Odcinek 12 (26.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 01 cze 2007, 11:26

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
4
17%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
17
71%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
3
13%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: B@r »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Edyta powiedziała do Nataszy ''i właśnie o to Mi chodziło''
Dziękuję bardzo :kiss3:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Marrcino »

Pudel sie czepia:
Niemiłe zachowanie Edyty Górniak nie zasługuje na powtórkę? Ciekawe, dlaczego nie wycięto go przy pierwszej emisji...

Wczoraj Polsat wyemitował powtórkę sobotniego odcinka Jak ONI śpiewają. Zastanowiło nas, czemu wycięto fragment z niemiłym komentarzem Edyty Górniak. Przypomnijmy - Agnieszka Włodarczyk nie wiedząc o szykowanej przez producentów niespodziance, zaczęła śpiewać piosenkę dla mamy - Cudownych rodziców mam. W połowie refernu na scenę zaczęła wchodzić jej mama i to sprawiło, że Włodarczyk załamał się głos i przestała śpiewać.

Kiedy doszło do ocen jury i wypowiedzi Edyty, wszyscy zamarli. Edyta Górniak powiedziała szorstko i wyniośle, że tak naprawdę nie ma czego oceniać. Wywołało to żywą reakcję publiczności: gwizdy i okrzyki sprzeciwu.

Co ciekawe - same gwizdy w powtórce słychać. Zwraca to uwagę, bo ktoś, kto nie oglądał programu w sobotę, nie wie, dlaczego nagle się pojawiają.

Rudi Szubert i Elżbieta Zapendowska zachowali się jak należy. Był to bardzo emocjonalny występ i nie wypadało krytykować go tak oschle, jak zrobiła to Górniak.

Dlaczego Polsat postanowił to teraz wyciąć? Zapewne na prośbę Edyty, bojącej się o swój wizerunek. Całkiem niepotrzebnie. I tak wszyscy już wiedzą, że jest niesympatyczna i wyniosła. Pomyślcie jednak - ile niemiłych wypowiedzi Edyty zostało wyciętych do tej pory. Pozostawienie tego było prawdopodobnie tylko wpadką montażysty.
8P

[ Dodano: 2007-05-28, 10:24 ]
Zachowanie Edyty po wykonaniu przez Urbańską piosenki "Who Wants To Live Forever" pokazało, że plotki o niechęci piosenkarki do Nataszy są nieprawdziwe i bezpodstawne. Mało tego, okazało się, że żaden z uczestników programu "Jak Oni śpiewają" tak bardzo nie wzruszył Górniak, jak Natasza.

Półfinałowy odcinek polsatowskiego show nie zapowiadał się dla Urbańskiej najlepiej. Aktorka była nominowana do odpadnięcia z programu, a do tego jeszcze zachorowała, przez co miała poważne problemy z głosem. Całe szczęście widzowie ostatecznie zdecydowali, że Natasza powinna zostać w programie i walczyć dalej o główną nagrodę, jaką jest nagranie solowej płyty. Z programem pożegnała się natomiast Edyta Herbuś, która w półfinałowym odcinku zasiadła w jury obok swojej ulubienicy Eli Zapendowskiej.

Tuż po werdykcie publiczności, na scenę wkroczyła Natasza i wyśpiewała wielki przebój zespołu Queen "Who Wants To Live Forever". Naszym zdaniem aktorka wyśmienicie poradziła sobie z "udźwignięciem" tej trudnej piosenki i słusznie została pochwalona przez jurorów programu. Edyta Górniak, poproszona przez Krzysztofa Ibisza o ocenę występu Nataszy, nic nie powiedziała, tylko spontanicznie wstała i pobiegła ze łzami w oczach przytulić Urbańską (autentycznie się wzruszyliśmy).

(...)

Na zakończenie, wyjątkowo nie zacytujemy Kasi Cichopek, a skupimy się na Edycie Górniak. Piosenkarka bowiem po występie Roberta Moskwy (ze łzami w oczach zaśpiewał piosenkę "Nie ma jak u mamy") powiedziała:

Mam nadzieję, że nasz synek będzie miał takie światełko w oczach.


