Uprawiasz sport???

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Meg »

Nio sory oczywiscie PLK
Matiz99 pisze:Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak gra
A ja bym chciala zobaczyc jak Ty grasz :hellobaby:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze:A ja bym chciala zobaczyc jak Ty grasz :hellobaby:
Już nie gram, więc chyba nie bedziesz mieć okazji :PP Ale możesz wpasć do czestochowy na jeden z przyjacielskich meczów jakie sobie rozgrywamy z kumplami którzy wciąż trenują :D Jedna dziewczyna na ataku sie przyda :D

Co do Lozno.To nie koniecznie musiala być dziura :D On preferuje nowoczesną siatkówke i może jest to blok na lekkiego ,,łosia'' czyli zastawiający dwa kierunki :ha: Poza tym zwróć uwagę na ustawienie dłoni - prawie idealne do bloku pasywnego 8P
PS.Potrafisz zagrywać z wyskoku?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

Meg pisze:A co do Raula to jak na takiego zawodnika to cos slabe bloki stawia...taka dziura miedzy rekami wstyd po prostu
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: i to trener!!! :lol3: :lol3: :lol3:
Meg pisze:Wy jestescie siatkarzami wiec wiecie o co mi chodzi
ja nie zawodnik wiem o co chodzi :D ale doskonale
Matiz99 pisze:W wypadku kobiet chyba PLK
nie, LSK !! 8P 8P

[ Dodano: 2008-06-14, 23:33 ]
ale w tym roku się zmieniają nazwy.. Plus Liga Mężczyzn i Plus Liga Kobiet - chyba tak będą się teraz nazywać ....
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Matiz99 »

magdamiecz pisze:Matiz99 napisał/a:
W wypadku kobiet chyba PLK
nie, LSK !! 8P 8P
O matko, jak ja napisałem :shock: dzięki za poprawienie :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Meg »

Matiz99 pisze: Ale możesz wpasć do czestochowy na jeden z przyjacielskich meczów jakie sobie rozgrywamy z kumplami którzy wciąż trenują Jedna dziewczyna na ataku sie przyda
No gdzie ja sama a tylu chlopakow...Matiz99 pomysl co by z tego moglo byc :hellobaby:
Magda wybierzesz sie ze mna do Częstochowy zobaczymy jak Matiz99 gra :wink2: zawsze we dwie to razniej :-D
Matiz99 pisze:On preferuje nowoczesną siatkówke i może jest to blok na lekkiego ,,łosia'' czyli zastawiający dwa kierunki
:hahaha2: dlaczego Ci sie to z łosiem skojarzylo :lol3:
Matiz99 pisze:Poza tym zwróć uwagę na ustawienie dłoni - prawie idealne do
bloku pasywnego
Co racja to racja ale moglby sie troche postarac bardziej przeciez on jest taki wielki :taz:
Matiz99 pisze:PS.Potrafisz zagrywać z wyskoku?
Potrafie :)
Zadam troche glupie pytanie a Ty :lol3: :???
Magdy sie lepiej nie pytam bo Ona to na pewno umie i potrafi wyskoczyc :banan:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

Meg pisze:Magdy sie lepiej nie pytam bo Ona to na pewno umie i potrafi wyskoczyc
ależ oczywiście, ja umiem z wysoku, brazylijke, zagumijke, flota i zwykłego balona też :d
Meg pisze:Magda wybierzesz sie ze mna do Częstochowy zobaczymy jak Matiz99 gra
hmmm ja to chętnie bym się wybrała na mecz AZS :hellobaby: ale Matiza tez można obejrzeć :lol3:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze:Magda wybierzesz sie ze mna do Częstochowy zobaczymy jak Matiz99 gra :wink2: zawsze we dwie to razniej :-D
Chyba zaczynam sie bać :lol3: Choć trzeba przyznać że gra obronna to najbardziej widowiskowy element siatkarski wiec moglbym sie postarać o emocje zwłaszcze że nie trenuje od półtora roku. :wink2:
Meg pisze:dlaczego Ci sie to z łosiem skojarzylo :lol3:
Nie mnie.Tak się mówi w slangu siatkarskim na taki typ bloku. :)
Meg pisze:Matiz99 napisał/a:
PS.Potrafisz zagrywać z wyskoku?

