Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

Michael pisze:Vania, czy Ty widziałaś kiedyś niepsychiczną gwiazdę? Każda gwiazda, zwłaszcza diva w dosłownym tego słowa znaczeniu musi mieć trochę nierówno pod kopułką. Wystarczy przytoczyć przykład Whitney czy Mariah.
no tak i tak bywa nie tylko wśród babek
Michael pisze:a myślę, że problem nie leży w edytowych ekscesach. Gdyby tym ekscesom towarzyszyło regularne śpiewanie i wydawanie płyt, to ludzie przymknęliby na to oko, a dotychczas zamiast na myzyce, uwaga ludzi skupiała się na tym czynach Edyty.
też racja, ale nawet jak ona w swoich najlepszych latach nie potrafiła regularnie pracować, to teraz tym bardziej nie będzie :( tak więc bęziemy mieli pojedyncze koncerty i płytę raz na 5 lat.
Grzechu pisze:To chyba oczywiste ze na youtube jest duzo pozytywow, bo jak sie kogos NIE lubi to sie nie oglada w internecie filmikow z jego występami-komenty sa wiec pozytywne, proste
racja. może prawdziwy odbiór Edyty ujawni się podczas wydania płyty, zobaczymy co będą pisać pismaki, jak pójdzie sprzedaż no i co na listach przebojów.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

vanity pisze: racja. może prawdziwy odbiór Edyty ujawni się podczas wydania płyty, zobaczymy co będą pisać pismaki, jak pójdzie sprzedaż no i co na listach przebojów.
jesli dla Ciebie prawdziwym odbiorem jest opinia pseudokrytykow z pism , i wybiorcze listy przebojow , na ktorych coraz rzadziej cos do powiedzenia maja sluchacze to.... nie spodziewaj sie wielkiego come back-u

ja licze po prostu ze prawdziwi fani kupia ta plyte i zrozumieja zaklete w nia tresci ktore Edyta bedzie chciala nam przekazac... a jesli kupia i ludzie wrazliwi i doceniajacy piekna muzyke to przy dzisiejszych progach o złoto a nawet platyne jestem spokojny :wink: :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: monia80 »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:
vanity pisze: racja. może prawdziwy odbiór Edyty ujawni się podczas wydania płyty, zobaczymy co będą pisać pismaki, jak pójdzie sprzedaż no i co na listach przebojów.
jesli dla Ciebie prawdziwym odbiorem jest opinia pseudokrytykow z pism , i wybiorcze listy przebojow , na ktorych coraz rzadziej cos do powiedzenia maja sluchacze to.... nie spodziewaj sie wielkiego come back-u

ja licze po prostu ze prawdziwi fani kupia ta plyte i zrozumieja zaklete w nia tresci ktore Edyta bedzie chciala nam przekazac... a jesli kupia i ludzie wrazliwi i doceniajacy piekna muzyke to przy dzisiejszych progach o złoto a nawet platyne jestem spokojny :wink: :D
Jeziu Dyzio jak Ty to pieknie ujales :tulimy: :tulimy:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: ANETA »

Edyta bardzo czesto ma w telewizji ściśnięte gardło, widac ze denerwuje sie wtedy bardziej niz na koncertach. Moja mama była zachwycona ale ja jako znawczyni kazdego dźwieku wydobywającego sie z pieknego edytkusiowego gardziułka zazwyczaj mam jakies ,,ale" :wink: i tym razem również tak jest. WIELBIE jej głos sprzed lat ale pomimo tego ze nie zawsze jej wszystko wychodzi to i tak wiem ze na zywo brzmi cudownie....i wybaczam jej niedociągniecia. Niepodoba mi sie kiedy Edyta zadusza w sobie dźwieki zamiast je czysto i wysoko z siebie wydobyc jak kiedys....to były czasy...Boże..
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Matiz99 »

To przykre że Edi już w tym wieku głos się kończy ;( naprawde niesprawiedliwpść jest na tym świecie.Rzeczywiscie nie ma już tej lekkości jak chodźby w "Gone" czy M&MA.Pod koniec 2004roku coś się stało z ty wspaniałym głosem (przynajmniej o 15lat za wcześnie).Teraz już Litanii w wersji oryginalnej nie zaspiewałaby nawet gdyby bardzo chciałą :cry: A przeciez Edi dbała o swoj głos na wiele sposobów.Zero uzywek choć to bardziej kwestia jej osobowości i wyboru a nie musu czy to że w każdym wywiadzie oszczędnie mowi prawie szeptem :d co niektóre osoby odbierały jako kokieterię :|
Niemniej po ostatnim występie w JOŚ-ie taki głos tez mi pasuje (navet bardzo :twisted: )

