Karolina Korwin-Piotrowska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
myslibor
Sit down
Sit down
Posty: 97
Rejestracja: 25 lis 2011, 1:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: EU

Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: myslibor »

Muszę stwierdzić, że wielu z was wogóle nie rozumie roli jaką zajeła pani Karolina Korwin-Piotrowska w mediach opisując środowisko celebrytów/VIPów.

Od kiedy powstało srodowisko tzw. „celebrytów“, a więc ludzi z nadmuchanym egoizmami, z ważnymi nieważnościami, małymi czy dużymi świństewkami, chirurgią plastyczną i botoksami i utworzyło jakiś środek cieżkości w mediach, to wiadomo, że musiała i powinna powstać przeciwwaga do tego środowiska wspólnej adoracji. Nie od dzisiaj wiadomo, że Natura dąży do równowagi, niezależnie od dziedziny życia jakiej dotyka. Widać to również w stosunkach celebryci – media.
Taką przeciwwagą krytykującą iracjonalne zachowanie się wielu celebrytów stały się, że wymienie najbardziej znanych: Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki.

Nie rozumiejąc demaskującej roli, w której oboje krytycznie i z dystansu opisują „świat celebrytów“ wielu z was uwaza, że np. KKP bezpodstawnie wyśmiewa i demaskuje małostkowość i wady naszych polskich celebrytów, a w tym wypadku Edyty. I takim zachowaniem, w waszym mniemaniu, zasłużyła sobie na atak jej przez Edytę na FB.

Dziwne tylko, że robią to ludzie uważających się za niby inteligentnych, u których o dziwo (!) zemsta i chęć rewanżu sa pierwszoplanowymi impulsami rasowych „chrześcian“. Na dodatek w miare wyksztalconych ludzi. ;(

Ludzie prawi, nigdy nie poparliby takiego zachowania jakim popisała się przebywająca w Tailandii Edyta. EG będąc na urlopie zamiast wypoczywać i zbierać energie na dalszą twórczość artystyczną, atakuję krytyczną wobec niej dziennikarkę.
Pytanie: od kiedy dziennikarze są bezkrytyczni? Czy Edyta zna tylko tych z ustawek, a wszyscy inni to p...ne szczury?

Pani Karolina Korwin-Piotrowska, tylko odsłania i wyśmiewa słabostki tych, którzy „są znani z tego, że są znani“ (nie mój cytat!). Zamiast być skromnymi, kulturalnymi i dającymi dobre przykłady dla innych ludźmi uważają się za ważnych i szczególnych. :?

Pani Karolino, proszę dalej milczeć i nie reagować na zaczepki Edyty Górniak.
Po reakcj Edyty na FB widać, jak bardzo boli ją jej własna głupota, czego dowodem jest jej następny atak na panią. Ją irytuje pani milczenie i nie potrafi tego zrozumieć. Jak wiadomo, każdy osądza innych po sobie.
Proszę dalej wyśmiewać się z nadmuchanej bufonady naszych „gwiazdorskich celebrytów“ i z tych, co chcieliby nimi być. Proszę robić swoje i nie reagowac na zaczepki.

Osobiście interesuje mnie, dlaczego nasza gwiazda tak głośno drze się na FB, używając dużych liter? I to nie tylko w pierwszym wpisie, ale drugi też jest wrzaskiem bez powodu?
Co ona chce przez to osiągnać? Przeżyła już 40 lat i nie rozumie zwykłych ludzkich odruchów, że krzyczący człowiek, to ktoś, kto stracił panowanie nad sobą, jest irytujący, nieciekawy i nie chce się go słuchać?! Nikt nie lubi krzykaczy.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: blacktoxic666 »

myslibor, mądrze prawisz, z sarkazmem, dosadnie ale bez zbędnego obrażania Edy. Brawo!
Jakże różni potrafią być fani.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Natu$ »

myslibor pisze:Osobiście interesuje mnie, dlaczego nasza gwiazda tak głośno drze się na FB, używając dużych liter? I to nie tylko w pierwszym wpisie, ale drugi też jest wrzaskiem bez powodu?
Co ona chce przez to osiągnać? Przeżyła już 40 lat i nie rozumie zwykłych ludzkich odruchów, że krzyczący człowiek, to ktoś, kto stracił panowanie nad sobą, jest irytujący, nieciekawy i nie chce się go słuchać?! Nikt nie lubi krzykaczy.
Ja tam osobiście podejrzewam, że Divie się po prostu Caps Lock niechcący włączył i nie wie, jak wyłączyć. :wink:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Phealer33 »

gdzie jest napisane, że pisanie dużymi literami oznacza w przekazie KRZYK ?
:roll:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Joan »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
zakaz pisania wiadomości wielkimi literami
http://www.netykieta.dlawas.net/
Nie pisz bez potrzeby dużymi literami, gdyż oznaczają one raczej krzyk i nie nadużywaj tego.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: aftershave »

myslibor pisze:Pytanie: od kiedy dziennikarze są bezkrytyczni?
Pytanie: od kiedy plotkowanie jest dziennikarstwem?

gdyby Pani KKP skupiała sie tylko na rzeczach waznych, na muzyce, wywiawiadach, mozna by uwazac ja za dziennikarke, ale ja interesuje wszystko: plotki, związki, botoks, usta, a nawet relacje Edyty z synem. Pani Karolina w ostatnim czacie zajmuje sie głównie prasą bulwarową i chyba za bardzo wczuła się w swoją role, bo odnosze wrażenie, że ją te wszystkie "newsy" zaczynają poprostu kręcić. Dodam tylko, że przeszkadza mi jej zachowanie nie tylko w stosunku do Edty. Ona nie obśmiewa, ona tym żyje. Nie ma w tym dziennikarstwa.

