Obrzydliwe oszczerstwa

Miejsce na umieszcznie linków ciekawych witryn w sieci.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Aro »

Trafiłem dziś na pewną bardzo kontrowersyjną stronę. Stronę która jak myślę nie powinna w ogóle funkcjonować. Znajduje się na niej "Lista żydów i osób pochodzenia żydowskiego, o oryginalnych, rodowych i zmienionych nazwiskach w Polsce".
[czyli ...kto jest kto ... w chorobliwie zażydzonej, zniewalanej i indoktrynowanej Żydpospolitej Polsce - PRL-bis ]
A na liście znajdziemy m. in.
Kamilla Baar - (aktorka)
http://www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/s ... 153&baza=1
Bogusław Bagsik - (żydowski hochsztapler i oszust, aferzysta, złodziej, okradł i zubożył Polskę na wiele [ponad 400] milionów złotych; W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia 1991 roku, dwie godziny przed zamknięciem dla nich granic kraju, obaj właściciele Art-B [Bagsik i Gąsiorowski] wyjechali do Izraela. Tam szybko uzyskali obywatelstwo, co uchroniło ich przed wysłanym za nimi międzynarodowym listem gończym, ponieważ Izrael zawsze odmawia deportacji własnych obywateli do innych krajów.
Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz - (członek PZPR od 1969, dywersant, mason, globalista, agent Sachsa i Sorrosa, główny "rabin" żydolichwy w Polsce; Od 1995 do 2000 roku był przewodniczącym Unii Wolności. Od grudnia 2000 roku jest prezesem NBP. Od 1 maja 2004 wszedł z urzędu w skład Rady Ogólnej Europejskiego Banku Centralnego;

członek globalnej organizacji "Grupa 30" założona w 1978 r. przez żyda, masona i globalistę Geoffreya Bella z iniciatywy Fundacji Rokefellera; obecnie prezydentem jest mason, żyd Alan Greenspan, prezydent Banku Centralnego Rezerw Federalnych USA)
Marek Balicki - (libertyn, polityk lewicy, zwolennik liberalizacji prawa aborcyjnego; Po 1989 był członkiem ultra lewicowego ROAD, później UD i UW; współzałożyciel Socjaldemokracji Polskiej w marcu 2004r.; W latach 1998-2001 był doradcą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.)
Piotr Bałtroczyk - (dziennikarz, poeta, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy, kpiarz)
Hanna Banaszak - (piosenkarka)
Władysław Bartoszewski - (polonofob, mason, dywersant, senator, znawca i piewca tematyki żydowskiej, minister spraw zagranicznych w postkomunistycznym rządzie Józefa Oleksego, związany z redakcją katolewackiego "Tygodnika Powszechnego" od bardzo długiego czasu, jak i filosemickiej elitki PEN-Clubu, od 1972 r., gdy Bartoszewski został sekretarzem generalnym tej organizacji;
Adam Bauman - (aktor)
http://www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/s ... 386&baza=1
Renata Beger - (posłanka na Sejm z listy Samoobrony)
Ewa Bem - (piosenkarka)
Marek Borowski - Szymon Berman - (SLD, komunista, lewicowiec, syn UBka, bratanek zbrodniarza NKWD)
k Cygan - (autor piosenek, poeta, scenarzysta, autor musicalowy, juror i organizator festiwali muzycznych.)
Piotr Fronczewski – Pinkus - (ur. w Łodzi; aktor)
Olga 'Kora' Jackowska - (piosenkarka)
Anna Maria Jopek - (piosenkarka)
Kayah - Katarzyna Rooijens, z domu Szczot (dywersant, piosenkarka)
I nazwiska wielu, wielu innych których się obraża, nazywa polonofobami. Cała lista zjaduje się tu http://www.polonica.net/ListaZydow_zmie ... zwiska.htm
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: baker »

dobrze ze Edyta jest pół-cyganką, bo pewnie też by się tu znalazła.. :lol:

niesamowite, ile ktoś musiał pracy w to włożyć.. ze też im się chciało!!!!
ale muszę przyznać, że całkiem niezle ktoś sie orientuje w naszej historii.

nic, tylko się śmiać z takiej głupoty: przez łzy..
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Estratos »

Z tym, ze Marek Borowski jest Zydem z pochodzenia, kiedys w jakims wywiadzie mowil o tym, ze jego rodzina byla zydowska. Dla mnie to nie ma zadnego znaczenia. Taki Leszek Bubel to pewnie wszedzie widzi spiski. Tak samo elektorat Radia Maryja i ks. Jankowskiego, ktory krzyczal, ze Arcybisku Goclowski tez jest Zydem :P
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: baker »

hahhahha widzieliście ze Bruno Schuzl był Żydem?? Ale żenada!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Magda M »

ja nie wiem po co ludzie drążą takie tematy, po co im taka lista, co ona zmieni! bedzie im latwiej z tym zyc? chore! Po co oni takimi głupotami sie zajmują! Co za róznica kto jest kim! Moze sam autor odnajdzie kiedys w sobie takie korzenie..... ciekawe co wtedy zrobi.... To jest psychiczne!!!!!! nie rozumiem takich ludzi... a najgorsze jest to ze znam kilku takich i jak widze jak sie nakrecaja i zaczynają wyklinać Zydów - to mnie to przeraza.... to az boli :roll: nie potrafie uwierzyc ze ludzie potrafia nienawidziec kogos kogo nie znają ot tak - bo jest Zydem... tak po prostu.... głupota ludzka nie zna granic...

a ta strona powinna byc gdzies zgłoszona.... a autor.... do lekarza isc....

grrrrrrrrrrrrrrrrr
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Estratos »