Naprawdę nie wiedzieliśmy, że Moskwa i Górniak mają się ku sobie, a ich związek tak daleko zaszedł. A może po prostu Górniak była tak przejęta występem, że się przejęzyczyła? Niecierpliwie czekamy na rozwój sytuacji.
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,4181895.html
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Mi sie zdaje że powiedziałą jej "dziękuję ci bardzo" No chyba jakoś tak ?:)

[ Dodano: 2007-05-28, 12:39 ]
marrcino pisze:Na zakończenie, wyjątkowo nie zacytujemy Kasi Cichopek, a skupimy się na Edycie Górniak. Piosenkarka bowiem po występie Roberta Moskwy (ze łzami w oczach zaśpiewał piosenkę "Nie ma jak u mamy") powiedziała:

Mam nadzieję, że nasz synek będzie miał takie światełko w oczach.


Naprawdę nie wiedzieliśmy, że Moskwa i Górniak mają się ku sobie, a ich związek tak daleko zaszedł. A może po prostu Górniak była tak przejęta występem, że się przejęzyczyła? Niecierpliwie czekamy na rozwój sytuacji.
Mówiłam żę to tak zabrzmialo zanim ten artykul zobaczylam :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: Możecie zobaczyć w jakimś poście to napisałam hehe :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

Nie lubie Pudelka za ich debilne i złośliwe komentarze, ale tym razem wyjątkowo zgadzam się z tym co napisali. :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ej ja nie wiem ale chyba czegoś nie uslyszalam co Edka powiedziala po występie Agi w piosence "Cudownych rodziców mam"???????? bo już mnie zgłuptaczylo calkowicie :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

GosiaczeQ klilka postów wycześniej zamieściłem link do występu Agi.


Przedwczorajszy JOS oglądało 3 732 516 widzów. To o około 200 tysięcy mniej niż przed tygodniem.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Acha spoko ale raczej sobie tego nie posłucham :( bo mi sie coś z głosem dzieje :(
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: tomiks78 »

Aro pisze:GosiaczeQ klilka postów wycześniej zamieściłem link do występu Agi.


Przedwczorajszy JOS oglądało 3 732 516 widzów. To o około 200 tysięcy mniej niż przed tygodniem.
To kiepsko, jak na półfinał takiego programu. Ale może to przez Świry na Dwójce :lol3: Sam przełączałem w czasie reklam :-)
Myślę, że Finał będzie lepszy, ale chyba i tak bez rewelacji.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

To nie jest kiepski wynik. Duzo ludzi w sobotnie wieczory jest poza domem. Zwłaszcza jeśli za oknem jest taka ładna pogoda. Od kwietnia większość programów notuje spadek oglądalności. Na przykład w lutym Teleexpress ogląda ok 7 mln widzów, a w tej chwili już tylko 3,9 mln. Takie róznice są co roku. JOS jest drugim najchętniej oglądanym programem Polsatu w ubiegłym tygodniu. Pierwsze miejsce zajmuje losowanie LOTTO (w przerwie JOS).
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: tomiks78 »

Chodziło mi, że kiepsko w porównaniu z pierwszymi odcinkami. Gdzie była dużo wieksza ogladalność.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

Zgadza sie. Jednak tylko pierwszy odcinek miał bardzo dużą widownie (chyba coś kolo 5,7 mln), a potem był spadek. Sukcesem jest jednak to, że oglądalność nie spada dalej tak drastycznie. Od kilku tygodni program ma od ok 3,6 mln do 4 mln. Wyjątkiem był dzien w którym Jedynka transmitowała Eurowizje. Wtedy JOS zyskał bardzo wielu widzów (4,7 mln).
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: tomiks78 »

Aro pisze: Wyjątkiem był dzien w którym Jedynka transmitowała Eurowizje. Wtedy JOS zyskał bardzo wielu widzów (4,7 mln).
A o tym nie wiedziałem. Zaskoczyłes mnie, bo myslałem, że wtedy właśnie było najmniej widzów. Myslałem, że większość oglądała wtedy eurowizję.
Ale jednak widzowie woleli oglądać JOŚ.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

tomiks78 pisze:Ale jednak widzowie woleli oglądać JOŚ.


Tak. Eurowizja miała najgorszy wynik chyba od 8 lat (2,2 mln).
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: tomiks78 »

No i dobrze. To znaczy, że więcej ludzi oglądało Edkę w tv. :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

tomiks78 pisze:No i dobrze. To znaczy, że więcej ludzi oglądało Edkę w tv.
No heheh :ha:
Bo Eurowizja nudna była ja osobiście wolałam oglądać JOŚ bo tam byla pewna ciekawa osoba i ciekawie oceniala uczestników 8P 8P
ODPOWIEDZ