Strony na które często zaglądamy

Podziel się linkiem

Miejsce na umieszcznie linków ciekawych witryn w sieci.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Strony na które często zaglądamy

Post autor: Aro »

Liczę na to, że w tym temacie podawać będziecie linki do Waszych ulubionych stron. Nie chce by tu pojawiały się linki które przed chwilą znaleźliście i Nam polecacie, ale takie adresy na które wchodzicie bardzo często i są to Wasze ulubione strony.



Ja na początek podam link do strony którą obowiązkowo przeglądam zaraz po uruchomieniu komputera. Jest to oczywiście www.onet.pl który często jest pierwszym źródłem wielu ważnych informacji. Na początku przeglądam newsy, potem ciekawostki z rozrywki, poczte.

Kolejna strona na którą wchodzę codziennie to oczywiście forum Edyty www.e-gorniak.com Niestety oficjalna strona jest daleko w tyle pod względem moich wejść w porownaniu z forum.

Na początek tyle (a będzie więcej). Ciekaw jestem jakie strony Wy odwiedzacie. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: vanity »

ja włączając kompa zaczynam od 3 portali: onet, interia i wp

potem wchodzę na pisma:
www.se.pl
www.rzeczpospolita.pl
www.gazeta.pl
www.zw.com.pl - życie warszawy
tv.onet.pl - patrzę co w tv dziś

a w poniedziałki zazwyczaj przeglądam
wprost
politykę
newsweek
gala
przekrój
przegląd
ozon

zaglądam też regularnie na:
polki.pl
wysokie obcasy w portalu gazety.pl
no i czaty ze znanymi ludzmi na 3 podstawowych portalach
realmadrid.pl - bo ciekawa jestem co tam u zizou :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Monika23 »

Mnie po wlaczeniu kompa od razu wita onet.pl i tutaj czytam newsy i to co mnie interesuje :] pozniej otwieram nasze forum,interie,vipnews.pl-lubie tam wejsc i poogladac fotki,no i poczytac co ciekawego wydarzy sie lub wydarzylo w swiecie show bizesu ;)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Aro »

A ja Was proszę o to, że jak wymieniacie strony to podajcie przy okazji link. Vanity tyle stron wymieniła, a linki tylko 4 ;)

Tak będzie nam łatwiej wchodzic. :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: DeathlySilence »

U mnie jest podobnie :wink:
Startowa => www.onet.pl Przeglądam prawie wszystko co jest na głównej (newsy/ploty/artykuły/rozrywka)...
Kolejnie wchodze kliknąć w 'brzuszek' i 'serduszko' ;)
=> www.pajacyk.pl
=> www.polskieserce.pl
Później jest forum edytowe (link zbędny) ;) - tu musze dodać, że na www.edyta.net zaglądam może raz w miesiącu, albo i rzadziej :roll:
Potem oficjalna strona Flinty Eweliny => www.flinta.art.pl a zaraz potem na tamtejsze forum :wink:
Ostatnio często goszcze tu => www.yousendit.com :D Po kilkanaście razy dziennie ;)
Od czasu do czasu zajrze na www.wp.pl - ale jedynie ze względu na poczte, którą odwiedzam tam bardzo rzadko :roll: Choć portal niczego sobie :wink:
Mam jeszcze mnóstwo stronek w ulubionych, ale zerkam do nim raz na tydzień, więc obejdzie się bez ich linków (a to głównie, strony nieoficjalne Eweliny Flinty, Edyty Górniak i inne różnotematyczne spoczywające w katalogu 'użytki') 8)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: grzechoo »

U mnie startówką jest Google. Codziennie zaglądam na strony z mp trójkami-XXXXXwwwXXXXXX - dla osób nieumiejących radzić sobie z różnego typami "syfami" nie polecam odwiedzać niektórych stron, teledyskami - www.djveryrelentless.8m.com www.eurodanceparty.com/videos www.eurodanceplayground.com oraz oczywiście te FORUM. Stronę edyta.net odwiedzam rzadziej niż kiedyś. Oprócz tego www.alcazarworld.com www.alcazar-fan.de http://alcazarnews.altervista.org
Ogólnie to jest całe mnóstwo stron, które odwiedzam co jakiś czas.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Kasia »

