Odcinek 3 (22.09.2007)

Druga edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).

Czyj występ w 3 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 29 wrz 2007, 3:44

Joanny Trzepiecińskiej (Alutka, "Rodzina zastepcza plus")
13
27%
Joanny Liszowskiej (dr Dorota Lewkiewicz, "Na dobre i na złe")
10
20%
Katarzyny Zielińskiej (Katarzyna Tudor, "Tylko miłość")
0
Brak głosów
Aleksandry Woźniak (Agata Gabriel, "Złotopolscy")
1
2%
Patricii Kazadi (Anna Chełmicka, "Egzamin z życia")
14
29%
Małgorzaty Teodorskiej (Irka Tosiek, "Plebania")
0
Brak głosów
Piotra Skargi (Zygmunt Kania, "Mamuśki")
0
Brak głosów
Jakuba Tolaka (Daniel Ross, "Klan")
2
4%
Piotra Polka (Ryszard Majewski, "Samo Życie")
6
12%
Jakuba Przebindowskiego (Karol Kopczyński, "Na Wspólnej")
0
Brak głosów
Mikołaja Krawczyka (Paweł Krzyżanowski, "Pierwsza miłość")
0
Brak głosów
Katarzyny Sowińskiej (Katarzyna Tudor, "Tylko miłość")
3
6%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

I dobrze, że jest zagrożony. Oby odpadł. Bo Małgosię chciałabym jeszcze posłuchać w innych utworach.
W ankiecie zagłosowałam na Kazadi i Polka. Chociaż podobał mi sie także Tolak, Trzepiecińska. NO i oczywiście Sowińska (już w tematach dotyczących innych odcinków to pisałam i jak narazie się nic nie zmieniło). Liszowska- owszem także ale chciałabymją usłyszeć w jakiejś balladzie jak to Edla powiedziala a ja się z nią zgadzam :) Woźniak mi sie nie podobała nie wiem dlaczego ;/ PO prostu...tak jakby przez nos śpiewała i jeszcze sie troche stresuje. Nawet dobrze że została może jak jej ta choroba przejdzie to pokaże ile potrafi :-) Krawczyk mi sie także podobal ale jakoś tak nierytmicznie i nieczysto było. Ale taniec oki :hellobaby: Jak śpiewał Przebindowski to juz nie pamiętam ale nie było chyba źle.

Co do Edytki kochanej. Fajnie oceniała dzisiaj :) A i makijaż miala supcio a strój taki oryginalny i tyle tak samo fryzurka :-) Wogóle taka uśmiechnięta i jakaś szczęśliwa nawet temu Polkowi chyba 4 punkty dała o ile mnie pamięć nie myli. A ten gostek przesadza i to duuuuużo. Co do tych gwiezdnych wojen to nie oglądałam ani jednego odcinka ale z tych obrazków co tu wkleiliście tej jakiejś księżniczki to Edyta miala tylko fryzurkę podobną :?
A na początku jak wchodzili prowadzący na scenę to ja myślałam, że Edytka ubrała się tak jak kiedyś. Co jakiś to portal te śmieszne zdjęcia wkleił Edzi co taka słodziutka na nich była. Tak sobie po prostu pomyślałam że specjalnie sie tak ubrala ale potem sie okazalo że to zupełnie co innego. Dobra za dużo napisałam idę spać:)

[ Dodano: 2007-09-22, 22:32 ]
Michael pisze:Ktoś tam miał w propozycjach "2 bajki" Dody. Zaśpiewa tę piosenkę? (nie zwróciłem uwagi na wyniki głosowania ). Ciekawe, jakby Edyta wypowiedziała się nt. wykonania tego songa
Chyba nie zaśpiewa, a też o tym pomyślałam hehe :):) Ale coś jak mi sie nie zdaje po angielsku będzie śpiewała. Bo to o zielińską chyba chodzilo no nie??

[ Dodano: 2007-09-22, 22:33 ]
Michael pisze:Liszowska, jaki komplement walnęla Edycie
Chodzi ci o to że za kulisami powiedzialą coś w stylu (z radością) "dostałam 6 od Edyty Górniak" ???????? bo nic innnego mi się w uszy nie rzucilo
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: grzechoo »

GosiaczeQ_14 pisze:Chyba nie zaśpiewa
Napewno nie zaspiewa, wybrano Tu Es Futues (jakkolwiek sie to pisze) In Grid

[ Dodano: 2007-09-22, 22:38 ]
A co do komplementu to Tolak powiedział, że tu najlepsza jest Edyta Górniak :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Michael »

grzechoo pisze:A co do komplementu to Tolak powiedział, że tu najlepsza jest Edyta Górniak
Ale Liszowska powiedziała, że "dostać szóstkę od Edyty Górniak, to niezapomniane przeżycie" (czy jakoś tak). :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: grzechoo »

Michael pisze:Ale Liszowska powiedziała, że "dostać szóstkę od Edyty Górniak, to niezapomniane przeżycie" (czy jakoś tak).
Nie pierwsza to, a druga szóstka od Edyty. Ale Edi już zapowiedziała, ze joasia ma sie nie przyzywczajac do tych szóstek. Ciekawe czy to ona będzie pupilką Edki, albo Patricia
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Isabel »

