Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Aro pisze:A teraz zejście na ziemie. Pojawiają się i takie komentarze (Gazeta.pl):
Kurcze, a mi w tej piosence wlasnie w ogole sie nie podobala. Zreszta juz od
jakiegos czasu moje uszy cierpia, gdy spiewa - vide wystep na Miss World czy na
imprezie Polsatu ("Prezenty"). A naprawde lubilam kiedys ten glos. Wydaje mi
sie, ze po prostu zdarl sie jej, teraz spiewa tak grubo i ciezko, jakby pila i
palila jakies straszne ilosci tytoniu, a przeciez nie pali. I coraz czesciej
nie ma sily wyciagac wysokich dzwiekow, wiec musi sie zadowalac "zmyslowym"
rzezeniem, dyszeniem i urywaniem fraz. Co do "Stop", na litosc Boska, czy ktos
nie moglby jej wreszcie zwrocic uwagi na wymowe "tear"? I na plycie "Live'99",
i teraz tak zaspiewala, ze sie noz w kieszeni otwiera. I jeszcze na to, jak
ktos wczesniej slusznie napisal, ze taki dziwny, wykrzywiony rozkrok dziwnie i
nieestetycznie wyglada (mniej wiecej, jakby chciala zrobic w powietrzu kupe). W
koncu jako jurorka oceniajaca innych sama powinna byc bezbledna, czyz nie tak?
:shock: moim zdanien zero merytoryki w tym komentarzu , bo jesli ktos krytykuje wykonanie ''prezentów'' z gali fundacji Polsat to chyba musi byc głuchy jak pień!!! :lol3:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:z gali fundacji Polsat to chyba musi byc głuchy jak pień!!!
Zgadzam się. I niech to będzie już podsumowanie tego głupiego komentarza :648:

[ Dodano: 2007-06-05, 20:03 ]
A wiecie co?? Tak sobie czytam komentarze na temat Edki i dużo osób pisze że Edi pasuje do Moskwy hehe :-)
W zasadzie to tak hehe :-) Edi ma męża już niestety hehe :lol3: NO ale nigdy nic nie wiadomo. Najpierw w 9 odc. mówi że w Robercie się można zakochać a potem że ma nadzieję że ich synek też będzie miał takie ciepło w oczach :o :o
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze:A wiecie co?? Tak sobie czytam komentarze na temat Edki i dużo osób pisze że Edi pasuje do Moskwy hehe
W zasadzie to tak hehe Edi ma męża już niestety hehe NO ale nigdy nic nie wiadomo. Najpierw w 9 odc. mówi że w Robercie się można zakochać a potem że ma nadzieję że ich synek też będzie miał takie ciepło w oczach
ja widzę podobieństwo w charakterze obu panów (choć i jednego i drugiego znam bardzo słabo, więc może błędne spostrzeżenie).

co do Edytowego śpiewania - wolę teraz jak przedtem. te dziwięki w końcówce To nie ja czy Jestem kobietą - ranią mi uszy, nie przepadam za nimi, skwirczą mi na nich głośniki :P dlatego niżej śpiewająca Eda bardziej mi pasi :D

a co do komentarzy. wiecie ja myślę, że to nie jest tak, że nagle społeczeństwo po Josiu uznało ją za najlepszy głos (czy jeden z naj...). oni o tym wiedzą i oni o tym wiedzieli (te pojedyncze hymnowe głosy to margines). problemem jest to że oni Edyty nie lubią tak jak kiedyś bo zmalowała to czy tamto (kupa Allana itd) i tutaj tkwi problem. nie lubią jej bo za bardzo świrowała i to obróciło się przeciwko niej. jak zaczynała karierę (to nie ja) to była piękna, skromna i utalentowana. od + - Perły jest piękna, psychiczna i utalentowana. generalnie tak to wygląda.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

