Odcinek 4 (24.03.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w czwartym odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 31 mar 2007, 2:19

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
0
Brak głosów
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
0
Brak głosów
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
14
32%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
1
2%
Marka Siudyma (poseł Biernacki, "Złotopolscy")
1
2%
Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażynka Lubicz, "Klan")
2
5%
Małgorzaty Lewińskiej (Patrycja Cwał-Wiśniewska, "Sąsiedzi")
1
2%
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
2
5%
Andrzeja Nejmana (Waldek Złotopolski, "Złotopolscy")
2
5%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
21
48%
 
Liczba głosów: 44

magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: magda s »

Marcin A. pisze:Chetnie bym Ją zobaczył z grzywką taką,jak w programie JESTEM JAKI JESTEM , gdy gosciła u Wisniewskiego...
tak mi sie skojarzyło,że podobnie teraz Nelly Furtado wygląda:]czyli fajnie wtedy Edzi było,ale teraz to już rozpuszczonym włoskom u Edyty mówię NIE!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: B@r »

magda s pisze:ja nie czekam o wiele bardziej dostojniej wygląda w kokach takim jak dzisaj jej super naprawdę , pokazuję Jej piękna szlachetną twarz, a takie "stronki" rozpuszczone to dziękuję ale po domu moze sobie tak chodzić.
Ale to nie jest uroczysta gala tylko program rozrywkowy. Jesli się ma szlachetną twarz to zadna fryzura tego nie ukryje. I te rozpuszczone strąki jak to okreslilas tez. ;)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: kinga »

magda s pisze:ale,że co??że wolę Edytę w upiętych włosach bo jej ładną twarz widać??bo nie rozumiem
Nie Magda, każdy ma swój gust, Ty wolisz Edi w upiętych, ja w rozpuszczonych a jeszcze ktoś inny w rudych. Mnie tylko chodzi o to, jak to napisalaś "że tak to sobie po domu może chodzić"... hmm... Nie wiem, czy Tobie byloby milo, gdyby Ci ktoś powiedzial, że w tym czy tamtym swetrze to sobie możesz chodzić po domu, bo się nie nadaje do pokazywania ludziom (w domyśle). Taki wlaśnie jest wydźwięk Twojego postu w moim odczuciu. Tylko tyle.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: magda s »

to przepraszam,że to tak zabrzmiało, nie chciałam urazić Edi na pewno bo przecież Jej wygląd mnie powala(pozytywnie) , ogólnie nie lubie kobiet w pewnym wieku w rozpuszcoznych włosach, Kayah np irytuje mnie tym bardzo
w każdym razie Edi ciekawie dzis wylądała 1 kolczyk , dziwny kapelusik i buty ala Pamela :) ale ogólnie bardzo ładnie, a mamę moją zauroczył właśnie kok Edyty i uśmiech dziś wyjątkowo nienaburmusozna twarzyczka:)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Marcin A. »

Kingo powinnaś dostac OFF TOPIC za te wypowiedź, która nie dotyczy programu Jak oni spiewają. :P :wink2:
Mnie tam sie podoba, że Edka umie w tym programie wykazac pewien dystans do samej siebie, o czym swiadcza między innymi wypowiedzi o hymnie....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Magda M »

magda s pisze:ale,że co??że wolę Edytę w upiętych włosach bo jej ładną twarz widać??bo nie rozumiem
Kindze chodzilo o sposob w jaki napisalas o tym ze po domu to "może" sobie chodzic w rozpuszczonych włosach... Też wole Edyte w spietych włosch ale .. nie traktujmy Edyty jak jakieś rzeczy :roll:

[ Dodano: 2007-03-25, 00:14 ]
Marcin A. pisze:Mnie tam sie podoba, że Edka umie w tym programie wykazac pewien dystans do samej siebie, o czym swiadcza między innymi wypowiedzi o hymnie....
a co powiedziala o hymnie?? Bo tez przegapiłam :oops:

[ Dodano: 2007-03-25, 00:15 ]
oo Kinga juz odpisała ;] wiedzialam że o to chodzilo :d
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Aro »

a co powiedziala o hymnie?? Bo tez przegapiłam
Powiedziała Płoszajskiemu, ze jemu hymn wyszedłby na pewno gorzej. (jakoś tak) :P
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: magda s »

i nawet się ludzie śmieli z tym hymnem,ale prawda jest taka,że teraz 3/4 narodu pamieta edytę jak to źle zaśpiewała hymn według ich-znawców swietnie edyta dzis to powiedizała ahahaahh
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Aro »

Małe podsumowanie Naszego głosowania z ubiegłego tygodnia:

Natasza Urbańska 39%
Agnieszka Włodarczyk 33%
Małgorzata Ostrowska-Królikowska 6%
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: princess_edyta »

A mi sie edyta w grzywce nie podoba bo pogrubia jej twarz...proste roupuszczone albo na bok upiete wlosy ... :edi:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: vanity »

niezbyt mi się wizualnie podobała, znowu "coś' na głowie..... jakies skojarzenia z pogrzebem miałam..... ale za to makijaż ostatnio ma ładny
lepiej oceniała niż poprzednio, bardziej równo z Elą, choć bywały momenty że Edka mówiła "lepiej niż tydzień temu" a oceniała gorzej niż tydzień temu. ale tak to jest jak się ma faworytów i ocenia według nie wiadomo czego....
generalnie nie za bardzo mi się podobają przypomnienia i odzywki z ciążami, hymnami, mężami, bo wygląda to jakby miałobyć luzem ale chyba nie jest skoro się ciągle do tego wraca, czasami odnosiłam wrażenie że sobie odpowiedzi wcześniej przygotowała, by niby było śmiesznie...
ekipa wykonawców - tych najlepszych - od początku ta sama: Urbańska, SIudym no i Włodarczyk.
Cichopek - ona mnie zabija, te pytania.... te teksty.....
coraz bardziej rozwijają kącik "krewnych i przyjaciół". w kążdym odcinku mówią to samo.... niedobrze mi....

