Odcinek 11 (19.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 11 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 25 maja 2007, 23:51

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
3
9%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
16
46%
Edyty Herbuś (Ula, "Na Wspólnej")
1
3%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
15
43%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: vanity »

Michael pisze:Czyżby zmieniały się trendy i dzisiejsi nastolatkowie zapragnęli ambitniejszej muzyki niż ta serwowana przez Elektrodę?
mnie się wydaje, że z nastolatkami jest tak: jak zaczynają słuchać muzyki wogóle (w sensie zaczynają się pierwsi idole) to zazwyczaj słuchają topowych wykonawców, a potem zaczynają dostrzegać inne gatunki, wykonawców.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

vanity pisze:mnie się wydaje, że z nastolatkami jest tak: jak zaczynają słuchać muzyki wogóle (w sensie zaczynają się pierwsi idole) to zazwyczaj słuchają topowych wykonawców, a potem zaczynają dostrzegać inne gatunki, wykonawców.
A ja wam powiem jako nastolatka. Że do niedawna słuchałam i nadal slucham muzyki poważnej. Dody kiedyś lubilam tylko jedną piosenkę nie pamiętam już jaką nawet :lol3: A aktualnie kocham Edytki głos i wogóle Ją lubię naprawdę. Chociaż jej nie znam...a szkoda... :( :beczy: Ja bardzo lubię śpiewać i wiele bym dala żeby chociaż w polowie być tak jak Edi.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: grzechoo »

vanity pisze:mnie się wydaje, że z nastolatkami jest tak: jak zaczynają słuchać muzyki wogóle (w sensie zaczynają się pierwsi idole) to zazwyczaj słuchają topowych wykonawców, a potem zaczynają dostrzegać inne gatunki, wykonawców.
He he coś w tym jest. Pamietam że jako dziecko czekałem z niecierpliwościa na kązdy kolejny odcinek Koncertu Życzeń, co prawda przewaznie w kółko to samo puszczali, ale to wtedy zaczęła sie moja przygoda z muzyką, po dzień dzisiejszy kocham Kylie i Kim Wilde, a ostatnio coraz częsciej wracam do muzyki lat 80tych.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 11 (19.05.2007)

Post autor: kinga »

Ekhm ekhm... 11. odcinek :> Pamiętamy? :)
ODPOWIEDZ