Odcinek 2 (15.09.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Czyj występ w 2 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 22 wrz 2007, 10:35

Joanny Trzepiecińskiej (Alutka, "Rodzina zastepcza plus")
9
20%
Joanny Liszowskiej (dr Dorota Lewkiewicz , "Na dobre i na złe")
15
34%
Katarzyny Zielińskiej (Marta Walawska, "Barwy szczęścia")
0
Brak głosów
Aleksandry Woźniak (Agata Gabriel, "Złotopolscy")
0
Brak głosów
Patricii Kazadi (Anna Chełmicka, "Egzamin z życia")
10
23%
Małgorzaty Teodorskiej (Irka Tosiek, "Plebania")
0
Brak głosów
Piotra Skargi (Zygmunt Kania, "Mamuśki")
0
Brak głosów
Dariusza Jakubowskiego (dr Dariusz Wójcik, "Na dobre i na złe")
0
Brak głosów
Jakuba Tolaka (Daniel Ross, "Klan")
3
7%
Piotra Polka (Ryszard Majewski, "Samo Życie")
2
5%
Jakuba Przebindowskiego (Karol Kopczyński, "Na Wspólnej")
0
Brak głosów
Mikołaja Krawczyka (Paweł Krzyżanowski, "Pierwsza miłość")
3
7%
Katarzyny Sowińskiej (Katarzyna Tudor, "Tylko miłość")
2
5%
 
Liczba głosów: 44

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: Michael »

kinga pisze:ale wydaje się być chłopakiem sympatycznym i z poczuciem humoru i to mi się w nim podoba
Kinga, a ja? ;) :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: Piter »

kinga pisze:
Piter pisze:Ja myślę, że Skarga się nie spodziewał, iż taką małą skromną wypowiedzią może Edmundę urazić. Swoją drogą musiała dać 0p Skardze, bo Liszowskiej dała 6p, ale fałszującemu Polkowi dała 5p. Dziwne... Żeby jednak nie jeździć dziś tylko po Edmundzie jak po, nomen omen, suce, powiem, że podobała mi się jej wypowiedź apropos Tolaka.
Ehh Pierdziel (znaczy Piter...) nie zgadzam się z Tobą, ale żeby nie jeździć już po Tobie jak po burym ośle powiem tylko, że również podobała mi sie jej wypowiedź o Kubie.
O właśnie, brawo Kinga! Taki żart, inteligentny i finezyjny pstryczek w nos mi się podoba. Wolałbym coś takiego z ust Edki niż nadęte: "Elu, może Ty się wypowiesz?".
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

a ja sie ciesze ze Edyta mowi co czuje , nawet jesli to chwilowe wrazenie, a nie jedzie jak Rudi pod publike... Skarga byl straszny , w porownaniu do Joasi Liszowskiej na zero to samo ten ''ginekolog'', a wracajac do Herbusiowej ta chociaz wygladala i tanczyla dobrze :)

choc zgodze sie ze powinna jako juror wiedziec ze 1 pkt to minimum i nie napierac tak na te ''zera'', to mnie sie dzis nie podobalo...


emocje opadna i od jutra czekamy na nowe wydanie Gali
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2007, 23:11 przez DYZIO_MARZYCIEL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Mi się dzisiaj podobał makijaż Edytki, a co do tej kiecki to nie mam zastrzeżeń (Edzi we wszytkim ładnie) tylko ta siatka na głowie to nie wiem po co :? :? :?
Fajnie oceniała. A temu Skardze też bym dała 0. Przecież on nie ma za grosz talentu. NO może troche przesadziła że się tak upierała ale ona jest gwiazdą, divą, i nie pozwoli żeby ktoś sobie jej slowa na wiatr puszczał. :smile:

Jeżeli chodzi o uczestników to dużo osóbek mi sie podobało jak śpiewali. Powiem tak: Najlepiej w tym programie śpiewa zdecydowanie Joanna Liszowska :-) bez dwóch zdań. Tylko że moim skromnym zdaniem za dużo dzisiaj z siebie nie dała (co nie zmienia faktu że byla najlepsza) dlatego na nią nie zagłosuję. Poczekam aż mnie zaskoczy. Natomiast zagłosuję na Krawczyka, ponieważ ma fajną barwę głosu; naprawdę mi się podoba :smile: Miał troche nerwa ale to mu minie moim zdaniem śpiewa najlepiej z facetów w tym programie tuż obok Tolaka; Lecz na tego drugiego nie zagłosowałam, bo musi być miejsce dla Kasi Sowińskiej, którą będę podziwiała chyba do końca programu za tą superową barwę głosu. Ja po prostu nie mogę wyjść z podziwu że ona śpiewa te niskie dźwięki z taką lekkością, łatwością...aż słów mi brakuje. Ja takie dźwięki siłą wydobędę jeżeli mocno podeprę je przeponą a nie jest to łatwe 8P Dlatego wyrazy pełne uznania. Teraz jestem chora to mam taki fajny niski głos ale to raczej można nazwać "chrypą" bo raczej nic nie wyśpiewam choćbym chciała :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: kinga »