Według mnie dziś podobali mi sie:
Trzepiecińska
Liszowska
Sowińska
Tolak
i troche Teodorska
Szkoda,że Edi tak szybko sie zmyła
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Robik »

Edyta dzisiaj prześlicznie wyglądała. Najlepiej z wszystkich wystąpień w tej edycji. Gdzie tak Jej się spieszy :?: Powinna poczekać do końca programu bo to nie ładnie wygląda. Edyta chyba nie przepada za uczestnikami tej edycji, bo nie podchodzi do nich pod koniec programu.
Dzisiaj nabardziej podobały mi Panie Joanny, a najmniej Mikołaj i Ola. Natomiast największe postępy od 1 odcinka programu dokonał Piotr Skarga.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Piter »

Boże, nie wiem, czy Edi dzisiaj była a'la Tymoszenko, czy może Powrót Jedi - ale nie podobała mi się. Strasznie pompatyczna forma do prostego piękna - nie pasowała mi.
Żenujące, że posunęła się do tłumaczenia swojego "weselnego" wywodu. "To nie był komplement" - ah jej, naprawdę? 8) :lol3:

Podobały mi się dziś Joanny, Patrycja, Małgorzata Teodorska. Najmniej Mikołaj i Ola, ale nikt mnie dziś nie zachwycił, nikomu nie dałbym "6".

[ Dodano: 2007-09-22, 23:52 ]
Schooffik pisze:Pan Piotr Skarga? Irytujący typek. W filmiku z przygotowań do występu bez wątpienia pił do Edyty.
Czy ja wiem, czy bez wątpienia? Myślę, że to było całkiem niewinne. Nie chłopa wina, że Edyta z naburmuszoną krową się ludziom kojarzy.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Michael »

Piter pisze:Myślę, że to było całkiem niewinne.
Dla mnie te zagrania Skargi są żenujące :/ Zauważ, że tylko Skarga pije do Edyty. Pozostali ucestnicy, którzy mniej lub więcej radzą sobie ze śpiewaniem, przyjmują krytykę Edyty z pokorą.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Isabel »

Michael pisze:
Piter pisze:Myślę, że to było całkiem niewinne.
Dla mnie te zagrania Skargi są żenujące :/ Zauważ, że tylko Skarga pije do Edyty. Pozostali ucestnicy, którzy mniej lub więcej radzą sobie ze śpiewaniem, przyjmują krytykę Edyty z pokorą.

Widać,że ani Edyta go nie lubi ani on jej...skarga myśli,że może sobie podskakiwać do wielkiej gwiazdy jaką jest Edzia
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: dorota »

czy ktos dysponuje fotkami edyty z wczorajszego odcinka? bo z tego co widziałam to star trek is comin' :lol3:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: grzechoo »

O wczorajszym odcinku na Pudlu
http://www.pudelek.pl/artykul/5405/nie_ ... ie_odpada/

Z tym tajmem to wydaje mi się że to było do Krawczyka a on na to, że siebie nie słyszał
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Monika23 »

izusia pisze:skarga myśli,że może sobie podskakiwać do wielkiej gwiazdy jaką jest Edzia
No bez przesady ..
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Robik »

Piter pisze:Podobały mi się dziś Joanny(...) Najmniej Mikołaj i Ola, ale nikt mnie dziś nie zachwycił, nikomu nie dałbym "6".

Mamy podobne gusta. Zgadzam się w 100% :!:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: Piter »

izusia pisze:
Michael pisze: Dla mnie te zagrania Skargi są żenujące :/ Zauważ, że tylko Skarga pije do Edyty. Pozostali ucestnicy, którzy mniej lub więcej radzą sobie ze śpiewaniem, przyjmują krytykę Edyty z pokorą.

Widać,że ani Edyta go nie lubi ani on jej...skarga myśli,że może sobie podskakiwać do wielkiej gwiazdy jaką jest Edzia
Moim zdaniem, on do nikogo nie podskakuje. W materiale z przygotowań nie było wczoraj nic o Edycie. A na zaproszenie do śpiewania na weselu, ten nie-komplement, odpowiedział całkiem trafnie. Myślę, że chłop ma więcej oleju we łbie niż jurorka Edmunda.
A podskakiwać to podskakiwała z początku 1. serii Agnieszka Włodarczyk i jakoś Edyta wydawała się wtedy bardzo pokorna w tej relacji.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 3 (22.09.2007)

Post autor: magda s »

wrociłam włśnie z 2tyg wakacji, a tutaj tyle się dzieje, że nie nadążam czytać i pisać.
wczorajszy odcinkek poobał mi się,chociaż nie znam połowy tych 'sław", nie oglądam seriali, ta Dziewczyna Patrycja nawet spoko bym powiedziała,ale żeby aż wstawać z fotela to nie przesadzajmy(reakacja Edyty na występ).Skarga dno dna, jak mu się nie podoba to do domu, wiedział kto jets juroirem i co się robi w tym programie, nie chce mu się to Nara.Edytka ładnie wyglądała, oprócz tych warkoczy ala baranek .ale makijaż i ubiór całkiem niezły.pozdrawiam wszytskich, bo miło mi tuataj hehe wrócić i czytać te nowinki :)
ODPOWIEDZ