Karolina Korwin-Piotrowska

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: niuto »

To w końcu ta sytuacja była wynikiem "braku profesjonalizmu" czy cynicznego i celowego działania? Niech się KKP zdecyduje :P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: KrzysiekF »

To się nazywa parcie na sukces. A 99 % polskich celebrytów wypomina :lol3:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: niuto »

Chciałem to samo napisać. Od czasu ukazania się "Bomby" przez kilka miesięcy umieszczała na swojej tablicy linki do księgarni, nawet kilka razy dziennie :P Nie wypominając już tego, że naśmiewa się z wszystkich książek celebryckich, a sama pisze książki o plotkach :]
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Blur »

niuto pisze:sama pisze książki o plotkach :]
Czytałeś "Bombe"?
Ja czytałem i to nie była książka o plotkach.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: niuto »

Czytałem, choć nie doczytałem do końca. Mimo wszystko ciągłe i bardzo subiektywne ocenianie innych jakoś do mnie nie przemawia. Tym bardziej, że rzuca błotem w środowisko, którego częścią się stała.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: dorota »

niuto pisze:Tym bardziej, że rzuca błotem w środowisko, którego częścią się stała.
pewnie myśli, że dzięki temu będzie bardziej cool 8)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: niuto »

No właśnie. Ja pamiętam początki "Magla", który bardzo lubiłem oglądać. Było to coś nowego, ktoś w końcu odważył się otwarcie skrytykować nasz show biznes rzucając nazwiskami. Piotrowskiej nie można odmówić elokwencji i inteligencji, ale chyba w pewnym momencie się w tym wszystkim zatraciła i zrobiła z siebie "lepszą" wersję Sarry May, której jedynym zajęciem stało się krytykowanie innych. Ewolucje widać również na jej facebooku, bo od wielu miesięcy jej działalność ogranicza sie do wstawiania linków z plotka i pudelka. Oczywiście dziennikarki show biznesowe są też w jakiś tam sposób potrzebne, ale KKP robi przy tym z siebie nie wiadomo kogo.

Co do nowej książki, to ta zapowiada się ciekawiej, bo to może być naprawdę ciekawa podróż w czasie i swego rodzaju historia polskiego show biznesu.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: dorota »

to jest problem wielu celebrytów, Wójewódzki ma podobnie, żeby utrzymać się na fali co rusz wymyśla coś nowego, jak dla mnie to on się dawno skończył, obecnie tylko się ośmiesza ...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Blur »

O nowej książce KKP
http://martinwoolf.blogspot.com pisze:Krzysztof Ibisz, grillowanie i fotki na Insta
Telefony tylko w domu na krótkim kablu i to w ograniczonej ilości, dwa programy w telewizji i żadnych pytań o życie prywatne. Wyobrażacie sobie coś takiego?

Tak było w Polsce. Jeszcze w 1989 roku. Wtedy jednak, w okolicach czerwca, a dokładnie 4 czerwca, coś pękło. Pierwsze wolne wybory stały się zarazem zielonym światłem dla zmian, które zbliżyły nas do świata zachodniego. Wkrótce miał się zmienić cały pejzaż i siermiężny świat kultury popularnej czasów PRL-u zastąpiła regulowana przez rynek popkultura. Ze wszystkimi swoimi plusami i minusami.

W roku 1989 zaczyna się też opowieść Karoliny Korwin Piotrowskiej "Ćwiartka raz". To książka olbrzymia (prawie 800 stron), bogato ilustrowana i opowiadająca - po kolei, rok po roku - o tym, co się działo w świecie show-biznesu i mediów. Dziennikarka pisze nie tylko o ówczesnych gwiazdach, ale - co ciekawe - o zmieniających się stylach. Nie tylko modowych.
"Wywiady dotyczyły niemal wyłącznie kwestii zawodowych. Pytano o plany, o znak zodiaku, czasami o to, co słychać prywatnie, ale szukających plotek muszę zawieść - tych w ówczesnej prasie jeszcze nie ma".
Co jednak znajdziemy w prasie początku lat 90.? Bardzo mało opowieści o muzyce polskiej (po 1989 roku przyszło załamanie w branży). Dopiero praktycznie Edyta Górniak w roku 1994 zapoczątkowała boom na polską muzykę. Górniak zresztą - działająca z różnym powodzeniem do dziś - była pierwszą prawdziwą gwiazdą. 2. miejsce na konkursie Eurowizji było jasnym komunikatem, że Polak też potrafi.

Korwin Piotrowska - nawiasem mówiąc: pisząca kiedyś więcej o kinie i świetnie się na nim znająca - przypomina o óczesnych hitach ekranu. O "Podwójnym życiu Weroniki" Kieślowskiego czy o "Krollu" - fenomenalnym debiucie Pasikowskiego. Przypomina także fenomen innego filmu.
"Po premierze Psów ulice zapełniły się klonami Maurera, tak jak po premierze Popiołu i diamentu - klonami Zbigniewa Cybulskiego".
Książka "Ćwiartka raz" jest rodzajem panoramy ostatnich lat wolnej Polski. Panoramy - bo już nie leksykonem. Choć bowiem Korwin-Piotrowska wykonała benedyktyńską pracę, wertując stare roczniki miesięczników czy notowań list przebojów, to opowieść ma ściśle indywidualny charakter. Jest wyborem z osobistym komentarzem. Czasem ostrym i bezkompromisowym. No ale w końcu czytamy książkę Karoliny Korwin Piotrowskiej, a nie komentarz do programu telewizyjnego - z całym szacunkiem - Krystyny Loski.
Dodajmy, że "Ćwiartki raz" nie da się czytać po kolei. Ją się wertuje, skacze po rozdziałach, przypomina przeszłość w odcinkach. Tak naturalnie działa pamięć. Wybiera sobie światłe punkty, a resztę zostawia w tle. Ogromny szacun dla Korwin Piotrowskiej, że zechciała się przyjrzeć tym wszystkim blaskom i cieniom.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Bob »

Dziś w Na Językach o końcu złotej ery Playboya.
Cycato-silikonowe blond piękno w odwrocie .
Dużą szansę na rozkładówkę mają teraz piękne inaczej i zabójczo inteligentne .Wreszcie !!! propozycji doczekają się K.K.P i ....Maria Czubaszek...Intelekt też jest sexi...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Dobi »

MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: MacLean »

Albo to głupi fan, albo prowokacja. Rozsądny Pan nie pozwoliłby przecież na łączenie swojego hejtu z osobą idolki.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Bob »

To pewnie fan Justyny intrygantki albo Dodziny podle podszywa się , albo któś ze służb specjalnych albo jakiś odrzucony fanuś z forum robi rozpierduchę...Obrzydliwy wpis...Obrzydliwa PROWOKACJA!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: ray »

Żadna prowokacja. Takich ludzi jest pełno w naszym kraju. Ktoś przecież wybrał ten sejm i tego prezydenta. :-)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Karolina Korwin-Piotrowska

Post autor: Flux »

Nie pierwszy raz fani Edytki ślą serdeczne groźby pod adresem jej "wrogów". Sam dostałem kiedyś małą próbkę ich możliwości. Tak czy inaczej - pożałowania godne.
ODPOWIEDZ