A przy okazji... zdumiony jestem bardzo tym, ze internauci, dotychczas hejterzy Edyty, hejtuja w tym "sporze" KKP, za to fani Divy, hejtują ją samą. Nie pochwalam reakcji Edyty, ale nie mogę się też zgodzić z KKP, bo wielokrotnie przekraczała już granice zasłaniając się etykietą "dziennikarki"
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Flux »

KKP interesuje się botoksami, ustami, związkami itd. Edyty ponieważ to wszystko, co od naszej idolki wychodzi. O muzyce nikt nie słyszy, bo Edyta się nią nie zajmuje. Proste. Edyta, która "do krytyki jest przyzwyczajona od dziecka i nikt nie jest w stanie jej zranić słowami" nie może przejść obojętnie wobec żadnej krytycznej uwagi na swój temat. "Dystansuję się od świata, obserwuję wszystko z lotu ptaka, nie kreta. Już się nie zatrzymam!" i kolejny konflikt gotowy :-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Kopaneek »

aftershave pisze:Pytanie: od kiedy plotkowanie jest dziennikarstwem?
Plotkowanie? Czy KKP siedzi na kanapie w maglu i mówi, że ktoś jej powiedział, że ktoś powiedział, że tamten widział...?? NIE! Ona komentuje WYPOWIEDZI i poczynania Edyty.

A jakie są wię każdy. Tak samo wiemy, że niezależnie od użytego jęzka - KKP ma rację. Niestety.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Michel »

Czy jak obserwujecie całą celebrycką bandę ( poijam Divę) nie myslicie o tym w spsób krytyczny. Pochwalacie zachowania, czyny i wypowiedzi celebrytów? Karolina wyśmiewa ten obciach proporcjonalnie do tego co sie dzieje.
Kibicuje Karoline, a to co mówi jest mądre, inteligetne i przede wszystkim prawdziwe. Diva natomiast zwraca uwagę na urode a nie na rozum i dlatego w oczach większości jest małym wrednym, wścibskim pieskiem. Byłą gwiazda , była wokalistka bez perspektyw.
myslibor
Sit down
Sit down
Posty: 97
Rejestracja: 25 lis 2011, 1:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: EU

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: myslibor »

Michel pisze:Czy jak obserwujecie całą celebrycką bandę ( poijam Divę) nie myslicie o tym w spsób krytyczny. Pochwalacie zachowania, czyny i wypowiedzi celebrytów? Karolina wyśmiewa ten obciach proporcjonalnie do tego co sie dzieje.
Kibicuje Karoline, a to co mówi jest mądre, inteligetne i przede wszystkim prawdziwe.
Michel, chciałbym aby słowa: mądra i inteligentna kojarzyły mi się z Edytą Górniak. Predyspozycje do tego miała. Gwiazdorstwo i manią wielkości nie dopuściły do tego. Została tylko małostkowość i stale powracająca infantylność w wypowiedziach i w całym zachowaniu. O innych, gorszych cechach nie chcę już pisać. Jeszcze mam trochę nadziei, że może z wiekiem zmądrzeje. :hmmm:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: weroniuka »

Tu nie chodzi o to, czy KKP ma rację, czy nie, bo to już rzecz subiektywnej oceny, ale o to, że swoje opinie wypowiada w ordynarny sposób.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Kopaneek »

weroniuka pisze:Tu nie chodzi o to, czy KKP ma rację, czy nie, bo to już rzecz subiektywnej oceny, ale o to, że swoje opinie wypowiada w ordynarny sposób.
Szczerze? Mam gdzieś KKP i to co oraz jak mówi. Mnie obchodzi Edyta, jej zachowanie, wypowiedzi.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: aftershave »

Kopaneek pisze:
aftershave pisze:Pytanie: od kiedy plotkowanie jest dziennikarstwem?
Plotkowanie? Czy KKP siedzi na kanapie w maglu i mówi, że ktoś jej powiedział, że ktoś powiedział, że tamten widział...?? NIE! Ona komentuje WYPOWIEDZI i poczynania Edyty.

A jakie są wię każdy. Tak samo wiemy, że niezależnie od użytego jęzka - KKP ma rację. Niestety.

prosze Cie...KKP o meblach z tajlandii i innych #CIACH# glupotach wyssanych z palca tez gadala w maglu nie raz.. gdyby odnosila sie tylko do wywiadow i wypowiedzi to bym nic nie mowil. ale ona komentuje wszystkie zymslone newsy z brukowcow, nawet jesli nie ma tam ani jednego zdania ktore wypowiedziala edyta. w jednym z odcinkow tez slyszalem jak dywagowala sobie z kolega o tym kim jest partner edyty,jaki to on nie jest znany w srodowisku i inne glupoty... to jest zwykle plotkowanie a nie dziennikartswo, nikt mi nie wmowi, ze KKP obnaza polski showbiznes, moze na poczatku tak bylo w maglu, ale oni zesli na psy i gadaja o wszystkim byleby gadac
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Kopaneek »

Przecież to wychodzi od Edyty, o mebelkach... ;)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: aftershave »

taaaa....na pudelku pisali ostatnio ze gorniak kreci teledysk w dzungli, dodajac zdjecie z polskiego lasu.. pewnie kazala im o tym napisac.. to ze matki edyty nie stac na operacje tez pewnie podeslala edyta, zeby bylo o niej glosniej, podobnie jak artykul o tym ze skorygowała sobie kształt ust, kształt policzków i okolice bruzd nosowo-warogwych

..to są tematy którymi zajmuje się "dziennikarka" KKP....
ODPOWIEDZ