Odcinek 2 (10.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Kogo występ w drugim odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 16 mar 2007, 11:17

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
0
Brak głosów
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
0
Brak głosów
Piotra Szwedesa (Tomek Gabriel, "Złotopolscy")
0
Brak głosów
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
18
42%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
4
9%
Marka Siudyma (poseł Biernacki, "Złotopolscy")
5
12%
Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażynka Lubicz, "Klan")
3
7%
Małgorzaty Lewińskiej (Patrycja Cwał-Wiśniewska, "Sąsiedzi")
0
Brak głosów
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
1
2%
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
5
12%
Dominiki Figurskiej (Ewa Skalska, "M jak miłość")
1
2%
Andrzeja Nejmana (Waldek Złotopolski, "Złotopolscy")
5
12%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
1
2%
 
Liczba głosów: 43

Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Monika23 »

Sa juz jakies wyniki czy cos? :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: KrzysiekF »

Zagrożeni są SZWEDES i LEWIŃSKA jedno z nich odpadnie na początku kolejnego odcinka.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2007, 23:44 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Titter »

KrzysiekF pisze:Edyta wyglądała bardzo fajnie :!: Nie czepiajcie się bo nie ma czego :-)
Ja sie nie czepiam. Wyrazam swoje zdanie.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Monika23 »

KrzysiekF pisze:Zagrożeni są SZWEDES i LEWIŃSKA jedne z nich odpadnie na początku kolejnego odcinka
Dzieki :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: grzechoo »

Titter pisze:
KrzysiekF pisze:Edyta wyglądała bardzo fajnie :!: Nie czepiajcie się bo nie ma czego :-)
Ja sie nie czepiam. Wyrazam swoje zdanie.
Ja również wyrażam tylko swoje skromne zdanie
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Marrcino »

KrzysiekF pisze:Zagrożeni są SZWEDES i LEWIŃSKA jedno z nich odpadnie na początku kolejnego odcinka.
No to bez sensu. Bo caly tydzien beda sie przygotowywali i dopiero za tydz dowiedza sie kto z nich odpadnie. :?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: KrzysiekF »

marrcino pisze:
KrzysiekF pisze:Zagrożeni są SZWEDES i LEWIŃSKA jedno z nich odpadnie na początku kolejnego odcinka.
No to bez sensu. Bo caly tydzien beda sie przygotowywali i dopiero za tydz dowiedza sie kto z nich odpadnie. :?
Pewnie się dowiedzą wcześniej i będą udawać, że niby nie wiedzą :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Piter »

Edyta wyglądała ładnie - stylizacja na grecką boginie jej pasuje.

Nie podobała mi się wypowiedź na temat Agnieszki Włodarczyk. Pamiętam, jak jeszcze 3-4 lata temu Edyta zżynała każdy ruch z Kylie, i tak ruszając się jak kłoda. A dziś, proszę, krytykuje Agnieszkę - żałosne. A tak apropos, Kylie jest nędzną wokalistką, ale nie fałszuje, stąd stwierdzenie, że Włodarczyk nie zaśpiewała "In your eyes" gorzej - nietrafione!
I mało istotne, bo chyba obie panie (Agnieszka i Edyta) sie nie lubia.

Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2007, 0:40 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: kinga »

Piter pisze:Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.
Też mi się podobala :)

Jeszcze pan Marek Siudym fajnie zaśpiewal, ale ma dopasowane utwory w miarę, pod swój glos.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Marrcino »

Piter pisze:Edyta wyglądała ładnie - stylizacja na grecką boginie jej pasuje.
Podobna tez była do tej jaka miala na koncercie Romeo i Julia. :edi:
Piter pisze:Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.
Mnie tez sie nawet podobała. Widac ze dobrze sie czuje w takich spokojnych utowrach. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Piter »

kinga pisze: Jeszcze pan Marek Siudym fajnie zaśpiewal, ale ma dopasowane utwory w miarę, pod swój glos.
No właśnie, mnie zastanawia np. kto wpadł na arcygenialny pomysł, by dać Lewińskiej do zaśpiewania "Testosteron". Albo dla Figurskiej propozycja Whitney? Co to, dowcip od jury?
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: kinga »

Piter pisze:No właśnie, mnie zastanawia np. kto wpadł na arcygenialny pomysł, by dać Lewińskiej do zaśpiewania "Testosteron". Albo dla Figurskiej propozycja Whitney? Co to, dowcip od jury?
Wątpię, że to jury ustala piosenki. Mam wrażenie, że niektóre osoby chyba specjalnie dostają takie niedopasowane utwory, Testosteron jest dla mocnego glosu, glosiska bym powiedziala, a nie dla osoby, która nie ma sily przebicia. Podobnie uważam w przypadku pani Sztuki i piosenki Bajmu.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Aro »

