WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Sprzedam, kupię, wymienię.
kikula
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 08 sie 2005, 13:17
Lokalizacja: rabka

WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: kikula »

KOCHANI!!!
Z przykrością muszę sprzedać wszystko o Edycie...
Kolekcja jest naprawdę spora...można pojedynczo lub w całości..
Są tam plakaty zdjęcia kasety magnetofonowe artykuły i wycinki...
wszystko do uzgodnienia....proszę odpowiadajcie na moje ogłoszenie na forum
postaram się odpisywać jak najszybciej...


pozdrawiam
Karolna
The story so far
The story so far
Posty: 585
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:03
Lokalizacja: Szczecin

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Karolna »

Ja jestem zainteresowana!!!Prosze o kontakt na pw lub na e-maila [email protected]
kikula
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 08 sie 2005, 13:17
Lokalizacja: rabka

xxx

Post autor: kikula »

dokładnie czym jest pani zainteresowana????
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: monia80 »

kikula pisze:KOCHANI!!!
Z przykrością muszę sprzedać wszystko o Edycie...
Kolekcja jest naprawdę spora...można pojedynczo lub w całości..
Są tam plakaty zdjęcia kasety magnetofonowe artykuły i wycinki...
wszystko do uzgodnienia....proszę odpowiadajcie na moje ogłoszenie na forum
postaram się odpisywać jak najszybciej...


pozdrawiam
Sprzedawac i to jeszcze z przykroscia :roll: -sory, ale nie mozesz to porostu komus dac-zarabiac na Edycie :roll: :roll: :roll:

nie chodzi o mnie bo ja akurat tego mam multum o Edzi wszystkiego-ale nie ukrywam ,ze okropnie mnie draznia tu ogloszenia sprzedam to tamto o edzi-a moze porostu napisz -sluchajcie edzia mi juz nie odpowiada mam komus do sprezentowania wycinki ,zdjecia czy co tam-czy ty kiedys to kupowals zeby teraz na tym zarabiac :roll: a mozna wiedziec po ile sprzdajesz edyte gorniak :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: vanity »

monia80 pisze:Sprzedawac i to jeszcze z przykroscia Rolling Eyes -sory, ale nie mozesz to porostu komus dac-zarabiac na Edycie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
może potrzebuje pięniędzy, a kasety czy płyty raczej się sprzedaje niż daje. osoby które kupowały całe gazety dla czegoś tam też się wykosztowały. generalnie nie wiem jak się do tego ustosunkować, ale nie myślę o tym jak o zarabianiu na Edycie, w przypadku gazet to przede wszystkim zarobiły gazety.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Magda M »

zgadzam sie z vanity...... chyba kazdy z nas wydał na edke mnóstwo kasy :D No cóz.. to jest choroba ;) Pamietam ze kiedys kupowałam najdrozsze gazety dla jednej sexi fotki edki w horoskopie... az wreszcie zbankrutowałam :lol: Ja sama sprzedawałam fotki Edki wiec mnie to nie dziwi - ja tych fotek tez nie dostałam za darmo... no niestety life is brutal a kasa potrzebna :?
kikula
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 08 sie 2005, 13:17
Lokalizacja: rabka

xxx

Post autor: kikula »

dzieki ..co racja to racja...i tak nie sprzedam za tyle żeby mi się zwróciło...
a edyty nie przestaję lubic tylko poprostu sytuacja mnie zmusza do podjęcia decyzji...




pani karolno jesli pani jest chętna proszę o kontakt na forum...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: monia80 »

kikula to ja bardzo bym ci chciala pomoc w takim razie i doradzic -teraz wlasnie przegladam Zycie na Goraca jest tam fajna focia Edzi choc artykul przesiakniety klamstwami i kasliwymi uwagami ,ale co tam ponoc to najlepiej sie sprzedaje -kup -za 2, 3 lata ladnie na tym zarobisz.

a tak z ciekawosci powiedz ile zarabisz na czyms takim.

ja mam rade taka dla ciebie -wiesz po latach kiedys kiedys bardzo fajnie ,milo napewno byloby ci powrocisz do pamiatek Edzinych tymbardziej ,ze jak piszesz nadal Ja lubisz -wspominia -czy warto to sprzedawac?
przeciez takie gazety co masz np.1991, 92 roku to naprawde fajnie jest kiedys do tego powrocic za pare lat to juz archiwum ja np.jak ogladam prase z 1992 to naprawde sie smieje jakie fajne teksty tam niektore wychodzily jaka moda, ceny smieszne stare tysice np.zycie na gorace po 15 tysiecy kupialam- dobrze takie cos zachowac -a nie sadze,ze warto to sprzedawac, bo chyba nie zarabisz na tym kroci.
kikula
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 08 sie 2005, 13:17
Lokalizacja: rabka

