Odcinek 2 (10.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Kogo występ w drugim odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 16 mar 2007, 11:17

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
0
Brak głosów
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
0
Brak głosów
Piotra Szwedesa (Tomek Gabriel, "Złotopolscy")
0
Brak głosów
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
18
42%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
4
9%
Marka Siudyma (poseł Biernacki, "Złotopolscy")
5
12%
Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażynka Lubicz, "Klan")
3
7%
Małgorzaty Lewińskiej (Patrycja Cwał-Wiśniewska, "Sąsiedzi")
0
Brak głosów
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
1
2%
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
5
12%
Dominiki Figurskiej (Ewa Skalska, "M jak miłość")
1
2%
Andrzeja Nejmana (Waldek Złotopolski, "Złotopolscy")
5
12%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
1
2%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: vanity »

aha. nie zaglądam tam....

no to ja wstawię opinie bardziej cywilizowane z forum gazety.pl
fatalnie tendencyjna jest górniakowa; od razu widać kogo lubi, a kogo nie;
a nie mówiłam, że górniakowa jest
tendencyjna; czego ta kobieta słucha???
Całe to jury to jest do du... Czy oni posługują się jakimikolwiek kryteriami? Czy tylko własnymi sympatiami i znajomościami?
Jeden daje 1 druga 6, co to w ogóle jest??? Czy to nie miało być profesjonalne jury?
Górniakowej na słuch dzisiaj padało. Aż szkoda kobity.
w ogóle górniakowa mogłaby nie okazywać takiego zażenowania występami, przecież ci ludzie nie potrafią śpiewać, więc to
trochę niezbyt miłe tak ich kopać;
za grosz wyrozumiałości u Gorniak , w końcu też kiedyś była
amatorką co prawda utalentowaną , IMHO zaniżyła mocno ocenę Moskwy
zabrakło jej obiektywizmu
Po jego ocenie przez Jury doszłam do wniosku, że Górniakowa to kawał suki! Jego
występ najbardziej mi się podobał, między innymi, że lubie utwór ktory wykonywał
i że poprawił się od pierwszego odcinka.

Poza tym nie macie wrażenie, że Górniakowa i Zapendowska zwykle mają kompletnie
inne zdanie, mam wrażenie, że się nie lubią, a wydawało mi się że Zapednowska
szkoliła Edytę. Czy coś mi się pomieszało?
Choćby sprawa Edyty Herbuś, która znowu wykazała się brakiem głosu, Zapendowska
mówi, że piosenke zaśpiewała kiepsko, choć jest prosta jak budowa cepa, a
Górniak odwrotnie: zaśpiewała lepiej niż poprzednio, a to jest niezwykle truda
piosenka. Wogóle dytka jak zwykle wykazauje sie kapryśnością gwiazdy i wykazuje
sie kompletnym brakiem obiektywizmu. Może postawiła sobie za cel pokazać Eli, że
tez potrafi z byle beztalencia zrobić piosenkarkę.
eeetam! jest nadal piękną kobieta mimo iż latka jej przybywają. I w główce jakby
przybyło zwojów! :)
górniak może i ma glos i dobrze śpiewa ale sama nie zna się za dobrze na
ocenie merytorycznej innych, gdzie jej tam do zapedowskiej! zapędowska za to
nie próbuje śpiewać(he he),
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Aro »

To wcale nie tą aż takie złe opinie. Na forum Gazety może być dużo gorzej. :D
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Auli »

Edyta jak zawsze! REWELKA!!!!!
Jej " nowe nabytki" , robią z Edytki boginię!!! Tylko tak dalej :)

Co do Kylie.
Zgadzam sie.
Nie potrafi i inigdy nie potrafiła spiewać!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Bob »

