A w telewizji...

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Marek »

Jak się nie mylę to smerfetka została stworzona przez gargamela :D :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

DS... juz ty jej tak nie broń ;) wiem ze gustujesz w blondynkach(żółtych blondynkach) o niebieskiej karnacji :D:D :D:D:D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: A w telewizji...

Post autor: Titter »

DS wspomniał wcześniej o Przystanku Alaska ( o którym ja też pisałam w Film Godny.. :) ) - to zdecydowanie jest super serial, ale jest jeszcze jeden, na który warto zwrócić uwagę. Mam na myśli PRZYJACIóŁ ( tvn7, od pon-pt 19.40 ) - wcześniej oglądałam go bardzo rzadko. Teraz skorzystałam z powtórek i zaczęłam oglądać od pierwszego odcinka. Polecam! - codzienna dawka zdrowego śmiechu gwarantowana :D
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: A w telewizji...

Post autor: marlena »

Marek pisze:Jak się nie mylę to smerfetka została stworzona przez gargamela :D :P
tak! dokładnie i miała czarne włosy! bo gargamel ja stworzyła jako szpiega - zeby mu powiedziała jak dojśc do wioski smerfów- a papasmerf zrobił z niej blondynę ;)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

marlena pisze:
Marek pisze:Jak się nie mylę to smerfetka została stworzona przez gargamela :D :P
tak! dokładnie i miała czarne włosy! bo gargamel ja stworzyła jako szpiega - zeby mu powiedziała jak dojśc do wioski smerfów- a papasmerf zrobił z niej blondynę ;)
:shock: :shock:
wooowww... to juz wszystko wiadomo :D:D:D:D:D to za ziółko z tej smerfolaski :D:D:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Ale Smerfetka stała się po tej zmianie dobra. Pomyślcie jak jej musi być dobrze bo pewnie wszystkie smerfy na nią lecą. No może poza Lalusiem bo ten to pewnie na Osiłka leci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: A w telewizji...

Post autor: Kasia »

laluś :??? :!!! LAluś leci sam na siebie :DDDDDD
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

A to też, ale następna w kolejności nie jest Smerfetka. :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Nasza gwiazda Smerfetka w tych sławnych szpilkach. :D

[ Dodano: 2006-03-30, 22:23 ]
Oglądał ktoś z Was może dzisiaj "Chcę być piękna"? Program na Polsacie zamiast jednego odcinka "Gotowych na wszystko". Zgłosiły się tam panie które uważają się za mało atrakcyjne albo mają kompleksy i chcą sobie jakoś poprawić urodę na przykład nos czy piersi. Obejrzałem pierwszy odcinek i program nawet ciekawy. Wydaje mi sie ejdnak, ze ta blondyna przesadziła z tym, ze ma taki wielgasny nos. Owszem był taki troszkę wieszy, ale bez przesady. Piersi miała za to bardzo ok i nie wiem po holere decydowała się na wieksze. Starsza pani 9Małgosia jeśli sie nie mylę) to już zupełna tragedia. Opowiadała tak o swoim ciele jakby faktycznie wyglądała strasznie. No miała troche obwisłą skórę, ale czy do tego operacji trzeba? Cwiczyla kiedys duzo wiec i teraz mogla troche sprobowac. Piersi to sobie zrobila za duze. Moim zdaniem nie pasowaly do jej sylwetki. Podzielam zdanie ludzi z innych forow, ze tak naprawde wystarczyl dobry makijaz, jakas modna fryzurka i panie by były piękne. Jedyne, co faktycznie wymagało wymiany to zęby Kasi. Miała takie straszne z dość wielkimi szparami.

[ Dodano: 2006-04-24, 18:28 ]
Obrazek
Wiktory 2005

Zapraszamy na transmisję z Teatru Narodowego w Warszawie, gdzie odbędzie się doroczna gala wręczenia statuetek „Wiktory 2005”, oraz Superwiktorów. W tym roku uroczystość poprowadzi Wojciech Man, a wśród zaproszonych gwiazd zobaczymy m.in.: Marylę Rodowicz, Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza i Waldemra Malickiego. Orkiestra wystąpi p/d Piotra Rubika.
W tym roku zostaną przyznane nagrody w dziesięciu kategoriach:
najpopularniejszy polityk, najwyżej ceniony: dziennikarz, komentator, publicysta, najpopularniejszy aktor „Telewizji 2005”, piosenkarz lub artysta estrady, najlepszy prezenter lub spiker TV, twórca programu telewizyjnego lub artystycznego w TV, osobowość telewizyjna, największe odkrycie telewizyjne 2005 roku, najpopularniejszy sportowiec, oraz Wiktor publiczności.

„Wiktory 2005”
Poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 20.15
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: A w telewizji...