:) :) :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

A mnie się podoba jak Edi śpiewa. Rzeczywiście czasem dusi ten głos. Ale to też nerwy mi się zdaje... :-) Ale i tak ją kocham <3 <3 <3 <3
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: tomiks78 »

Matiz99 pisze:To przykre że Edi już w tym wieku głos się kończy ;( naprawde niesprawiedliwpść jest na tym świecie.Rzeczywiscie nie ma już tej lekkości jak chodźby w "Gone" czy M&MA.Pod koniec 2004roku coś się stało z ty wspaniałym głosem (przynajmniej o 15lat za wcześnie).Teraz już Litanii w wersji oryginalnej nie zaspiewałaby nawet gdyby bardzo chciałą :cry: A przeciez Edi dbała o swoj głos na wiele sposobów.Zero uzywek choć to bardziej kwestia jej osobowości i wyboru a nie musu czy to że w każdym wywiadzie oszczędnie mowi prawie szeptem :d co niektóre osoby odbierały jako kokieterię :|
Niemniej po ostatnim występie w JOŚ-ie taki głos tez mi pasuje (navet bardzo :twisted: )

:) :) :)
Ja również tęsknię za tamtym głosem, był jedyny i niepowtarzalny.
Nie jestem znawcą w tej dziedzinie, ale jak słyszę Edkę to faktycznie, nie daje juz chyba rady wyciągnąć dżwięku jak kiedyś..... szkoda.....
Ale powiem szczerze, że to co zaprezentowała w sobotę, to też przypadło mi do gustu. Zmienił jej się głos, ale myslę, że dzieki temu może Jej przybyć nowych fanów....
Czego szczerze życzę Edce ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:zy to że w każdym wywiadzie oszczędnie mowi prawie szeptem
niektóre jednostki tak mają że mówią cichutko.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

Edi w jednym telewizyjnym wywiadzie powiedziała: "Śpiewam głośno, mówię cicho" :d Ale nie pamiętam, kiedy to bylo.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

kinga pisze:"Śpiewam głośno, mówię cicho
hehe ekstra tekst :d
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

kinga pisze:Edi w jednym telewizyjnym wywiadzie powiedziała: "Śpiewam głośno, mówię cicho" Ale nie pamiętam, kiedy to bylo.
No i dobrze powiedziane :-D NIezły tekściQ :smile:
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Darius »

Matiz99 pisze:To przykre że Edi już w tym wieku głos się kończy naprawde niesprawiedliwpść jest na tym świecie.Rzeczywiscie nie ma już tej lekkości jak chodźby w "Gone" czy M&MA.Pod koniec 2004roku coś się stało z ty wspaniałym głosem (przynajmniej o 15lat za wcześnie).Teraz już Litanii w wersji oryginalnej nie zaspiewałaby nawet gdyby bardzo chciałą
Może teraz nie zaśpiewałaby Litani tak jak kiedyś, ale kiedyś nie zaśpiewałaby tak pięknie STOP, Szczęśliwej drogi itp.
KWestia gustu, czy ktoś woli emocje i rozwój z tym związany, dojrzałość, czy cyrkowe popisy akrobatyczne głosem
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Matiz99 »

Darius pisze:Może teraz nie zaśpiewałaby Litani tak jak kiedyś, ale kiedyś nie zaśpiewałaby tak pięknie STOP, Szczęśliwej drogi itp.
KWestia gustu, czy ktoś woli emocje i rozwój z tym związany, dojrzałość, czy cyrkowe popisy akrobatyczne głosem
Dlaczego miała by tak nie zaśpiewać STOP? jesli chodzi o to że wtedy nie miałaby takiej barwy to się zgodzę bo to było piękne :) :D Nie wiem o którym Szczęsciwej drogi.... piszesz bo chyba nie o tym z opola 2005 bo tam tak caly czas sie wydzierała ze momentami stawało sie to nieprzyjemne ;( To był jeden z dwoch występów Edi które mi sie nie spodobały bo jej wyspępy nie mogą sie nie podobać zawsze są boskie :) a drugi to ta wokaliza w HH&L na sylwestrze w krakowie o matko jak to okropnie brzmiało :shock: aż się zdziwilem bo nie przypuszczalem nigdy że coś takiego uslysze w jej wykonaniu :d
Dobra bo coś mi się wydaje że odbiegam od tematu :-D
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Darius »

Matiz99 pisze:Nie wiem o którym Szczęsciwej drogi.... piszesz bo chyba nie o tym z opola 2005 bo tam tak caly czas sie wydzierała ze momentami stawało sie to nieprzyjemne
Dla mnie to najpiękniejsze wykonanie szczęsliwej drogi...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:Dla mnie to najpiękniejsze wykonanie szczęsliwej drogi...
LOOL Jak sam powiedziałeś kwestia gustu :)
ODPOWIEDZ