Co do opini na temat wokalu Kylie , czy Madonny to zgadzam sie z Edyta w 100%, tylko ,ze biorąc udział w takim programie raczej zachował bym sie dyplomatycznie i przynajmniej nie waliłbym takich tekstów publicznie, narazając się fanom ubustwianych w Polsce wokalistek, zapominając jednoczesnie , że fani Edyty kochaja takze te wokalistki. /Ostatnio zaopatrzyłem sie w japońskie wersje Ray of light, True blue i Like a prayer, czekam na przesyłke/. Obie panie lubie za show , profesjonalizm w kazdym calu jesli chodzi o produkcje dvd, genialnych wspołpracowników-tancerzy, chórek , realizatorów dzwieku, bez których nie błyszczały by takim blaskiem. Dobrymi wokalistkami zwłaszcza Maggie, nigdy nie były, Kylie spiewa poprawnie, na koncertach-live wypada całkiem n iezle.
Oddałbym wszystko , żeby Edyta nagrała w całości chociaz tak dobra , taneczna płytę jak Confessions, czy produkcjie Kylie z ostatnich kilku lat .
Od Edyty nie oczekuje wyrażania opinii na temat własnych gustów , tylko rzetelnej oceny występu danego aktora jako całości, a nie oceny kroju sukni , czy wyglądu fryzury.
Wczoraj wygladała bosko, chyba najpiekniejsze wcielenie od wielu, wielu lat, moje kolezanki oglądające program razem ze mną w pracy aż zajęczały z wrażenia :edi: Nasuwa się tylko jedna mysl -Edyto-dlaczego tak tragicznie marnujesz swój czas i nie nagrywasz co najmniej jedne płyty rocznie :evil:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Michael »

Piter pisze:Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.
Moim zdaniem zmasakrowała tę piosenkę. ;( Ale o gustach się nie dyskutuje. 8)
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Invisible »

Ehhh Szczerze nie podobało mi się to w jaki sposób Edyta reagowała na niektóre występy :/ i jeszcze ten śmiech w stylu (Qrna co to było?!)... Powinna podreperować swój wizerunek, niestety ale dąży do mega katastrofy czyli zderzenia się z rzeczywistością. Chyba jest tam tylko po to żeby wyładować własną frustrację :/ na innych. To jest program rozrywkowy to ma być show, a nie coś w stylu Idola. Najwidoczniej Edzia nie wie za bardzo co to jest zabawa. Rozumiem, że wszystkim 6 pkt dawać nie musi (byłoby to chore troszeczkę) ale po co te zbędne komentarze? Bycie jurorką jakoś jej nie wychodzi, nie jest obiektywna tylko stronnicza. Jak tak dalej pójdzie znowu się to na niej odbije ehhhhh Czy ona ma w główce jeszcze rozumek?... Wyglądała cudnie, naprawdę piknie ale to chyba nie wystarczy szczerze mówiąc... :/ Nawet do końca programu nie oglądłem bo jej commenty wyprowadzały mnie z równowagi.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Michael »

Nie da się ukryć, ze Kylie, czy Madonna są cieniutkimi wokalistkami w sferze wokalu, ale nie każdy musi mieć 4 czy 5 oktaw w gardle 8) Kylie śpiewa bez rewelacji, ale poprawnie, za to daje rewelacyjne show :-) Edyta nie powinna wyrażać takich uwag publicznie. Podobnie z ocenianiem aktorów. Wie doskonale, że niektórzy z nich nie potrafią śpiewać i to słychać, ale po co w werdyktach kopać leżącego? :>
Obawiam się, że ten program pogorszy wizerunek Edyty, aczkolwiek nie wiem, czy jest jeszcze coś w tym kraju, co mogłoby jej zaszkodzić. :P Większość Polaków jej nie trawi już od 5 lat po pamiętnym dla nich wykonaniu hymnu, później była fantazyjna fotka Allana itd. Także wydaje mi się, że nawet, gdyby Edyta stanęła w tym programie na rzęsach 8P , to i tak nic by to nie zmieniło w jej wizerunku. Jedni ją podziwiają, inni nienawidzą i tak już zostanie.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2007, 10:03 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Nex »

