Odcinek 12 (26.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 01 cze 2007, 11:26

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
4
17%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
17
71%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
3
13%
 
Liczba głosów: 24

monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: monia80 »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:w powtorce ladnie to zmontowali i Edyta mowi tylko ze odda to pod glosowanie publicznosci... i ja mysle ze wlasnie o to chodzilo , ze Ona nie chciala aby wyszlo to na to ze jest zimna jak to okresliliscie...

i znowu bronie edi :p i bede bronił!!!!
i za to Dyziu dawno temu Cie pokochalam :kiss3: bo Ty zawsze bronisz Edytki(zreszta slusznie).Garaco sie robi odrazu na sercu jak czytam Twoje posty i widze ,ze ktos tak samo jak ja kocha Edzie ,ze choc w taki sposob stara sie Jej byc wdzieczny za ta wspaniala muzyke ,ktora edzia nam daje ,za te niesamowite emocji,ciary za wszystko.-.a nie wiecznie Jej cos wytyka, bo to jest bardzo smutne ;(

Ja powiem szczerze normalnie poplakalam sie hehe bo mi sie tak szkoda Edytki zrobilo strasznie tak miekko na sercu jak Edytka poleciala do Nataszy tak sie biedna wzruszyla ja sie razem z Nia poplakalam taka juz jestem-Kocham Edzie za te emocji wlasnie, ktore daje za ta prawdziwosc w okazywaniu uczuc za ta otwartosc ,spontanicznosc, wrazliwosc .
Co tydzien stara sie wygladac inaczej,piekniej -tak dba o to ,zeby zawsze pozostawic po sobie dobre jak najlepsze wrazenie.Dla mnie doskonale sprawdza sie jako jurorka jest bardzo szczera i otwarta ,cudownie tez wyglada co tydzien inaczej.
Kocham cie Edytko.
samo jak ja ma duzo milosci do Edzi.
Jesli chodzi o mnie to tak strasznie smutno mi sie zrobilo i oczywisce poplakalam sie jak zobaczylam jak slinie Edytka przezyla ta piosenke w wykonaniu Nataszki.Jak leciala do niej biedna tak Ja chcialam w tym momencie przytulic taka biedna byla tak sie wzruszyla.
Edytka jest wspaniala jurorka jest taka szczera,sponatniczna,wrazliwa ach..tak bardzo cie kocham Edi.
[ Dodano: 2007-06-02, 19:16 ]
Ostatnio zmieniony 02 cze 2007, 19:26 przez monia80, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