Odcinek 12 (26.05.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 12 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 01 cze 2007, 11:26

Roberta Moskwy (dr Artur Rogowski, "M jak miłość")
4
17%
Nataszy Urbańskiej (Silene, "Fala zbrodni")
17
71%
Agnieszki Włodarczyk (Weronika Potoczny, "Plebania")
3
13%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ela Gołaszewska pisze:Edytka lepiej mi sie podoba w dlugich wloskach
Mi też. Ale moim zdaniem zawsze wygląda wspaniale. Dzisiaj ten warkocz nie wiem po co na tą głowę włożyła czy oplotła ale nie podobał mi się. Wystarczyłaby opaska w kolorze bluzki czy tam katany nie wiem co to bylo nie przyglądałam się aż tak. I bylo by cudownie. Ale bardziej ujęła mnie dzisiaj Edytka swoim zachowaniem. W odróżnieniu do niektórych (bez urazy nie mam nic złego na myśli) dzisiaj wydawało mi się że Edi byla najmniej sztuczna. To były jej prawdziwe łzy moim zdaniem. :-)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

warkoczyk zbedny ale szlo sie z nim opatrzyc... lepiej bylobu bez
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Na forum JOŚ piszą że Edi tak zareagowała na występ Nataszy nie tylko dla pokazu ale dlatego ze zrozumiala że niepotrzebnie dała jej 2 tydzień temu. Gorszych głupot nie słyszalam.
I jak tak sobie o tym myslę. To wiem dlaczego niektórym wydaje się że Edi bylą sztuczna w swoich uczuciach. POnieważ przecież ona jest w TV na żywo. Ona musi dobrze wyglądać nawet jakby chciala się poryczeć to by nie mogła. To starała sie powstrzymywać łzy. To bylo widac. I nawet swoje uczucia musi opanowywać ale tak żeby to jakoś dobrze wyglądalo.
Nie musicie się zgadzać. Po prostu takie refleksje mnie naszły. :-D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: vanity »

tradycyjnie oglądałam w kratkę....

Aga podobała mi się tylko w numerze HiFi
Natasza - nie wzruszyłam się przy Who Wants...
nie zgadzam się też co do tego że Who Wants najlepszy kawałek w edycji, bo dla mnie najlepsze są:
co mi panie dasz Agi i
Duet Nataszy z Cugowskim

RObert - bardzo mi się podobała jego piosenka dla mamy

reszta średnio.

Edyta.... warkocz.... :shock: przecierałam oczy ze zdumienia.... okropność. do tego gatki w kolorach piżamowatych :P ale za to miała łądny makijaż i ładną bluzkę (no i nogi :d)
Wyskok do Nataszy po Who Wants odebrałam jako "pod publiczkę'
ocenianie.... generalnie dobrze....
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Cypix »

Titter pisze:
grzechoo pisze:Może Adze było przykro, ze nie będzie jej mamy, matki pozostałych uczestników były, każdy miał zaśpiewać piosenkę zadedykowaną rodzicelce. Tak myslę, ze ten fakt mógł troszke Agę zasmucać

Gdzies czytalam, ze ojciec Agnieszki "ulotnil sie" jak ona byla mala. Nie wiem, czy to prawda.. Jesli tak, to musialo byc jej ciezko spiewac "cudownych rodzicow mam..". Nie mowiac juz o tym, ze wiedziala, ze matki w programie nie bedzie.. A tu takie zaskoczenie :) Mnie sie wydaje, ze gdyby dospiewala do konca, byloby to bardzo dobre wykonanie.

Zwyciestwa zycze Adze. Natasza tak czy siak nagra plyte, nawet jak nie wygra.
Co do śpiewania, bo sytuacja trudna - to już duża dziewczynaka, niby chce być taka profesjonalna, to niech będzie. Słowo krytyki i już wyglada na nadąsaną... Dziś, a w zasadzie wczoraj Włodarczykowa sporo u mnie straciła.

Co do nagrywania płyty, o Agnieszce mozna powiedzieć to samo. Jesli ktoś będzie chciał dac jej szansę, to da. Pamiętacie jak to było z pierwszym Idolem. Talent prawdziwy nie musi wygrać, to później czas i pudbiczność zdecydują...

