Z Archiwum X

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Z Archiwum X

Post autor: Aro »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pamiętam, że na oficjalnym forum bardzo rozwinięty był wątek o serialu "Z Archiwum X". Telewizja Polska powtarza ostatnio w poniedziałkową noc ostatnią serię którą widzieliśmy w Polsce. Ogląda ktoś może :?:

Ciekawe kiedy u Nas będzie ostatnia seria.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Z Archiwum X

Post autor: Magda M »

ja kiedys oglądałam jakies 4 lata temu ..... ale potem jak dla mnie juz przkomibinowali.... i nie oglądam..... ale fajne to to było...... :)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Z Archiwum X

Post autor: Kasia »

haha!! Ale fajnie! Musze zaraz powiedziec kolezance ze jest tu taki temat. Ona to uwielbia ten film,a własciwie aktora. :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Z Archiwum X

Post autor: Aro »

Ja jak byłem mniejszy to byłem zauroczony Scully. :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Z Archiwum X

Post autor: Magda M »

a ja jako dziewczyna byłam zauroczona .... :D:D:D..... watkiem miłosnym... :D:D:D ale nie wytrwałam wiec nie wiem.... byli oni ze soba? czy nie?? :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Z Archiwum X

Post autor: Aro »

No kiedys Scully była abrdzo zimna, a w tych ostatnich odcinkach więcej sobie żartuje i teraz chyba są najbliżej siebie.


Scully bardzo mi sie podobała w takim odcinku którego akcja chyba działa sie w jakims zamku. Pamiętam początek, ze znaleźli trupa w podłodze, a potem na zmiane Scullu z Molderem znikali.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Z Archiwum X

Post autor: pijej1 »

Pamiętam LIceum ciemny korytarz przed 8.00 rano-w napieciu oczekiwalismy na geografię i opowiadalismy wrażenia z czwartkowych emisji w dwójce. Budowaliśmy chwilę grozy przed spotkaniem z panią od geografii :P miło się teraz wspomina
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Z Archiwum X

Post autor: Magda M »

ArO pisze:No kiedys Scully była abrdzo zimna, a w tych ostatnich odcinkach więcej sobie żartuje i teraz chyba są najbliżej siebie.


Scully bardzo mi sie podobała w takim odcinku którego akcja chyba działa sie w jakims zamku. Pamiętam początek, ze znaleźli trupa w podłodze, a potem na zmiane Scullu z Molderem znikali.
hmmm... nic mi to niestety nie mowi.... bo oni chyba czesto gdzies znikali.... yy.... jak ja to ogladałam to wtedy jakos sie troche rozwijał ich watek miłosny 8) ale wtedy chyba gdzies scully (jak zwykle:D) znikneła albo ja porwali... i chyba wsjo sie rozwiało... yyy.... chyba jakos tak było... nie wiem sama... :?: :?:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z Archiwum X

Post autor: B@r »

Scully przespała się z Mulderem:)Była taka scena jak z samego rana wychodzi z sypialni Foxa i się ubiera , podczas gdy Mulder słodko śpi :wink: No i później zaszła w ciąże i urodzila synka:)
Bardzo lubię Scully :wink: :wink: W 8 i 9 serii bardzo się zmieniła-oczywiście na lepsze :wink:
Ja obecnie oglądam już odcinki z 9serii:) Jak ktoś chce to mogę wam uchylić rąbka :D Bo nie zapowiada się żeby tvp2 szybko puścila nam 9serię :?
ArO jak masz jeszzce jakieś zdjęcia to się nie krępuj:)Ja mam bardzo dużo(swojej roboty)ale właśnie wychodzę i zamieszcze je następnym razem :wink:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Z Archiwum X

Post autor: Aro »

W dzisiejszym odcinku:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Scully jedzie do stanu Utah, gdzie ma zbadać sprawę zaginięcia młodego autostopowicza. Na stacji benzynowej na pustyni właściciel wlewa wodę do baku jej auta, uniemożliwiając dalszą podróż. W dodatku w osadzie nie działają telefony, a aparat komórkowy jest poza zasięgiem operatora. Tymczasem mieszkańcy proszą ją, by wyleczyła chorego mężczyznę. Okazuje się, że jest nim zaginiony autostopowicz. Agentka jest przekonana, że pacjent cierpi na padaczkę. Po bliższych oględzinach stwierdza, że w ciele chłopaka żyje jakieś stworzenie.
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z Archiwum X

Post autor: russmaxfan »

No ten odcinek slaby nie byl
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Z Archiwum X

Post autor: B@r »

ArO pisze:W dzisiejszym odcinku:

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Scully jedzie do stanu Utah, gdzie ma zbadać sprawę zaginięcia młodego autostopowicza. Na stacji benzynowej na pustyni właściciel wlewa wodę do baku jej auta, uniemożliwiając dalszą podróż. W dodatku w osadzie nie działają telefony, a aparat komórkowy jest poza zasięgiem operatora. Tymczasem mieszkańcy proszą ją, by wyleczyła chorego mężczyznę. Okazuje się, że jest nim zaginiony autostopowicz. Agentka jest przekonana, że pacjent cierpi na padaczkę. Po bliższych oględzinach stwierdza, że w ciele chłopaka żyje jakieś stworzenie.

Ale drastyczne zdjęcia :570:
A gdzie fotka Scully?Odcinek sredni jak dla mnie :wink: :!:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Z Archiwum X

Post autor: Aro »

Na jesieni TVP Seriale planuje emisję serialu "Z Archiwum X". To info z ich oficjalnego profilu na Facebooku. Powyciągają pewnie z archiwum to co emitowali w TVP 2. Ciekawe jednak czy pokażą kiedyś ostatni sezon którego nie zobaczyliśmy nigdy w polskiej telewizji.

-- Dodano: 21 sie 2011, o 13:18 --

Emisja serialu startuje w ostatnim tygodniu października.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Z Archiwum X

Post autor: Meg »

Super! Fajnie będzie znowu do tego powrócić po tylu latach...
Na pewno będę oglądać.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Z Archiwum X

Post autor: Aro »

"Z Archiwum X" powraca! No nie wierzę! :) Ciekawe z jakim skutkiem. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... archiwum-x
ODPOWIEDZ