Ready for love

Sprzedam, kupię, wymienię.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Ready for love

Post autor: aduja »

No tak, kupie, oczywiscie. Czy ktos ma jakies info, gdzie kupie? 8) Jesli tak, to prosze o odp. :P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Ready for love

Post autor: Virtual Tom »

Ja bym tez kupił, może nie za 120 zlotych, ale bym kupił, tylko, że na razie chyba nie jest dostępne w żadnej formie, a szkoda, bo to jedna z najpiekniejsych piosenek jakie słyszałem
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ready for love

Post autor: B@r »

W wywiadzie w Tok Fm Edi wspomniala chyba cos o tej piosence i o ile pamietam to nie planuje jej wydac narazie na singlu?? .
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Ready for love

Post autor: aduja »

Pamietam, ze byly plany wydania tego na singlu i sprzedawania droga internetowa czy cos takiego [byla o tym mowa jeszcze na starym forum], ale what now? :|
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Ready for love

Post autor: Virtual Tom »

Ta było dokłądnie tak jak piszesz, ale sprawa ucichła i nikt nic nie wie.
A może doczekamy się nowego albumu? :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ready for love

Post autor: B@r »

Ja z tego wywiadu na temat Ready4love pamietam,ze Edyta powiedziala, ze to jest piosenka,ktoa mozna było w Jej wykonaniu usłyszec tylko raz i nie ma mozliwosci Jej usłyszeć nigdzie indziej,wiec prosi o puszczenie jej w tokfm.Cos w tym rodzaju.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ready for love

Post autor: B@r »

Skoro puścili to w radio to znaczy, że chociaż jeden nośnik CD istnieje z tą piosenką :-)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Ready for love

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

EDI POWIEDZIALA W TOK FM ZE TERAZ PUSZCZAJA PIOSENKE KTORA SPIEWALA RAZ I CHYBA JUZ WIECEJ NIKT JEJ NIE USLYSZY
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ready for love

Post autor: DeathlySilence »

Nie wiem co było mówione w TOK FM bo jeszcze nie pobrałem wszystkich części - dopiero na 3 sie zatrzymałem...
Ale na poprzednim forum pisałem o "iskierce nadziei" - ten co wie o co biega, a głównie ta osoba, która domagała sie tej iskierki - niech pusci do mnie oczko przez pw :wink:
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Ready for love

Post autor: aduja »

dyzio marzyciel pisze:.... I CHYBA JUZ WIECEJ NIKT JEJ NIE USLYSZY
Ale przeciez bylo powiedziane kiedys, ze ten 'singiel' bedzie dostepny dla zainteresowanych. :? Ze bedzie mozna go oficjalnie nabyc droga kupna.

Zreszta nie wiadomo tez, co z cisowiankowa piosenka, czy ktos cos wie? To jest tylko singiel promo lub dla wybranych, ekhmm, droga radiowych konkursow?

Mogliby chociaz na allegro jakims 'puscic', w celach, ze tak powiem, komercyjnych. :roll:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Ready for love

Post autor: DeathlySilence »

Aduja było tak powiedziane, ale najwidocznie nastąpiła zmiana planów, ostatnio u Edzi to normalne najwidoczniej :roll: przynajmniej z jednej zmienionej decyzji jestem zadowolony :P Moze kiedys 'Ready For Love' wyjdzie, ale juz nie na singlu, ale moze jako bonus do płyty lub coś w tym stylu :roll:
Co do singla "Krople chwil..." to na Alegro można było go nabyć (moze jeszcze mozna), ale cenowo jest 'impossible illogical' :wink: :lol:
Ja narazie ciesze swe uszy wersją 'Ready 4 Love" z Miss Polonii - Estratos miał podobno załączyć wersje z radia, ale najwidoczniej zmienił zdanie....
Mam tylko nadzieje, że jak nagra sobie koncercik z radia Edyta-kolędy, to tez zamieści, chyba że znów zmieni zdanie jak Nasza kochana artystka :roll: :wink: :(
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Ready for love

Post autor: Estratos »

DeathlySilence pisze:Aduja było tak powiedziane, ale najwidocznie nastąpiła zmiana planów, ostatnio u Edzi to normalne najwidoczniej :roll: przynajmniej z jednej zmienionej decyzji jestem zadowolony :P Moze kiedys 'Ready For Love' wyjdzie, ale juz nie na singlu, ale moze jako bonus do płyty lub coś w tym stylu :roll:
Co do singla "Krople chwil..." to na Alegro można było go nabyć (moze jeszcze mozna), ale cenowo jest 'impossible illogical' :wink: :lol:
Ja narazie ciesze swe uszy wersją 'Ready 4 Love" z Miss Polonii - Estratos miał podobno załączyć wersje z radia, ale najwidoczniej zmienił zdanie....
Mam tylko nadzieje, że jak nagra sobie koncercik z radia Edyta-kolędy, to tez zamieści, chyba że znów zmieni zdanie jak Nasza kochana artystka :roll: :wink: :(
Estratos sie wszystkiego wypiera! Nie mialem zamairu zmaiescic zadnej piosenki Edyt. Jestem przeciwny temu, bo wiem, ze Edyta by sobie tego nie zyczyla.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Ready for love

Post autor: ANETA »

Ja bym prosiła o ,,Krople chwil..." jeśli ktoś ma. Edytka i tak nie zarabia na tym singlu, no więc czemu nie mogą jej mieć fani ? Czemu zawsze tylko wybrana grupka ? :cry:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Ready for love

Post autor: Estratos »

Najlepiej to zrobcie z tego forum jakies forum warezowe. Oprocz mp3 beda filmy, programy, cale plyty do sciagniecia. Super bedzie :roll: :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Ready for love

Post autor: ANETA »

Estratos pisze:Najlepiej to zrobcie z tego forum jakies forum warezowe. Oprocz mp3 beda filmy, programy, cale plyty do sciagniecia. Super bedzie :roll: :roll:


Czy ktoś tu mówi i całych płytach ? Ja chcę tylko jedną piosenkę która i tak nie przyniesie Edycie rzadnych dochodów. Po to jest przecież wydana by ją ludzie słuchali
ODPOWIEDZ