ograniczone horyzonty myślowe.
Jak wyglada Węgrowska każdy widzi,komentując wygląd celebrytów wybrał ścieżkę utartą przez Kubę Wojewódzkiego, poniżania , wyśmiewania , on nie zawsze będzie anorektycznie chudy i wiecznie młody.....
Myślę, że jego erudycja wynika ze zbyt długiego przebywania na Pudelku, zainteresowania literaturą ograniczają się do rubryk modowych w kilku topowych miesiecznikach , co do filmu hmm... typuję Zone Romantica...
Karolinie nie dorasta do zrogowaciałego naskórka na piętach....
Korwin Piotrowska jest jedyną osobą w tym kraju , która moglaby okiełznać temperament Edyty i właściwie wizerunkowo ją ukierunkować, tak kiedyś napisłem na forum i jak sie okazało były to slowa prorocze,Karolina dala kilka cennych wskazówek Mai...
Tyszka wzbudza we mnie jakieś ukryte pokłady agresji połaczonej z poirytowaniem, poczuciem zażenowania, litości- jak poslanka Nelly Rokita czy swego czasu Beger z poslanką Hojarskom ja jestem...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Marrcino »

Zdjecia ktore robil Edycie byly boskie :) Ciekawe czemu juz nie wspolpracuja?

Nieznosze KKP. Wymadrza sie, a sama bierze udzial w programach typu Top Model. Co za babsztyl :/
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Blur »

A które to sesje Edyty są autorstwa Tyszki?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Marrcino »

Blur pisze:A które to sesje Edyty są autorstwa Tyszki?
z Vivy - Edyta na okładce w afro umazana farbami, a w tle jakis pan przystojny malarz z pędzlem ;)
z Na zywo - Edyta w krotkich wlosach opowiada o apartamencie w Prtugalii :)
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Blur »

1) Nie lubię tej sesji, chyba nie czaję artyzmu.
2) Nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Virtual Tom »

Mist pisze:tu wyglada na totalnie zmechaconego jakby nie myl twarzy przez 3 dni
Odrobiona alkoholu i wychodzi cała słoma z butów :placzka:

Jego przerośnięte ego powala! :kopwjaja:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Tyszka i mapety

Post autor: vanity »

Marrcino pisze:Ciekawe czemu juz nie wspolpracuja?
Nie wiem, czy tak jest naprawdę, ale wydaje mi się, że bohaterowie naszej kolorowej prasy, i ci uznani, i ci tylko znani, nie są dla niego wyzwaniem, wszystkim im już pstrykał fotki, stąd obrał kierunek na rejony, gdzie trzeba powalczyć o dobry tytuł (Vogue) czy nazwisko (Aishwarya Rai, Milla Jovovich).
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Mist »

Marrcino pisze:z Vivy - Edyta na okładce w afro umazana farbami, a w tle jakis pan przystojny malarz z pędzlem
z Na zywo - Edyta w krotkich wlosach opowiada o apartamencie w Prtugalii
kojarze jeszcze Vive Edyta syrenka na plazy tylko w bialych majtkach "angel" no i najfajniejsza Viva ever to chyba bylo 97' rok sesja z londynu

Tyszka to kretyn pierwszej kategorii, caly jego talent zmarnowany na takiego bufoniastego kutafona! A uwaza sie, za niewiadomo co. Widac wzoruje sie na Kubie W, ale Kuba to intelektualista jego docinki jakos sie udaja. U Tyszki to tylko zwykle chamstwo, brak kultury osobistej, prostactwo....i zenada, ze po tylu latach kariery jest takim poddupkiem salonowym, bo sorry niczym wiecej to on nie jest.

Jak go widze to zmieniam kanal, mam nadzieje, ze jeszcze walnie pare dobrych tekstow i sie na nich powiesi....

A ten drugi mapet do kompletu... z wiecznie podmalowanymi oczami i niebieskimi kontaktami, jak mu tam? ten projektant mody, biale opiete koszulki, plaska d****, i macal ta dziewczyne w tak ordynarny sposob?no jak on sie nazywa?
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Tyszka i mapety

Post autor: Virtual Tom »

Mist pisze:A ten drugi mapet do kompletu... z wiecznie podmalowanymi oczami i niebieskimi kontaktami, jak mu tam? ten projektant mody, biale opiete koszulki, plaska d****, i macal ta dziewczyne w tak ordynarny sposob?no jak on sie nazywa?
Dawidek jest cudnie wygładzony od botoxu, tylko jak się uśmiecha to robi się efekt ściśniętej gumowej maski - bardziej niż u Ibisza :placzka: soczewki wybrał takie, że oko wygląda jak malowane :d nie ma to jak podążać za trendami :ciotki:
ODPOWIEDZ