Potrafie :)
Magda M pisze:ależ oczywiście, ja umiem z wysoku, brazylijke, zagumijke, flota i zwykłego balona też :d
No patrzcie :smile: W naszej reprezentacji tylko trzy panie tak zagrywają a tu prosze co prezentuje amatorka :hellobaby: Może uścisle - czy potraficie skutecznie?Bo wielu siatkarzy siatkarek potrafić potrafi ale gorzej gdy przyjdzie mocno uderzyć i wtedy wychodzą błędy :PP
Meg pisze:Zadam troche glupie pytanie a Ty :lol3: :???
Z racji pozycji nie musze umiec wogole zagrywac :ha: . Powiem tak.Umiem tak zagrać ale nigdy nie byłem dobry w ataku a tym bardziej na zagrywce (jak powiedzial trener mam antytalentny nadgarstek :d ) Jeśli uderzam mocno wychodzi 2 na 10 więc wiesz. :wink2: Tym bardziej że wysoki nie jestem a siatka na magicznej wysokości 243cm :P Dlatego gdy grywałem na przyjęci trenowałem flota.Bardzo dobrze mam opanowany skrót tuż za taśme :hellobaby:

Może DS by się udzielił w tym temacie :> On też gra :D

PS.Ale strzeliłem posta :shock:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Meg »

Magda M pisze:hmmm ja to chętnie bym się wybrała na mecz AZS
To kiedy jedziemy ja juz sie pakuje :wink2:
Matiz99 pisze:Chyba zaczynam sie bać
My nie jestesmy takie straszne spokojnie...
Matiz99 pisze:Może uścisle - czy potraficie skutecznie
Ja najbardziej czuje sie w ataku :-D zagrywka z wyskoku ale nie zawsze jest tak pieknie ze jest idealna zaraz po ataku uwielbiam bloknac kogos :hellobaby:
Te dwie rzeczy wlasnie atak i blok tak mi sie wydaje to moje najlepsze strony...
Moja pieta Achillesowa jest... obrona caly czas dostaje od trenera, wciaz nad tym pracuje, ale po prostu nie czuje sie w obronie wogole lubie stac blisko siatki :P
Wiec Matiz99 jestes dobry w obronie to udzielisz mi pare lekcji korepetycji :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: :???? :lol3:
A co do flota trzeba miec bardzo duzo wyczucia do takiego zagrania jest cholernie skuteczne :-D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

Matiz99 pisze:Może DS by się udzielił w tym temacie :>
DS!!!!!!????? To czemu go tu nie ma jeszcze!!?? wooow, DS..... zaskakujesz mnie 8) :PP
Matiz99 pisze:o patrzcie :smile: W naszej reprezentacji tylko trzy panie tak zagrywają a tu prosze co prezentuje amatorka :hellobaby: Może uścisle - czy potraficie skutecznie?Bo wielu siatkarzy siatkarek potrafić potrafi ale gorzej gdy przyjdzie mocno uderzyć i wtedy wychodzą błędy :PP
ja jestem bardzo skuteczna :lol3: zwłaszcza na trybunach :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze:zaraz po ataku uwielbiam bloknac kogos :hellobaby:
:ha: :PP
Meg pisze:Moja pieta Achillesowa jest... obrona caly czas dostaje od trenera, wciaz nad tym pracuje, ale po prostu nie czuje sie w obronie wogole lubie stac blisko siatki :P
Wiec Matiz99 jestes dobry w obronie to udzielisz mi pare lekcji korepetycji :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: :???? :lol3:
Nie ma sprawy :) Z przyjemnością ale to może poza forum bo mam jakieś dziwne przeczucie że pozostali ludzie nas czytają i robią dziwną mine bo to dla nich czarna magia :ha: Możesz zaklikać na gg.
Magda M pisze:DS!!!!!!????? To czemu go tu nie ma jeszcze!!?? wooow
Jak go znam to jeszcze mi sie oberwie za to że go wywołałem :PP 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Meg »

