Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

Aro pisze:Natasza Urbańska nie pogodziła się z porażką w Jak ONI śpiewają!
Aktorka nie wierzy, że przegrała z Agnieszką Włodarczyk w SMS-owym głosowaniu i domaga się od Polsatu ujawnienia jego wyników.
Żenujące! :/ O ile to prawda...
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

Na kozaczku też o tym było :PP . Ja wcale bym się nie zdziwił gdyby to była prawda, przeciez było widać po ogłoszeniu wyników jej rozczarowanie, smutek
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: monia80 »

Michael pisze:
Aro pisze:Natasza Urbańska nie pogodziła się z porażką w Jak ONI śpiewają!
Aktorka nie wierzy, że przegrała z Agnieszką Włodarczyk w SMS-owym głosowaniu i domaga się od Polsatu ujawnienia jego wyników.
Żenujące! :/ O ile to prawda...
acha to dlatego pipka nie wyszla :o
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Aro »

Nie było żadnej manipulacji!

Wyniki finałowego odcinka "Jak Oni śpiewają?" nie były zmanipulowane przez telewizję. Nina Terentiew - jedna z najważniejszych osób w Polsacie, odsłania kulisy całego programu!


Wokół programu robi się coraz głośniej, bo - jak można przeczytać w "Twoim Imperium" - Natasza Urbańska domaga się ujawnienia wyników głosowania.

Tymczasem Polsat nie ma nic do ukrycia, bo...? Agnieszka Włodarczyk dzięki widzom wygrała naprawdę.

"Z tygodnia na tydzień znane mi były wyniki procentowe wyników SMS" - mówi Nina Terentiew, dyrektor ds. programowych Polsatu. "Agnieszka Włodarczyk prowadziła od pierwszego programu do ostatniego" - dodaje Terentiew.

Już na samym początku programu Włodarczyk miała około 25% głosów (z 13 zawodników). Ostatni program, czyli finał, wygrała z 65-procentowym poparciem widowni.

"Nikt niczego nie schował pod stołem, ani nikomu nie dał. Bo 65 procent to jest poruszające zwycięstwo" - uważa Terentiew.

Dyrektorka ds. programowych nie ukrywa, że cieszy się z wyniku głosowania. "To jest bardzo zdolne, pracowite i wytrwałe dziecko. Była bardzo odważna, a do odważnych świat należy" - mówi o Agnieszce Włodarczyk.

O Nataszy mówi zaś wprost: "Bardzo ją cenię i lubię. Było jej przykro. Ze startem na Eurowizję było wszystko poplątane. Jest to miłe, dobre dziecko, ale wyścig ma to do siebie, że jeden musi wygrać, a drugi połknąć łzy".
/Interia.pl/
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: russmaxfan »

Ja osobiście nie wierzę by widzowie faktycznie wybrali Włodarczyk, ale z drugiej strony swego czasu nie wierzyłam, że Kaczyński może zostać prezydentem.....
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Titter »

russmaxfan pisze:Ja osobiście nie wierzę by widzowie faktycznie wybrali Włodarczyk,
A dlaczego nie? bo nie rozumiem?!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: monia80 »

Titter pisze:
russmaxfan pisze:Ja osobiście nie wierzę by widzowie faktycznie wybrali Włodarczyk,
A dlaczego nie? bo nie rozumiem?!
ja tez wlasnie nie rozumiem :o dla mnie Agnieszka od poczatku byla najlepsza-Urbanska z tymi swoimi wygibasami cyrkowymi nawet w jednej dziesiatej nie pokazala tego co moja Agniesia :-) Wynik z JOS jest jaknajbardziej sluszny!!!!!
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

russmaxfan pisze:Ja osobiście nie wierzę by widzowie faktycznie wybrali Włodarczyk
No a ja właśnie od samego początku wiedzialam że Aga ma duże szanse na wygraną bo ani razu nie byla zagrożona, czyli ludzie na nią glosowali. Ale podobała mi się i Aga i Natasza :) Natasza i tak pewnie będzie się starała zrobić karierę :o
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

takie rzeczy to tylko w .....Erze.... :lol3:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DeathlySilence »