no i jest jescze coś na co zwróciłam uwagę. wykonawca śpiewa, a jury ma go po lewej stronie. wydaje mi się że by nie dostać skrętu szyi patrzą na monitory..... koniec pieśni a podłoga z jury robi parę metrów i nagle tylko do oceny jury jest zwrócone ku wykonawcy.... dla mnie to dziwne.....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Kamui Shiro »

kinga pisze:
magda s pisze:ale,że co??że wolę Edytę w upiętych włosach bo jej ładną twarz widać??bo nie rozumiem
Nie Magda, każdy ma swój gust, Ty wolisz Edi w upiętych, ja w rozpuszczonych a jeszcze ktoś inny w rudych. Mnie tylko chodzi o to, jak to napisalaś "że tak to sobie po domu może chodzić"... hmm... Nie wiem, czy Tobie byloby milo, gdyby Ci ktoś powiedzial, że w tym czy tamtym swetrze to sobie możesz chodzić po domu, bo się nie nadaje do pokazywania ludziom (w domyśle). Taki wlaśnie jest wydźwięk Twojego postu w moim odczuciu. Tylko tyle.
Słusznie powiedziane. Dobrze, że Edyta nie idzie w ślady zachodnich gwiazd, goląc się na łyso, bo zapewne niektórzy chcieliby ją uwiązaną do kaloryfera w piwnicy , dopóki "nie zmieniłaby tej paskudnej fryzury" xD Edyta mi się podoba także w rozpuszczonych włosach, prawdziwej Urody nie zmniejsza uczesanie, ubranie ani nic takiego.

Obejrzałem dzisiaj sam początek tego programu, gdyż wreszcie miałem w sobotni wieczór dostęp do telewizji :) Jednak poprzestałem tylko na jednym występie niejakiego Andrzeja. Gdyby to leciało na TVP, to bym cały program obejrzał, ale nie mam cierpliwości do przerywników reklamowych ani czasu na siedzenie przy TV do 22.05, a nie kocham Edi aż tak, żeby dla paru jej komentarzy znosić kolejnego idolastego przyjemniaczka, który ledwo z siebie wyciąga "Feel", i tuzin jemu podobnych przyszłych "gwiazd" ;)

*patrzy* Aha, to są aktorzy z seriali. Aaa, no to nic dziwnego, że ledwo wyrabiają niektórzy xD Szkoda, że nie obejrzałem do końca więc, bo chętnie bym zobaczył popisy wokalne Kiepskiej mamy albo Sary ;)

co do Kasi Cichy Chłopek, to dla mnie ta kobita jest tak bez wyrazu, że nawet nie wiem, która to :P choć nasze media tak uparcie ją lansują
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Schooffik »

I ja coś od siebie dorzucę :)

Najpierw kilka słów o Edycie.
Strasznie, ale to strasznie irytowało mnie to coś, co Jej na głowie sterczało ;) Ale mniejsza o ten dziwny kapelusz... Bardzo podobał mi się makijaż, który nam wczoraj zaprezentowała. Naprawdę świetny. Ubrana też całkiem fajnie. Ogółem rzecz ujmując wyglądała jak zawsze cudownie :P Widzę, że niektórych tutaj drażnią docinki Edyty, znajdujące odniesienie w tym co się o Niej mówi. A mnie to po prostu śmieszy. Fajnie, że mówi o tym z takim luzem i bez krępacji, a co najważniejsze z uśmiechem na ustach. Podobało mi się jak odpowiedziała Dodzie, na Jej jakże... zabawną ripostę. Cóż mogę więcej dodać... Oceniała w miarę sprawiedliwie. Jednym słowem po prostu super.


-Natasza Urbańska - Genialna wersja prawdziwego przeboju. Pomysłowa i oryginalna interpretacja. A co najważniejsze, za co podziwiam Nataszkę... poradziła sobie bez chóru, co do łatwych rzeczy nie należy. Przy okazji zaprezentowała nam to jak fajnie potrafi się ruszać. Dla mnie Natasza jest najlepsza w tym wyścigu o ten diamentowy, czy jak mu tam, mikrofon.
-Agnieszka Włodarczyk - Coś mi jakoś te kontakty między Agą, a Edytką niezdrowo wyglądają. Jakby wymuszone uśmiechy i ciepłe, miłe słówka. Nie wiem... w każdym razie pięknie zaśpiewała i życzę Jej jak najlepiej :)

Tyle ode mnie. Może przy okazji kolejnego odcinka będę w stanie bardziej się rozpisać. Pozdrawiam Was gorąco. Gosia :)
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 17:48 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Odcinek 4 (24.03.2007r.)

Post autor: Virtual Tom »

Aro pisze:Natasza Urbańska
Powinni tego zabronić :hellobaby:

Wczoraj przypadkiem trafiłem na chwilke na odcinek 4 i mignęła mi przed oczami Edyta z kosmodromem na głowie :D
ODPOWIEDZ