Karolina Korwin-Piotrowska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: theshape »

Problem w tym, ze ty po prostu atakujesz moja osobe i przekrecasz moje slowa.
Nawet nie chce mi sie na to odpisywac, bo to po prostu zalosne.
Ale sprobuje jeszcze raz. Moze cos dotrze do ciebie. Z moich postow wynika, ze z jakichs powodow ja to spotkalo, moze po prostu dlatego, ze byla i jest wredna osoba, w zyciu zawodowym na pewno. O czym wiele osob wie. :hellobaby:
Zwierzeta pozostawione same w domu moga doprowadzic do roznych sytuacji, ktore moga grozic pozarem, nie trzeba byc geniuszem, zeby takie cos przewidziec.
Po raz kolejny zwracam ci uwage, zebys nie obrazal na forum osob nie majacych takich samych pogladow jak ty.
Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Flux »

theshape pisze:Ale sprobuje jeszcze raz. Moze cos dotrze do ciebie. Z moich postow wynika, ze z jakichs powodow ja to spotkalo, moze po prostu dlatego, ze byla i jest wredna osoba, w zyciu zawodowym na pewno. O czym wiele osob wie. :hellobaby:
Dotarło. Fixum dyrdum. xP :kuku:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: theshape »

Flux pisze:Dotarło. Fixum dyrdum. xP :kuku:
A nie fluxum-dyrdum? :roll:
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: blacktoxic666 »

Flux, sam widzisz że najpierw trzeba mieć partnera do dyskusji, żeby ją podejmować :boshe: W innym przypadku aż szkoda się spalać (nomen omen).
Ale według Twojego interlokutora, oliwa sprawiedliwa. No i zauważ jeszcze, że jakbyś w przyszłości chciał mieć zwierzaka w domu, to albo musisz zrezygnować z pracy zawodowej albo zatrudnić opiekuna do zwierzaczka :PP .
Dziwnie rozjechane poglądy, theshape - z jednej strony zero empatii w obliczu śmierci zwierząt, wręcz słabo ukrywana satysfakcja, a z drugiej strony nadpobudliwa gorliwość w zapewnieniu im metrażu i opieki 24h na dobę. Ktoś się tu pogubił.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Virtual Tom »

Flux z tępakami się nie dyskutuje :):
Słownik Języka Polskiego pisze: tępak

obraźliwie: człowiek ograniczony umysłowo, mało bystry; głupek, matoł, osioł, tuman
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: theshape »

No to zesmy "sobie pogadali". Pozdro dla wszystkich. :):
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Flux »

Nie no, przyzwyczaiłem się już do niemocy argumentacyjnej i kompletnej abstrakcji procesu myślowego theshape, czasami tylko zapominam że nie warto odpowiadać. Karolina była wredna, więc spotkała ją zasłużona kara. Jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie! :lol3: Uraz ręki Allana pod opieką ojca to zemsta losu na Edycie, która publicznie oczerniała ojca dziecka. Wiadomo, nic nie uderza w matkę tak, jak krzywda jej dziecka, zasłużyła sobie! :lol3:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: theshape »

Powtorze za Kelly Clarkson "I refuse to be bullied". :o Wasza uporczywosc w szydzeniu i przekrecaniu czyichs slow jest niesamowita. Wiecej tolerancji, ludzie! :edi:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: pijej1 »

idź theshape załóż nowe konto to ci dziś polepszy humor :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Piter »

Flux pisze:Nikomu nie życzy się takich rzeczy. A posty zdające się mówić: „dobrze jej tak, należało się!” należy zachować dla siebie, bo to głupota najwyższego sortu.
Zgadzam się. Jednak problem polega na tym, że słowa The Shape'a - z którym się skądinąd nie zgadzam - odczytałem nieco inaczej. Jak dla mnie jest różnica między "dobrze jej tak", a "oliwa sprawiedliwa". Co więcej, wiara w to, że wyrządzone komuś zło do nas wraca, nie wydaje mi się oznaką głupoty czy brakiem szarych komórek. The Shape wnioskował o uszanowanie jego punktu widzenia. Odpowiedziała mu Wasza arogancja. Nieładnie. Btw, gdzie są admini?

The Shape, poczekałbym na opinię ekspertów (czy może pojawiła się już takowa?) na temat przyczyn pożaru zamiast snuć rozmaite tezy. Swoją drogą ciężko mi sobie wyobrazić, jak koty i psy mogą wywołać pożar. Aczkolwiek nie twierdzę, że tak nie było.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: perła6 »

Zwierząt szkoda bardzo.. ;(
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Zgadzam się. Jednak problem polega na tym, że słowa The Shape'a - z którym się skądinąd nie zgadzam - odczytałem nieco inaczej. Jak dla mnie jest różnica między "dobrze jej tak", a "oliwa sprawiedliwa". Co więcej, wiara w to, że wyrządzone komuś zło do nas wraca, nie wydaje mi się oznaką głupoty czy brakiem szarych komórek. The Shape wnioskował o uszanowanie jego punktu widzenia. Odpowiedziała mu Wasza arogancja. Nieładnie. Btw, gdzie są admini?
Theshape jest już jakiś czas na forum i powszechnie wiadomo, że z nim się nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: theshape »

Piter pisze:Btw, gdzie są admini?
Zapewne tez nie dyskutuja z tepakami. :):
Piter pisze:The Shape, poczekałbym na opinię ekspertów (czy może pojawiła się już takowa?) na temat przyczyn pożaru zamiast snuć rozmaite tezy. Swoją drogą ciężko mi sobie wyobrazić, jak koty i psy mogą wywołać pożar. Aczkolwiek nie twierdzę, że tak nie było.
Zwierzeta moga spowodowac przykladowo zwarcie instalacji elektrycznej.
No bardzo ciekawe, czy zostanie podany powod tego pozaru opinii publicznej.

Dzieki za jedyny glos na poziomie w odpowiedzi na moje kwestie. To daje wiare, ze nie wszyscy sa tepakami. :hellobaby:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Flux »

Ciekawe jaki procent pożarów wywołują zwierzęta w porównaniu z człowiekiem? 0,99%? :roll: I jaka liczba mieszkań jest odpowiednia dla czterech małych czworonogów? Pewnie najmniej pięć - po jednym dla każdego sierściucha + osobne zakwaterowanie dla kilkuosobowej służby pracującej w systemie 3-zmianowym tak aby każdy pupil miał całodobową opiekę :lol3:
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: blacktoxic666 »

theshape, być przypisanym przez Ciebie do kategorii tępaków,to w obliczu Twoich wypowiedzi komplement :d .
Spowodowanie przez zwierzęta zwarcia instalacji elektrycznej jest mniej więcej tak prawdopodobne, jak wykonanie tejże samej czynności przez paprotkę czy inną roślinę doniczkową. Chyba, że ja mam wyjątkowo tępego zwierzaka, bo nigdy nie zastałam go po powrocie do domu gmerającego w kablach czy gniazdkach.
Ognia nie zaprószy też od fajki, bo ostatnio ograniczył palenie, rzadko używa sam żelazka :lol3:
ODPOWIEDZ