Dołączając do dyskusji pragnę powiedzieć, że w drugim odcinku z wykonawców żeńskich najbardziej podobała mi się Marzena Sztuka (Halinka Kiepska), a z męskiej części Marek Siudym. Nataszy nie biorę pod uwagę bo ona jest z innej bajki.
Co do Edyty: Wyglądała kobieta ZJAWISKOWO!!!! Coś pięknego. Szkoda że nie pokazaji tej kiecki w pozycji stojącej. W większości ocen zgadzam się z Edytą...może tylko dałbym 3 Herbuś bo było lepiej niż ostatnio ale bez rewelacji (no i Nejmanowi nie dał bym 5). Nie potrzebny był tekst odnośnie Moskwy i jego występu, chociaż jak skończył śpiewać to sam zapytałem kumpla "co to było?". Gdyby porównać jury do tego z tańca z gwiazdami to Edyta jest Czarną Mambą, Ela Piotrem Galińskim, A Rudi - Zbyszkiem Wodeckim, jeżeli chodzi o "ostrość opinii" (przynajmniej w tym odcinku).
To co mnie zaciekawiło to rozbierzność opini Edyty i Eli. Wydawało mi się, że dzisiaj, z całym szacunkiem dla Pani Zapendowskiej, miała problemy ze słuchem. Przy niektórych słabych występach wyraźnie zawyżała ocenę. Jakoś opinie Edy ( a raczej oceny) były bardziej trafione (z wyjątkami dwoma, o których było wyżej).
A te komentarze na temat Edyty na forach innych - żenada. Edyta ciągle pozostaje tą na którą moża wieszać szmaty, psy i wylewać swoje frustracje. Mogło się nie podobać to co powiedziała o Kylie ale bez przesady.
B.I.R.
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2005, 16:11
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: B.I.R. »

Prawdę mówiąc nie dziwię się komentarzom Edyty... Na każdą trasę koncertową gwiazd formatu Kylie czy Madonny przychodzą setki tysięcy fanów po to żeby zobaczyć jak występują i posłuchać jak śpiewają.

Edyta, która najwyraźniej uważa się za nieporównywalnie lepszą, w tym czasie ogląda piosenkarzy-amatorów występujących w konkursie karaoke z piosenkami Kylie czy Madonny. Nie dziwię się, że musi być sfrustrowana ;)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: magda s »

kinga pisze:Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.

Też mi się podobala
taaa recytacja piosenki faktycznie super, no soryy ale to była masakra nikt nie potrafi zaśpiewać tej piosenki jak Anita sorryy ale to co zrobiła Ostrowska bleee:/

[ Dodano: 2007-03-11, 10:17 ]
Aro pisze: Ja sam bym się wkurzył na kogoś kto by powiedział, że Edyta nie potrafi spiewać więc złość fanów Kylie będzie tu uzasadniona.
codziennie kiedys słyszałam,że edyta nie potrafi śpiewac i zawsze mówilam gadajcie o Niej co chcecie ale nie,że nie potrafi śpiewać..broniłam Jej i już, a że Kylie nie potrafi śpiewać to prawda i Eda powiedziała sowje zdanie, poza tym mam wrażenie że Włodarczyk działa edzi na "uzębienie"

[ Dodano: 2007-03-11, 10:18 ]
Aro pisze:Jeśli chodzi o dzisiejsze występy to oczywiście najlepiej zaspiewała Natasza, ale ja jej nie uwzględniam w głosowaniu ponieważ ona spiewa zawodowo i nie ma co porównywać jej z innymi.
Edycie się średnio podobało haha aż się dziewczyna uśmiała, chyba Edi zazdrosna o nowy talnet Józefowicza :hellobaby:

[ Dodano: 2007-03-11, 10:20 ]
Aro pisze:Ciesze sie, że u Nas tak sie nie dyskutuje. Krytykujemy i owszem, ale nie w ten sposób...
bardzo dobrze powiedziane, ale czasem jak sto razy lżej coś powiemy to i tak afera wychodzi :-)

[ Dodano: 2007-03-11, 10:22 ]
marrcino pisze:Natasha sie wyroznia z nich wszystkich. Umie spiewac calkiem dobrze i tanczy tez fajnie. Do tego jest giętka, elastyczna i bardzo seksowna.
to może do cyrku ją??? :-D :hellobaby: :lol: jak to Edi powiedziała ładny szpagat :wink2:

[ Dodano: 2007-03-11, 10:27 ]
powiem coś o samej Edi wygladzie na razie, sukienka to ta z sesji zdjęciowej dla Gali(gwiazdy fundacji Polsat) sukienkajak najbardziej na tak ,fryzurka hmm mam mieszane uczucia...makijaz ładny też,ale do cholery czy te styliski-pseudo (jak już parę razy miałąm okazje sie przekonać)nie wiedzą ,że jak jest już strony dekolt w tym przypadku ten mega słoń na szyjce Edzi to już te kolczyki nie pasuja tez giganty???włosy jak kopiec kreta do tego te wielkie kolczyki i przykuwający wzrok dekolt!!za dużo tego NIE NIe NIe!!!nie wiedziałam na co mam patrzeć...ale ogólnie na plus w porównaniu z zeszłym tygodniem!

