20m2 Łukasza

internetowy talk-show

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: KrzysiekF »

Wierzycie w to , że nie będzie zatwierdzonej listy pytań ?

Proszę Was.

Edytę można przysłowiowo zagiąć pierwszym pytaniem od Fanów. Będzie gadanie o niczym, jeżeli Łukasz pojedzie po bandzie i zada mocne pytania to osobiście wysyłam mu butelkę whiskey :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: DeathlySilence »

Jako swój manager jaką ocenę sobie wystawi i dlaczego celujący?
Jakie są jej ulubione prace domowe i dlaczego publiczne pranie brudów?
Jaka jest jej ulubiona postać fikcyjna i dlaczego Pinokio?
Ile czasu zajmie amerykańskim naukowcom z MIT naprawa jej ulubionego mikrofonu koncertowego?
Jak postrzega swoją osobę przez pryzmat bycia celebrytką, ustawkową "call girl"?
Kiedy rozpocznie oficjalne bicie rekordu prędkości w UPADKU swobodnym?
Dlaczego określa wokalistki lepsze od siebie wyrobnicami, skoro sama jest najlepszym przykładem dla tego określenia?
Skąd bierze siłę na patrzenie słuchaczom prosto w oczy, będąc tyle razy złapaną na kłamstwie, hipokryzji, o niedotrzymanych obietnicach nie wspominając? Trening czyni mistrza?
Dlaczego jej jedynym planem na najbliższe lata jest stawanie się coraz lepszą karykaturą własnej siebie?
Czy zadaje sobie pytanie: "Gdzie K*RWA popełniłam błąd"?
Co z tą MUZYKĄ?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Meg »

Naprawdę chciałabym zobaczyć minę Edyty gdyby usłyszała pytania DSa :lol3: :lol3:
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: blacktoxic666 »

Na razie u Łukasza będzie Anita Lipnicka. Jest zapowiedź wywiadu.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Z Anita milusio.

W zyciu nie przejda takie pytania jak wyskrobaliscie powyzej. A to z jednego prostego powodu - Lukasz jest zyczliwy swoim rozmowcom, no i widac, ze nie jest wredny, wlasnie w sposobie zadawania pytan.
Gdyby tak nie bylo, nikt by do niego nie przyszedl.
A kasy im zapewne nie placi, wiec przychodza do niego, bo chca, bo czuja pozytywna energie.
Dlatego zapomnijcie o jakims wywiadzie w stylu a la wojewoda czy karolina - wampir - piotrowska.
To nie ten klimat.
Just beautiful... :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

A co jest nieżyczliwego w zadawaniu pytań, które powstały w wyniku zachowań/wypowiedzi samej Edyty? 8P
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Zadawanie wrednych pytan jest niezyczliwe. :roll: W wyniku czyichkolwiek zachowan by one nie powstaly.
Jestem pewien, ze zadne z wyzej wymienionych pytan nie przejdzie, bo a. widac, ze Lukasz nie jest wredny b. zalezy mu na tym, zeby miec gosci.
Just beautiful..
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

A okłamywanie własnej publiki jakie jest???

Pytania dotyczą Edyty. Zatem to Ona jest wredna - nie pytania.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: blacktoxic666 »

Ale pytania są stronnicze, wredne i tendencyjne :PP Mają na celu jedynie uderzenie w urojoną i szeroko popularyzowaną wrażliwość Edyty :beczy: Znów się zamknie na wszystkich i wszystko i co wtedy??
To, że Łukasz naszych pytań nie zada to jasne jak słońce, przecież on ma takie parcie na szkło, że mi się monitor odkształca i cukier z klawiatury wylewa jak on zadaje pytania. Zyskuje gości ( mają pewność uwielbienia prowadzącego), ale z taką formułą szybko straci widzów, imo oczywiście.
To może dla odmiany pytania do Edyty korespondujące ze stylem programu:
1. Jak radzi sobie z takim nawałem pracy, łacząc intensywną pracę zawodową z rolą matki i prowadzeniem domu?
2. Skąd czerpie inspiracje do swych przepełnionych symboliką przekazów dla publiczności?
3. Jak to możliwe, że wrodzona dobroć i wrażliwość wciąż pozwalają jej zachować pogodę ducha i egzystować w tym brudnym, pełnym zawistnych ludzi świecie?

