Odcinek 6 (14.04.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w szóstym odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 20 kwie 2007, 11:40

Włodzimierza Matuszaka (ksiądz Antoni, "Plebania")
1
3%
Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
1
3%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
10
29%
Marzeny Sztuki (Halina Kiepska, "Świat według Kiepskich")
1
3%
Marka Siudyma (poseł Biernacki, "Złotopolscy")
3
9%
Łukasza Płoszajskiego (Artur Kulczycki, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
2
6%
Andrzeja Nejmana (Waldek Złotopolski, "Złotopolscy")
4
11%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
13
37%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: KrzysiekF »

kinga pisze:Edytka jak dla mnie dzisiaj wyglądała najpiękniej ze wszystkich odcinków :shock: :)
Podzielam Twoją opinię, nie była przestylizowana :) Poprostu jak motyl wiosenny, fryzurka , makijaż. To wszystko tworzyło fajną całość , aż się chciało gały wlepiać w ekran ;d

[ Dodano: 2007-04-14, 22:49 ]
DYZIO_MARZYCIEL pisze:
KrzysiekF pisze:Nie wierzę , że POLSAT nie moderuje smsów...nie wiem czy widzieliście na pasku typu EDYTO TY CHAMICO!
pewnie moderatorem jest Doda :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Z CHAMICĄ było przegięcie, jak to sobie Edyta obejrzy to niezłą rewolucję zrobi w Polsacie :d
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 22:53 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Marcin A. »

Moskwa rzeczywiscie fajnie wystapił.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 22:57 przez Marcin A., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 17:59 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Titter »

Ten Ploszajski to dla mnie taki pajac, dziwadlo z czubem na glowie.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: pijej1 »

dla mnie przegięta #CIACH#! co prawda sam jestem z branży ale to jak on sie nsi to przegięcie! fuj i wstyd



------------------------
pijej1, uważaj ze slowami! :evil:

kinga
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 23:00 przez pijej1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: KrzysiekF »

pijej1 pisze:dla mnie przegięta gej! co prawda sam jestem z branży ale to jak on sie nsi to przegięcie! fuj i wstyd
Nie pierwszy nie ostatni w showbiznesie :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Piter »

Mam pytanie, kogo Edyta dziś najbardziej zjechała, a kogo pochwaliła (także punktami), i jak Ela oceniała?
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Schooffik »

To teraz moja kolej :)
Klikam sobie pilocikiem na Polsat, czekam nieco znużona na kolejną... dziwaczną kreację naszej Edytki i co widzę? Świetny, lekki, wiosenny styl. I taką Cię Edytko kocham najbardziej. Wyglądała naprawdę fantastycznie. Fryzurka i makijaż bardzo trafnie dopasowany do ubioru. Całość, ogółem rzecz ujmując prezentowała się naprawdę rewelacyjnie.
Podobało mi się to, że Pani Ela wspomniała o "durnej piosence". Ej... taki klub to nie jest głupi pomysł :D
Edyta oceniała dzisiaj... całkiem sprawiedliwie, choć przyznam szczerze, że panu Moskwie obniżyłabym nieco noty, ale w końcu ja się na tym nie znam... Jeżdżę konno i to mi wystarczy :) Śpiewać nie muszę.
Moją faworytką od samego początku "Jak oni śpiewają" jest piękna, ale ostatnio nieco... mało naturalna Natasza Urbańska. Faktycznie śpiewa najlepiej, bo najczyściej, ale... umówmy się... Ona to robi na co dzień. Zaraz po Nataszy mocno trzymam kciuki za Agnieszkę Włodarczyk. Dzisiaj co prawda na kolana mnie nie powaliła, ale jej interpretacja utworu "Co mi panie dasz"... cudo. Może po prostu repertuar Czesława Niemena nie za bardzo pasuje do Agnieszki, ale... było przyzwoicie.
Dobra... To chyba tyle ode mnie. Ogółem rzecz ujmując dzisiejszy program zaskoczył mnie kilkakrotnie. W aspekcie Edyta Górniak bardzo pozytywnie, w aspekcie Marek Siudym, Agnieszka Włodarczyk mniej przychylnie.
Dosyć kazania. Idę sobie :P Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: grzechoo »