[ Dodano: 2007-03-11, 10:30 ]
co do ocen, to mi nie przeszkadzały niech będzie wredna , na Niej się wyzywali to teraz Edi kolej a co tam, niesprawiedliwie natomiast oceniła Nejmana i Kiepską , kurde 5pkt??Niby Beata Kozidrak to ulubiona piosenkara Edi, Sztuka masakruje tą piosenke do nieprzytomności, mówię do chłopaka:ale Edyta ją zdjedzie a tu co???4pkt :shock:
Nejman ble ble ble bleeeeeeeeeeeee,ale coż dzidizus mu sie urodził 5pkt :shock: :x

[ Dodano: 2007-03-11, 10:32 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11, 10:34 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11, 10:37 ]
baker pisze:potem sie okazalo, ze Hania Stach powalala talentem w idolu, czy
hahahahahahahhahahahah dobre dobre hahahahah hania Stach powala ciekawe:/

[ Dodano: 2007-03-11, 10:51 ]
Edytka? Masakra! Sama spiewac nie umie a innych ocenia i krytykuje... »

okropna kobieta
pani edyto niech pani sie sama najpierw nauczy śpiewać a póżniej...
komenatrzy więcje na www.jakonispiewaja.wp.pl
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Monika23 »

Aro pisze:Po cholere trzymają wynik głosowania w tajemnicy cały tydzień?
... zeby wyzlopac troche kasy od naiwnych, ktorzy beda glosowac przez caly tydzien :wink2:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: KrzysiekF »

Michael pisze:
Piter pisze:Z wystepow w tym programie najbardziej podobala mi sie Ostrowska-Krolikowska. Piekna interpretacja.
Moim zdaniem zmasakrowała tę piosenkę. ;( Ale o gustach się nie dyskutuje. 8)
Zmasakrowała i to strasznie.... :-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Marrcino »

magda s pisze:kolej a co tam, niesprawiedliwie natomiast oceniła Nejmana i Kiepską , kurde 5pkt??
Kiepskiej nie słyszałem ale Nejman zaspiewał bardzo dobrze wedlug mnie i 5pkt mu sie nalezalo. :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Piter »

KrzysiekF pisze:
Michael pisze: Moim zdaniem zmasakrowała tę piosenkę. ;( Ale o gustach się nie dyskutuje. 8)
Zmasakrowała i to strasznie.... :-)
Technicznie - owszem - było beznadziejnie. Grażynka Rysiowa śpiewać nie umie. Ale mi spodobała się ta ciepła interpretacja, przeurocza. I oczywiście, faktem jest, że nikt tej piosenki nie śpiewa tak wspaniale jak Anita. Ale myślę, że Grażynka Rysiowa się obroniła tym wspomnianym ciepłem właśnie.

Nie zgadzam się z opinią, że Edyta nie powinna mówić głośno, co myśli o innych wokalistkach. Niby dlaczego? Jest jakaś upośledzona, pozbawiona prawa do swobodnej wypowiedzi? Skoro nam tu wolno, ba, głupkom internautom wolno oceniać, to czemu ona - profesjonalna wokalistka - nie powinna tego robić?

I po co niby ona ma walczyć o sympatię telewidzów? I tak nikt z sympatii do osoby Górniak jej płyty nie zakupi. W przypadku artystki takiej jak Edyta nie liczy się to, co mówi, tylko to co tworzy. A jeśli ktoś nie rozumie jej twórczości, jeśli z żalu za negatywne opinie trzaska w Górniak piorunami, pisze, że Górniak śpiewać nie umie - trudno. Nie trzeba się przejmować.
Twitti
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 27 lut 2006, 17:00
Lokalizacja: z dalekaaa

Re: Odcinek 2 (10.03.2007r)

Post autor: Twitti »

;( Dziwna jest Pani Ela z jury (juz o Edycie wszystko co mialam napisac napisano) Jakos nie miala wczoraj refleksu....Bylo trzeba ja wolac za kazdym razem :shock:
ODPOWIEDZ