No dobra, przemyciłam w tych pytaniach odrobinę złośliwości, ale Edyta raczej by tak zakamuflowanej uszczypliwości nie wychwyciła 8)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

Tylko bez manipulacji moich slow. Zreszta ciekawe czy kopanek mialbys na tyle odwagi, zeby Edycie powiedziec prosto w twarz, ze jest wredna? :hellobaby:

Co do pytan, to Lukasz na pewno nie zada pytan wrednych i to nie tylko Edycie, ale zadnemu ze swoich gosci, bo strzelilby sobie samoboja...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: Kopaneek »

theshape pisze:Zreszta ciekawe czy kopanek mialbys na tyle odwagi, zeby Edycie powiedziec prosto w twarz, ze jest wredna?
Ciekawe, czy Edyta ma na tyle odwagi, by spojrzeć mi w oczy po tym, co zrobiła i rozpowiedziała. ;)

To Ty stwierdziłeś, że pytania dotyczące charakteru i postępowania Edyty są wredne. Posiłkując się Twoim rozumowaniem, poszedłem o krok dalej.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: pijej1 »

nie wiem po co kopanku kochany dyskutujesz z następnym wcieleniem niemieckiego polaczka? On ma przecież swoje światy swoje kredki i do tego swoje wcielenia którymi się doskonale dogaduje z nami nie musi mu wychodzić i jak widać nie wychodzi :P
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: blacktoxic666 »

theshape pisze: Zreszta ciekawe czy kopanek mialbys na tyle odwagi, zeby Edycie powiedziec prosto w twarz, ze jest wredna? :hellobaby:
A cóż to za nadzwyczajną odwagą trzeba się wykazać, żeby zwyczajnemu człowiekowi powiedzieć prawdę w oczy? :shock: Zresztą niejedna osoba już nie wytrzymała i powiedziałą co myśli. Jak myślisz, skąd te ciągłe rotacje przy jej boku? :lol3: Z taką samą łatwością i mściwością Edyta pozbywa się ze swego otoczenia pracowników, jak i rodziny czy dawnych przyjaciół, którzy próbowali przemówić jej do rozsadku.
Jej wybór.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: theshape »

blacktoxic666 pisze:A cóż to za nadzwyczajną odwagą trzeba się wykazać, żeby zwyczajnemu człowiekowi powiedzieć prawdę w oczy? :shock:
Nie wydaje mi sie, zeby takie cos mialo miejsce jak mowisz...

Bo jakze dwulicowe musza byc osoby, ktore udaja przyjaciol, by potem opluwac kogos ot tak. :hellobaby:

Wracajac do tematu Lukasza, to nie moge sie doczekac odcinka z Anita. :edi:
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: 20m2 Łukasza

Post autor: blacktoxic666 »

theshape pisze: Nie wydaje mi sie, zeby takie cos mialo miejsce jak mowisz...

Bo jakze dwulicowe musza byc osoby, ktore udaja przyjaciol, by potem opluwac kogos ot tak. :hellobaby:
Widzisz i tu jest róznica, że Tobie się wydaje a ja wiem. I nie rozumiem co jest dwulicowego w powiedzeniu swojego zdania, nawet krytycznego, bliskiej osobie? Zwróć uwagę, że Edyty mimo jej bezpardonowych ataków w mediach nikt nie opluwa. Wszyscy "siedzą" cicho. Myślisz, że ze strachu co też Edyta może jeszcze nagadać? Nie, raczej z troski o nią i mimo wszystko chęci ochronienia jej.
Fakt, że czasami ktoś nie wytrzymuje i odpowie coś w mediach, jednak nikt nie ma tak anielskiej cierpliwości, żeby pozwalać się mieszać z błotem i wysłuchiwać kłamstw pod swoim adresem.
ODPOWIEDZ