vanity pisze:co do Edytowego śpiewania - wolę teraz jak przedtem. te dziwięki w końcówce To nie ja czy Jestem kobietą - ranią mi uszy, nie przepadam za nimi, skwirczą mi na nich głośniki dlatego niżej śpiewająca Eda bardziej mi pasi
Zgadzam się. Kiedyś te góry były "piszczące", teraz są przeszywające, takie very sexy :hellobaby:
vanity pisze:a co do komentarzy. wiecie ja myślę, że to nie jest tak, że nagle społeczeństwo po Josiu uznało ją za najlepszy głos (czy jeden z naj...). oni o tym wiedzą i oni o tym wiedzieli (te pojedyncze hymnowe głosy to margines). problemem jest to że oni Edyty nie lubią tak jak kiedyś bo zmalowała to czy tamto (kupa Allana itd) i tutaj tkwi problem. nie lubią jej bo za bardzo świrowała i to obróciło się przeciwko niej. jak zaczynała karierę (to nie ja) to była piękna, skromna i utalentowana. od + - Perły jest piękna, psychiczna i utalentowana. generalnie tak to wygląda.
Vania, czy Ty widziałaś kiedyś niepsychiczną gwiazdę? :P Każda gwiazda, zwłaszcza diva w dosłownym tego słowa znaczeniu musi mieć trochę nierówno pod kopułką. :P Wystarczy przytoczyć przykład Whitney czy Mariah.
Ja myślę, że problem nie leży w edytowych ekscesach. Gdyby tym ekscesom towarzyszyło regularne śpiewanie i wydawanie płyt, to ludzie przymknęliby na to oko, a dotychczas zamiast na myzyce, uwaga ludzi skupiała się na tym czynach Edyty. Czytałem trochę komentarzy w necie i trafiłem nawet na opinie, że Polacy powinni w jej przypadku oddzelić charakter od talentu i osobowości scenicznej. Myślę, ze sobotni występ w JOŚ i reakcja publiczności to dobry znak. Oby Edyta potrafiła to rozsądnie wykorzystać :-)

A tak w ogóle, to świat staje na głowie. Coraz więcej nastolatków pisze w sieci, że Edyta, to najlepsza polska wokalistka :shock: Ciekawe, jakby Doda odebrała potencjalny odpływ rdzenia swoich fanów do swojej ulubionej koleżanki z branży 8P
Ostatnio zmieniony 05 cze 2007, 22:02 przez Michael, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: grzechoo »

Co do obecnego głosu, ja go lubię, a że nie ma juz tej lekkości, no cóz, Edyta jest juz dojrzałą kobietą a nie 22 letnią dziewczyną, głos się zmienił, pewnie brak ćwiczeń któy tak swego czasu był tu wałkowany też sie w jakimś stopniu do tego przyczynił. a tak wogóle to od Eurowizji minęło 13 lat, wygląda na to, ze w przypadku Edi trzynastka jest szczęsliwa. W przeciagu tych 13-tu lat Polska kochała, wręcz ubóstwiała Edytę, póżniej rzesze ludzi ją znienawidziły a teraz po wspaniałym wystepie w JOSiu znów pochlebne komentarze, zatkało wielu gęby, znów zobaczyli w niej nie tylko skandalistke ale i wspaniałą wokalistkę obdarzona cudownym, mocnym głosem, wprawiającym w osłupienie. wierze że dobra passa Edki będzie trwać tak długo jak bedzie wydawała płyty, koncertowała czyli skupiała sie na tym co robi najlepiej - spiewaniu -a skandale sobie odpuści
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Matiz99 »

Grzechoo 100% agreementu :P 8) popieram
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Grzechu »

Ja takze nie rozumiem Waszego podniecania sie jakimiś komentarzami w internecie, w ktorym przodują Aro i Michael :PP Bez przesady z tym "naglym uwielbieniem narodu"... To chyba oczywiste ze na youtube jest duzo pozytywow, bo jak sie kogos NIE lubi to sie nie oglada w internecie filmikow z jego występami-komenty sa wiec pozytywne, proste
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Marrcino »