Czy tu nikt wiecej zadnych sportow nie uprawia :??? oprocz 3 siatkarzy :wink2:
Pusiex
The story so far
The story so far
Posty: 440
Rejestracja: 22 sty 2008, 15:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Będę ¦niła
Lokalizacja: Dubeczno
Kontakt:

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Pusiex »

Ja uprawiam sport! Uwielbiam grać w noge. Najczęściej stoję na bramce, bo to mi najlepiej wychodzi. Ale w ataku też jestem niczego sobie :hellobaby: Ach, ta moja skromność... :d
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Seba0305 »

Matiz99 pisze:
magdamiecz pisze:Matiz99 napisał/a:
W wypadku kobiet chyba PLK
nie, LSK !! 8P 8P
O matko, jak ja napisałem :shock: dzięki za poprawienie :)
Wybaczcie, ale teraz to się nazywa Plus Liga Kobiet :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

Seba0305 pisze:Wybaczcie, ale teraz to się nazywa Plus Liga Kobiet :D


wybacz, ale nie przeczytałeś mojego postu do końca 8P
ale w tym roku się zmieniają nazwy.. Plus Liga Mężczyzn i Plus Liga Kobiet - chyba tak będą się teraz nazywać ....
8P :PP


btw, jakos PLS i LSK lepiej brzmiało..... :roll:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: DeathlySilence »

Matiz99 pisze:
Magda M pisze:DS!!!!!!????? To czemu go tu nie ma jeszcze!!?? wooow
Jak go znam to jeszcze mi sie oberwie za to że go wywołałem :PP 8P
Mam dzisiaj dobry humor, więc na przypalaniu rozgrzanym żelazem poprzestanę. 8) :wink:
Magda M pisze:DS!!!!!!????? To czemu go tu nie ma jeszcze!!?? wooow, DS..... zaskakujesz mnie 8) :PP
Ciebie można zaskakiwać codziennie, przy tym wieku i takiej sklerozie. 8P
Od początku mojego istnienia na forum w Profilu jak wół widnieje -> Muzyka: pop, rock; Sport: siatkówka...
I jeśli dogrzebałabyś się do starych postów w tym temacie...to tam byłoby co nie co.

Nie trenowałem i nie trenuję siatkówki. Po prostu gram. W żadnej lidze nigdy nie grałem - nawet szkolnej - choć za bratem polazłem kiedyś na jego treningi - i żeby się nie ośmieszać (i jego) - zrezygnowałem. :d
Dwa razy w tygodniu (zważywszy na dwu zmianową pracę - co drugi tydzień) gram amatorsko na wynajętej hali - szkoląc swoją technikę gry - tak dla siebie - dla własnej przyjemności - nie dla złotych kalesonów.
Sprawia mi to wiele frajdy - choć wiem, że mistrzem nie jestem.
Najśmieszniejsze jest to, że choć gram w siatkę to nie przywiązuję wielkiego znaczenia do profesjonalnego nazewnictwa - brazylijka, zagumijka, flot, balon - nic mi nie mówią, choć pewnie gdybym zobaczył na własne gały, to tak. Nie licząc podstawowych zasad.
Taki sam stosunek mam do każdego sportu.
W ogóle nie interesuję się sportem - tzn. kanapowym. Wyniki znane na pamieć z przed trzech sezonów, nazwiska wszystkich graczy (obojętnie jakiej dyscypliny, gry), obgryzanie paznokci, gdy łysy ch*j dyktuje karnego - nie emocjonuje się tym.
Natomiast nie ma to jak kibicowanie razem z tłumem - to się czuje - choć rzadko mam okazję - ostatnie takie zaliczyłem jeszcze będąc w technikum, kiedy wybraliśmy się dużą paczką do olsztyńskiego spodka na 'jakieś' rozgrywki w siatkę. :wink:
Teraz w sezonie letnim jak nie ma mnie w domu, to na 90% jestem na plaży (o ile pogoda dopisuje) - siatka plażowa...wczoraj pierwszy raz zamoczyłem swe boskie ciało w wodzie (dość zimna jeszcze) - kilka długości żabką - oby mnie nie rozłożyło - plackiem nie leżałem - za dużo chmur.
ODPOWIEDZ