Szymon Wiesenthal tez byl!!! SZOK !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: baker »

ale tak poważnie to powiem wam, że byłam kiedyś na spotkaniu które odbywało się w ramach dialogu katolicko-żydowskiego i był tam pewnien ksiądz, który łamiącym się głosem opowiadał swoja historie:

jego rodzice, ktorzy byli Żydami, podczas wojny oddali go polskiej rodzinie na wychowanie, aby go ocalic i on sie o swoich korzeniach dowiedzial kiedy był juz kapłanem. i wiecie co - aby oddać cześć swoim rodzicom i nardowowi - obrzezał sie!!! i teraz aktywnie działa w spraiwe poprozumienia miedzy religiami. wzruszające to było. to się nazywa świadectwo!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Estratos »

magdamiecz pisze:Moze sam autor odnajdzie kiedys w sobie takie korzenie..... ciekawe co wtedy zrobi.... To jest psychiczne!!!!!!

Byl kiedys taki b. dobry film/spektakl z cyklu "Swieta Polskie" gdy taka rodzina antysemitow nagle dowiedziala sie, ze maja pochodzenie zydowskie... Jakby kiedys powtarzali to POLECAM!!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Aro »

Ale to już nie chodzi o to, że ktoś jest Żydem bo przecież nie w tym rzecz tylko o to o czym ta strona jest. Jak traktuje Żydów. Do tego są tu w opisach niektórych osób oszczerstwa: syn UBeka itp. Co za kretynizm. :?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Estratos »

ArO, nie od dzisiaj wiadomo, ze w Polsce jest cala masa debili :P
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Kasia »

Ja nie rozumie czegoś takiego... To jest głupie i tyle. Znalazł ileśtam osób z żydowskimi korzeniami, i co z tego :?: teraz co :?: bedzie chciał ich zabić za to że są żydami :?: OPrzecież oczywiste że w Polsce jest pełno osób pochodzenia żydowskiego, jak za czasów wojny to u nas pełno Zydów było. Czy jest w tym coś złego że ktoś jest Żydem :?: Sam Jezus był Żydem przeciez :roll:

Ja naprawde nie rozumie tego...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: vanity »

baker pisze:ale tak poważnie to powiem wam, że byłam kiedyś na spotkaniu które odbywało się w ramach dialogu katolicko-żydowskiego i był tam pewnien ksiądz, który łamiącym się głosem opowiadał swoja historie:

jego rodzice, ktorzy byli Żydami, podczas wojny oddali go polskiej rodzinie na wychowanie, aby go ocalic i on sie o swoich korzeniach dowiedzial kiedy był juz kapłanem. i wiecie co - aby oddać cześć swoim rodzicom i nardowowi - obrzezał sie!!! i teraz aktywnie działa w spraiwe poprozumienia miedzy religiami. wzruszające to było. to się nazywa świadectwo!
kiedyś wypowiadał się ksiądz w jakimś dokumencie. opowiadał tę samą historię. z tym że o obrzezaniu nie było. to chyba ten sam.

Kasia pisze:Ja nie rozumie czegoś takiego... To jest głupie i tyle. Znalazł ileśtam osób z żydowskimi korzeniami, i co z tego n teraz co n bedzie chciał ich zabić za to że są żydami n OPrzecież oczywiste że w Polsce jest pełno osób pochodzenia żydowskiego, jak za czasów wojny to u nas pełno Zydów było. Czy jest w tym coś złego że ktoś jest Żydem n Sam Jezus był Żydem przeciez Rolling Eyes
każdy ma kurde molo jakieś pochodzenie. nie wiem czemu się tak tych Żydów czepiają. Ale chyba największą bolączką tych ludzi jest to że Żydzi są zdolni, nie mają właśnego kraju, a w innych zajmują wysokie stanowiska. no i że niby rządzą światem i jakąś tam sektę światową mają.
jak tak dalej pójdzie to znowu będziemy się wstydzić na arenie międzynarodowej jak bodaj w 1968 roku. strasznie głupim narodem jesteśmy. tolerancji i szacunku do innych osób chyba nigdy się nie nauczymy
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: Mist »

Po prostu rece opadaja, ze mamy 2006 rok, a ludzie wciaz tacy sa glupi. Chociaz nie... to nie glupota, jak ktos jest po prostu glupi,to mozna mu to wybaczyc.
To jest czysta nienawisc.
Ten kto pisze takie oszczerstwa sam pluje sobie w twarz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Obrzydliwe oszczerstwa

Post autor: DeathlySilence »

Bla bla bla...jedna debilna stronka, a już psioczą na cały Boga Ducha winny naród...a jacy my nietolerancyjni...jacy ci Żydzi pokrzywdzeni... 8)

Po pierwsze: ten kto posiada link do takowej stronki powinien niezwłocznie poinformować odpowiednie jednostki, zamiast obruszać się na forum publicznym, jakie to 'nieładne', przy okazji rozpowszechnijąc takie bzdety...

Po drugie: twierdze, że antysemityzm jest wynikiem przewrażliwienia Żydów na swoim punkcie...wycierpieli się jako naród, nie przecze, ale ileż można wypominać historie (tak samo jest z Polakami wobec Niemców)...nie zapominajmy przeszłości, ale żyjmy przyszłością :wink:

Po trzecie: @ Michal - też pamiętam ten spektakl...obejrzałem go dwa razy...coś o spadku...korzeniach rodzinnych(chyba ze strony matki)...warunek pod jakim mogli otrzymać tenże spadek...synek kibol...wielkie nawrócenie...żydowska uroczystość (taniec)...iskra miłości miedzy 'kibolem' a Żydówką...koniec (moze nie w takiej kolejności...ale mam takie prześwity w pamięci, chyba że mówimy o dwóch różnych spektaklach)...
ODPOWIEDZ