Będzie II edycja JOŚ

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Edyta powinna wziąć udział w II edycji programu?

Tak
40
73%
Nie
15
27%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Aro »

Będzie kolejna edycja gwiazdorskiego show Polsatu

Serialowe gwiazdy znowu zaśpiewają. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu przyznała, że kanał planuje kolejną edycję 'Jak oni śpiewają'.


Deklaracja nie powinna dziwić. Jak wynika z danych przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl dziewięć wyemitowanych dotychczas odcinków programu przyniosło komercyjnej stacji 19,7 mln reklamowych wpływów. Dla porównania zakończona w niedzielę, dziesięcioodcinkowa piąta edycja „Tańca z gwiazdami”, jednego z najbardziej dochodowych formatów w historii TVN, zarobiła 22,4 mln złotych (wszystkie dane AGB Nielsen Media Research).

Polsat cieszą także bardzo dobre wyniki raitingowe „JOŚ”. W sobotnie wieczory show gromadzi średnio 4,56 ml osób (24.0-5.05 2007) i daje kanałowi 30,42% udziału w rynku. Wygrywa z filmowymi propozycjami Jedynki (25,85% udziału, 3,87 mln), serialowymi TVN (18,05% udziału , 2,70 mln) oraz Dwójką emitująca głównie programy rozrywkowe (11,4% udziału , 1,67 mln).

Obrazek

Druga odsłona wokalnych popisów serialowych bohaterów pojawi się prawdopodobnie jesienią. Trudno jednak obecnie spekulować o ewentualnych zmianach, czekających program .- Jeszcze przez miesiąc na naszej antenie gościła będzie pierwsza edycja „Jak oni śpiewają”, chcemy skupić swoje zaangażowanie na niej- tłumaczy nam Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Polsatu.

Niemal pewne jest jednak, że słoneczna telewizja będzie musiała wyłożyć na przygotowanie programu więcej funduszy.

Edward Miszczak z TVN, zapowiedział na łamach „Dziennika”, że jesienna, szósta edycja „Tańca”( formatu z którym „JOŚ” jest często porównywane) będzie prawdopodobnie ostatnią ale i jedną z najmocniejszych z dotychczas emitowanych. Kanał chce zaprosić do udziału w show bardzo silną obsadę gwiazd. Dyrektorowi programowemu zależy m.in. na występie Agnieszki Dygant.

Według naszych nieoficjalnych informacji stawki za pojawienie się na parkiecie TVN mają wzrosnąć nawet kilkukrotnie. Naturalną konsekwencją tego ruchu będzie więc zapewne zmiana „cennika” Polsatu.

/Wirtualne Media/

Ja nie jestem zaskoczony. Program radzi sobie dość dobrze jeśli chodzi o widownie. Ciekawe czy Edyta pojawi się także w tej edycji. Zapraszam przy okazji do ankiety...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: kinga »

Ja też nie jestem zaskoczona. Fajnie :smile:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: vanity »

Aro pisze:Ciekawe czy Edyta pojawi się także w tej edycji.
o tak, niech jeden z najlepszych głosów w historii siedzi sobie dalej w foteliku, faworyzując beztalencia, myśląc przez 7 dni w tygodniu co w niedzielę na siebie włożyć... :?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Magda M »

hmm nie wiem czy fajnie że bedzie druga edycja. Ja zdecydowanie bardziej wolałam Idola. Tam w programie każdy potrafił śpiewać [albo prawie potrafił] i można było poznac fajne głosy nawet jeśli te głosy "nie wygrały" programu... a w JOŚ? Tu tylko kilka osob potrafi s[piewać a pozostali fałszują jak moga. To jest zabawane ale do czasu :? Może gdyby w każdym odcinku śpiewał ktoś inny to byłoby ciekawsze [coś na styl Szansy na sukces].. Albo gdyby w kolejnych odcinkach byli najlepsi z zeszłego odcinka + nowi.. a tak to sie robi nudne.. Ja oglądam joś jednoczesnie latając po kanałach...

Czy Edzia powinna wziąść w tym udział? Zgadzam sie z vanity. wydaje mi sie ze ma wystarczająco duzo "antysympatyków" którym powinna zamknąć buzie nagrywając coś w studio a ten program chyba jescze wiecej jej przysporzył :( nie spotkałam się z ani jedną pochleą opinią na temat Edytowego jurorawia w tym programie :|
Nex
Make it happen
Make it happen
Posty: 187
Rejestracja: 08 kwie 2006, 11:26
Ulubiony album: KaŻdy jaki jest
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Nex »

magdamiecz pisze:nie spotkałam się z ani jedną pochleą opinią na temat Edytowego jurorawia w tym programie
to dlatego że tylko Ci co krytykują to się odzywają :P
Ale ja też uważam że Edyta powinna występować na scenie a nie w telewizji...chociaż od cxzasu do czasu nie zaszkodzi. Szczytem marzeń jest gdyby pogodziła te dwie sprawy :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Aro »

Przesadzacie. Edyta przecież nie spędza całego tygodnia w studiu JOS. Jest tam tylko w sobotnie wieczory. Od czerwca będzie przecież przerwa (pewnie aż do września). Wtedy skupi się bardziej na płycie.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Estratos »

poki chca jej placic to niech wystepuje :)

Szkoda tylko, ze to jej zamknie droge do Tanca z gwiazdami, bo troche tanca by sie jej przydalo :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: GosiaczeQ_14 »

vanity pisze:myśląc przez 7 dni w tygodniu co w niedzielę na siebie włożyć...
Po pierwsze to myśląc co ma w sobotę włożyć a nie w niedzielę :-D
A ja bym chciała żeby wystapila w tym programie drugiej edycji. Bo ja ten program oglądam tylko ze względu na nią a nie na te beztalencia. Ale coś mi się zdaje że jednak zostanie. Bo kogo innego tam dadzą?? :?
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: pilsner »