Grzechu pisze:Ja takze nie rozumiem Waszego podneicania sie jakimiś komentarzami, w ktorym przodują Aro i Michael :PP Bez przesady z tym "naglym uwielbieniem narodu"... To chyba oczywiste ze na youtube jest duzo pozytywow, bo jak sie kogos NIE lubi to sie nie oglada w internecie filmikow z jego występami. Proste
Popieram :)
Michael pisze:A tak w ogóle, to świat staje na głowie. Coraz więcej nastolatków pisze w sieci, że Edyta, to najlepsza polska wokalistka :shock: Ciekawe, jakby Doda odebrała potencjalny odpływ rdzenia swoich fanów do swojej ulubionej koleżanki z branży
Michael wyluzuj troche :P pochodz sobie po innych forach niz YT i sie przekonasz ze komentarze sa bardzo rozne. Chyba tylko Ty wierzysz w narodową apoteoze Edyty Gorniak. :ha: Fakt faktem ze to byl udany wystep ale bez przesady. :P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Chill-out »

marrcino pisze:
Grzechu pisze:Ja takze nie rozumiem Waszego podneicania sie jakimiś komentarzami, w ktorym przodują Aro i Michael :PP Bez przesady z tym "naglym uwielbieniem narodu"... To chyba oczywiste ze na youtube jest duzo pozytywow, bo jak sie kogos NIE lubi to sie nie oglada w internecie filmikow z jego występami. Proste
Popieram :)

Michael wyluzuj troche :P pochodz sobie po innych forach niz YT i sie przekonasz ze komentarze sa bardzo rozne. Chyba tylko Ty wierzysz w narodową apoteoze Edyty Gorniak. :ha: Fakt faktem ze to byl udany wystep ale bez przesady. :P
Dokłądnie!
Ciekawe, jakby Doda odebrała potencjalny odpływ rdzenia swoich fanów do swojej ulubionej koleżanki z branży
A co to kogo obchodzi :?: 8P I w ogóle co to ma do rzeczy... 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

marrcino pisze:Michael wyluzuj troche pochodz sobie po innych forach niz YT i sie przekonasz ze komentarze sa bardzo rozne.
No wiesz, wydawało mi się, że "coraz więcej", to nie "wszyscy", ale widzę, ze nie dla wszystkich jest to jasne w odbiorze :P
Grzechu pisze:w ktorym przodują Aro i Michael
Tak, masz rację, siedzę w necie 24h/dobę i piszę pozytywne kometarze z przerwami na jedzenie i toaletę, bo mi się nudzi w domu 8P
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Grzechu »

Michael pisze:
Grzechu pisze:w ktorym przodują Aro i Michael
Tak, masz rację, siedzę w necie 24h/dobę i piszę pozytywne kometarze z przerwami na jedzenie i toaletę, bo mi się nudzi w domu 8P
Dokladnie tak uwazam 8) :lol3: Czytalem komentarze z tegu wystepu i tak sie sklada ze Twoich bylo zdecydowanie najwiecej 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

Grzechu pisze:Czytalem komentarze z tegu wystepu i tak sie sklada ze Twoich bylo zdecydowanie najwiecej
No widzisz, przejrzałeś mnie 8P Sherlock Holmes przy Tobie to amator! 8P Kurde, pewnie zdradziło mnie moje IP :lol3:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Marrcino »

Michael pisze:No wiesz, wydawało mi się, że "coraz więcej", to nie "wszyscy", ale widzę, ze nie dla wszystkich jest to jasne w odbiorze
Ale nie wiem zupelnie na jakiej podstawie tak twierdzisz. Czy na jakims forum dla nstolatkow nastapila eksplozja edytomanii :?: coraz wiecej ich? juz nie lubia Dody tylko Edyte? tak, Michaelu tez mi sie to przysnilo :wink2:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

marrcino pisze:Czy na jakims forum dla nstolatkow nastapila eksplozja edytomanii coraz wiecej ich? juz nie lubia Dody tylko Edyte? tak, Michaelu tez mi sie to przysnilo
Tobie to chyba mama kredki kupiła na Dzień Dziecka, że tak ubarwiasz moje posty, co? :P
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Angel »

Zgadzam sie z Michaelem, po ostatnim wystepie Edyty w JOS jest duzo pozytywanych komentow na jej temat, wystarczy pochodzic po kozaczkach czy pudelach. Widzialem tez pytania typu: super spiewa, tylko kiedy ta jej nowa plyta????
ODPOWIEDZ