Edyta wyglądała pięknie. Dużo lepiej niż przed tygodniem. :) Nie podobało mi się jednak to co powiedziała o Kylie. No jak tak można? Edyta uważa się za najlepszą wokalistkę na świecie? Najpierw krytykuje Madonne, a teraz Kylie. Nawet jeśli te panie nie potrafią spiewać (ja uważam, że Kylie potrafi) to nie powinna tak mówić. Zrazi do siebie fanów tych pań. Potrzebne jej to? Ja sam bym się wkurzył na kogoś kto by powiedział, że Edyta nie potrafi spiewać więc złość fanów Kylie będzie tu uzasadniona.

Jeśli chodzi o dzisiejsze występy to oczywiście najlepiej zaspiewała Natasza, ale ja jej nie uwzględniam w głosowaniu ponieważ ona spiewa zawodowo i nie ma co porównywać jej z innymi. Mam nadzieję, że szybko wypadnie i wtedy poziom będzie wyrównany. Nie wiem czy to przez to, że Edyta jej pomagała, ale najbardziej do gustu przypadła mi dziś Edyta Herbuś.

Nie miałem Polsatu mniej więcej od 21:45 więc nie wiem jak program się skończył i nie bardzo rozumiem jak to jest z tym odpadaniem. Najmniej głosów dostał Szwedes i Lewińska? Po cholere trzymają wynik głosowania w tajemnicy cały tydzień? Przecież oni będą sie przygotowywać do występów, a na początku programu okaże sie, że odpadają. Głupie to jest.

[ Dodano: 2007-03-11, 01:32 ]
Cytaty z forum Kylie:
edyta natomiast zachowala sie jak ostatnia ku***wa!!! takl!!! tak!!! nie waham sie napisac tego slowa!!!! ostatnia zdzira!!!
"kiepska wokalista"???? ty krowo! a od kogo zebralas piosenke??? ty klepatro z koziel wolki???? zapomniala krowka jak trawke gryzla??? .... chyba zbyt n a p i e r do l i***as sie kawiorem...
scierka....naprawde....brak mi slow....i na to wszystko agusia wlodarczyk odpowiefdziala "a ja ja bardzo lubie!" i za to plus!!!!
nawet WIELKI!!!!
a edyta.....brak mi slow....upadla artystka....namiastka jurora..., wegetujaca piosenkarka....ledwo zywa mumia muzyki....ale za to 100% zdziry! gratuluje!
"Gwiazda" Edyta Górniak ośmieszyła się bo nawet w 1/100 nie jest taka jak Kylie Zbyt wysokie progi pani Edyto
edyta nie jest operowa diwa!!! i sama tez z cala pewnoscia nie spiewa wszystko jak maria callas .....ale najbardziej mnie boli to ze ta zdira jest utozsamiana w polsce z kkylie i fani 1 i 2 lubia sie wzajemnie......to naprawde jest przykre kiedy mala suczka wychodzi przed szereg i staje na czele sfory.....
edyta mnie rozczarowala i tobardzo....jestem pewny jednego nie zaglosuje nigy na zadna jej piosenke i nigdy juz nie popatrze na nia zyczliwym okiem ....i tyle
edyta przegapila szanse na kariere...wiec teraz jej podle role zostaly i frustracja...hehehe
niech se tam mowi co chce krowa....nie obchodzi mnie jej zdanie.......
Wiadomo ze gorniak juz nie cieszy sie taka popularnoscia,jak kiedys w naszym kraju.Nawet te anglojezyczne piosenki jej nie pomogly w zrobieniu kariery na zachodzie,stara si wiec jakos zaistniec inaczej,ale juz w Polsce.Mimo ze lubie "dotyk"to i tak jest ta pani dla mnie k***wą!!!!!
Biorąc udział w tym programie Edyta miała szansę poprawić trochę swój nadszarpnięty wizerunek. Oglądając dzisiejszy odcinek można powiedzieć, że chyba jej na tym nie zależy. I nie chodzi mi tu o to co powiedziała o Kylie, tylko o całokształt. Wyżywa się dzisiaj na wszystkich, poza swoją imienniczką Herbuś. Ogólnie jest dziś wredna.
:shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: vanity »

mają sporo racji, choć przyznam szczerze nie łapię o co chodzi z tą "k***ą"... złość chyba...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Aro »

Ula to poziom brukowy (głównie jednego użytkownika). Ciesze sie, że u Nas tak sie nie dyskutuje. Krytykujemy i owszem, ale nie w ten sposób...
ODPOWIEDZ