Właśnie, ciekawe czy ktoś doniósł o tym Edycie na tych spędach pokoncertowych :wink:

Najwyżej na któryś tam koncert zrobi się transparent w wersji telegraficznej:

Edyto STOP Tear /ter/ Me All Aparter STOP Żadne /tir/ STOP

Od '99 do '07 nikt najwyraźniej Jej o tym nie wspomniał. :wink2:
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Angel »

E tam, czepianie sie. Jako polska wokalistka Edyta moze pochwalic sie jedna z lepszych w Polsce znajomosci angielskiego. I to fakt. Moga sie nawet specjalisci wypowiadac. A to, ze czasem jej sie cos przekreci jak spiewa na zywo, to chyba nie powod, zeby zakladac osobne topiki. ;)
Wiecej wyrozumialosci analitycy!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: B@r »

Angel pisze:E tam, czepianie sie. Jako polska wokalistka Edyta moze pochwalic sie jedna z lepszych w Polsce znajomosci angielskiego. I to fakt. Moga sie nawet specjalisci wypowiadac. A to, ze czasem jej sie cos przekreci jak spiewa na zywo, to chyba nie powod, zeby zakladac osobne topiki.
Wiecej wyrozumialosci analitycy!
Owszem, jest dobra, ale tez dlatego tym bardziej ten blad sporo osob razi. Osobiscie uwielbiam te piosenke w jej wykonaniu, ale mam ochote rzucac w glosniki czyms ciezkim przy refrenie. :beczy:
ella
Sit down
Sit down
Posty: 97
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:12
Lokalizacja: poland

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: ella »

Angel pisze:E tam, czepianie sie. Jako polska wokalistka Edyta moze pochwalic sie jedna z lepszych w Polsce znajomosci angielskiego. I to fakt. Moga sie nawet specjalisci wypowiadac. A to, ze czasem jej sie cos przekreci jak spiewa na zywo, to chyba nie powod, zeby zakladac osobne topiki. ;)
Wiecej wyrozumialosci analitycy!
Chcialabym zwrocic uwage, ze temat brzmi MUZYCZNE I LIRYCZNE PYTANIA DO EDYTY, debata mile widzina, ale moja idea byla taka, ze zarzuca sie czesto EDYCIE brak wypowiedzi na temat muzyki w wywiadach, co tez jest spowodowane brakiem odpowiednich pytan, wiec pomyslalam ze mnostwo pytan, ktore nas nurtuje i bylo juz omawianych w innych tematach forum zwiazanych z tworczascia, praca, technika spiewu, wyborami itp, moze byc zebrana w jednym miejscu. Jest wtedy szansa ze EDYTKA nabierze checi do opowiedzenia kulis muzycznych. Jesli nie, to moze wydelegujemy przedstawicieli z dziennikarskim zapalem do EKSKLUZYWNEGO WYWIADU DLA FORUMOWICZOW, czysto muzycznego bez powszechnie znanych pytan jaki kolor pani lubi i co je pani na sniadanie. Tylko MUZYKA I LIRYKA!!!

CO wy na to?

PS: czepialstwo to walory brukowcow, pytanie o tear to wynik KILKUROCZNEGO zaciekawienia w konsekwencji powielania BLEDU? NIEBLEDU?

[ Dodano: 2007-07-12, 21:16 ]
ZAPYTANIE U ZRODLA TO CEL ZALOZENIA TEGO TOPIKU
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

ella pisze:CO wy na to?
my na to jak na lato.... tylko że jakoś nie zabardzo wierzę że kiedykolwiek dostaniemy odpowiedzi na tego typu pytania.
ODPOWIEDZ