A niech bedzie i z 10 kolejnych edycji byleby bez Edki!!!
Czy ona nie rozumie, ze przez przesiadywanie w takich syfach traci wiarygodność jako artystka!???
Niechżesz ona zacznie nagrywac piosenki i płyty, a w JOŚ wystepuje ale jako urozmaicenie zeby coś zaśpiewać dajmy na to!!
Jest wokalistką, ale jeszcze ani razu w tym programie nie zaspiewała,
Po takich durnych programikach jak JOŚ czy Tańce niech sie szwendają serialowe wydmuszki, i co gorsze piosenkareczki i aktoreczki!
Nie chciałbym,z eby Edyta dla kolejnych pokoleń była kojarzona jako jurorka polsatowskiego programu zamiast jako utalentowana, świetna i wiarygodna piosenkarka!!!

a niestety do tego zmierza!
trzy od biedy cztery płyty na kilkanaście lat kariery, to chyba troche mało
ja tego nie rozumiem, no nie rozumiem jak mozna tak marnować taki dar!???
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

to bylo oczywiste nie gotuje sie rosolu z kury znoszacej zlote jajka ...
Edyta plyte wyda tak czy siak czy bedzie w jury czy nie wiec nie wiem o co chodzi... moim zdaniem jak sie powiedzialo a to trzeba powiedziec i b i trwac z programem do konca, uwazam ze Edyta powinna zostac zwlaszcza ze
a) my mozemy ja ogladac
b) swietnie sobie radzi w tym jurorowaniu
c) Caryca Nina to bardzo dobre plecy
d) wielkie pieniadze jej z tego placa
e) wieczni narzekacze uschna bez mozliwosci cotygodniowej krytyki i zlosliwosci

mam dalej wymieniac???

Edyta powinna byc jurorem i w 2 edycji

[ Dodano: 2007-05-09, 14:05 ]
a i jeszcze jesli Edyty nie bedzie w 2 edycji to i widzow 2 edycja miec nie bedzie... producenci sa swiadomi tego ze jedna z glownych osob ktore skupiaja na sobie uwage i przyciagaja ludzi przed telewizory jest wlasnie Edyta i tak latwo z niej nie zrezygnuja, a jesli bedzie chciala odejsc to podniosa stawke do tego stopnia ze sama zostanie :) choc 25 tys zl za 2 godz co tydzien to i tak bajonskie sumy
a co do otoczenia i reakcji ludzi to program edycie zdecydowanie pomaga niz ja pograza...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: GosiaczeQ_14 »

pilsner pisze:Nie chciałbym,z eby Edyta dla kolejnych pokoleń była kojarzona jako jurorka polsatowskiego programu zamiast jako utalentowana, świetna i wiarygodna piosenkarka!!!
Ja też bym nie chciała. Ale chciałabym oglądać ją w tym programie. Jest świetna. Ale szkoda właśnie że nic nie zaśpiewała. Mogłaby zaśpiewać. I nie tylko łaskawie na koniec programu.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Chill-out »

Aro pisze:





Edward Miszczak z TVN, zapowiedział na łamach „Dziennika”, że jesienna, szósta edycja „Tańca”( formatu z którym „JOŚ” jest często porównywane) będzie prawdopodobnie ostatnią ale i jedną z najmocniejszych z dotychczas emitowanych. Kanał chce zaprosić do udziału w show bardzo silną obsadę gwiazd. Dyrektorowi programowemu zależy m.in. na występie Agnieszki Dygant.


TVN już podjął kroki w tym celu. :D
Przesadzacie. Edyta przecież nie spędza całego tygodnia w studiu JOS. Jest tam tylko w sobotnie wieczory.
Dokładnie.JOŚ nie przeszkadza Edycie w racach nad plytą.
Od czerwca będzie przecież przerwa (pewnie aż do września). Wtedy skupi się bardziej na płycie.
Chcąc-nie chcąc-skupi się :D
Pomysł 2 edycji w ogóle mnie nie zaskoczył ale uważam za tragiczny 8P Jakby jednej chały bylo mało 8P No ale kasa,kasa,kasa...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:TVN już podjął kroki w tym celu.
Ta emota - - > :D ma oznaczać, że Edyta dostała ponownie propozycję wzięcia udziału w "TZG"? :>

Co do udziału Edyty w drugiej edycji JOŚ - stanowczo nie!Lepiej będzie, jak się zajmie promocją płyty - koncerty itd. No chyba, że co tydzień będzie prezentowała w JOŚ kolejne piosenki z nowej płyty :P
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Michael pisze:No chyba, że co tydzień będzie prezentowała w JOŚ kolejne piosenki z nowej płyty
Też chciałabym żeby tak było. A jak nie bedzie nic śpiewala... :x :x To lepiej żęby tego programu już wogóle nie bylo. Niech coś wymyślą nowego :-) A Edi niech zajmie się swoją karierą muzyczną. No ale jak już ten program ma być to wolałabym go oglądać jak tam Edi będzie :D :D
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Będzie II edycja JOŚ

Post autor: Chill-out »

Michael pisze:
Chill-out pisze:TVN już podjął kroki w tym celu.
Ta emota - - > :D ma oznaczać, że Edyta dostała ponownie propozycję wzięcia udziału w "TZG"? :>
Interpretacje pozostawiam kazdemu z osobna. ;) Edyta raczej nie będzie miala zcasu na 6 edycję...
ODPOWIEDZ