Swoją drogą jak oglądałem wczoraj program, niezbyt dokładnie ale jednak, to widziałem albo mi się wydawało, że nasze dwie divy oczy sobie zaraz wydrapią :lol3: Panienki chyba przed finałem ostro się znienawidziły ;)
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Łukasz »

z.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 18:41 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Titter »

marrcino pisze:
grzechoo pisze:Co Ty tak z tymi orgazmami?
to taka moja obsesja :ha:
grzechoo pisze:Pamiętam jak pisałeś, że słuchajac Edyty w Galerii Mokotów przeżywałeś wewnętrzne orgazmy? (Ja miałem to samo :P )


Cos Ty to nie przez Edyte, pamietasz ze Titter za nami siedziala i to ona takie emocje w nas wzniecala. :wink2:
buehehehe :P

:offtopic:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Michael »

vanity pisze:Wyskok do Nataszy po Who Wants odebrałam jako "pod publiczkę'
Pamiętam, kiedy Agnieszka śpiewała Co mi panie dasz - wtedy wzruszenie Edyty było naturalne, prawdziwe. To wczorajsze była dla mnie syntetyczne jak chińska zupka 8P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Marrcino »

Herbuś odpadła, fałszywe łzy Górniak

Edyta Górniak po wykonaniu przez Nataszę Urbańską ballady (niewprawne ucho wychwyciło kilka zafałszowań, artystka sprawdza się lepiej w dynamiczniejszych utworach) zareagowała emocjonalnie, ocierała łzy i wyrażała aprobatę. Czyżby była to dramatyczna próba zatarcia śladów i zaprzeczenia, że Natasza i Edyta są skonfliktowane (kulisy).

Stylista Edyty Górniak przeszukiwał chyba ostatnio swój strych. Stąd kawałek starej liny okrętowej we włosach jurorki i zbiór starych kapsli na bluzce.
http://www.pudelek.pl/artykul/3293/herb ... y_gorniak/ 8P
patryk_pff
Make it happen
Make it happen
Posty: 128
Rejestracja: 06 maja 2007, 1:16
Ulubiony album: Dotyk / Live 99
Ulubiona piosenka: B. ¦niła / C. Serce
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: patryk_pff »

marrcino pisze:Stylista Edyty Górniak przeszukiwał chyba ostatnio swój strych. Stąd kawałek starej liny okrętowej we włosach jurorki i zbiór starych kapsli na bluzce.
Uwielbiam tego typu artykuły na Pudelku :ha:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Monika23 »

marrcino pisze:Stylista Edyty Górniak przeszukiwał chyba ostatnio swój strych. Stąd kawałek starej liny okrętowej we włosach jurorki i zbiór starych kapsli na bluzce.

:lol3: :lol3: tak tez to wygladalo :lol:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Michael »

Stylista Edyty Górniak przeszukiwał chyba ostatnio swój strych. Stąd kawałek starej liny okrętowej we włosach jurorki
Wprawdze, w większości komentarze na pudelku są żenujące i wyssane z palca, ale tym mnie rozbawili :hahaha2:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: grzechoo »

Tak jak mówiłem tak zostało te wzruszenie odebrane

[ Dodano: 2007-05-27, 11:16 ]
pudelek:
Nie po raz pierwszy najlepiej wypadła Agnieszka Włodarczyk, która w showbiznesie szuka sobie na nowo miejsca, tyle że tradycyjnie jej interpretacje zostały nisko ocenione.
Ale bzdura, Aga wczoraj nie wypadła najelepiej, a skad wzięli te niskie noty(że niby tradycyjnie) to ja nie wiem, nawet wczoraj nie została wcale źle oceniona
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

grzechoo pisze:Cytat:
pudelek:
Nie po raz pierwszy najlepiej wypadła Agnieszka Włodarczyk, która w showbiznesie szuka sobie na nowo miejsca, tyle że tradycyjnie jej interpretacje zostały nisko ocenione.



Ale bzdura, Aga wczoraj nie wypadła najelepiej, a skad wzięli te niskie noty(że niby tradycyjnie) to ja nie wiem, nawet wczoraj nie została wcale źle oceniona
No właśnie. Oni tak wymyślają żeby tylko coś napisać. Ale chyba nie oczekiwaliśmy że napiszą tylko prawde. :smile:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 12 (26.05.2007)

Post autor: Aro »

grzechoo pisze:a skad wzięli te niskie noty(że niby tradycyjnie) to ja nie wiem, nawet wczoraj nie została wcale źle oceniona
Przez Edytę została moim zdaniem niesprawiedliwie oceniona. Dostała 4 punkty za piosenkę Madonny. Za dużo gorsze wykonania Herbuś dostawała od Edyty więcej. Poza tym wiele osób (forum Gazety) krytykuje Edytę za wczorajsze zachowanie po występie Agnieszki z piosenką "Cudownych rodziców mam". Podobno taka wrażliwa, a oceniając była zimna jak lód. Jakby zupełnie nie widziała, że dziewczyna wzruszyła się widokiem matki i nie była w stanie dalej śpiewać.
ODPOWIEDZ