Post autor: grzechoo »

Nowe seriale na jsień bądź z początkiem przyszłego roku

Najnowszy numer To & OWO opisuje serialowe nowości

MROK - w TVP1, 8 odcinków, zagra m.in. Bronisław Cieślak

OFICEROWIE - zagra m.in. Cezary Pazura

FAŁSZERZE - POWRÓT SFORY - zafraja m.in. Krzysztof Kolberger i Olaf Lubaszenko

ODWRÓCENI - zagrają m.in. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Krzysztof Globisz, Andrzej Grabowski

PIĄTEK - w TVP2, 13 odcinków, jedną z ról zagra Danuta Stenka

DWIE STRONY MEDALU - TVP1, m.in. Daniel Olbrychski

TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW - ekranizacja powieści Bogusława Wołoszańskiego, 13 odcinków. W serialu zobaczymy Pawła Małaszyńskiego i Karolinę Gruszkę

FACECI DO WZIĘCIA - komediowa historia o perypetiach dwóch "panów po przejściach", tytułowych facetów zagraja Cezary Pazura i Paweł Wilczak

KOPCIUSZEK - TVP2, współczesna opowiesc o błędach młodości i życiowych wyborach
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: A w telewizji...

Post autor: Cypix »

Ciekawe co z zagranicznych hitów kupią nasze stacje TV :?: Ja bym bardzo chętnie zobaczył III sezon "Bez skazy", "Gotowych na wszystko", a także nowy serial niezapomnianej Ally McBeal (we wrześniu startuje w USA) 8)
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: A w telewizji...

Post autor: Krystian »

grzechoo pisze:ODWRÓCENI - zagrają m.in. Małgorzata Foremniak
na tej serial czekam najbardziej :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Już jutro (poniedziałek) o godzinie 20:15 TVP 1 powtórzy ulubiony film wielu z Nas, czyli "Kogel - Mogel".

Dla tych którzy jednak nie widzą o czym ten film:

Obrazek
Po emocjach związanych z egzaminami wstępnymi na wydział pedagogiki, Katarzyna Solska wraca do rodzinnej wsi. I tu czeka ją niespodzianka - rodzina bez jej wiedzy rozpoczęła przygotowania do zaręczyn z bogatym sąsiadem Kolasą. Dziewczyna wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w swoim pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Tymczasem w przeddzień wesela listonosz przynosi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet. O świcie następnego dnia Kasia wsiada w pociąg i odjeżdża do stolicy.

Akademik jest jeszcze zamknięty, więc dziewczyna nie ma gdzie się podziać. Przypadkowo spotyka babcię poszukującą opiekunki do swojego co nieco rozwydrzonego wnuczka. I tak Kasia trafia do domu docenta Wolańskiego. Z czasem okazuje się, że bardzo dobrze radzi sobie z upiornym Piotrusiem. Zbieg okoliczności sprawia, że żona docenta posądza go o romans z Kasią. Dziewczyna czym prędzej chce opuścić dom Wolańskich, ale nie dopuszcza do tego Piotruś. W końcu rozpoczynają się zajęcia na uczelni i Kasia wyprowadza się. Okazuje się, że Wolańska zupełnie nie radzi sobie z prowadzeniem domu, a Piotruś zamęcza domowników, tęskniąc za swą opiekunką. Rad nierad docent Wolański udaje się na poszukiwania dziewczyny. A odnajduje ją w tłumie studentów na swoim wykładzie. Kasia poznaje Pawła, absolwenta SGGW, który po rocznym pobycie w Holandii buduje własny dom na wsi. Wyjdzie za niego za mąż i zamieszka w domu, który znajduje się nie opodal jej rodzinnej wsi.
W poniedziałek 21 sierpnia również na TVP 1 o godz. 20:15 2 część filmu "Galimatias, czyli Kogel - Mogel II".


/zdjęcie i opis www.tvp.pl /
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: A w telewizji...

Post autor: coctu »

Aro pisze:Jedyne, co faktycznie wymagało wymiany to zęby Kasi.Miała takie straszne z dość wielkimi szparami.
no tak, to jest tragedia z takimi zebami, tym bardziej ze nic z obiadu nie pozostaje na podwieczorek. :wink2:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: A w telewizji...

Post autor: Monika23 »

Aro pisze:Już jutro (poniedziałek) o godzinie 20:15 TVP 1 powtórzy ulubiony film wielu z Nas, czyli "Kogel - Mogel".
super :) obejrze w checia, bo uwielbiam ten filmek :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: A w telewizji...

Post autor: Michael »

Ja polecam serial dokumentalny "Katastrofy w przestworzach" . Emisja w każdy poniedziałek godz. 22:05 TVN :-)
ODPOWIEDZ