Piter pisze:Mam pytanie, kogo Edyta dziś najbardziej zjechała, a kogo pochwaliła (także punktami), i jak Ela oceniała?
Łaskawi dzis byli w sumie. Matuszak dostał od wszystkich jurorów (oprócz Ostrowskiej bo ta każdemu dawała 6) najmniej punktów. Edi pochwaliła Nataszę , bo dzis była taneczna piosenka i taniec był uzasadniony więc nie miała sie do czego przyczepic. Siudym się spodobał - ta chrypa w głosie, do Agnieszki było troszkę uwag. Ogólnie to Ela i Edi mówiły, że Ci najsłabsi do tej pory dzis jakos wypadli całkiem całkiem a z kolei Ci lepsi dzis gorzej, były nieczystosci. O dziwo Moskwa i Płoszajski otrzymali niezłe noty. Edytka dostała dziś od Edytki tylko 3,5 punkta, słabo a musze przynać że jej dzisiejszy występ był niezły, no ale niewiadomo czym się Edyta kierowałą, może nie lubi Kasi Klich albo tej piosenki,a może co juz DS zauważył artykuł w Ii miał coś z tym wspólnego.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Aro »

Edyta piękna. Mam nadzieję, że teraz będą częściej pokazywać urywki tego programu w zwiastunach. Jak na razie cały czas widze ten straszny kapelusik. 8P Nasza gwiazda nie zaliczyła tym razem żadnych wpadek. Sam program był wyjątkowo nudny. Nikt mnie nie powalił swoim wykonaniem. Włodarczyk też zaśpiewała tak sobie. W ankiecie zagłosowałem własnie na nią, ale nie czuje tego co czułem po jej występach w poprzednich programach. Licze na to, że za tydzień piosenkę Maryli wykona dużo lepiej.

A i jeszcze dodam, ze podobało mi sie dziś podejście Ostrowskiej do oceniania występów. Dawała wszystkim 6 na luzie. Nie to co Lewińska ostatnio.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Marek »

Wizualnie Edyta prezentowała się tak jak najbardziej mi się podoba /czasy Perły/ - zwiewnie, kobieco i seksownie 8) Zaskoczyła mnie dziś Jej ocena dla Agnieszki! Mnie jej występ bardzo się podobał, dziewczyna ma talent, a emocje podczas jej występu udzielają się /przynajmniej mi/.
Herbuś, w końcu dostała od EG takie noty na jakie zasłużyła...
Najbardziej nie cierpię Płoszańskiego! Chłopak fałszuje, jak śpiewa muszę ściszyć tv :lol: , niestety nie wytrzymuje tych jego nieczystych dźwięków... :zly:
Oddałem głos na Agnieszkę i Nataszę.
Pozdro.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: pijej1 »

my akurat z moim mężczyzną uważamy że lewińska okazała się jakby tu dyplomatycznie to ująć osobą bardzo nie fair w stosunku do swoich kolegów aktorów bo taka ich rola aby dawać otuchy kolegom i oceniac ich w taki sposób jak ostrowska i inni występujący wcześniej aktorzy. a już odanie jokera przez lewinską temu nejmanowi to już szczyt wszsystkiego. królikowska pokazała ze jest naprawde cudowną osobą i koleżenską i podoba mi się tradycja wręcania jokera osobie nominowanej wspólnie wraz z odchodzącą osobą.
jeszcze raz pochwalę fryzurę edyty cud miód palce lizać i trzymam kciuki za włodarczyk - dobrej nocki pa
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Michael »

Image Edyty - greatowy! big:D Wygladala bardzo kobieco i dziewczęco :jol:
Nie podobały mi się dzisiaj oceny jury - w wielu miejscach były nieadekwatne do występu :/ Generalnie nikt mnie dzisiaj nie powalił swoim występem. :/ Nawet Agnieszka wypadła średnio na tle swoich wcześniejszych występów. 8) Kiedy na koniec zaśpiewała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, o mało nie doznałem uszczerbku na słuchu ;(
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 23:55 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: Robik »

Edyta z programu na program wygląda coraz piękniej :P . Powinna używaj jak najmniej makeup'u, bo wtedy wygląda o wiele młodziej, tak jak było widać w dzisiejszym odcinku.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 6 (14.04.2007r.)

Post autor: tomiks78 »

Teraz ja dodam dwa grosze :D
Mnie wczorajszy program nie powalił, wg mnie był najnudniejszy ze wszystkich. Wykonania artystów też nie były rewelacyjne. Ja od początku jestem za Włodarczyk, ale wczoraj też mnie zawiodła(może dlatego, że nie przepadam za tą piosenką). Dużym zaskoczeniem, pozytywnym, był dla mnie występ Nejmana. Z naprawdę D U R N E J piosenki zrobił coś fajnego. Jego wersja tej piosenki była 100 razy lepsza od oryginału. Wielki Plus dla Niego , za to.
A co do Edki, to faktycznie z programu, na program wygląda coraz piękniej. Aż trudno oderwać oczy od ekranu :D Oby tak dalej!
Moim zdaniem, w każdym odcinku, powinna wystepować jeszcze jakaś gwiazda. Brakuje mi tego w tym programie. Napewno poprawiło by to oglądalność i chętniej by się czekało do końca programu.
ODPOWIEDZ