Kolekcje

Sprzedam, kupię, wymienię.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Kolekcje

Post autor: Himcio »

lukeon pisze:Owszem, ostatnio uzupełniłem swoją płytotekę o wszystkie studyjne albumy Christiny Aguilery (w tym ten hiszpańskojęzyczny) plus jej dvd koncertowe
Super. Ja Kryśki mam tylko Stripped, zamierzam kupic Back To Basics w przyszłości, gdyż uwielbiam ten krążek.
pijej1 pisze:ja oczywiście mam kolekcję płyt cd i dvd wielkiego King of POP MJ !
W wolnej chwili, jeśli możesz zrób zdjęcie, lubię podglądać kolekcje innych :)
Madlen pisze:Moja skromna kolekcja, wybaczcie jakość zdjęcia etc.
Od czegoś tzreba zacząć :D Zazdroszczę dvd Bee :D

Ja swoje zdjęcie kolekcji wrzucę za jakiś czas, jak dojdą mi nowe single :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kolekcje

Post autor: Flux »

Ja teraz żadnych fotek nie wrzucę, bo aparatu fotograficznego nie mam a telefon lipny, tak więc skrótowo wymienię jakich artystów albumy w oryginale posiadam:

- Steczkowska, Górniak, Lipnicka & Porter, Digit All Love, Edyta Geppert, Luther Vandross, Joanna Dark, No!No!No!, Mariah Carey, Trzy Dni Później, Sofa, Plastic, Basia, Kasia Stankiewicz, Mateusz Pospieszalski, Danny Elfman, Joe Hisaishi, Shayne Ward, Nosowska, Sade, Kim Nowak, Nathalie and the Loners, Dorota Osińska.

To tak na szybkiego. jest masa płyt, które chciałbym posiadać w kolekcji i planuję zakup, ale zawsze brakuje pieniędzy.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kolekcje

Post autor: Wojtuś »

Ja zdjęć wrzucać nie będę bo moja kolekcja to grubo ponad 100 płyt więc trzeba by było dużo zdjęć zrobić. posiadam wszystkie płyty min Kayah, Natalii Kukulskiej, Kasi Kowalskiej, Beyonce, Whitney Houston, Kasi Cerekwickiej, Kasi Wilk, Dezire (łącznie z wszystkimi singlami) oraz większość płyt Christiny Aguilery, Justyny Steczkowskiej, Ani Dąbrowskiej, Kelly Clarkson i jeszcze wiele innych. Oczywiście Edyty mam wszystkie płyty i dużo singli.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, 18:06 przez Wojtuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kolekcje

Post autor: Grzegorz »

Z oryginalnych płyt to mogę powiedzieć że mam wszystkiego po trochę. Dużo Iron Maiden, Def Leppard, Wszystko Scootera (łącznie z singlami edycjami limitowanymi to jakieś 90 płyt). Wiadomo Edyta Górniak, wszystkie albumy, plus kilka rzadkich singli divy. Poza tym Nightwish dwie ostatnie płyty. Loose i The Spirit inderstuctible limited 2 cd Nelly Furtado. Ostatnie Dwa albumy Demi Lovato, Nicole Scherzinger Killer Love x 2. Billy Idol - prawie wszystkie płyty oraz kilka singli. Roxette - 4 lub 5 albumów. Scorpions - też kilka albumów (Acoustica, Pure Instinct, Best, World Wide Live). Bon Jovi - 6 albumów itd.

Ogólnie jest tego dużo, bo nie wspominam o rzeczach nie oryginalnych a przegranych z oryginału. kopia 1:1. Ale jeśli mi się coś bardzo podoba i mam kasę to jednak sięgam po oryginał. Poza tym mam niezłą kolekcję dvd. Koncerty, klipy. Ale to kopie - większość na płytach 8,5 gb. Jakieś 400 pozycji, nie liczę, zbieram :)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kolekcje

Post autor: fookmetoo »

A ja zbieram płyty Violetty Villas, prawie wszystkie mam... brak kilku singli i jednego winyla 12"...

Z EG kupiłem ostatnio pierwsze wydanie "Perły" na ebay za 11 zł...
ODPOWIEDZ