Ja pierwsze co widze to www.interia.pl , ale tam właściwie tylko pocztę sprawdzam.
Potem wchodze na forum Edysi i czytam posty. :D a nastęmnie na forum serialu "Córki McLeoda" http://members.lycos.co.uk/mcleodsdaughters/forum/ .

na oficjalną strone Edki wchodzę jak już naprawde mi się nudzi i nie mam co robić... :(
Czasem jeszcze zaglądne na nieoficjalną strone Edki którą zrobiła Magda :)

A czasami jak szukam jakiejś piosenki z chwytami na gitare to po prostu szuykam na interii bo różnych piosenek szukam, a na jednej stronie nie ma do wszystkich chwytów, ale np. wchodze na http://spiewnik.harcerski.pl/ - właściwie jak dla mnie najlepszy, http://www.zhr.pl/skarzysko/spiewnik/ - też fajny bo są tez inne piosenki

I jeszcze jak nie wiem jak jest jakiś chwyt to wchodzę na stronę http://kunorek.webpark.pl/chwyty.html bo tu są te które mnie interesują (jak na razie)

Acha, no i zdarza się ze wchodze na http://www.radiokolor.com.pl/na_zywo.as ... MDWVJ66CHF zebo od razu posłuchac i zeby potem zagłosować. :DDD (ostatnio to troche zaniedbuje :oops: )
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ja jako startowa mam ustawiona www.interia.pl i tak juz od lat odkad mam neta , odwiedzam regularnie nasze forum i officjalke - ktora jak juz nieraz podkreslalem i tu zrobie to poraz kolejny bardzo bardzo sie popsula jakosciowo bida na niej az piszczy ( w porownaniu do tego co bylo na poprzedniej oficjalnej) , ale stronka bez ktorej sie niemoge obejsc jako ze z zamilowania jestem plastykiem i aranzerem wnetrz jest stronka http://www.digart.pl -mnustwo dobrej sztuki zarowno obrazow , fotografii jak i poezjii szczerze polecam
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: vanity »

ArO pisze:A ja Was proszę o to, że jak wymieniacie strony to podajcie przy okazji link. Vanity tyle stron wymieniła, a linki tylko 4 n
oks :oops: ale to co wymieniłam to wydawało mi się że jest ogólnie dobrze znane, dwa - nie wiem czemu, ale linki bez www na początku - się nie podświetliły jako html.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: ANETA »

Na dobry poczatek www.onet.pl , sprawdzam co nowego (głównie w dziale - Rozrywka) , nastepnie to forum :wink: miłość do Edytki wygrywa z innymi stronami :wink:, nastepnie www.dodar.prv.pl i tamtejsze forum, www.forum.britneyspears.pl i forum Mariah http://members.lycos.co.uk/mariahpolska/forum/ . Odwiedzam tez inne strony ale te najczesciej
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Robik »

Tym, którzy kiedyś lubili Brendę z "Beverly Hills 90210", polecam stronę www.charmed.stopklatka.pl . Strona dotyczy serialu "Charmed", w którym Shannen Doherty :P do niedawna występowała.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Magda M »

jezeli chodzi o mnie to ja lece w takiej kolejnosci: FORUM, edyta.net, , www.wp.pl, www.onet.pl, www.interia.pl - gdzie sprawdzam newsy..... :P . dorzuce tu tez strone www.altavista.com gdzie szukam zazwyczaj muzyczki i czesto sie mi ona znajduje, wpisuje wykonawce i wchodze w zakladke "Mp3/audio" .... :) l
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Gabra »

Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Strony na które często zaglądamy

Post autor: Marrcino »

Fajna stronka z której mozna ściagać rożne płyty:

http://www.51mpc.com/share.htm
ODPOWIEDZ