Szukam filmu

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Szukam filmu

Post autor: pijej1 »

Szukam i nie mogę znaleźć. Raz go widziałem tak około 1992 na wideo, a potem był w TV mniej więcej w 2000 roku. Szczególnie za pierwszym razem to był szok.

O ile dobrze pamiętam: pierwsza scena to porwanie dziecka, znika wózek sprzed sklepu. Potem jest coś a'la "25 lat później". Dorosły mężczyzna twierdzi (lub sprytnie wmanewrowuje innych w takie twierdzenie), że szuka swej rodziny, to właśnie on niby jest tym porwanym dzieckiem i się odnalazł. "Rodzice" biorą go w gościnę. Jest zima. W okolicy domu jest jezioro. "Ojciec" chyba coś zaczyna podejrzewać, "syn" nokautuje go młotkiem na zewnątrz przy przeręblu, "ojciec" wpada pod lód i dłuższy czas płynie pod nim, próbując się przebić, tam w końcu tonie. Syn jakoś przekonuje "matkę", że ojciec gdzieś pojechał czy coś. Potem zabija jeszcze kogoś, chyba policjanta. Na sam koniec próbuje zabić matkę, porządnie ją nokautuje i próbuje wykopać dół na zwłoki w zamarzniętej ziemi w garażu lub piwnicy. Wtedy chyba ta matka go w końcu zastrzeliła, the end.

Jakby co ten post skopiowałem z forum na filmweb ale serio sam go poszukuje pamięta ktoś z was coś takiego?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Szukam filmu

Post autor: Mist »

ale swietna fabula :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: Seksmisje bys sobie obejrzal a nie tam taka sieke :D
ODPOWIEDZ