Piter pisze:O właśnie, brawo Kinga! Taki żart, inteligentny i finezyjny pstryczek w nos mi się podoba. Wolałbym coś takiego z ust Edki niż nadęte: "Elu, może Ty się wypowiesz?".
Tym się różnimy Piter, bo moim zdaniem to ani inteligentne, ani finezyjne...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: B@r »

grzechoo pisze:Z kolei ja nie widze nic bulwersujacego w jego wypowiedzi, tym bardziej, że powiedział sobie cos chłop na próbie do trenerki, skąd miał wiedzieć, ze pokazą to w filmiku i że tak urazi to panią jurorkę. Przyszedł zapewne by sie pobawic, widac, że ma do tego dystans, wie, ze spiewac nie umie i nie sądzę by myślał żeby komukolwiek dorównywać.
Nieważne kiedy to powiedział. I nie musi nikomu dorównywać,ale szanować powinien.
Jeśli już ma taki dystans to mógł powiedzieć,że opinię jury można mieć gdzieś,a nie uderzać w konkretne nazwisko.Poza tym pomijając złość Edyty-wg mnie był tak beznadziejny,że na zero zasłużył.
Piter pisze:Swoją drogą musiała dać 0p Skardze, bo Liszowskiej dała 6p, ale fałszującemu Polkowi dała 5p. Dziwne...
Mi sie akurat Polk w miare podobal,natomiast zaskoczona bylam 5pkt. dla tego picusia,co śpiewał na końcu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: Piter »

kinga pisze:
Piter pisze:O właśnie, brawo Kinga! Taki żart, inteligentny i finezyjny pstryczek w nos mi się podoba. Wolałbym coś takiego z ust Edki niż nadęte: "Elu, może Ty się wypowiesz?".
Tym się różnimy Piter, bo moim zdaniem to ani inteligentne, ani finezyjne...
A to, co zaprezentowała Edyta, jakie było, wg Ciebie?
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:na zero to samo ten ''ginekolog'',
Właśnie wiedzialam że coś zapomnialam napisać. Że ten ginekolog też normalnie nie potrafi śpiewać. Przecież on sie cały tydzień przygotowywał i co??? Ja nie wiem... :?
Piter pisze:"Elu, może Ty się wypowiesz?".
Mnie się ten komentarz podobał. Po prostu w tym jednym zdaniu wyraziła swoją opinię na temat "spiewającego" aktora. Po co miała go zjeżdżać?? Chociaż z drugiej strony fajnie by było :D :D :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: kinga »

Kinga, a ja? ;) :P
:d
A to, co zaprezentowała Edyta, jakie było, wg Ciebie?
Jeżeli chodzi o samego P. Skargę to uważam, że wyraziła swoją szczerą opinię. Przestała się patyczkować, bo ten pan po prostu nie umie śpiewać i ciężko się go słucha. Choć zapewne na to miało również wpływ jego zachowanie.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

kinga pisze:Jeżeli chodzi o samego P. Skargę to uważam, że wyraziła swoją szczerą opinię. Przestała się patyczkować, bo ten pan po prostu nie umie śpiewać i ciężko się go słucha. Choć zapewne na to miało również wpływ jego zachowanie.
Słowo w słowo sie z tym zgadzam 8)
Wolę ludzi, którzy nie owijają wszystkiego w bawełnę tylko prosto z mostu mówią co myśla i co czują. A po tym co pan Skarga powiedział to Edytka napewno się lepiej nie poczuła i napewno nie narodziła się osobista sympatia do tej oto osoby.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: Robik »

Mnie się dzisiaj Edyta skojarzyła z "niewolnicą Izaurą". Ubiur średni i fryzura też taka sobie, podobna do poprzedniego odcinka. Panie wizarzystki powinny starać się Edytę odmłodzić a nie postarzać.
Z wytypowaniem 1 osoby w ankiecie, nie miałem problemu. Jest nią Joanna Liszowska, a z 2 osobą wahałem się pomiędzy Patrycją Kazadi a Kasią Zielińską. Głos oddałem na Patrycję. Brawa dla zespołu za świetną aranżację "Can't get you out of my hand". Najgorsi dziś byli według mnie Panowie Darek i Piotr S.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja chciałam jeszcze dodac apropo uczestników. Jak śpiewał Przebindowski to troche chciało mi sie śmiać. Ale nie dlatego że źle śpiewał tylko ogólnie taki śmieszny jest hehe :lol3: Zauważyłam że Edytka sie dobrze bawiła jak śpiewał... 8)
Jeżeli chodzi o panie Woźniak i Teodorską. To nie mogę powiedzieć że były beznadziejne ale czekam aż się trochę rozwiną.
Zapomnialąm o Kasi Zielińskiej. Nawet fajnie jej to wyszło :o Nieźle tańczyła i ...co najważniejsze śpiewała.

I wiecie co??
Wolałabym wybierać co najmniej 3 osóbki a nie tylko 2. To zdecydowanie za mało :P
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: Madziaa »

Jak Edyta jest szczera i mówi bez ogródek co myśli to źle, jak chwali to też źle bo jest infantylna i się podlizuje. Naprawdę trudno dogodzić co niektórym. I wyglądała nie najgorzej moim zdaniem. Co odcinek jest inna i to jest fajne, ciekawe, interesujące, przyciąga wzrok i sprawia, że czekamy na kolejne odcinki programu
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: vanity »

ja całości nie oglądałam, bo to nudne, ale natrafiłam na jakieś cząstki. byłam ciekawa tej ładnej o niskim głosie (bo ludzie o tym gadają), no i oczywiście Joasi Liszowskiej. zahaczyłam jeszcze o występ laski z Plebani i blondyny Woźniak. coś czuję że poza Liszą to nie ma na co patrzeć/słuchać.
co do Jury - nie wiem co mówili, bo nie słuchałam, ale jedno z Jury ubrało się dziś wyjątkowo badziewiarsko :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 2 (15.09.2007)

Post autor: B@r »

GosiaczeQ_14 pisze:Mnie się ten komentarz podobał
Mnie też nie oburzył.Skoro ma gdzieś wypowiedź Górniak to niech się słucha Zapendowskiej :-) Tak odebrałam to przynajmniej.Zresztą co za różnica, wokalista z niego żaden nie będzie.
ODPOWIEDZ