xxx

Post autor: kikula »

wiesz nie o to chodzi...poprostu są dwie sytuacje na dzień dzisiejszy które spowodowały podjęcie decyzji...lubię ją nadal ale dziś to wystarczy mi muzyka....
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Gabra »

pamiątki pamiątkami, ale jeśli pieniadze potrzebne, to co zrobisz? Tutaj akurat posłuże się przykładem Kasi Kowalskiej, bo - jak zapewne niektórzy wiedzą :D - jest ona moją idolną na miarę Edyty dla Was :) Kaśki słucham ze 3 lata, i od tej pory mniej więcej mam dużo artykułów prasowych. Wcześniejsze zdobyłam, drukując przysyłane mi na stronę skany, lub dzięki uczynnym fanom. Są ludzie, którzy - mimo ciągłego lubienia artysty - uznają za niepotrzebne im już liczne artykuły, które zajmują miejsce, a większość przejrzysz w internecie. Jeśli ktoś jest uczynny, a pieniądze mu niepotrzebne - odda materiały, no najwyżej każe zapłacić sobie za przesyłkę, co jest chyba normalne, prawda? Ale jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy, to sorry... Ta osoba te gazety musiała sama kupić, i pieniądze jej się na pewno nie zwrocą. Zwłaszcza , że część materiałów to archiwa, może więc trochę drożej pójdą. Jeśli cena jest w miarę rozsądna... Są ludzie gotowi płacić, a skoro jest podaż, jest popyt, to wszystko OK, nie? :)

ja takich przygód z ,,materiałami przez internet" trochę mialam... Spotykałam ludzi uczynnych, którzy za darmo przesłali mi niepotrzebne im materiały, nie chcąc nawet pieniędzy za przesyłkę. A spotykalam ludzi, z którymi miałam się wymienić materiałami- ja wysyłałam swoje i od tej pory nie miałam już kontaktu z taką osobą :roll: stałam sie już ostrożniejsza
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Mist »

A ja mam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Chyba wiele osob ma tutaj ponad 20 lat. Ja sama mam 25. Edyte sledze od 10 lat! i mi nie przechodzi. Myslalam, ze z tego wyrosne...ale nie. Maz sie ze mnie troche smieje (serdecznie) dlaczego ciagle to robie? dlaczego kaze sobie kupowac gazety rodzinie w Polsce, dlaczego bez zastanowienia chyba sama wsiadlabym w samolot gdyby ukazala sie plyta.
Czy takie zachowanie to fascynacja sama muzyka? U2 tez lubie, ale mnie nie obchodzi co robia,kim sa prywatnie, po prostu kupuje plyte i juz.

Czy ktos potrafi mi odpowiedziec dlaczego tak jest???????????????
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Monika23 »

To jest milosc :) :P
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Mist »

Och nie........ kocha sie kogos kogo sie zna. A ja znam Edyte z gazet. Przez te wszystkie lata udalo mi sie z nia porozmawiac tylko raz. I nie umialabym powiedziec do niej Edyto, tylko Pani Edyto.
Z czasem zaczelam sie podejrzewac, ze mlodziencza fascynacja zrodzila sie w obsesje. Ciekawe zagadnienie psychologiczne. Jezeli ktos bylby zainteresowany dyskusja na ten temat to prosze niech sie odezwie, chetnie sobie podyskutuje. :) :) :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: vanity »

ja - płytę kupić - a owszem, ale gazet nigdy nie wertowałam w poszukiwaniu Edki. jak się coś trafiło wydzierałam stronę i mam do dziś (ale mam tego maluśko generalnie). kilka razy kupiłam gazetę dla Edki, ale to były, jak już tylko te dobrej jakości jak np któraś z VIV. aż takiego kręćka nie miałam, by dla zdjęcia przy horoskopie kupować gazetę. stykała mi przede wszystkim muzyka. odkąd mam net (no wcześniej korzystałam z modemu od czasu do czasu) to jeszcze nigdy tylu plotkarskich artykułów o Edce się nie naczytałam.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: WSZYSTKO O EDYCIE!!!!!UWAGA

Post autor: Mist »

Gratuluje zdrowego podejscia! Ja tez nigdy nie walczylam o kazdy wycinek. Chyba najbardziej zainteresowal mnie wybitny talent, ktorego strasznie brakowalo na polskim rynku muzycznym i to jak Edyta ten talent spozytkuje. Chcialam myslec o niej zawsze jak o pieknie realizujacym sie czlowieku. Ostatnio jednak przezywam kryzysy. no coz ja idealistka jestem.

Co do kupna-sprzedaz to wolny kraj, jezeli ktos poswiecil czas i energie i pieniadze, moze zrobic z tym co chce! Takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